PZC HVV betaalt tol voor hoogmoed Clinge redt het met een gelijkspel Michel Nieuwelink weer op dreef voor scherp Vogelwaarde z22 Geprikkeld RIA W. haalt uit en zorgt daarmee voor degradatie Hulstenaren Scheldesport nu verplicht om twee keer te winnen Hulsterloo haalt uit tegen Clinge Vogelvlucht dicht bij handhaving Oefenduel Koewacht-Spui gestaakt Bierwinkeltje 2 pakt titel teams Versluis troeft Versprille af A uitslagen maandag 2 mei 2005 door Jack Begijn WESTDORPE - Gemotiveerd hoefde RIA W. niet te worden voor de thuiswedstrijd tegen HW'24. Daarvoor hadden de Hulstenaren de voorbije weken te hard op de ziel van de West- dorpenaren getrapt. HW24 be taalde daar gisteren de tol voor met een 5-2-nederlaag en recht streekse degradatie naar de vier de klasse. Getergd waren ze. RIA W. wilde zich niet als de schlemiel van de derde klasse laten uitmaken. En zeker niet door HW'24, dat de ze competitie ook geen potten wist te breken. De Hulstenaren leken zo zeker van hun zaak. In de thuiswedstrijd werd met groot gemak met 5-1 van RIA W. gewonnen. Dat was daar door al vroegtijdig zeker van de gradatie. De terugwedstrijd moest daarom een eitje zijn. In de voorbeschouwingen werd al vast een voorschot genomen op de zekere winst. Geen vuiltje aan de lucht. Althans, zo leek het. Ook vooraf in de bestuurs kamer niet. Breskens zou de gang naar de vierde klasse ma ken en niet HW'24. Ferme woorden alom. Maar RIA W. wilde er niet aan meewerken. Het afscheid van de spelers Arno Verlinde. Geertjan de Smet en Arjan de Meij (zij gaan in een lager elftal spelen) en trainer Rudv Rietjens (ver trekt naar Koewacht) moest stijl vol zijn. Bovendien moesten die Hulste naren tot de orde geroepen wor den. Geertjan de Smet na af loop: „HW'24 zei vooraf dat het zes punten tegen ons had in gecalculeerd. Nou, daar wilden we toch iets aan doen. Dat wil den we ons niet laten zeggen." En als een soort wervelwind vloog de ploeg uit Westdorpe over HW'24 heen. Maarten Ko lijn en Geertjan de Smet (elk twee keer) en Arno Verlinde zet ten de thuisploeg in de eerste helft in een zetel. Ontsteltenis bij alles wat HW'24 was. Hoe kon dit gebeu ren? Wat een knettergekke wed strijd. Bestuursleden kwamen briesend de bestuurskamer in en laakten de mentaliteit van de ploeg. Alsof ze bedrogen waren door een stelletje snotapen. „Buiten het veld het hoogste woord, maar als er gepresteerd moet worden..." De marge van vijf doelpunten was te groot om nog te overbrug gen. Jari Vyane trof nog wel twee keer doel, maar dat was al leen van belang voor de statistie ken. Na het laatste fluitsignaal vierde RIA W. zijn feestje. Trai ner Eddy van der Hooft van HW'24 stond er in zijn eentje beteuterd en zielig bij. Geleund tegen een muur, het hoofd naar beneden. Zoekend naar verkla ringen en gissend naar de toe komst. De in Terneuzen woon achtige trainer degradeerde in drie jaar tijd twee keer met de ploeg uit Hulst. Zijn. contract werd in de winterstop verlengd, maar het is de vraag of HW'24 de overeenkomst zal respecte ren. De bestuursleden uit Hulst hadden moeite om de lippen op elkaar te houden. Maar de blik ken verraadden veel. Mentaliteit „Hier heb ik geen verklaring voor", zei Van der Hooft. „Som mige spelers waren ook met heel andere zaken bezig. Jeroen Clae- ssens gaat de vrijdag, vooraf gaand aan deze wedstrijd, pra ten met Steen. Ben je dan met HW'24 bezig? Daar baal ik van. Ik baal van de mentaliteit van te genwoordig. Spelers hebben ei sen en dreigen te gaan praten met andere clubs, wanneer we zouden degraderen. Aan Ayhan Atmaca kunnen ze een voor beeld nemen. Die zegt dat we met z'n allen degraderen en ook met z'n allen terug moeten zien te komen." Spelers van HW'24 lagen na af loop nog lange tijd in de midden- circel. Uit schaamte, uit onge loof en frustratie. Commentaar? Eigenlijk geen zin in. HW'24 vierdeldasser. Een vereniging met zo'n uitstraling. Een club met zo'n kader en zo'n accommo datie. Een onwezenlijke gedachte. En door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport hebben hun promotiekansen in de eer ste klasse rayon zuid door een kleine 73-7O-nederlaag tegen ri vaal Waldric zien slinken. De Terneuzenaren behouden uit zicht op promotie, mits ze de res terende uitwedstrijden tegen middenmoter Starz'81 en de ge doodverfde kampioen Vlijm scherp winnend afsluiten. In de Zeeuwse klasse won koplo per Voorwaarts de streekderby van Scheldesport met 71-33. Waldric-Scheldesport 73-70 (32-36): De Terneuzenaren speel den in Woudrichem een ongeluk kige wedstrijd. De start van Scheldesport was overrompe- TERNEUZEN - De derby in de rijfde klasse van het zondagvoet bal tussen de vrouwen van Clin ge en Hulsterloo eindigde enigs zins verrassend in een 4-1-zege voor de ploeg uit Nieuw-Na- raen. Steen verloor een klasse hoger met 4-2 bij Gilze-Rijen en Terneuzen moest met 1-0 de meerdere erkennen in WDS'19. WDS'19-Terneuzen 1-0: Terneu zen kon slechts met vijf vaste krachten aantreden. WDS'19 sprong slordig met de kansen om en keepster Bianca de Meijer vertolkte een sterke rol. Twee minuten voor het einde was ze kansloos. Uit een straf schop scoorde de thuisploeg 1-0. Gilze-Rijen-Steen 4-2: Op slag van rust nam de thuisploeg de leiding. In de tweede helft had de thuisploeg het beste van het spel. Toch scoorde Steen uit een snel uitgevoerde counter via Ma- non Bogaard. Daarna drukte de thuisploeg het veldoverwicht uit in 3-1. Opnieuw klampte Steen aan door een doelpunt van Roos de Wulf. Gilze-Rijen besliste het duel daarna: 4-2. Clinge-Hulsterloo 1-4: Al in de eerste minuut zorgde Tanja Bleyenberg voor 0-1. Nog voor de pauze stond het 0-3 door doel punten van Judith de Roos en Cathalijne Meeusen-Broos. In de tweede helft kwam Clinge al snel op 1-3 door Katrien de Vis ser. Pas vijf minuten voor het einde bepaalde Tanja Bleyen berg de stand op 1-4. nadat Eddy van der Hooft de uit slag van concurrent MOC'17 had vernomen (winst op SC Gas tel): „Die Brabanders helpen el kaar. Hier slachten we elkaar af." Weer een opmerking die in het andere kamp helemaal ver keerd viel. „Onzin", volgens Rietjens. „Als je in de krant zulke domme uit spraken doet, dan krijg je dit. Op de vrijdagtraining heb ik niets meer moeten zeggen tegen mijn ploeg. Mijn spelers waren tot op het bot gemotiveerd. We hebben alleen een partijtje ge speeld. We wilden op een waar dige manier afscheid nemen. Een goed gebaar maken naar de mensen die vertrekken en een blijk van waardering geven aan het bestuur en de sponsors. Ik heb nog wel gevraagd wat de spelers van plan waren. Als ze de wedstrijd wilden weggeven, was ik niet naar Westdorpe ge komen. HW'24 heeft het nood lot over zichzelf afgeroepen." RIA W.-HW24 5-2 (5-0). 8. Maar ten Kolijn 1-0, 15. Maarten Kolijn 2-0, 30. Geertjan de Smet 3-0, 34. Geertjan de Smet 4-0, 45. Arno Verlinde 5-0, 71. Jan Vyane 5-1, 90. Jari Vyane 5-2. Scheids: L.P.S. Cairo ('s-Hertogenbosch). GeelEr- win de Roover, Steven Koster, Maarten Kolijn, Geertjan de Smet (RIA W.) en Ruben van der Hoeven (HVV'24). Toeschouwers: 150. RIA W.: Erwin de Roover (73. Dan ny Pijcke): Arjan de Meij, Vincent Bendijk, Dennis van Leeuwen, Ste ven Koster (80. Björn Missegers); Sven Boelens, Wijnand van Waes, Ruud Audenaerd, Maarten Kolijn (59. Boj Teunissen); Geertjan de Smet en Arno Verlinde. HVV'24: Jean-Pierre de Keijzer; Davy Kerstens, Ayhan Atmaca, Kees Duitemeijer, Maarten Scheer ders; Evert van de Berg (46. Jari Vyane), Kier an O'Shea, Hans van Damme (65. Ruben van der Hoe ven), Jeroen Claessens; Percy Ver linden en Kana da Rosa Bernardo. lend (23-12), maar nog voor de rust kwam Waldric terug tot vier punten: 32-36. Het het uit vallen van Rochardi Maduro (hoofdwond na een elleboogje) betekende de ommekeer in de wedstrijd.De Temeuzense ploeg bezweek na rust in de slijtage slag onder de druk van Waldric. Dat resulteerde voor de thuisclub tot een beslissende voorsprong van vijf punten: 60-55. Scheldesport vocht in de slotfase nog terug, maar strand de op drie punten van de ploeg uit Woudrichem: 73-70. „Ik kan de spelers niets verwijten", zei Dielemans later. Joery van Aalst bevestigde zijn vorm met 24 punten. Junior da Conceicao was trefzeker met 21 punten. Voorwaarts-Scheldesport 2 71-33 (32-11): Voorwaarts was een maatje te groot voor Schel desport, dat na rust de beste pe riode kende. In de slotminuten liep de koploper weer verder weg. De thuisclub kende een flit sende start en nam bij de rust al een ruime voorsprong: 32-11. In de tweede helft gaf Schelde sport, dat met een paar junioren aantrad, lange tijd goed partij. Zo scoorde routinier Erik Jan van de Heuvel acht punten, maar in de slotfase nam Voor waarts het initiatief weer over. Coen Bauwens en Fon Chan wa ren bij Voorwaarts aanvallend sterk op dreef met respectieve lijk 25 en 21 punten. Dennis Bakker was met tien punten topscorer bij Scheldesport. Het tennisteam van captain Desire de Schepper slaagde er afgelopen zaterdag in om Sluiskil in eigen huis met 5-1 te verslaan. Het moet nu raar lopen willen de mannen uit Vogelwaarde zich niet handhaven. foto Camile Schelstraete door Willy van Leeuwen SLUISKIL - Het mannenteam van Vogelvlucht speelt ook vol gend seizoen zo goed als zeker in de hoofdklasse van het dis trict Zeeland. Het team uit Vo gelwaarde is heel dicht bij hand having na een ruime overwin ning op Sluiskil (5-1). Naar het duel tussen Sluiskil en Vogelvlucht werd in beide kam pen al enige tijd uitgekeken. Bei de teams rekenden op een lasti ge ontmoeting, maar Vogel vlucht bleek verrassend genoeg toch nogal wat sterker dan de thuisspelende vereniging. Het duel begon met het derde en vierde enkelspel, hetgeen me teen twee mooie wedstrijden op leverde. Cor de Jonge van Sluis kil kwam tegenover Desire de Schepper te staan. In de eerste set hield De Schepper zijn tegen stander goed onder druk. Cor de Jonge, die bekend staat om zijn vastheid, kreeg in de beginfase dan ook weinig kansen om zijn vertrouwde spelletje te spelen. „Als hij het daarop liet aanko men, sloeg ik zo hard en diep mogelijk. Daardoor kreeg hij het soms niet aangelopen", ver telde Desire de Schepper van Vo gelvlucht na afloop. Hij won de eerste set met 6-4, maar vond daarna een verbeten vechtende Cor de Jonge tegen over zich die in de tweede set volop meeging in het tempo van De Schepper. Dat leverde hem de tweede set op: 6-4. Voor Desire de Schepper het sig naal er nog een schepje bovenop te gooien. De Jonge kon het tem po van zijn opponent toen niet meer bijbenen en was met een kansloze missie bezig: 1-6 in de derde set voor De Schepper. Tom de Rijk en Han Matthijssen vochten ook een verbeten ge vecht uit. De Sluiskil-speler pak te de eerste set met 6-2. De Rijk zag in dat hij zijn spelwijze moest aanpassen door minder ri sico te nemen. Het resultaat daarvan waren veel lange rally's, waarin Mat thijssen vaak in de fout ging. De Rijk kon daardoor gemakkelijk met 6-0 winnen. Ook dit enkel spel moest daardoor worden be slist in drie sets. Beide spelers gaven elkaar geen duimbreed toe en het ging gelijk op tot de tiebreak. Daarin bleef Tom de Rijk het meest koelbloedig en scoorde daardoor de beslissende 7-3. Gino Roctus toonde zaterdag in Sluiskil zijn goede vorm. De hardwerkende Robert Zegers was derhalve kansloos met 6-2 en 6-1. Dennie Cappendijk toon de in het kanaaldorp waarom hij dit seizoen als 3-speler in ac tie komt. Dethlef Pieters moest in een directe confrontatie na 6-2 6-4 handen schudden, weten de dat hij kansloos was geweest. Daardoor kwam het bezoekende Vogelvlucht op een 4-0-voor- sprong. In de dubbels werden de punten keurig verdeeld. Marcel Groffen en Gino Roctus waren niet opgewassen tegen Cor de Jonge en Han Matthijssen. Vogelvlucht keerde echter met een 5-1-overwinning huis waarts en daar was Desire de Schepper dik tevreden mee. „Het moet nu wel erg raar lopen willen we volgend jaar geen hoofdklasse spelen." door Rinus Verberkmoes AXEL - Alsof de titel binnen was. Zo blij was Clinge in Axel met het ene punt (1-1) dat het nodig had om vierdeklasser te blijven. Hontenisse moest in dat geval immers met meer dan ne gen doelpunten verschil winnen van Zeeland Sport. Dat gebeur de niet. Het werd slechts 2-0. Het scenario pakte dus goed uit voor de bewoners van het grens dorp, die kregen wat ze vooraf hoopten te krijgen. Nog voor de bal rolde, werd in Axel flink gerekend. Clinge was het meest gebaat bij winst. Axel had een overwinning nodig om de derde-periodetitel te pakken. Die kwam er dus niet. Wat restte voor Axel was de ge dachte dat de ploeg dramatisch zwak begon, maar zich vervol gens ontwikkelde tot een ware reuzendoder die Domburg met winst op Aardenburg en Hulster loo aan de titel hielp. Tot opluchting van het scheiden de trainerskoppel Jo de Block en Boudewijn van Craenen- broeck, bleef Clinge dus vierde klasser. „Meer was vandaag niet nodig. Ik ben blij dat we het ge red hebben. Er zat soms iets meer in, maar dit resultaat stemt mij tot tevredenheid", al dus De Block bij het verlaten van het speelveld. Zijn Axelse collega Job Zwe- gers, die trainer Eric Rijckaert wegens vakantie verving, wist op dat moment dat hij en zijn ploeg afhankelijk waren van de andere uitslagen.: Die bleken dus verkeerd uit te vallen waar door het seizoen voor Axel voor bij is. Terwijl het er zo goed uitzag voor de thuisploeg. Nadat doel man Carlo de Deckere met een fraaie redding zijn ploeg behoed de voor een achterstand na een kopbal van Martin Leegwater, wees scheidsrechter Van Ooster- om uit Eindhoven enkele minu ten later resoluut naar de stip. Een duikeling van Axel-spits Pa trick Vinke beloonde hij met een strafschop. Geel voor verde diger Jurgen Ras, geel voor de commentaar leverende Peter Drumont en 1-0 voor Axel om dat Vinke zelf scoorde. Met die voorsprong dacht Axel de rust te halen, maar Thomas Leegwater besliste anders en scoorde beheerst: 1-1. Counter In de tweede helft was het een open duel. Clinge, dat gebaat was bij een gelijkspel, drong niet te fel meer aan. Het gokte op de counter. Doelman De Deckere van Axel lag echter di verse keren in de weg. Toen hij toch geklopt leek te worden, trapte de doorgebroken Gino Vink op de bal en viel. Clinge vergat in die fase van het duel verdiend een voorsprong te nemen. Daarna greep Axel het initiatief. Ook Randy Zandstra, Kevin Schot en Michael Freijzer wisten fraaie kansen echter niet te verzilveren. Axel-Clinge 1-1 (1-1). 37. Patrick Vinke 1-0 (strafschop), 45. Thomas Leegwater 1-1. Scheidsrechter: C. van Oosterom (Eindhoven). Gele kaart: Jurgen Ras, Peter Drumont, Martin Leegwater (allen Clinge), Siem Gans (Axel). Aantal toe schouwers: 250. Axel: Carlo de Deckere; Marco Plasschaert, Ralph Zegers, Mi chael Freijzer, Angelo Plasschaert (65. Jordy Seghers); Kenneth Ockerley, Randy Zandstra, Ivo Verstraeten (65. Kevin Schot), Siem Gans (80. Kim van Bremen); Leo Bracke en Patrick Vinke. Clinge: Vincent Marlens; Jean- Ruud de Houclc, Martin Leegwater (75. Thomas de Deckere), Edwin Martens, Michael de Block; Peter Drumont, Gino Vink, Davy van Puyvelde, Pascal Delforge (85. Ro- dy Luycks), Thomas Leegwater (Bert Buis). KOEWACHT - Spui staat al op scherp voor het beslis singsduel van komende zaterdag met The Gunners. In het oefenduel met Koewacht was Spui zelfs een beetje te scherp. Het resultaat daarvan was dat de wedstrijd een klein kwartier na rust bij de stand 1-2 werd gestaakt door scheidsrechter Freddy de Rooy. Spui haalde alle registers uit de kast en speelde op, maar ook over het randje van het toelaatbare. Vooral vanaf het moment dat een gevaarlijker Koewacht de leiding had ge nomen door Reinbert Broos. Nog voor de pauze trok Spui de stand in evenwicht via een vrije trap van Mare Otter- loo. In die eerste helft had de scheidsrechter al diverse ge le kaarten uitgedeeld. Kort na de pauze kwam Spui op voorsprong door Ludwig Kalisvaart. Het duel bleef onvriendelijk en het regende ge le kaarten. Toen Michel Fieret (Spui) ruim tien minuten na de pauze met direct rood moest vertrekken besloot Freddy de Rooy het duel te staken. TERNEUZEN - Het driebandenteam van 't Bierwinkeltje 2 is kampioen van de teamcompetitie van de BFTS gewor- j den. In de finale won het team met voor zich sprekende, cijfers (6-0) van het in eigen huis spelende Concordia. Voordat 't Bierwinkeltje 2 tot de eindstrijd doordrong moest het in de kruisfinale afrekenen met het vierde team van 't Bierwinkeltje. Via een 4-2-zege drong het eerstge-1 noemde team door tot de eindstrijd. In de andere kruisfinale maakte Concordia indruk tegen 't Bierwinkeltje 3. Met maximale cijfers (6-0) werd dat team verslagen. Dat leek een opsteker. Toch verliep het heel wat minder gunstig voor Concordia in de finale. Zo wel Gerit Krijger, Cor Versprille als Maarten van de Eijk verloor van respectievelijk Cees van Driel, Ruud van Vel- zen en Adrie Hamelink. TERNEUZEN - Een vijfde- en een zesdeklasser waren de hoofdrolspelers in het kampioenengala van de Biljart Fe deratie Tex-neuzen Stad. Dirk Versluis en Stefan Verspril le maakten in de finale van deze titelstrijd tussen de kam pioenen van het afgelopen seizoen uit wie kampioen werd. Versluis veroverde de titel op vrij overtuigende wij ze. Beide finalisten speelden een thuiswedstrijd. Biljartvere niging 't Keldertje van Verluis en Concordia van Verspril le hebben als thuisbasis café 't Keldertje, waar deze slot- happening van het seizoen gehouden werd. In de kruisfinale rekende Stefan Versprille simpel af met Ruud van Velzen. In slechts veertien beurten had hij zijn twintig caramboles bereikt en zag op dat moment Ruud van Velzen (die veertig caramboles moest maken) op even veel treffers staan. Een gemakkelijke zege dus. Heel wat meer moeite had Dirk Versluis in de andere kruisfinale met Joke Breur. Aanvankelijk leek er geen vuiltje aan de lucht, maar voor zijn laatste treffer had hij heel wat beur ten nodig. Daardoor kon Joke Breur (die naar tachtig ca ramboles speelde) nog angstvallig dichtbij komen. Toen zij met nog zes caramboles voor de boeg een simpel stoot- beeld te zacht speelde, slaagde Versluis er in de 22e beurt wel in om de laatste carambole te produceren. In de finale verliep het voor hem een stuk gemakkelijker. Toen speelde Versluis ook beter. In slechts veertien beur ten won hij met 30-13 van Versprille. Sluis-Schoondijke 2-5: Voor rust was Schoondijke duidelijk de betere ploeg en liep uit naar 0-3 door treffers van Barry Hae- rens, Martin Vinjé en Norberi Willems. Kort voor de pauze scoorde Patrick Caniere tegen voor Sluis. In de tweede helft werd het zelfs 2-3 door Peter Slits. De gelijkmaker hing in de lucht, maar viel niet. In de slot fase maakte Giel-Jan de Neve aan alle onzekerheid een einde door 2-4 te scoren. In de laatste minuut zorgde Barry Haerens voor 2-5. SDO'63-IJzendijke 0-4: In he! eerste half uur deed SDO'63 goed mee en was eveneens ge vaarlijk. Daarna zakte de thuis ploeg ver weg. Voor de pauze liep IJzendijke al uit naar 0-2 door doelpunten van Ivo van de Calseyde en Martijn Rijckaert Kort na rust werd een inzet van SDO'63-speler Erwin Otjes van de doellijn gehaald. Daarna was het klaar met de thuisploeg. Met twee treffers bracht Martijn Rijckaert zijn wedstrijdtotaal op drie doelpunten en tekende: tevens voor de eindstand van 0-4. Graauw-Philippine 3-2: Philip pine opende sterk en nam een 2-0-voorsprong door doelpun ten van Stephan Epskamp en Timmy Goossens. In de laatste minuten van de eer ste helft boog Graauw de stand in evenwicht via Edward Kips en Jean-Paul de Caluwé. Na rust was het een evenwichtige wedstrijd. Er was een strafschop voor no dig om Graauw als winnaar aan te wijzen. In de zeventigste mi nuut benutte Marcel Verschud ren die buitenkans. "ge be door Peter Snelders TERNEUZEN - De periodeti- tels in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal zijn naar Sluis kil en Vogelwaarde gegaan. Sluiskil sloot de competitie af met een 3-2-zege in en tegen Biervliet. Vogelwaarde haalde fors uit tegen Groede (8-1). Mi chel Nieuwelink scoorde vier keer, Arno Wauters maakte voor rust een hattrick. Biervliet-Sluiskil 2-3: Sluiskil was in de eerste helft de betere ploeg, maar kreeg ook de mede werking van een zwak verdedi gend Biervliet. Binnen twintig minuten was het 0-2 door doel punten van Hensley Victorina en Pascal Wedage. Door een frommelgoal van Rens Gielleit kwam de thuisploeg voor even terug in de wedstrijd. Vijf minu ten later liet Brian Riekwel met een kopbal 1-3 noteren. In de tweede helft was Biervliet de be tere ploeg. Het kwam in de 65e minuut op 2-3 via een benutte strafschop van Theo de Schep per. Daarna moest de Sluiskil doelman de thuisploeg nog enke le keren van de gelijkmaker af houden. Vogelwaarde-Groede 8-1: Bij de pauze was de wedstrijd al lang en breed gespeeld. Toen leidde de thuisploeg met 5-0 door twee doelpunten van Michel Nieuwe link en een puntgave hattrick van Arno Wauters. Vogelwaar de liep in de tweede helft uit naar 7-0 door treffers van Robin Oppeneer en Michel Nieuwe link, voordat Mirsad Cedic te gen kon scoren. Michel Nieuwe link bepaalde met zijn vierde treffer de eindstand op 8-1. Terneuzen. Kampioenengala BFTS. Eindstand: 1. Dirk Versluis ('t Kelder tje), 2. Stefan Versprille (Concordia), 3. Joke Breur (BW), 4. Ruud van Velzen ('t Bierwinkeltje), 5. Marijn Geirland (BW), 6. Bert Timmer ('t Bierwinkeltje), 7. Row dy Mahoney (Concordia), 8. Wim Goe man ('t Bierwinkeltje), 9. Fons Baart ('t Bierwinkeltje), 10. Otto Zweiphennig (BCWilhelmina). Teamcompetitie driebanden BFTS. Kruisfinales: 't Bierwinkeltje 2-'t Bier winkeltje 4 4-2, Concordia-'t Bierwinkel tje 3 6-0. Finale: 't Bierwinkeltje 2-Con- cordia 6-0. Individueel (eerstgenoenv de wint): Cees van Driel-Gerrit Krijge 19-17, Ruud van Velzen-Cor Versprilfe 12-12, Adrie Hamelink-Maarten van d: Eijk 8-8. Eindstand: 1. 't Bierwinkel^ 2, 2. Concordia, 3. 't Bierwinkeltje 4,4.1 Bierwinkeltje 3. 5. BW 2. 6. BW 1, 7.1 Bierwinkeltje 1.8. BC Wilhelmina. Waterschoot 1-3 26-28, 25-17. 8 2: 18-25). Finale. Mannen: Party Ma Smash 2000-Stuntmarkt-Rhodos 3-1 25-22, 23-25, 25-20, 25-20)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 50