Dreischor speelt voor promotie PZC Geen nacompetitie voor Renesse Domburg gespannen naar titel Trio van Kerkwerve blijft derdeklasser Zierikzee sluit af met 2-2-gelijkspel *22 Afsluitende 8-1-zege effent pad naar de nacompetitie Dreischor opent driekamp nacompetitie tegen Sluiskil Zonnemaire sluit seizoen goed af Opnieuw titel voor vc Lob De Zeeuw klopt Bruijnes Hoofdplaat naar vierde klasse uitslagen maandag 2 mei 2005 door Ron de Waal OVEZANDE - Het was niet eens de afgetekende 8-1-zege op Volharding die bij Dreischor zo zeer tot de verbeelding sprak. Juist met het binnenhalen van de tweede-periodetitel verricht te de ploeg van trainer Kees Ver west een tamelijk bijzondere prestatie. Vanaf komend week einde mag de Schouwse ploeg een poging wagen om via de na competitie promotie naar de vierde klasse af te dwingen. Hij kon het zich niet eens exact herinneren, maar volgens trai ner Kees Verwest moest het zo'n twintig jaar geleden zijn, dat er bij Dreischor een sportief succes gevierd kon worden. Steevast bi vakeerde de ploeg in het rechter- rijtje van de stand, zonder ook maar enige aanspraak te kun nen maken op bijvoorbeeld een periodetitel. Juist in het tweede jaar van Kees Verwest als trainer, liet Dreischor zich ineens meer dan gelden in de vijfde klasse. „De eerste twee duels tegen Renesse en Kwadendamme gingen nog verloren, maar daarna heb ik veel omzettingen in het team ge daan. Het resultaat was dat we daarna een flinke serie overwin ningen op rij boekten, maar voor de eerste periodetitel kwa men we net iets tekort", vertel de Verwest gistermiddag in Ove- zande. De oorzaak van het plotselinge succes van zijn ploeg ligt vol gens Verwest voor de hand. „We hebben een goed collectief, waartoe een behoorlijk aantal beloftevolle jeugdspelers beho ren. Maar de belangrijkste scha kel is waarschijnlijk wel de van Zierikzee gekomen Peter van Be- veren. Hij is dit seizoen van enorme waarde geweest voor de ploeg", aldus Verwest. Naar aanleiding van de plotse ling stijgende prestatiecurve, werd de doelstelling halverwege aangepast bij Dreischor. „Met 35 punten zouden we tevreden zijn, maar uiteindelijk zijn het er veertig geworden", zei een te vreden Kees Verwest. Dat die laatste drie punten ten koste van Volharding behaald zouden worden, stond bij voorbaat ei genlijk al vast. „Maar we moe ten wel direct scherp beginnen", wist Verwest vooraf. Schuiver Die opdracht was wel aan het gretige Dreischor besteed. Al na acht minuten anticipeerde Daan Ruitenbeek goed op een lange pass uit het achterveld en met een bekeken schuiver gaf hij Vol harding-keeper Remco van de Waart het nakijken: 0-1. De be hendige Michel Loontjes joeg de bezoekers tien minuten later nog even de schrik om het hart, door op knappe wijze de 1-1 aan te tekenen. Dreischor herstelde zich echter razendsnel, want vijf minuten na de gelijkmaker was het Matthijs Heeres die een voorzet van Frank van de Helm doeltref- ZIERIKZEE - Dreischor opent de nacompetitie-drie- kamp voor een plek in de vier de klasse zondag met een uit wedstrijd tegen het Zeeuws-Vlaamse Sluiskil. Bij verlies speelt Dreischor maandag 16 mei op eigen veld tegen Hontenisse, de nummer tien van de vierde klasse A. Wint Dreischor ech ter van Sluiskil of speelt het gelijk, dan speelt eerst Sluis kil tegen Hontenisse en speelt Dreischor zijn laatste duel met Hontenisse pas op zon dag 22 mei. De winnaar van deze driekamp speelt volgend seizoen in de vierde klasse. fend afrondde: 1-2. Diezelfde Van de Helm worstelde zich kort daarop langs enkele verde digers om vervolgens ook een blunderende keeper Van de Waart te passeren: 1-3. Een kwartier voor rust ging de Vol harding-goalie opnieuw niet vrijuit door een hard schot van Peter van Beveren los te laten. Matthijs Heeres was koel in de rebound: 1-4, Michel Loontjes was de 'enige Volharding-speler die enige drei ging uitstraalde, maar verder dan één doeltreffende uithaal kwam de spits niet. Na de her vatting ging Dreischor vrolijk verder met het pijnigen van de thuisploeg. Matthijs Heeres maakte al snel zijn derde treffer van de middag, door een slecht weggewerkte bal vol op zijn wreef te nemen: 1-5. Tempo Met een lage schuiver maakte Heeres na een uur zelfs nog zijn vierde treffer van de middag: 1-6. Het snikhete weer zorgde er voor dat het tempo van de wed strijd zienderogen zakte. Met twee treffers schroefde Daan Ruitenbeek de stand nog op naar 1-8, maar daarna vond Dreischor het welletjes. Vanaf komend weekeinde mag Dreischor zich via de nacompeti tie gaan mengen in de strijd om promotie. Of zijn ploeg al rijp is voor een stapje hoger, laat Kees Verwest nog even in het mid den. „Qua voetbal zeker, maar het is afwachten hoe zo'n jonge ploeg zich houdt. Gelukkig krij gen we er met Erwin Nelissen (Zierikzee) een ervaren spelers bij, maar eerst maar eens zorgen dat we die nacompetitie doorko men. We gaan er in ieder geval wel vol voor." Volharding - Dreischor 1-8 (1-4). 8. Daan Ruitenbeek 0-1, 19. Michel Loontjes 1-1, 24. Matthijs Heer ens 1-2, 28. Frank van de Helm 1-3, 31. Matthijs Heerens 1-4, 47. Matthijs Heerens 1-5, 59. Matthijs Heerens 1-6, 74. Daan Ruitenbeek 1-7, 88. Daan Ruitenbeek 1-8. Scheidsrech ter: W. de Ruijsscher (Breskens). Aantal toeschouwers: 50. Dreischor: Dennis Verwest; Thijs Markusse (63. Ingmar Struijs), Peter van Beveren (68. Timmy Bakker), Jerry Verwest (25. Kees Jan Uyl), Leen van de Helm; Ray mond Sonneveld, Fred van de Helm, Frank van de Helm, Sander Uyl; Matthijs Heerens en Daan Rui tenbeek. Dreischor (rechts) verzekerde zich gisteren tegen Volharding van een ticket voor de nacompetitie. foto Dirk-Jan Gjeltema ZONNEMAIRE - De voetballers van Zonnemaire hebbel in de laatste wedstrijd van het seizoen met 4-3 gewonnè van Zeeland Sport 3. Met rust leidde de ploeg met 14 door een doelpunt van Steven Verseput. Na de pauze liej Zonnemaire door goals van Maurice Hart en opnieuw Ver. seput uit naar 3-0, waarna Zeeland Sport iets terugdeed Nadat Richard de Bilde de 4-1 had gemaakt, gaven de bè zoekers de stand nog een wat draaglijker aanzien. Dooi de overwinning eindigt Zonnemaire met 28 punten ut twintig wedstrijden in de middenmoot. „Ik ben tevredet over hoe het dit seizoen is gegaan. We hebben het seizoër met de overwinning van gisteren leuk afgesloten", aldil aanvoerder Maurice Hart. ZIERIKZEE - De volleyballers van vc Lob zijn opnieifl kampioen geworden in de hoogste klasse van de recreatie ve competitie van Zierikzee. Door een 2-1-zege o; Schouwse bouwmaterialen handel werd de kampioen vai 2003 onber-eikbaar voor concurrent en titelverdediger Zee landia, die met 3-0 won van Duiveland Vastgoed/Kwiei H3. Ook in poule C werd op de voorlaatste speeldag dj kampioen bekend: Marleco/C 1000/Cluzona. Door eëi 3-O-overwinning op WOZ kon de ploeg niet meer wor den ingehaald door De Brug en FIXET Schuddebeurs FIXET won het onderlinge duel overigens met 2-1. In pou le B en poule DA waren de kampioen (respectievelijk Pro file Tyrecenter Rinus Roon en het ongeslagen DR) accountants/Wik 2) al eerder bekend. Alle ploegen in de vier competities moeten nog één du( spelen. COLIJNSPLAAT - Driebander Maarten Bruijnes uit Brui nisse kon het niet bolwerken in de finale van het Colijr» plaat 407-toernooi. Hij kreeg geen poot aan de grond te! gen de verwachte winnaar: Bas de Zeeuw uit Goes. Bruijnes liet zich echter niet zomaar naar de slachtbanl leiden. Hij pakte brutaal de eerste set met 11-9, ook om dat De Zeeuw naar zestien punten moest spelen. In d! tweede set gooide De Zeeuw de deur op slot en was e voor Bruijnes geen doorkomen meer aan. Toen de Goedig naar, in zijn hart nog altijd een Zierikzeeënaar zei hij ii zijn dankwoord, ook nog een serie van zeven produceer de, was het pleit beslecht. In de derde set werd het eva spannend toen Bruines op één punt van de finish kwam maar het laatste puntje kon hij niet maken. Daarna wai het gebeurd met Bruijnes. De vierde set was slechts eei formaliteit. HOOFDPLAAT - Hoofdplaat is gisteren kampioen gewof den van de vijfde klasse B. De Zeeuws-Vlaamse club lia met 50 punten uit 22 wedstrijden Sluiskil en Vogelwaar de achter zich. De formatie van trainer Mark Wabeke stel de het kampioenschap gisteren veilig dankzij eèi 1-0-overwinning op Corn Boys. Barry Sutin tekende voo: het enige doelpunt. De winnende coach roemde het collec tief dat aan de basis stond van het kampioenschap. Wabé ke: „De spelers waren bereid om voor elkaar te werken' Dat is onze kracht geweest. Individuele belangen werdei aan de kant geschoven ten gunste van het elftal." van onze sportredactie KERKWERVE - De tafeltennis sers van Kerkwerve spelen ook volgend seizoen in de derde klas se. Door een 6-4-zege in het pro- motie-/degradatieduel met STV redde het Kerkwerfse trio het ve- ge lijf. In de reguliere competitie ein digden Stoffel van de Wekken, Maurice van Slobbe en Arie de Mik op de vijfde plaats en dat betekende spelen tegen STV dat op zijn beurt weer kon promove ren bij winst. Van de Wekken begon goed door in vier games het eerste wedstrijdpunt op te eisen tegen Kennis. Ook Van Slobbe greep het punt in de tweede partij door in vier games Yazbecx te kloppen. Maar het werd 2-2 toen De Mik verloor (vijfde ga me 12-14) en ook het dubbel naar STV ging. Tot de achtste partij ging het gelijk op, waar bij Metsmakers de grote plaag geest was voor Kerkwerve door al zijn partijen in winst om te zetten. Arie de Mik brak vervolgens bij 4-4 het verzet van Kennis in drie games en toen moest Van de Wekkën de laatste partij te gen Yazbecx winnen om lijfsbe houd zeker te stellen. De Noord gouwenaar ging van start met 11-9 winst, maar Yazbecx won de tweede met dezelfde cijfers. In de derde game was Van de Wekken weer de sterkste (11-7), maar weer kwam Yazbecx terug met een 10-12. In de laatste ga me bleef de Schouwse routinier kalm en won met 11-9. En daar mee was zijn team gered. Daar door staan voor volgend seizoen waarschijnlijk de derby's tegen zowel het eerste als tweede van Scaldina op het programma. Kapelle 6 - Kerkwerve 4 6-4: An- ja Plandsoen, invaller Leo Flik- weert (voor Daan v.d.Hoek) en Wilbert Huigens misten promo tie. Plansoen won twee keer, Flikweert en Huigens één keer, maar dat was niet voldoende voor promotie. Westerzicht 4 - Kerkwerve 5 7-3: Ook het vijfde van Kerkwer ve miste promotie. Na zes par tijen was de stand al 5-1 en was de promotie al vrijwel onmoge lijk geworden. door Ben van den Aarssen VLIJMEN - Zierikzee heeft het debuutjaar in de tweede klasse afgesloten met een 2-2-gelijk- spel bij Vlijmense Boys. Met na me in de slotfase liet de ploeg van Romeo van Aerde en Jack Wijnands kansen op de volle buit liggen. Zierikzee is op de ze vende plaats geëindigd, juist bui ten het linkerrijtje. Voor rust stond de lat treffers van beide partijen in de weg. Na mens de bezoekers raakte Mat thijs Hage de dwarsligger. In de pauze maakte de niet fitte Tho mas Vos, hij kreeg de voorkeur boven Wesley Goud die te laat arriveerde bij het vei'trek, plaats voor Patrick Roggeband. Vijf mi nuten na de heivatting kopte de invaller meteen raak: 0-1. Daar na ging het snel. Peti Lutgens schoot via de binnenkant van de paal in de verste hoek de gelijk maker binnen: 1-1. Niet veel la ter scoorde Lutgens van afstand, een doelpunt waarbij het zicht van keeper Jaco van der Schee werd belemmerd door een woud van spelers: 2-1. In de 70e mi nuut benutte Rutger Kooman, na een mooie steekpass van Lee Mol, een van de riante kansen die hij gistermiddag kreeg: 2-2. Het technisch vaardiger Zierik zee dwong daarna nog enkele kansen af. Door gebrek aan scherpte voor de goal werd de laatste competitiewedstrijd geen zege voor de verti*ekkende Van Aerde en Wijnands. Vlijmense Boys-Zierikzee 2-2 (0-0). Serge Berrevoets 0-1, Peti Lutgens 1-1, Peti Lutgens 2-1, Rut ger Kooman 2-2. Scheidsrechter: Van Es. Aantal toeschouwers: 125. Zierikzee: Jaco van der Schee, Mi chel Winkels, Mariko Rouw, Serge Berrevoets (65. Martijn van Gruns- ven), Jarno Vermeulen, Lee Mol, Elmar Verhage (70. Niels Lode- wijk), Matthijs Hage, Rutger Koo man, Thomas Vos (46. Patrick Rog geband). Het kampioensteam van Domburg met in het midden (negende van links) de scheidende trainer Arjo den Dekker. foto Ruben Oreel door Bas Abresch VLISSINGEN - Zijn hoofd kaal- scheren als zijn ploeg kampioen zou worden. Die weddenschap durfde Domburg-trainer Arjo den Dekker een paar weken gele den best aan. De titel zat er im mers toch niet meer in, dacht hij. Maar omdat de concurren ten de afgelopen weken telkens punten lieten liggen, werd de scheidende trainer op de laatste speeldag toch nog gekortwiekt door zijn spelers. Voordat Den Dekker door zijn ploeg met de tondeuse onder handen werd genomen, werd zijn haar eerst nog flink gewas sen in champagne. De zojuist be haalde titel werd namelijk uitge breid gevierd op het veld van gastheer Walcheren. De gebrui kelijke bloemen werden in ont vangst genomen, de flessen champagne gingen van mond tot mond en aanvoerder Wilco van Eijzeren liep trots ï'ond met de kampioensschaal. Uiteraard werd Den Dekker ook op de schouders genomen door de spe lersgroep. Breed lachend nam hij alle com plimentjes en felicitaties in ont vangst. „Het is schitterend om afscheid te nemen met de titel. Ik had niet verwacht dat me dat nog zou overkomen. Onze doel stelling voor dit jaar was om bij de bovenste drie te eindigen en een periode te pakken, maar het seizoen verliep redelijk wissel vallig. Zes wedstxijden voor het einde stonden we nog vierde. Op dat moment dacht ik dat ik die weddenschap wel aan kon gaan. Maar, het is gek gelopen. Wij wonnen ineens vrijwel alles en de concuri'enten lieten punten liggen. Zodoende hadden wij plotseling de beste papieren om kampioen te worden." Verlamd Met de druk kon Den Dekkers ploeg maar moeilijk omgaan.. Al le spelers leken verlamd van de spanning. Er werd geen fatsoen lijke combinatie opgezet, duels werden verloren of zelfs niet in gegaan en de spelers lieten de koppen hangen. Zelfs nadat laag vlieger Walcheren kort voor rust met tien man kwam te staan, luk te het Domburg niet om gevaar lijk te worden. Het team leek niet te beseffen dat het kam pioenschap op het spel stond. Den Dekker: „In de rust heb ik de jongens erop gewezen dat ze toch echt de kampioenswed strijd aan het spelen waren. 'Zo vaak speel je niet voor het kam pioenschap, dus ga er dan ook voor' heb ik gezegd. Maar ook in de tweede helft hadden we te veel spanning in de benen." Wilco van Eijzeren had wel een verklaring voor het zenuwach tige spel. „We hebben een jonge groep. Voor mezelf is dit al de derde titel, maar die jonge jon gens maken zoiets voor het eerst mee. Dat is moeilijk. Natuurlijk speelt ook mee dat we vanuit een vrijwel kansloze positie in eens de grote favoriet waren. Het besef dat we kampioen kon den worden, was er pas sinds de ze week. Eerst hoefden we niet per se, maar nu moesten we in eens. Dat werkte ook beklem mend." Zelf zette de aanvoerder zijn ploeg op het juiste spoor door halverwege de tweede helft de openingstreffer te maken, Van Eijzeren had. de hele wedstrijd nog geen bal goed geraakt, maar uit het niets trof hij doel met een schitterende volley in de ver re hoek. Vijf minuten later was het echter alweer gelijk. Vincent de Rijke stond precies op de goe de plek om de door Jacko Leij- dekkers losgelaten bal binnen te tikken: 1-1. Door onduidelijkheid over de tussenstanden bij de wedstrij den van concuiTenten Hulster- loo en Aardenburg wist Dom burg niet zeker of het gelijkspel genoeg zou zijn voor het kam pioenschap. Chiel Maranus maakte aan alle onzekerheid een einde door in de slotminuut de winnende goal binnen te schieten. De aanvaller werd na zijn bevrijdende treffer bedol ven onder de medespelei's, die beseften dat promotie naar de derde klasse een feit was. Onwerkelijk „Mooi hè, zo slecht spelen en dan toch winnen. En dat ik de winnejide maak, is helemaaal prachtig", zei de matchwinner. Voor van Eijzeren had het iets onwerkelijks: slecht spelen en toch kampioen worden. „Maar ik ben er niet minder blij om. Dit is een heel mooi afscheid voor de trainer. Hij heeft toch iets moois gemaakt van deze jon ge groep. Volgend jaar zal het zwaar worden, maar op dit mo ment moeten we daar nog maar niet aan denken." Walcheren-Domburg J-2 (0-0). 67 Wilco van Eijzeren 0-1, 72. Vin cent de Rijke 1-1, 90. Chiel Mara nus 1-2. Scheidsrechter: A.A. van Dijnsen (Breda). Rode kaart: Jeroen Dijker (Walcheren). Gele kaart: Ko Brand (Domburg) en Martijn Jansen (Walcheren). Aan tal toeschouwers: 170. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Renesse greep gisteren naast een ticket voor de nacompetitie. Behalve dat de ploeg van trainer Jakkoo Brou wer met 4-2 verloor bij Vos meer, verspeelden de concurren ten Robur en Dreischor geen punten. Beide clubs wonnen met forse cijfers. Robur zelfs met 8-0 van Ouwerkerk Lepelstraatse Boys-Kwaden- damme 2-1: Een licht veldover- wicht van de thuisploeg leidde na een kwartier tot 1-0 via Nico van der Kruk. Op slag van rust bracht Roel de Jonge de Zeeuw en langszij. Lepelstraatse Boys pakte de overwinning via een treffer van Danny Withage in de 78e minuut. Hansweertse Boys-Lewedorpse Boys 4-1: Tim Jacobusse maakte na een kwartier na een fraaie so lo vanaf de eigen helft 1-0. Nog voor er een halfuur was ge speeld stond het 3-0 via Robin Scholten en Tim Jacobusse. Door een tegentreffer van Si mon Smits brak de rust aan met 3-1. Koi't voor tijd maakte inval ler Mark Janse 4-1. Robur-Ouwerkerk 8-0: In eei wedstrijd die prima werd geleil door scheidsrechter Fru kwal de thuisploeg na een stroef be gin in de tweede helft goed dj toeren. Bij rust stond het 2-0 vit treffers van Quassim Hamoud en Dennis Weijers. Opnieuw Wè ijers en Richard Hardenbol zorg den voor-4-0, waarna in de laa? ste tien minuten onder leidinj van invaller Ricardo Sukraj 3f score verder werd uitgebouwd Tweemaal Dennis Weijers (of aangeven van Sukraj), Dennlj de Vos en Ricardo Sukraj brac| ten de eindstand op het bord. 9 Vosmeer-Rencsse 4-2: Met nara in het eerste halfuur, waarin df paal de openingstreffer van Hof sain Almahmoudi voorkwaiii was Vosmeer de betere ploeg. If de 30e minuut opende Johi Vroegop de score, waarna hei via treffers in de slotfase van di eerste helft van Jacco Vaders ét Leon Bakker 2-1 halverwegi stond. Renesse kwam in de twee de helft langszij via Crispijn dt Jonge (2-2), maar een solo varia! de middellijn van John Vroegóf (3-2) en een door Theo van Eeké len benutte sti*afschop zorgdet voor 4-2 na negentig minuten/' Colijnspiaat. Driebandentoernooi 407. Eindstand: 1. Bas de Zeeuw (Goes), 2. Maarten Bruijnes (Bruinisse), 3. Sylvia Eckel (Hansweert), 4. Gilles Sturm (Serooskerke), 5. Brian Orij (Co lijnspiaat), 6. Leen de Looff (Kortgene), 7. Ellen Riemens (Goes), 8. Anton Lucas (Renesse). Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: Schouwse bouwmaterialen handel - vc Lob 1-2, Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 - Zeelandia 1 0-3, Big Boss - Wea/Mevo'80 2-1. Stand: 1. vc Lob 19-45, 2. Zeelandia 1 19-41, 3. Wea/Mevo'80 1 19-33, 4. Schouwse bouwmaterialen handel 19-28, 5. Big Boss 19-16, 6. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 19-7. Poule B: Brogum - Praktijk Jan/Cluzona 2-1, Sgravo-de Verfbron - Bijdevaate Hy potheken 1-2. Stand: 1. Profile Tyrecen ter Rinus Roon 20-55, 2. HCR De Kroon/Wiska 1 20-47, 3. Praktijk Jan/Cluzona 20-41, 4. Bijdevaate Hypo theken 20-26, 5. Ravia/Tolhoek Schilder- bedrijf 20-24, 6. Brogum 20-21, 7. con- nexxion 20-12, 8. Sgravo-de Verfbron 20-12. Poule C: FIXET Schuddebeurs - De Brug 1-2, WOZ - Marleco/C 1000/Cluzona 0-3, HCR De Kroon/Wiska 2 - Sgravo-DEK verkeersopleidingen 2-1. Stand: 1. Marleco/C 1000/Cluzona 20-48, 2. De Brug 20-43, 3. FIXET Schud debeurs 20-43, 4. HCR De Kroon/Wiska 2 20-37, 5. Schilder de Oude/Kwiek Hi 20-31, 6. Sgravo-DEK verkeersopleidin gen 20-22, 7. Zeelandia 2 20-8, 8. WOZ 20-8. Poule DA: C 1000/Cluzona Wea/Mevo'80 Dames 1 0-3, Mazda Leg* maate - Kwiek/Sporthuis Zierikzee D' 3-0, Bolle Dier&Tuin/Wik 1 - DR) accountants/Wik 2 0-3. Stand: 1. DR) accountants/Wik 2 20-58, l Wea/Mevo'80 Dames 1 20-46, 3. Boll Dier&Tuin/Wik 1 20-36, 4. 1000/Cluzona 20-34, 5. Mazda Lege maate 20-32, 6. Kwiek/Sporthuis Zierik zee D1 20-16, 7. Profile Tyrecenter Ri nus Roon dames 20-15, 8 Wea/Mevo'80 Meisjes 20-3. Nieuwerkerk. Pearle Gruttepikkeri Veteranentoernooi 35+. Mannenei* kelspel. HE6: W. Mulders-H. Ganse man 4-0 5-3. Mannendubbelspel HD5: M. Lodewijk/P. Vreeke-J. Vleeshouwer/B. de Vos 5-4 5-3. Vrou wenenkelspel. DE6: J. Flikweert-J. df Vos 4-1 4-0. Vrouwendubbelspel. DD5: N. Bos/N van den Doel-J. den Engelsman/K. Mei legers 4-1 4-2. DD6: J. van Dijke/N Slootmaker-J. Dogger/D. van der Hors' 4-1 1-4 5-3, M. Filius/L. Kot-J. Dogger/D.' van der Horst 4-2 4-1. Gemengddub belspel. GD6: C. Kerkhove/P. va' Burg-A. Krabbendam/M. Salomons H 5-3 5-3, T. Schönberger/§ Schönberger-N. Slootmaker/C. Slootme ker 0-4 5-3 5-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40