Tevreden met koersen in luwte Vier kampioenen in het Walchers voetbal Tweede belangrijke zege van Zuiderbaan Ideale schoonzoon en Zeeuws topscorer Zevende plek crosser Hage f Rentmeester in vorm voor NK De Die mist m limiet ruim D Leo Jumelet en Jaap Maaskant pakken het wielrennen na vijftien jaar weer op Eerste zege wielrenner Jeremiasse uitslagen Ovaa stijgt in het klassement topscorer Schelluinen speelt mogelijk tegen Kapelle Peter de Jong naar Vlissingen Roda-speler Kah gewond dinsdag 3 mei 2005 door Rudy Boogert GOES - Vier kampioenen in het Zeeuwse amateurvoetbal komen uit Walcheren. Daarmee is die regio dit seizoen het succesvolst in de provincie. De Bevelanden volgen op de voet met drie kam pioenen. Het Zeeuwse amateurvoetbal verwelkomde dit seizoen negen kampioenen. Sinds de afschaf fing van het afdelingsvoetbal in 1996 is dat het hoogste aantal. De afgelopen twee seizoenen had Zeeland zeven kampioenen. In 2000 waren er slechts zes, ter wijl toen in het zondagvoetbal nog de zesde klasse bestond. De Walcherse kampioenen zijn Arnemuiden, GPC Vlissingen, RCS en Domburg. Op de Beve landen werd feest gevierd bij Kloetinge, Heinkenszand en Hansweertse Boys. Zeeuws- Vlaanderen had het minimale aantal van één kampioen (Hoofdplaat), terwijl het in bij voorbeeld 2002 nog vijf kam pioenen had. Schouwen-Duiveland had in Bruse Boys bijna gewoontege- LIEROP - Stefan Hage is tij dens de KNMV-wedstrijd in Lierop zevende in het dagklasse ment geworden. De motorcros ser uit Goes werd achtste in de eerste manche en zesde in de tweede omloop in Brabant. Het matige weekeinde voor Ha ge tekende zich al af in de kwali ficaties. Daarin werd hij slechts achtste. Die plek was ook zijn deel in de eerste manche. De start van de Goesenaar was nog goed, maar al in de eerste bocht stak een heel peloton crossers hem voorbij. Een inhaalrace le verde nog een toptien-plek op. In de tweede manche knalde Ha ge als eerste het bos in, maar hij kon het tempo van de concurren tie al snel niet meer volgen. De zesde plaats bleek het maximaal haalbare voor de Goesenaar. trouw in de laatste tien seizd m nen één kampioensploeg. Alle™ in de jaren 1997, 1998 en 20 2^ waren het er twee. Op Tholenvv St. Philipsland waren dit ja;|0 geen kampioensploegen. In laatste tien jaar kon alle»|B Noad'67 titels vieren (1998 2002). GOES - Ruud Rentmeester liji jj in vorm voor het Nederlan: kampioenschappen mountain!» ken, komende zondag in Berjdc schenhoek. D De Goese espoir eindigde in E velte in zijn laatste wedste^, voor de titelstrijd als derde alg- meen en op de tweede plaats zijn leeftijdscategorie. Reiï?n meester begon rustig aan lei koers en rukte op van de elloidc plaats naar de frontlinies. m J re V€ GOES - Terneuzenaar Ste- ke fan de Die heeft in Tilburg re een poging gedaan om de li- de miet voor de 100 meter én vrije slag voor het EK kor- vo tebaan in Triest te zwem- lai men, maar slaagde daar in: niet in. De zwemmer van de De "C Dolfijn, de Amsterdamse F club waarvoor hij sinds g acht maanden zwemt, tikte aan in 51,39. Voor plaat- W sing voor het Europees (V kampioenschap is 49,6 no- w« dig. „Ik ben wel tevreden, in ik heb toch weer m'n per soonlijk record met een Zt tiende aangescherpt. Maar st; ik zat dus nog lang niet aan va de limiet", reageerde De Ai Die. Hoewel de de Zeeuws-Vlaming nog wel va een klein aantal andere mo- he menten heeft om de limiet jte te halen, verwacht hij niet pF dat het nog lukt. cle re door Bas Abresch BRUINISSE - Een uit de hand gelopen grap noemen ze het. De Bruse wielrenners Jaap Maas kant (44) en Leo Jumelet (35) stopten allebei meer dan vijftien jaar geleden met wielrennen, maar zijn inmiddels weer op de fiets gestapt bij de dit jaar opge richte en vorige week gepresen teerde wielervereniging De Mo raal. Weliswaar in de luwte bij de B-amateurs, maar daar ma ken de twee zich niet druk om. Trainen deden ze nog wel, wed strijden rijden niet meer. Maar toen Koos Remmel uit Strijen- sas zijn vriend Jaap Maaskant vroeg om bij zijn nieuw op te richten wielerploeg te komeiLrij- den. begon er toch iets te kriebe len bij de veertiger uit Bruinis- se. Hij jutte zijn trainingsmaat Leo Jumelet op, die het net als Maaskant wel zag zitten om wedstrijden bij de B-amateurs te gaan rijden. „Als je weer koer sen gaat rijden heb je toch het gevoel dat je nog ergens voor traint. Dat gevoel hadden we na- GOES - Paul Jeremiasse uit We- meldinge heeft een fraaie over winning behaald in een wieler wedstrijd voor junioren in het Belgische Sinaai. In de laatste kilometer reed hij weg bij zijn drie medevluchters en behaalde daarmee zijn eerste overwinning. Peter Tol uit. Ka- pelle finishte als dertiende. In het Belgische Brakel reed Tim Dees uit Tholen naar een tweede plaats. Tijdens deze wed strijd moest maar liefst acht keer de Valkenberg beklommen worden. Dees won hier wel het bergklassement, maar werd met nipt verschil door zijn mede vluchter geklopt. melijk niet echt", legt de jongste van de twee uit. Zodoende gaven ze hun jawoord aan Remmel en kwamen erach ter dat veel van hun nieuwe ploeggenoten in hetzelfde schuit je zaten. „Dat was het leuke toen we voor het eerst bij elkaar kwamen. Niemand kende elkaar én iedereen deed zijn verhaal. Toen bleek dat vrijwel iedereen voor langere tijd gestopt is ge weest, maar het rijden van wed strijden nu weer wilde oppak ken. Dat schepte meteen een band", vertelt Jumelet. Koos Remmel wilde eerst een wielervereniging beginnen in de Hoekse Waard. Maar vanwege een conflict met de KNWU, die daar geen tweede wielerclub wil de hebben, besloot hij zijn pij len te nchten op Brabant en Zee land. Na contacten met de Bra bantse Wieier Federatie (BWF) en Trimbelangen Midden Zee land (TMZ) besloot hij tot het oprichten van De Moraal. In to taal wist hij elf mensen te strik ken, voornamelijk dertigers en veertigers. Een aantal van hen rijdt bij de A-amateurs, maar dat is voor Maaskant en Jumelet niet meer weggelegd. „Voor mij zijn de B-amateurs het hoogst haalbare", aldus Maaskant. „Ik wil dit jaar nog wat wedstrijden op. dat niveau rijden en dan volgend jaar de overstap maken naar de vetera nen. Dan rijd je met mensen van je leeftijd en dat is toch nog wat gezelliger." Jumelet moet nog een aantal ja ren wachten voordat hij zijn kunsten bij de veteranen (mini mumleeftijd veertig jaar) mag vertonen. Maar voorlopig zit hij bij de B-amateurs op de goede plek. Dit jaar won hij al een wedstrijd in Dordrecht en reed hij een goede klassering in Lewe- dorp. Het succes is leuk, maar voor hem niet het belangrijkste. „Gezelligheid staat op ons ni veau bovenaan. Natuurlijk wil iedereen ook wel winnen, maar de meesten zijn al tevreden als ze de wedstrijd uit rijden." „Het is net zoiets als zomera vondvoetbal", valt Maaskant hem bij. „Gewoon lekker je wed Leo Jumelet (links) en Jaap Maaskant zijn tevreden met hun niveau van B-amateur. „Een leuke klassering is meegenomen, maar plezier is het belangrijkst." foto Marije Folkertsma strijdjes rijden op je eigen ni veau, met grotendeels leeftijdge noten. De onderlinge competitie is leuk, je kan elkaar een beetje opjutten." Binnen de eigen ploeg staat ge zelligheid ook voorop. Maas kant: „Remmel heeft de ploeg zorgvuldig geselecteerd en geke ken naar de karakters. Het zijn allemaal rustige jongens, geen gasten die puur gericht zijn op de prestaties. Een leuke klasse ring is mooi meegenomen, maar plezier is het belangrijkste." Het huidige seizoen wordt door beide Zeeuwen als een opbouw- jaar bestempeld. Voor volgend jaar kijken de wielrenners druk om zich heen voor versterkin gen. „Ik kijk af en toe eens rond en informeer hier en daar wat. De nieuwe jongens moeten qua karakter wel in onze groep pas sen. Ik hoop dat we er nog een stuk of tien bij kunnen krij gen", zegt Maaskant verwach tingsvol. „Versterking in de breedte is ook wel nodig", vult zijn ploeggenoot aan. „De groep is verdeeld in A- en B-amateurs, die afzonderlijk van elkaar rijden. En dan kiest de ene helft ook nog voor Bra bantse wedstrijden, terwijl de andere helft liever in Zeeland koerst. Dan is de spoeling erg dun en kun je geen wedstrijd naar je hand zetten. In Lewe- dorp reed ik slechts samen met Karei van Otzel, voor de rest was er niemand van ons. Je moet er sowieso vier hebben, an ders kun je de koers niet contro leren", legt Jumelet uit. Voor de dertiger is de ronde van Bru van aanstaande vrijdag zijn eerstvolgende wedstrijd. Voor eigen publiek wil hij wat laten zien. „Het zou leuk zijn als ik een rol van betekenis kan spe len. Ik ben ieder geval topfit, daar kan het niet aan liggen." Maaskant, op dit moment her stellende van een liesbreuk, lacht om het enthousiasme van zijn dorpsgenoot. „Hij is er wel mee bezig hoor. In ieder geval meer dan ik. Wel ga ik nog tien dagen op trainingsstage naar Mallorca. Ik hoop daar fit van daan te komen, zodat ik het Leo op 18 juni in Zonnemaire lastig lastig kan gaan maken." Jumelet grijnst op zijn beurt ook maar eens. „Dat is nou het leuke, de onderlinge concurren ce. Je kunt elkaar lekker opjut ten. Ik ben blij dat ik me heb la ten overhalen om weer te gaan koersen. Zoals het nu gaat ben ik dik tevreden." door Koen de Vries GOES - Zeilster Klaartje Zui derbaan heeft ook haar tweede belangrijke wedstrijd van het seizoen gewonnen. De Terneu- zense legde met haar team in het Spaanse Calpe beslag op de eindzege in het International Women Match Race Criterium. Eerder won de Zeeuws-Vlaamse met haar Yngling-team op Mal lorca de Prinses Sofia Cup. Zuiderbaan versloeg zondaga vond met haar teamgenoten Nanda Nengerman, Dojanne Vermeulen en haar oudere zus Trijntje Zuiderbaan in de finale het team van de Francaise Clai re Leroy met 3-2. Het Nederlandse team was met niet al te hoge verwachtingen naar Spanje afgereisd. Zuider baan: „De complete wereldtop was er. We moesten tegen aller lei teams die zich alleen met matchracen bezighouden. Wij zijn ook serieus bezig, maar heb ben ook andere activiteiten. We waren eigenlijk al tevreden wan neer we de tweede ronde zouden halen." Klaartje Zuiderbaan concen treert zich vooral op het zeilen in de Yngling-klasse. De natio nale zeilbond is een project op gestart dat moet leiden naar deelname aan de Olympische Spelen van 2008. Zuiderbaan speelt in dat traject een belang rijke rol. HEERDE - Casper Ovaa heeft door zijn optreden in de ONK- race in de MX1 -klasse in Heer- de een flinke sprong gemaakt in het klassement. De Vlissingse motorcrosser steeg acht plaat sen en staat nu zeventiende. Mede door een valpartij werd Ovaa op zijn Suzuki slechts ze ventiende in de eerste manche. Maar in de tweede omloop van de vierde ONK-race behaalde de Vlissinger zijn eerste top-tien- klassering van hel lopende sei zoen. Ovaa reed zelfs een tijd rond de zesde plek, maar moest genoegen nemen met positie ne gen. De volgende ONK-race is op 14 augustus in Varsseveld. In de eerst ronde, waarin tegen alle teams werd gezeild, eindig de de ploeg van de Terneuzense als vierde, wat ruim voldoende was om door te stromen naar de tweede ronde. „Daarin ging het al goed. We hadden alleen nog moeite met de echte toppers. In de tweede ronde verloren we al leen nog van de Frangaise Leroy en werden we eerste." In de halve finale had het Neder landse team geen kind aan de Deense equipe van Nina Breastrup: 3-0. In de finale kwam Zuiderbaan Leroy op nieuw tegen. „We waren al een paar keer in dezelfde truc ge trapt. In de finale hebben we haar in haar eigen val gelokt. Dat was wel kicken." Desondanks kwam het aan op de vijfde en beslissende wed strijd. Daarin bewees Zuider baan gaandeweg het toernooi aan snelheid te hebben gewon nen. Leroy werd meteen op ach terstand gezet en kwam niet meer in de buurt van de Neder landse boot: 3-2. De enige smet op het toernooi was het feit dat de kampioensbe ker in het feestgedruis ver dween. Verder deed Zuiderbaan goede zaken voor haar klasse ring op de wereldranglijst. Ze stond al achtste en stijgt nu en kele plaatsen. Omdat ze in ver band met haar Yngling-campag- ne twee wedstrijden die meetel len voor de ranglijst moet mis sen, is plaatsing voor het WK nog onzeker. Aan het titeltoernooi in oktober in Bermuda mogen twaalf teams meedoen: de beste tien van de wereldranglijst, heereend we reldkampioene Sally Barkow uit de VS (staat 15e) en een equipe uit Bermuda. Zuiderbaan stapt nu weer over naar de Yngling. Ze gaat zich met haar teamgenoten Janneke Hin en Petronella de Jong voor bereiden op de Holland Regatta (voormalige Spa Regatta), eind deze maand in Medemblik Veldman Laser-zeiler Erwin Veldman werd tachtigste in een interna tionale wedstrijd in het Zuid-Franse Hyères. De 21-jarige Middelburger zeil de wel vrij constant: zijn beste prestatie in acht races was een 25e plaats, zijn slechtste een 37e plaats. In totaal waren er 124 deelnemers, Veldman was de vierde Nederlander. door Euqène de Kok VLISSINGEN - Het was al een paar weken duidelijk, maar sinds zondag mag Regilio Pinas van GPC Vlissingen zich offici eel Zeeuws topscorer van het sei zoen 2004/2005 noemen. De ne gentienjarige spits heeft met 29 doelpunten de gouden schoen ge wonnen. „Eigen schuld", zegt hij over het aantal. „In de laatste wed strijd wilde ik er nog één ma ken, zodat ik op een mooi rond getal uit zou komen, maar ik kreeg de bal er niet in." Omdat hij tegen 's-Heer Arends- kerke niet meer tot scoren kwam, is de goal die Pinas maakte in het duel met Duive- land, twee weken geleden, beslis send geweest. Toen bracht de aanvaller van de zaterdag-der deklasser zijn totaal op 29 doel punten en nam hij één goal af stand van Bart van Steveninck. De spits van Arnemuiden kon het gaatje niet dichten, omdat hij het laatste competitieduel moest missen. In het eindklassement is Robbie van de Wijnckel van Breskens als derde geëindigd. De Zeeuws-Vlaming maakte, on danks maandenlang blessure leed, twintig treffers. Met 29 goals is Pinas uitgeko men op hetzelfde aantal als de Zeeuws topscorer van vorig jaar: Domburger Chiel Maranus (dit seizoen slechts tien goals, maar zondag verantwoordelijk voor de treffer waarmee Dom burg de titel binnensleepte). Hal verwege het seizoen leek het als of de Vlissinger de dertig doel punten ruim zou gaan over schrijden. „Na de winterstop ging het veel minder. Ik heb toen twee maal vier keer in één wedstrijd gescoord (tegen SKNWK en Yerseke), maar ver der bijna niet meer." Het vroege kampioenschap had invloed op de trefzekerheid, zegt Pinas. „Toen hoefde het al lemaal niet meer zo, maar ik heb echt nog wel geprobeerd mijn goaltjes mee te pakken." Ook GPC-trainer Carlos de Jon ge dacht dat zijn spits hoger uit zou komen. „Na de eerste helft van het seizoen heb ik gezegd dat hij er 38 zou gaan maken", Regilio Pinas (rechts), hier in actie in het bekerduel met Triborgh, speelt volgend seizoen in de tweede klasse. ,Je kunt er natuurlijk niet elk jaar 29 maken. Ik gok op een stuk of vijftien." foto Lex de Meester zegt hij. „Dat was toen ook reëel. Als hij zijn gemiddelde van voor de winterstop had vast gehouden, had hij wel 52 goals gemaakt." De Jonge wist niet wat hij moest verwachten van het van RCS overgekomen jonkie. „Ik wist niet wat ik had binnenge haald. maar tijdens de Sloepoort Cup manifesteerde hij zich zo goed. Toen scoorde hij aan de lopende band en niet tegen de minste teams. Toen dacht ik: daar zullen we nog veel plezier aan beleven." Bescheiden Niet alleen aan zijn voetballen de kwaliteiten, ook aan zijn per soon. „Het is een bescheiden en fatsoenlijke jongen. Ik heb er drie maanden over gedaan om hem af te leren u tegen mij te zeggen. Het is eigenlijk de idea le schoonzoon. Bij GPC drinken we graag een biertje. Hij drinkt niet, maar in dit seizoen, waar erg veel reden tot feesten was, is hij toch bij elk feestje aanwezig geweest." De Jonge hoeft zich geen zorgen te maken over een overstap. Pi nas: „Er heeft helemaal nie mand gebeld. Bovendien heb ik toegezegd te blijven. Ik zit hier net een jaar en denk dat het goed is met GPC in de tweede klasse te spelen. Ik denk niet dat we moeten vechten tegen de gradatie. Een plek in de midden moot zit erin." En zijn goals7 „Je kunt er na tuurlijk niet elk jaar 29 maken. Ik gok op een stuk of vijftien." De eindstand van het Zeeuws tops- corersklassement ziet er als volgt uit: 2. Regilio Pinas GPC Vlissin gen) 29 doelpunten, 2. Bart van Steveninck (Arnemuiden) 28, 3. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 20, 4. David Destorme (Hoek) 18, 5. Mark Minderhoud (De Noorman nen) 17, 6. Wilco de Valk (Kloetin ge) en Erik de Groene Luctor'88 beiden 16, 8. Arjen Oostdijk (Ter neuzense Boys), Eddy van den Bosch (Steen), Frank Allaarl (Serooskerke), Michael de Jong (Tholense Boys) en Daan van Dam me (Hultserloo) allen 15, 13. Chine- du Chukwugbo (Terneuzen), Mar tin Janse (RCS), Gert-Jan Tiene en Christiaan van Vossen (beiden SKNWK). Wemer Bisschop (Steen), Hans Leune (WHS), Mar tin Waisapy (Jong Ambon) en Jac- ky Lambert (Koewacht) allen 14, 21. Sam Ysebaert (Hoek), Niels Ko- le en Istvan Bakx (beiden Kloetin ge), Dennie le Comte (Duiveland) allen 13, 25. Peter Dieleman (Zaamslag), Robin van de Velde (Dauwendaelé) en Patrick Ketting (Goes) allen 12. New York. NBA, playoffs (best of seven): New Jersey Nets - Miami Heat 97-110. Eindstand: 0-4. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 92-97. Stand: 1-3. Memphis Grizzlies - Phoenix Suns 115-123. Eindstand: 0-4. Sacramento Kings - Seattle Supersonics 102-115 Stand: 1-3. Sportpnisvragen Lucky Day 3694, d.d. 02.05.2005: 8-9-17-18-19-22-31 -34-36-45-49-50-56-5 7-61-62-68-72-78-80. Onder voorbehoud Shanghai. WK. Mannen, eerste ron de: Heister (Ned) - Apolonia (Por) 4-0 (11-4 11-6 11-8 11-6). Tweede ronde: Keen (Ned) -Toriola (Nig) 4-0 (11-7 11-8 11-2 11-6), Heister - Seung-min Ryu (ZKo) 4-3 (11-7 12-10 10-12 12-10 11-13 8-11 11-4). Vrouwen, eerste ronde: Li Jiao (Ned) - Ferliana (Ina) 4-2 (9-11 11-3 9-11 11-6 11-7 11-3). Tweede ronde: Li Jiao - Hyang-mi Lee (ZKo)4-2 (11-13 11-511-8 11-6 4-11 13-11). Dubbelspel, tweede ronde: Keen/Heister (Ned) - Jindrak/Schlager (Oos) 4-2(11-811-811-89-11 9-11 11-7). Gemengddubbelspel, eerste ronde: Heister/Li (Ned) - Pino/Guanchez (Ven) 4-0 (11-9 11-3 11-3 11-5). Tweede ron de: Heister/Li - Sereda/Kmotorkova (Slw) 4-1 (11-6 11-2 11-9 5-11 11-9). Der de ronde: Li/Lau (HKo) - Li/Heister (Ned) 4-1 (11-611-5 9-11 11-611-8). GOES - Voetbalclub Schellui nen heeft drie winstpunten in mindering gekregen van de KN VB wegens het te laat insturen van het wedstrijdformulier van het duel met Kloetinge op 9 april (2-2). Door de late verzending konden twee spelers van Schelluinen die normaal gesproken ge schorst zouden zijn voor het de gradatieduel met Oranje Wit toch meespelen. Mede door de 2-1-zege van Schelluinen op Oranje Wit handhaafde de club zich in de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal. Met de drie punten in minde ring eindigt Schelluinen nu op tiende plaats, die verplicht tot het spelen van nacompetitie. De club heeft beroep aangetekend tegen de straf, maar wanneer dat wordt afgewezen speelt Schelluinen in de tweede ronde van de nacompetitie tegen de winnaar van de tweestrijd tus sen Kapelle en Almkerk. Kapel le won het eerste duel zaterdag met 1-0. Behalve de punten in mindering kreeg Schelluinen-voorzitter Jan de Bruijn drie maanden schorsing opgelegd en kreeg de club een geldboete. Ook daarte gen is Schelluinen in beroep ge- Berlijn. Vrouwen. Eerste ronde: Fte zano (Fra) - Sprem (Kro/16) 4-6 6-1 6! Vento-Kabchi (Ven) - Jidkova (Rus) fri 6-1, Shuai Peng (Chi) - Sugiyans (Jap/14) 7-5 6-4, Pennetta (Ita) - Bara (Dui) 6-1 6-2, Koukalova (Tsj) - Marreii (Spa) 6-4 6-1, Craybas (VSt) Gehrlet (Dui) 4-6 6-3 6-4, Pierce (Fra) - Tsjsl vetadze (Rus) 6-4 6-3, Peschke (Tsj) Haynes (VSt) 6-2 7-6 (4), Medina Garn gues (Spa) - Panova (Rus) 7-6 (4) 6-! Martinez (Spa) - Muller (Dui) 6-0 7-6(5 Maleeva (Bul) - Doetsjevina (Rus) 6I 6-1, Daniilidou (Gri) - Bohmova (Tsj) 6-' (5) 6-3 7-6 (5), Groeneveld (Dui) - Lines kaja (Rus) 6-1 6-2. Rome. Mannen, Masters Series. Ee ste ronde: Henman (GBr/4) - Kuerte (Bra) 6-3 6-3, Agassi (VSt/6) - Di Maur: (Ita) 7-5 6-2, Costa (Spa) - Montana (Spa) 6-4 6-4, Grosjean (Fra) - Carlse (Den) 6-3 6-3, Almagro (Spa) - Andrep (Rus) 3-6 6-4 6-1, Monaco (Arg) Soderling (Zwe) 6-3 6-2, Gasquet (Fra! Srichaphan (Tha) 6-0 6-2, Wawnnt (Zwi) - Berdych (Tsj) 6-1 6-4, Roddia (VSt/1) - Rusedski (Eng) 6-4 6-2, Hrbf. (Slo) - Mello (Bra) 6-4 6-3, Verdasc (Spa) - Davidenko (Rus/14) 6-3 7-5, Kr nescu (Roe) - Melzer (Oos) 6-4 3-6 6-i Johansson (Zwe) - Lopez (Spa) 6-3 6-i Ferrer (Spa) - Saunier (Fra) 6-1 6-3. i Rabat. Vrouwen. Eerste ronde Parra Santonja (Spa/7) - Beltrame (Fr? 3-6 6-4 opgave Beltrame, Zanett' (Ita)- Czink (Hon) 6-3 6-0, Kremer (Lux) Diaz-Oliva (Arg) 6-4 6-3. Uniqa Classic. Proloog in Sant Pölten: 1. Sosenka (Tsj) 8 km in 10.0ij 2. Liese (Dui) op 0.09. 3. Grivko (0a 0.10, 4. Visconti (Ita), 5. Gasparotto (IE 6. Fischer (Bra) 0.13, 8. De Groot 0.15 11. Den Bakker 0.20, 23. Mutsaars 0.2S 42. Boven 0.36, 62. Cohnen 0.48. VLISSINGEN - Peter de Jont L speelt komend seizoen voor VC Vlissingen. De verdediger ver laat SSV'65, waar hij het niet naar zijn zin heeft. De komst van De Jong past de ambities van zondagderdc lasser VC Vlissingen. „We w: len graag hogerop", meldt ti ner Ruud Pennings, die binn< kort hoort of hij voor zijn diplo- ma Oefenmeester I geslaagd ia „We zijn actief op zoek naar nog meer versterkingen." KERKRADE - Roda-verdedigei Pa-Modou Kah (24) is zon dagnacht gewond geraakt bij een auto-ongeluk op de A76 bij Stein. Kah's vriendin kwam bij hel ongeval om het leven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46