oppe r Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 6 PZC SSIEKE ORGEL Stalk orgels woensdag 4 mei 2005 ;12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Tom Patrick, Monique en Kris de Winter-Boonman Beeldhoeveweg 2 4453 VK 's-Heerenhoek Overlijden Lieve Lianne, rust zacht Kees en Jolanda Dennis en Daniëlle Spike, Tiësto, Speedy Han, Tommie en Toto, we zullen er altijd voor jullie zijn. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Lianne van Liere echtgenote van Han van Liere, lid van onze vereniging Wij wensen Han en verdere familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Namens bestuur en leden schietvereniging Oranje Nassau 's-Gravenpolder Wij wensen de familie Dirksen veel sterkte met het grote verlies. Jacobus Erie Sam en Myrthe Met droefheid hebben wij vernomen van het overrijden van Ron Dirksen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de betrokken medewerkers van Kok - Beveiliging Geschokt vernamen wij het plotselinge overlijden van onze voorzitter, de heer J. A. (Ab) Mulder Ab was niet alleen voorzitter van onze vereniging, maar ook 'coach' en inspirator, constant bruisend van nieuwe ideeën. Hij zou binnenkort zijn 61ste verjaardag vieren en in juli a.s. met zijn zeiljacht 'Margaretha' deelnemen aan de zeilrace-rally van de Nederlandse kust naar La Rochelle. Het mag helaas niet meer zo zijn. Onze gevoelens van oprecht medeleven gaan uit naar Greetje, de familie en vrienden. Wij wensen hen de komende tijd veel sterkte bij de verwerking van dit groot verlies. Bestuur Watersportvereniging Brouwershaven Mijn tijden zijn in Uw Hand; Psalm 3116a Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere van ons heeft weggenomen, mijn geliefde man, onze lie ve, zorgzame vader en opa en mijn lieve zoon Comelis Dirk Stoutjesdijk in de leeftijd van 60 jaar. Nieuwerkerk: J. A. Stoutjesdijk-Okkerse Rien en Diana Kees, Nina, Stan Willem en Henny Leone, Koen, Ruben Oosterland: Els en Florijn Floris Nieuwerkerk: P. J. Stoutjesdijk-van Driel 3 mei 2005 Paardeweg 2 4306 PJ Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. zaterdag 7 mei a.s. gehouden worden in de Her vormde Kerk, Kerklaan 2 te Sirjansland. aanvang 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwer kerk, omstreeks 11.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 9.30 uur gele genheid tot condoleren in de kerk. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condole ren in het "Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwer kerk. Geen bloemen Als ik erg ziek ben en geen hoop meer heb op genezing; als ik door mijn onmacht heel boos ben, gekweld door de zorg om mijn gezin; als ik de nacht ben ingegaan; de nacht waarin geen sterren staan, zoek dan geen grote woorden. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en "opa Kees" Cornelis Leendert janus Meulenberg Kees in de leeftijd van 61 jaar. Kamperland: Addy Meulenberg-Nonnekes Goes: Ingrid en Iman Rijnberg-Meu- lenberg Serge, Brian Kamperland: Nicole Meulenberg Johan Spaans 2 mei 2005 Nieuwstraat 19 4493 AZ Kamperland Kees is overgebracht naar uitvaartcentrum 'De Beve- landen' aan het Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zater dag 7 mei om 16.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, alwaar vanaf 16.00 uur gelegenhied is tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Veel te vroeg en veel te snel hebben wij met droef heid kennisgenomen van het overlijden van onze lie ve zoon, broer, zwager en oom Cornelis L. J. Meulenberg echtgenoot van Addy Nonnekes Goes M. J. Meulenberg C. Meulenberg-Wisse Kamperland: Nell t Zuijdweg-Meulenberg Kamperland: Leen t en Corrie t Meulenberg-Wolse De Heen: Trudy en Jan Jansen-Meulenberg Driewegen: Lies en Dries Korstanje-Meulenberg Neven en nichten Goes, 2 mei 2005 Intens verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager Kees Meulenberg Wij wensen Addy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen: Rob en Rietje Moens-Nonnekes Londen (Can.): Adrie en Ella Bak-Nonnekes Neven en nichten Na een fijne vriendschap van zovele jaren hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend Kees Meulenberg Wij wensen Addy, kinderen en kleinkinderen veel .sterkte met dit grote verlies. Gilles en Addy van der Heijde-van der Maas Kinderen en Ideinkinderen Kortegene, 3 mei 2005 Verslagen en bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze dierbare vriend Kees Meulenberg Onuitwisbaar zijn de fijne herinneringen. We zullen je missen. Piet en Lenie van der Maas KoenTonia Wisse Flip en Francien Leendertse Gilles en Addy van der Heyde Rinus en Janny Bardolf Henken Claudia Homburg Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze zorgzame vriend Kees Meulenberg Wij wensen Addy, de kinderen en familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Piet en Nel Leendertse Veerweg 24 Kamperland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de vader van onze werkneemster en collega Nicole Kees Meulenberg Wij wensen Nicole en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Cl 000 Clement Gert-Jan en Jolanda en alle collega's Met haar levenslust en liefde blijft zij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Helaas hebben wij onverwacht afscheid moeten ne men van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder en lieve oma Henny Sloover echtgenote van Piet Sloover 5 februari 1943 12 mei 2005 Temeuzen: P. Sloover Goes: Sonja en Jan Rick Cynthia Asten: Jacco en Hannelore Mèlanie Célina Dylana Eemsstraat 29 4535 EATerneuzen Henny is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Temeuzen", Rooseveltlaan 6 te Temeuzen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op vrij dag 6 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid is op zaterdag 7 mei om 13.30 uur in crematorium "Temeuzen', Bellamy- straat 28c Temeuzen. Alleen schriftelijke condoleance Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Te jong, te vroeg en totaal onverwachts is overleden Henny Sloover-Hamelink Dochter, zus en schoonzus, Neeltje Hamelink-Regeling Jaap Hamelink (t) Corrie en Wim Wij zijn aangeslagen door het bericht dat onze mede oprichter. oud-bestuurslid en erelid Robbert van Belzen onverwachts is overleden. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden van V.B.C. Deurloo te Vlissingen Groot is de leegte en het verdriet mooi zijn de herinneringen. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijde lijk naderende afscheid moesten aanvaarden, treuren wij om het verlies van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jacob de Nooijer Amemuiden, 14 december 1931 Vlissingen, 2 mei 2005 Vlissingen: A. de Nooijer-van de Ketterij Middelburg: Suzan en Willem de Blauw Wietske en Ferry Sjoerd en Annelou Vlissingen: Dini en Willem Jansen Sylvie Paul Simone Vlissingen: Wim en Elena de Nooijer Paauwenburgweg 133 4384 JD Vlissingen. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 6 mei om 12.30 uur in eerdergenoemd rouwcentrum, gevolgd door de begrafenis om 13.30 uur op de alge mene begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Jaap de Nooijer We zullen Oosje Waak missen. A. van de Ketterij-van Belzen Cees en Erna Jann en Wim Rinus en Janny Neven en nichten Vlissingen, 2 mei 2005 Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze neef jlaap de Nooijer Wij wensen de familie veel sterkte. Rob en Nel Cor en Jannie Gil en Nel Joop en Willie Heden overleed onze beste vriend Jaap de Nooijer Jan en Grietje Meerman Overleden, na het verlies van een ongelijke strijd Jaap de Nooijer Een echte vriend is niet meer. Wij wensen Jannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Cor en Janke Buren Na 39 jaar vriendschap is van ons heengegaan Jaap de Nooijer Jannie en kinderen veel sterkte. Familie Luteijn je strijd is over en ook je pijn en ieder denkt, zo zal het zijn. Maar het is voorbij en dat doet zeer. Want we beseffen heel goed, we zien jou niet meer. Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Corrie de Wit-de Munnik weduwe van Johan de Wit 3 juni 1930 t 2 mei 2005 Zonnemaire: Kees de Munnik Janny de Munnik-van Doezelaar Brouwershaven: Nelly van der Meer-de Munnik Ben van der Meer Neven en nichten Zonnemaire, 2 mei 2005 Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud buurman Jaap Baljeu is overleden. Wij wensen Tinie en de kinderen veel sterkte toe. Familie De Voogd Familie Littooij Familie Eegdeman Familie De Vos Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Jaap Baljeu Wij zullen hem blijven herinneren als een betrokken medewerker. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kin deren en kleinkind. Directie en medewerkers Kadaster Zuidwest Vestiging Middelburg Enige en algemene kennisgeving Op 2 mei 2005 is rustig overleden mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter de Schipper in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: L. de Schipper-Dorleijn Amsterdam: Wim en Marianne de Schipper Robert Simone en Huib Léon Vlissingen: Frits en Leny de Schipper Ralph Middelburg, Zorgcentrum Sint Willibrord Correspondentieadres: Bakkersdorplaan 6 4382 BG Vlissingen De dienst van Woord en Gebed welke geleid zal wor den door de weleerwaarde heer Ds. E. van den Ham. zal worden gehouden op zaterdag 7 mei om 12.45 uur in de Kapel van Zorgcentrum Sint Willibrord. Bachtensteene 1 in Middelburg, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontvangkamer van de be- Geen bloemen. Haarbanden hebben voor ons gewerkt. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Thona de Smit-Versluis Toos weduwe van Johannes Paulus de Smit Kamperland, 9-1-1921 Goes, 1-5-2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van de verpleeghuizen 'Corneliate Zierikzee en 'Ter Valcke' te Goes voor hun zorg. Kamperland: Marie en Ko de Smit Tolineke en Peter Abby Rody Annemiek Correspondentieadres: Nieuwstraat 90 4493 BG Kamperland De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 mei om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kamper land. Samenkomst hieraan voorafgaande vanaf 11.00 uur in het Jhr. Mr. De Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Vertrek aldaar om 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bezoek aan huis. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omring-, de, geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze lieve man en vader Jan Fluit Oude-Tonge, 15 juni 1919 t Goes, 3 mei 2005' Janny Fluit-Lamping Peter Fluit Violenlaan 4 4401 HR Yerseke Onze man en vader is opgebaard in het morluariunj van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, alwaar vrij-i dag 6 mei van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang van het mortuarium via de Molenlaan. De ci-ematieplechtigheid wordt zaterdag 7 mei om 15.00 uur gehouden in het crematorium. Westelijke. Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief om vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Enige kennisgeving Hierbij delen wij mede dat in besloten kring is begra ven Onze "Ome Cees" Oreel Vlissingen, 20-10-1917 Middelburg, 28-4-2005 Namens alle neven en nichten Simon Stevinstraat 31 4381 BA Vlissingen In Memoriam In Herinnering Ronald 6 jaar is het nu, vandaag was je 36 geworden. Geen dag gaat er voorbij, geen dag van verdriet en gemis. 1 mei is voor jou een fatale dag van afscheid nemen. Hoog vliegen nu de zwaluwen, Zij geven weer hoe vrij je bent. Hoog vliegen zij, en vertellen, wees gelukkig en blij, want het gaat goed met mij. Het leven gaat door, ook zonder mij Want weet ik ben er toch bij. Mamma. "...en ze sloegen heel hard. Mijn vader en moeder waren bang. Wij ook. Mijn broertje kon niet ophouden met hui len. Daarom schoten ze hem dood..." "...en ze sneden de keel door van mijn zoon en zijn vrouw. De ingewanden werden opgehan gen als een waslijn. Ik moest er onder door kruipen..." "...ze vermoordden mijn ouders. Met mijn kleine zusje ben ik het bos ingelopen. Ik liep heel veel dagen met mijn zusje op mijn rug. Ik moest de hele tijd huilen..." "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Hu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." i toen zeiden ze tegen Tineke Ceelen, Stichting Vluchtelins mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." "Ik bespaar u de foto s van deze mensen. Hun gezichten spoken wel de hele dag door mijn hoofd. Mijr hart springt zowat van woede. Se kunnen wat doen. U ook." Stichting Vluchteling, Den Haag WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING www.vluchteling.org STOLK ORGELS KRABBENDIJKE DE SPECIALIST VOOR HET r van Johannus, Eminent, Domus, Ahlbom. vrijdagavond en zaterdag geopend :er Oostpoiderweg 1, tel.: 0113 - 50 35 23 Afscheid met zorg... ons werk \i 0118 616012 ntlaan 53 - 4334 AT Middelburg Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, ven/oer ot lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGOI Po5lbus 85°. 3800 AW Amersfoort ANCQ maak(t) beter leven mogelijk! T" 43

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40