Terneuzen grijpt naast periodetitel PZC Dolf Roks trots op zijn spelers Hier wordt nog jaren over gepraat Nacompetitie Vlissingen, degradatie HVV'24 Jong Ambon neemt periodetitel over Ondanks 7-2-zege 21 De Valk neemt afscheid in stijl Telefoon van Bakx zwijgt nog altijd Eerste kampioenschap sinds 1990 De Bruine denkt na over doorgaan Budget Kloetinge genoeg voor de hoofdklasse maandag 2 mei 2005 van onze sportredactie NUENEN - Terneuzen had het seizoen nog met een paar weken kunnen verlengen en de daar voor benodigde zege kwam er gisteren ook. De eersteklasser boekte in het slotduel met Nue- nen een klinkende 7-2-overwin- ning, maar de ploeg van trainer Ardian Lekaj greep desondanks toch naast de derde-periodeti- tel. Die ging naar Papendrecht, dat door een 4-1-zege op OJC Ros malen de titel pakte. De periode- titel heeft de kampioen echter niet meer nodig en daardoor ging OSS'20 als nummer drie in de eindklassering met het ticket voor de nacompetitie aan de haal. Het missen van die nacompeti tie deerde Terneuzen eigenlijk niet. Natuurlijk had de ploeg graag een prijs gepakt, maar de rood-zwarten speelden zich pas vorige week in veiligheid. Het slotakkoord mocht er met een ruime zege op Nuenen, dat dooi de nederlaag naar de tweede klasse degradeerde, toch zijn. „Ik vind dit een geweldige af sluiting", zei Ardian Lekaj na af loop. „Het had mooi geweest als we die derde periode hadden ge wonnen, maar meer dan jammer is het niet. We blijven in ieder geval met beide benen op de grond staan." Lekaj kreeg in het uitduel met Nuenen niet echt het gevoel dat de tegenstander voor de laatste kans speelde. De thuisploeg liet Terneuzen in de eerste helft ko men en kreeg de rekening daar vlak voor rust voor gepresen teerd. Mike But zorgde op aange ven van Marco Faassen voor 0-1. De ingevallen Sercan Özcan bracht Nuenen na rust op gelij ke hoogte, maar Terneuzen had een snel antwoord. Mike But zag de Brabantse keeper voor zijn doel staan en verschalkte hem met een fantastische lob van ruim veertig meter. Jorden Takiddine, in de rust in de ploeg gekomen voor Jules Bazelier, be sliste het duel enkele minuten la ter definitief. Risico's In het laatste half uur werd Nue nen gedwongen om risico's te ne men en Terneuzen profiteerde optimaal van de ruimte die het daardoor kreeg. Stefaan Dellae- rt, ingevallen voor Mike But zorgde met twee doelpunten voor 1-4 en 1-5, waarna Daryl Rawidjan de zesde Terneu- zen-treffer voor zijn rekening nam. Tom Gerissen verzachtte de pijn nog een beetje voor Nue nen (2-6) en Rawidjan bracht de marge in de slotminuut opnieuw op vijf doelpunten: 2-7. Terneuzen sloot de competitie in de eerste klasse van het zon dagvoetbal door de overwinning alsnog af op de achtste plaats, als koploper van het rechterrij- tje. In de komende weken wil de club de selectie voor komend sei zoen rondkrijgen. Nuenen-Terneuzen 2-7 (0-1). 37. Mike But 0-1, 50. Sercan Özcan 1-1, 55. Mike But 1-2, 58. Jorden Takiddine 1-3, 81. Stefaan Dellae- rt 1-4, 83. Stefaan Dellaert 1-5, 87. Daryl Rawidjan 1-6, 89. Tom Geris sen 2-6, 90. Daryl Raioidjan 2-7. Scheidsrechter: J. Verzijl (Til burg). Aantal toeschouwers: 500. Terneuzen: Dennis Wondergem; Jan Bosnian, Mailc de Wolf, Erik-Jan Naudts, Ferco van der HooftRemco van Leeuwen, Mama- douba Gueye, Mike But (70. Ste faan Dellaert), Jules Bazelier (46. Jorden Takiddine); Marco Faassen en Daryl Rawidjan. Arjan Verburg zet een sliding in om de bal te veroveren op zijn tegenstander van Vlissingen. foto Dirk-Jan Gjeltema door Jos van Belzen VLISSINGEN - Ondanks een slechte periode waarin sinds 30 januari niet meer werd gewon nen en een 4-1-nederlaag bij BSC in het laatste duel. blijft Breskens ook volgend seizoen derdeklasser. Dit echter vooral dankzij het al gedegradeerde Ria W. dat met 5-2 won van HW'24, waardoor de Hulsten aren degraderen. Vlissingen speelde met 1-1 ge lijk bij Patrijzen, waardoor de ploeg van Ruud Pennings net als Goes en SC Gastel mag deel nemen aan de nacompetitie. RCS-Goes 0-2: In de eerste helft waren de beste kansen voor de bezoekers die in de 23e minuut via Shannon Braafhart de score openden: 0-1. Na rust waren de ploegen meer aan elkaar ge waagd en ontwikkelde zich een open duel met kansen aan beide kanten. Vijf minuten voor het einde viel de beslissing in het voordeel van Goes toen Queng Tran de eindstand op 0-2 bepaal de. Patrijzen-Vlissingen 1-1: Het initiatief lag in de beginfase bij Vlissingen, maar desondanks was de eerste kans voor Arjan Verburg die echter stuitte op doelman Mohammed Elbek- kaoui. Na een halfuur was het aan de andere kant wel raak; 0-1 door Lunven Vermeer. Toch werd het nog voor rust 1-1 toen William Sallet werd gevloerd en vervolgens zelf de toegekende strafschop benutte. Beste kan sen in de tweede helft waren voor Wilfred van den Dries, die deze onbenut liet. Vlissingen kreeg ook nog enkele goede kan sen, maar Sjimmie Kikkert liet zien dat zijn uitverkiezing tot 'man van het seizoen' bij Patrij zen geen toeval was: 1-1 derhal ve. Breskens-BSC 1-4: Binnen ze ven minuten stond het al 0-2 via treffers van Didi en Stefan de Groen. Breskens herstelde zich van deze slechte start en kwam in de 25e minuut via Dwight van Hulle (strafschop) terug in de wedstrijd. Tien minuten latei- leidde een blunder bij de thuis ploeg tot de tweede treffer van Stefan de Groen. Nadat eerst nog een kopbal van Van Hulle op de lat kwam, bracht Mark Dijkers op slag van rust de stand op 1-4. In de tweede helft bleek Bres kens, ondanks de terugkeer van Robbie van de Wijnckel die een inzet tegen de paal zag eindi gen, niet in staat de uitslag een wat draaglijker aanzien te ge ven: 1-4.- Steen-Zeelandia Middelburg 2-4: Een in de beginfase veel fel ler Zeelandia Middelburg leidde na twintig minuten met 0-2 via treffers van Alberto Conde Mor- gado en Gaza Ambiti. Steen kwam hierna sterk terug, wat zich via twee doelpunten van Dennis Buijs vertaalde in een 2-2-stand halverwege. Na rust waren de beste kansen voor de thuisploeg, maar zowel Dennis Buijs als Werner Bis schop troffen de lat. De Middel burgers toonden zich wel slag vaardig: na de 2-3 van Bouba- kar Keita in de 60e minuut, be paalde Marcel Lourens in de slotfase via een uitval de eind stand op 2-4. RIA W - HVV'24 5-2: Degradant RIA maakte tegenstander HVV'24 al in de eerste helft de tweede degradant: 5-0. Maarten Kolijn (2x), Geertjan de Smet (2x) en Arno Verlinde maakten de goals. In de tweede helft maakte Jari Vyane 5-1 en 5-2. ZEVENBERGEN - Door zijn twee doelpunten in het be slissingsduel met Rijsoord (5-2-winst) schroefde aanval ler Wilco de Valk zijn clubtotaal bij Kloetinge op tot 64 voltreffers. Op de valreep - De Valk speelde zaterdag zijn laatste duel voor Kloetinge, hij gaat naar Hoek - klom hij daarmee naar de tweede plaats op de topscorerslij st van Kloetinge van de laatste 25 jaar. Ronald Zuijdwegt gaat daarop soeverein aan de leiding met 98 goals, voor De Valk (64), Arjo den Dekker (63), Paul Schipper (53) en Jo hn Bentschap Knook (53). De Valk werd dit seizoen clubtopscorer Met zijn 18 com petitiegoals bleef hij voor op Istvan Bakx (14), Niels Kole (13). Emiel Dorst (7) en Ferry Alfons (7). Ook in de gehele eerste klasse C maakte hij de meeste goals. Johan Brussé van Oranje Wit kwam met 16 doelpunten het dichtst in de buurt. Ruud Bos van GJS maakte er 14. ZEVENBERGEN - Istvan Bakx gaf zaterdag in het beslis singsduel met Rijsoord zijn visitekaartje weer eens af. De Kloetinge-aanvaller soleerde, scoorde en liet scoren. Het deed de vraag opwellen of de Vlissinger volgend seizoen nog wel voor de kersverse Bevelandse hoofdklasser speelt. „Zoals het er nu naar uitziet wel", zei Bakx, nadat hij zich even aan het feestgedruis in Zevenbergen had ont trokken. „Ik hoor alleen maar geruchten. Zo zou RKC in teresse hebben. Maar ik ben zelf nog door geen club bena derd. En als mijn telefoon blijft zwijgen, speel ik volgend seizoen zeker bij Kloetinge. Daar is niks mee, hoor. Ik heb het hartstikke naar mijn zin, we hebben een fantastische groep. Ik zie een seizoen hoofdklasse wel zitten." ZEVENBERGEN - Kloetinge vierde zaterdag het eerste kampioenschap sinds vijftien jaar. In het seizoen 1989/1990 werd de Bevelandse club voor het laatst kam pioen, in de derde klasse (de huidige tweede klasse). In de periode daarna bereikte Kloetinge weliswaar twee keer de hoofdklasse, maar dat gebeurde beide keren (in 1995 en 1998) via de nacompetitie en een beslissingswedstrijd. Dat Kloetinge via Rijsoord de titel binnenhaalde, was vol gens de statistieken niet verrassend. Zeven keer eerder troffen beide clubs elkaar: vijf keer won Kloetinge, één keer werd het gelijk en slechts één keer won Rijsoord. ZEVENBERGEN - Het heeft er alle schijn van dat Rien de Bruine ook volgend seizoen deel uitmaakt van de selec tie van Kloetinge. De centrale verdediger gaf eerder dit seizoen aan vermoedelijk te stoppen als de club terug zou keren in de hoofdklasse. Dit in verband met de zware be lasting van voetballen op dat niveau voor zijn privéleven. Maar nu de promotie een feit is, neigt De Bruine toch naar doorgaan bij Kloetinge. „Ik wil de hoofdklasse eigen lijk toch heel graag nog minstens een seizoen meemaken", vertelde De Bruine zaterdag in Zevenbergen, waar Rijs oord werd verslagen (5-2). „Met de afspraak dat ik maar twee keer per week hoef te trainen, moet het ook kunnen. Ik ga per 1 juni voor een andere baas werken en vanaf dan heb ik één dag per twee weken vrij. Dat maakt het ook weer wat makkelijker. Ik moet er nog even over na denken, maar ik denk wel dat ik doorga." door Jan Dagevos GOES - De critici zijn ervan overtuigd dat het hernieuwde avontuur van Kloetinge in de hoofdklasse van korte duur zal zijn. De middelen ontbreken im mers bij de Bevelandse club. „We hebben niet net als Hoek vier ton om in Belgen te investe ren, maar ons budget is toerei kend om een goede hoofdklasser neer te zetten", zei Kees Kleppe, bestuurslid technische zaken in spe. Kleppe wilde zich zaterdag niet over bedragen uitlaten. Wel meldde hij dat nu Kloetinge te rugkeert op het hoogste niveau er meer sponsorgeld zal losko men. Verder zullen de recettes stijgen. „Het eerste jaar in de hoofdklas se zullen we moeten overleven, daarna moeten we de boel uit bouwen. Ik ben ervan overtuigd dat dat gaat lukken. Iedereen doet het op zijn manier. Kloetin ge zal nooit geen Hoek worden. Bij ons is de cultuur dat je graag bij ons moet willen voetballen. En de spelers die naar ons toeko men, weten ook dat ze bij'ons de kans krijgen zich verder te ont wikkelen." Kleppe is enige tijd buiten beeld geweest bij Kloetinge. Op ver zoek van het bestuur bemoeit hij zich sinds kort weer met het beleid van de club. Dat gebeurt nu nog achter de schermen, maar in de toekomst moet hij of ficieel bestuurslid technische za ken worden. Identiteit „Kloetinge had altijd een eigen identiteit. Die is een tijd weg geweest. Door de inspannin gen van Dolfs Roks, Joost Fol- mer en Anton Swennen is die nu weer terug. Die mensen hebben zich gedistantieerd van wat er allemaal binnen de club is ge beurd en hebben hun eigen plan getrokken. Dat hebben ze op een perfecte manier gedaan. Het is nu zaak om dat vast te hou den", aldus Kleppe. door Jan Dagevos en Barry van der Hooft ROOSENDAAL - Dolf Roks keek zaterdag tevreden terug op het seizoen van Kloetinge, de club die hij twee weken geleden verruilde voor RBC. De trainer was negentig minuten van de partij tijdens het beslissings duel met Rijsoord in Zevenber gen, maar moest de verlenging aan zich voorbij laten gaan om dat met RBC de wedstrijd tegen Ajax (1-4) wachtte. „Op het moment dat ik wegliep zag ik Ferry Alfons nog net de 3-2 maken", vertelde Roks. „We hadden het de tweede helft te gen Rijsoord best moeilijk, maar ik heb geen seconde getwijfeld over een goed resultaat. De titel is ook terecht, want wij hebben een fantastische serie neerge zet." Kloetinge was sinds 25 sep tember 2004 ongeslagen. Roks wilde zaterdagavond, na dat hij met RBC van Ajax had verloren, de festiviteiten bij Kloetinge aan zich voorbij laten gaan. Toch liet hij zich over halen en zo kon het gebeuren dat hij even na tienen in het clubhuis op de schouders ging. „Ik hecht wel degelijk waarde aan die titel. Het staat toch maar mooi op mijn cv. Maar waar ik als trainer de meeste be vrediging uit heb gehaald, is het feit dat alle spelers zijn ge groeid. Zelfs een jongen als Ste fan Wielemaker, die weinig aan spelen is toegekomen, speelt nu beter. Ik ben trots op deze ploeg." „Ik ben best een dure trainer voor Kloetinge geweest, maar uiteindelijk ben ik mijn geld toch wel waard geweest. Ik werd betaald om prestaties neer te zetten en dat is gelukt. Ik heb weinig concessies ge daan, ook al was het ama teurvoetbal. We hebben heel veel arbeid verricht. Voor een club die bijna geen financiële middelen heeft, is het verschrik kelijk knap om in één seizoen te rug te keren op het hoogste ni veau. Het is nu zaak dat de boel wordt uitgebouwd, dus dat er een goede organisatie komt te staan." Johan de Goederen kopt de bal weg in de wedstrijd tegen Rijsoord. Op de achtergrond kijkt ploeggenoot Rien de Bruine toe. foto Rob Kamminga door Jan Dagevos KLOETINGE - Spanning, strijd en sensatie. Kloetinge en Rijs oord bestreden elkaar zaterdag in een bloedstollend en meesle pend kampioensduel, dat pas na verlenging werd beslist: 5-2. „Hier wordt nog jaren over ge sproken", voorspelde Kloetin ge-aanvaller Wilco de Valk na derhand. De 30-jarige voetballer, die met twee doelpunten een belangrijk aandeel had in de uiteindelijke zege van Kloetinge, had genoten van de ambiance (1400 toeschou wers) en het scenario. „Dit soort wedstrijden speel je niet al te vaak in je loopbaan", stelde hij. „Dan moet je er ook iets leuks van maken, Zo'n wedstrijd ver dient het om in de verlenging be slist te worden." De Valk had geen twijfels gehad over een goede afloop. Ook niet toen Rijsoord in de 94e minuut alsnog langszij kwam (2-2) en op het sportpark van Seolto in Zevenbergen, waar het beslis singsduel werd gespeeld, een verlenging afdwong. „Dat was even een klapje", stelde De Valk. „We baalden ook even, maar we hebben elkaar daarna even aangekeken en gezegd dat we de tegenstander kapot zou den spelen." Aldus geschiedde. Kloetinge bleek over de meeste inhoud te beschikken en legde de opponent in de extra tijd als nog op de pijnbank. Het leverde de Bevelandse formatie de titel in de eerste klasse C van het za terdagvoetbal op. „We zijn de te rechte kampioen", vond Istvan Bakx. „Het is er zeker in de eer ste helft van het seizoen niet al tijd uitgekomen, maar we heb ben altijd vol op de aanval ge speeld. Gaandeweg is er wat ge groeid en ik denk dat er nu best een redelijke basis ligt. We spe len beter voetbal dan toen we uit de hoofdklasse degradeer den." Met dank aan hoofdtrainer Dolf Roks. Hij wordt gezien als de ar chitect van het succes. „Hij heeft er een stukje voetbal inge bracht dat we in Kloetinge nog niet kenden", concludeerde De Valk zaterdag. Roks loste in januari van het vo rig jaar de ontslagen Karl Verg ouwen af bij Kloetinge. De tijd was te kort om de ploeg hele maal naar zijn hand te zetten en degradatie uit de hoofdklasse te voorkomen. Roks bleef echter volharden in zijn aanpak en zorgde voor nieuw elan. „Kloetinge speelde in de hoofd klasse altijd een beetje vanuit de counter", legde De Valk uit. „Dan was het bal veroveren, om schakelen en de bal bij de snelle jongens voorin zien te krijgen. Alleen werkt het in de eerste klasse niet zo. Daar moet je het spel zelf maken. Dat vergt een andere benadering, dan wordt er als voetballer meer van je ge vraagd." „In het begin was dat best moei lijk. De tegenstander liet ons ko men en wij moesten maar een opening zien te vinden. Het was soms alsof je tegen een muur voetbalde. Nu besef ik ook wat de spelers van het Nederlands elftal wel eens doormaken. Van die jongens wordt ook altijd maar verwacht dat ze even over een verdedigend ingestelde ploeg heenlopen. Roks heeft ons uiteindelijk tactisch vernuft bij gebracht. Dus zorgen dat je de organisatie niet verwaarloost, een hoog baltempo hanteren en altijd durf tonen." Ook op ander gebied was Roks belangrijk. De Valk: „Er wordt altijd gezegd dat een voetballer zichzelf moet motiveren, maar ik heb altijd wel een trainer no dig die me prikkelt. Dat kan Roks als geen ander. Hij heeft een beetje die Rotterdamse hu mor over zich. Daar moet je na tuurlijk wel tegen kunnen. Als er iets fout ging op de training, noemde hij je vaak konijnenkop of badmuts. Nou ja, als hij dat tegen mij riep, vroeg dat om een reactie. Zorgde ik dat ik hem even te grazen nam bij het rond- ootje." Volgend seizoen zal het alle maal anders zijn. Roks werkt dan alleen nog maar bij RBC en De Valk voetbalt bij rivaal Hoek. Twee weken geleden ging hij in op het aanbod van de Zeeuws-Vlamingen. Een aderla ting? De Valk. met een vette grijns op zijn gezicht: „Ach, ze moeten bij Kloetinge gewoon een goede en snelle rechtsbuiten aantrekken." Dan serieus: „Het is belangrijk dat de teamgeest bewaard blijft. Dat is altijd een sterk punt van Kloetinge ge weest. Ook toen we degradeer den, zijn we een ploeg gebleven. Kloetinge is een team van gewo ne jongens, die normaal met el kaar omgaan." „Natuurlijk zal Kloetinge enke le versterkingen moet halen, maar ook weer niet te veel. De basis is er. Er lopen genoeg, ta lentvolle jonge gasten rond. Neem nou die Essertjes. Die spe len de pannen van het dak. Geef die jongens volgend seizoen een kans in de hoofdklasse. Laat ze ervaring opdoen. Als je dan zorgt dat je in zo'n eerste jaar overleeft, heb je op termijn veel aan die jongens." door Jos van Belzen VLISSINGEN - Voor het eerst sinds 24 oktober 2004 won Oost burg weer een wedstrijd, en wel van Hulsterloo dat nog volop in de race was voor het kampioen schap in de vierde klasse A. On danks de 3-2-zege degraderen de Oostburgers toch naar de vijf de klasse, omdat Hontenisse met 2-0 won bij Zeeland Sport en nu via de nacompetitie als nog mag proberen lijfsbehoud te realiseren. Domburg werd door een 2-1-ze- ge bij Walcheren kampioen en pakte gelijk de laatste periodeti tel. Die periodetitel wordt ech ter overgenomen door Jong Am- bon. Daarnaast spelen ook Hul sterloo en Aardenburg in de na- competitie. Axel verspeelde de derde-periodetitel door een 1-1-gelijkspel tegen Clinge, dat daardoor ook volgend seizoen vierdeklasser is. Zeeland Sport-Hontenisse 0-2: In een slappe eerste helft leek bij beide ploegen vooral de angst om te verliezen te over heersen. Veel gevaar ontstond er niet voor beide doelen: 0-0 hal verwege. De tweede helft was vijf minuten aan de gang toen Alain Joos via een uitval de be zoekers op 0-1 bracht. Zeeland Sport probeerde hierna de druk op te voeren, maar meer dan en kele kleine kansjes leverde dit niet op. Kort voor tijd viel de de finitieve beslissing via de twee de treffer van Alain Joos: 0-2. Koewacht-De Noormannen 2-6: De kermis op Koewacht en Ko ninginnedag leek zijn sporen te hebben nagelaten bij de spelers van de thuisploeg. Een feller Noormannen kwam tweemaal op voorsprong via Mark Minder- houd en Sebastiaan van der Wel le, maar telkens kwam Koe wacht langszij via Dennis Aerts en Jacky Lambert. Na de 2-3 van Mark Minderhoud was de pijp echter leeg bij de spelers van Koewacht. Via opnieuw Mark Minderhoud en Erwin Pouwelse (2x) liepen de bezoe kers simpel uit naar 2-6. Aardenburg-Jong Ambon 2-5: Jong Ambon speelde feller en ef ficiënter dan de thuisclub die vooral in de eerste helft de in druk wekte niet meer te geloven in het kampioenschap. Toch kre gen de Zeeuws-Vlamingen de no dige mogelijkheden, maar de meeste daarvan bleven onbenut. Bij de rust stond het 1-2 dankzij treffers van Martin Waisapy en Eldridge Pentury voor de bezoe kers en John Paridaen namens de thuisclub. In de tweede helft werd het uiteindelijk 2-5 dank zij Levi Waisapy, Giacomo Wat- tel (die een onterecht toegeken de strafschop benutte) en Mar- sal Ririhena voor Jong Ambon en Jelle de Vreeze voor Aarden burg. Oostburg-Hulsterloo 3-2: Degra dant Oostburg nam afscheid in stijl. Nico Sol en Peter van de Linde zorgden voor de 2-0-rust- stand. Na de rust brachten Ma rio Vermeirssen en Remy van Ite- ghem de kampioenskandidaat terug in de race. Maar de naar Terneuzen vertrekkende Domi nique Verlinde bezorgde Oost burg de 3-2-zege. Axel - Clinge 1-1: Clinge speel de zich door het gelijkspel in vei ligheid; Axel kwam tekort voor de periodetitel. Patrick Vinke opende de score voor Axel uit een strafschop. Vlak voor rust maakte Thomas Leegwater ge lijk. Walcheren - Domburg 1-2: De zenuwen hadden de overhand bij de spelers van Domburg. De ploeg had veel moeite met laag vlieger Walcheren, zelfs nadat de geel-zwarten kort voor rust met tien man kwamen te staan. Domburg creëerde geen kansen, ging slap de duels in en liet niet zien vol voor het kampioen schap te willen gaan. Toch zorg de aanvoerder Wilco van Eijze- ren uit het niets voor de 0-1, maar vijf minuten later was het alweer gelijk door Vincent de Rijke. In de slotminuut maakte Chiel Maranus aan alle onzeker heid een einde door de bevrij dende 1-2 binnen te schieten en het kampioenschap veilig te stel len. Vierde klasse B HSC'28-Luctor'88 6-0: De kam pioen van de vierde klasse B was van begin tot eind meester in dit slotduel. Luctor'88, dat zich vorige week had verzekerd van lijfsbehoud in deze 'Bra bantse vierde klasse' stribbelde alleen in het begin wat tegen. Guus Heijmans, ex-Rillan- dia-speler, opende de score, waarna twee treffers van Barry Park de stand halverwege op 3-0 brachten. Invaller Pascal Mies en opnieuw Barry Perk en Guus Heijmans maakten het hal ve dozijn vol: 6-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 49