PZC Voor meer familieberichten zie pagina 16 dinsdag 3 mei 2005 12' Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden "Alles is mogelijk. Ga en<oor! "Zo lief. Een droom ten einde Met onuitspreekbaar verdriet berichten wij u van het overlijden van De Zon in ons leven Cathelijne Marie-Anne Oudijn Dijkstra 12 maart 1976 29 april 2005 Ze deelde haar liefde en vriendschap met velen. We hopen dat u allen afscheid van haar komt nemen. Namens haar man en zoon Jeroen Oudijn en David Burgh Haamstede: Petra van Gent en Fred Kiel Dreischor/Skopje: Jan Peter Dijkstra en Marjet Beukema Dordrecht: Alexandra Dijkstra en Niels Groenendijk Delft: Oscar Dijkstra Samenkomst op vrijdag 6 mei om 13.00 uur in de aula van crematorium Nieuw Eykenduynen, Kamperfoe liestraat 2a in Den Haag. op loopafstand van Oud Eik en Duinen waar we Cathelijne zullen begraven. Bloemen, veel bloemen! Scheldehal 9, 2904 HE Capelle aan de IJssel Eternity Cat We zullen je ongelooflijk missen. Jeroen, David en familie veel sterkte toegewenst. Tessa en Silvester Sanne Inge en Arno Froukje Onverwachts en onvoorstelbaar Cathelijne Oudijn 12 maart 1976 - 29 april 2005 Gisteren lag een prachtige toekomst voor haar. Vandaag moeten we afscheid nemen van een dierbare collega. Cathelijne stond in het hart van Kennisnet: energiek, optimistisch en betrokken. Cathelijne laat een onuitwisbare indruk achter. We zullen haar intens missen. We wensen Jeroen. David, ouders, schoonouders en verdere familie en vrienden veel sterkte en kracht toe. Namens alle medewerkers van stichting Kennisnet, Marianne Mulder ToineMaes Wij zijn opgeschrikt door het plotselinge overlijden van onze oud-medewerkster Lianne van Liere-Schuurbiers in de leeftijd van slechts 46 jaar. Lianne is ruim 15 jaar in dienst geweest als verzor gende. We wensen haar man en familie veel sterkte toe. Directie, medewerkers, bewoners en vrijwilligers Zorggroep Ganzestad. locatie Randhof Tot onze grote ontsteltenis hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Lianne van Liere-Schuurbiers Wij wensen haar echtgenoot Han, familie en vrien den veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, managementteam, OR Stichting Ter Weel Collega's Zorgcentrum Ter Weel Krabbendijke Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de echtgenote van onze collega Han Lianne van Liere Ons medeleven gaat uit naar Han en verdere familie. Namens het personeel van De Kok Staalbouw B.V. 'Ik heb nog zoveel hier te doen.. 't is m 'n tijd nog niet.... Ondanks je vechtlust was dat je niet gegund Je was een kanjer Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten ne men van mijn lieve man en onze vader Willem Albert de Jonge Klundert, 19-07-1953 - Goes, 01-05-2005 Goes: Nel de Jonge-Antonisse Rik en Lonneke Goes: Stefan en Simone Etten-Leur: Jessica en Sandy 1 mei 2005 Kloetingseweg 74 4462 BB Goes Willem is thuis. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen woensdag 4 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrij dag 6 mei om 12.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van Willem. Onze lieve zoon en broer, zwager en oom. Willem de Jonge 19 juli 1953 01 mei 2005 Goes: Chr. de Jonge t H. de Jonge-Donkerbroek Kloetinge: Jan de Jonge Addie de Jonge-Sanderse Christian Jeroen en Marieken Kapelle: Bert de jonge t Vreeswijk: Frida Wijbenga-de Jonge Klaas Wijbenga Miriam en Tom Wilbert 's-Heer Abtskerke: Jenny de Jonge Imar Wemeldinge: Rob de Jonge Verdrietig zijn wij over het overlijden van mijn dappe re schoonzoon en onze behulpzame zwager en oom Willem de Jonge echtgenoot van Nel Antonisse Goes: C. Antonisse-Koopman Oude Singel 88.4461 RV Goes Kloetinge: Janny Antonisse Piet Kallewaard Ronald Goes: Rinus Antonisse Wim Klaassen Middelburg: Tiny Antonisse Frans Kraf Anouk en Jeroen, Myrthe, Tara Rogier 's-Heer Arendskerke: Jolien Antonisse Yvonne van Hal Goes: Lia Antonisse André Hij man 's-Heer Arendskerke: Bert en Mariëtte Antonisse Vera, Tom Goes, 2 mei 2005 Veel te vroeg en veel te snel is Willem de Jonge overleden, de echtgenoot van onze medewerkster en collega Nel de Jonge-Antonisse. Hier zijn geen woorden voor. Wij wensen Nel, Stefan en Simone, Jessica, Rik en verdere familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Namens Lindessa Goes en Livera Goes/Middelburg Directie: Steven en Diny Witkam En collega's: Leny. Sandra, Monique B., Marion, Willeke, Greetje. Marian. Annelies, Monique R., Cocky, Norma, Daniëlle, Ely. Jolanta. Lenie, Marga, Marijke Jolanda, Nel, Jemey Dankbaar dat bij niet verder meer fioeft te strijden, maar verdrietig om bet verlies geven wij u kennis dat in zijn ver trouwde omgeving is overleden rnijn fieve man, onze lieve vader en aderliefste opa RonDirhsen Semarang 8 april 1950 Middelburg 2 mei 2005 Middelburg: Els Dirksen-Geldof Koudekerke: Marco en Maijon Dani Demi Max fü Vlissingen: Vincent en Cindy Kevin Jesse Middetburg-.Jeroen 4336 CM Middelburg Statenlaan 138 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 mei om 10.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westefijfce Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Pa You'd never walk alone You are always on my mind Jeroen Hij was groot, bij was sterk. Hij was dapper envoi strijdlust. Helaas heeft bij zijn strijd tegen die slopende ziekte niet kunnen overwinnen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Ron Dirks en BoukenAnke Cor en Linda Dini en Cees Beppie en Daan Dick en Joke Jeannette en Frank neven en nichten Wij wctiseti Els, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Met veel bewondering voor de wijze waarop onze dappere zwager de laatste maanden van zijn feven heeft doorleefd, moeten we helaas veel te vroeg afscheid nemen van RonDirksen ecfitqenooot van onze zus Els Semarang, Middelburg, 8 april 1950 2 mei 20051 We zuilen hem missen en in onze herinnering 6lijvend 6ezuaren. Middelburg: Ans Geervliet-Geldof Fred Geervliet Purmerend: Leo Geldof Diet Gelaof-de Bruijne Nieuw- en Sintjoosland: Nelvan Moolenbroek-Geldof Rinus van Moolenbroek Grijpskerke:Jan Geldof Anja Geldof-Verhage Neven en nichten 'Wij hopen dat "Els en haar kinderen en Zinkinderen de kracht zullen vinden dit verlies van man, vader en opa te dragen en de moed kunnen opSrengen verder te gaan. Een allerlaatste dikke kus Dag aller, allerliefste opa Dani en Demi Kevin en Jesse Verdrietig en geschokt zijn wij door het bericht dat onze col lega Roti Dirksax na een kort ziekbed op de veel te jonge leeftijd van 55 jaar is overleden. Gedurende 34 jaar heeft hij zich naast zijn functie als Be veiligingsbeambte op vele manieren, waaronder voor de On dernemingsraad, Bedrijfshulpverleningsdienst en Perso neelsvereniging, ingezet voor onze organisatie. Wij verlie zen in Ron een zeer betrokken en hulp\'aardige collega. Wij wensen zijn echtgenote Els, zijn kinderen en de verdere familie veel sterkte en kracht toe. Directie en medewerkers Philips Lighting Vitrite Middelburg Angst, gevoelens van groot onbehagen... de vrees voor het onbekende, de leegte dat komen gaat. Het verlies van een fijne, innemende collega, denkend aan de vriendschap die we gezamenlijk hadden, verlicht ons verdriet. Een glimlach met een stille traan, het afscheid van een goede vriend en collega. De herinnering aan hem blijft ons altijd bij. Ron, we zullen je missen. We wensen Els en de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Je collega's van afdeling Bedrijfsbeveiliging Philips Lighting Vitrite Middelburg Wij zijn aangeslagen door het bericht dat onze collega, Ron Dirks en na een kort ziekbed is overleden. Wij gedenken hem als een hartelijke collega die als vrijwilli ger zich vele jaren met grote betrokkenheid beeft ingezet in het begeleiden van de EHBO-onjanisatie. We zullen hem missen. De BHV-groep Philips Lighting Vitrite Middelburg de strijd is gestreden het leed is voorbij de pijn is verdwenen rust zacht, je bent vrij Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Willem Overwijk 26 oktober 1936 Middelburg t 1 mei 2005 Annie Overwijk-Koetje Suzan en Remy Alting Matthijs, Max Erik en Sylvia Overwijk Mare, Lisanne Waalstraat 45 4335 KL Middelburg Wim is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op dins dag 3 mei a.s. van 19.00 tot 19.50 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 4 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aanslui tend is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa Nooit meer samen vissen. Liefs, Max Matthijs Lisanne Mare Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Hierbij geef ik kennis van het overlijden van mijn lie ve man en beste maatje Ronald Nico Groen (Ron) in de leeftijd van 71 jaar. Vlissingen: Ans Groen-Tellier Charlie Qt Vlissingen, 1 mei 2005 Schubertlaan 31 4384 LM Vlissingen Ron is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg", alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 mei om 17.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Het is voorbij het is laag tij er wordt niet meer gevaren zijn voeten sporen in het zand mijn zeeman blijft voorgoed aan land Jo Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van Robbert van Belzen 10 maart 1933 1 1 mei 2005 Jo van Belzen-de Groene Robbie f Magda Joséphine, Kees Vera Romy Lijda, Jacco Jurriaan Vincent Madelief Anne Oudstraat 20 4384 DL Vlissingen Robbert is thuis. De crematie vindt plaats op woensdag 4 mei om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geheel onverwachts is overleden mijn zwager, onze oom en oudoom Robber van Belzen Vlissingen: Jaap van Belzen t Nel van Belzen-de Veij Vlissingen: Ben en Connie van Belzen Ilona en Monique Kortgene: Peter en Ina van Belzen Stephan en Niels Best: Heieen en Arno Severens- van Belzen Yannick, Maurice en Noël Serooskerke (W): Janny en Peter Keulemans- van Belzen Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen, 1 mei 2005 Met droefheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Robbert van Belzen echtgenoot van Jo de Groene Amemuiden: M. Schroevers-van Belzen A. van Belzen Vlissingen: P. van Belzen C. Heyt Amemuiden: A. van Belzen-van Belzen Neven en nichten Heden overleed onze oom Rob van Belzen Wij wensen tante Jopie en kinderen veel sterkte toe. Kees Grims Leny Vermaire Badhuisstraat 151 Vlissingen Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe Je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden Rust nu maar uit Je bent bevrijd uit je lijden Maar ach wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Intens verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij, na een voor hem moeizame strijd, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en mijn opa Jaap Baljeu Middelburg, 11 februari 1928 f Vlissingen, 2 mei 2005 Etiënne Baljeu-Mol Petra Baljeu Martin den Engelsman Emily Astrid Baljeu Al onze mooie herinneringen aan hem sluiten wij voor altijd in ons hart. Johan van Reigersbergstraat 89, 4356 XC Middelburg. Jaap is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monu ta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen al waar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 7 mei om 12.00 uur in de aula van de alge mene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Bedroefd moeten wij afscheid nemen van de heer J. Brasser Door zijn vele hand- en spandiensten was hij van grote betekenis voor onze vereniging. Korfbalvereniging SEOLTO Vlissingen Geheel onverwacht heeft God tot zich genomen onze broer, zwager en oom Arie Arendse op 27 april 2005 in de leeftijd van 78 jaar. Zaltbommel: M. C. Arendse W. Arendse-Buijs Elsbeth en Ruud, Koen, Bobbie Adriaan en Eveline Bergen op Zoom: F. J. Sakko-Arendse H.Sakko Carla Axel: J. Arendse M. B. Arendse-Tekelenburg Eldi en Adri, Hans, Lydia, Caroline Arjo en Ina. Maria, Eline Hans en Selma, Esther, Jonathan, Tabitha Adri en Sonja Zwijndrecht: J. C. Hordijk-Arendse in herinnering)1, A. Hordijk Caroline en Marijn. Bob, Naomi, Renée Marion en Menno. Matthijs, Steven Zwijndrecht: E. N. Haasdijk-Arendse J. Haasdijk Pieter Jan John en Patricia Marjolein en Wim, Sabine Elize St. Laurens: M. P. Arendse C. Arendse-van de Plasse Rinekeen Corné, Desiree, Michelle Corine en Dick, Lisanne, Hans, Martin G ir Rehobothstraat 4, Oost Souburg n Correspondentieadres: Singelweg 12. 4333 LE Sint Laurens De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden, si -J ri V si d ti Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over- grootopa Hendrikus Johannes Wijs Kloetinge 20 maart 1925 t Antwerpen' 26 april 2005 Oost-Souburg: A. A. Wijs-Claassen Middelburg: Nico en Paula Lizzy en Charles Tessa Max en Justa Arthur Patricia en Jurriaan Grijpskerke: Henny en Karin Christian, Melanieen Jay Ramon en Anita Sandra Philipp Correspondentieadres: Mw. A. A. Wijs-Claassen Oranjeplein 222 4388 AH Oost-Souburg Naar wens van de overledene heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. Op 26 april is overleden Henk Wijs de opa van onze jongens Christian en Ramon Rust zacht. Erwin en Cora Haar handen hebben voor ons gewerkt. j Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Thona de Smit-Versluis Toos weduwe van Johannes Paulus de Smit Kamperland. 9-1 -1921 Goes, 1 -5-2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van de verpleeghuizen 'Corneliate Zierikzee en 'Ter Valcke' te Goes voor hun zorg. Kamperland: Marie en Ko de Smit Tolineke en Peter Abby Rody Annemiek Correspondentieadres: Nieuwstraat 90 4495 BG Kamperland De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Samenkomst hieraan voorafgaande vanaf 11.00 uur in het Jhr. Mr. De Casembroothuis. Nieuwstraat 461 te Kamperland. Vertrek aldaar om 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degen die ik liefhad terug te zien Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, is na een werkzaam leven toch nog geheel onverwacht van ons heengegaan onze allerliefste vader, opa, overopaen broer Simon Francois Koole Ridder in de orde van Oranje Nassau Serooskerke Middelburg 4 februari 1919 2 mei 2005 Serooskerke: Rinie Koole Simon, Taco en Jesse Lita en Henk Henri Bochum (Did): Sam Koole Alexander Claudia en Martin, Joanna Serooskerke: F. S. Koole Correspondentieadres: Vrouwenpolderseweg 16a, 4353 BD Serooskerke De overledene is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 4 mei van 18.00 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 mei om 10.30 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Verenigingsgebouw "de Zandput".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28