PZC t OGEBR.DOMINICUSBV r maandag 2 mei 2005 IT Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Rust zacht, mijn prinsesje... Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven heb ik, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw Lianne van Liere-Schuurbiers op de leeftijd van 46 jaar. Han van Liere Toto en Tommie 5 Doortje en Sheba 50 april 2005 Marijkestraat 28,4461 VH Goes Lianne is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 5 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 mei om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lianne hield van bloemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Plotseling ben je van ons heengegaan In onze gedachten was je, ben je en blijf je Verdrietig en veel te vroeg namen we afscheid van Lianne Schuurbiers echtgenote van Han van Liere Dochter, zus en schoonzus A. M. Schuurbiers-van der Velden Ad en Ellen (t) Cees en Joke Ruud en Eef Te jong, te vroeg en onverwachts is overleden Lianne van Liere-Schuurbiers De zorgzame vrouw en maatje van onze broer, zwager en oom Han. Wij zijn verdrietig om dit verlies. Sjaaken Billy Peter en Paula Bert en Sylvia, Frank, Linda Henk en Engelien, Kim, Kylie Rens en Coby, ford, Lars Mark en Linda, Joost, Thijs Wij wensen jou, Han en je schoonfamilie veel sterkte en zullen er altijd voor je zijn. Lieve Lianne, rust zacht Kees en (olanda Dennis en Daniëlle Spike, Tiësto, Speedy 3» Han, Tommie en Toto We zullen er altijd voor jullie zijn. Toch nog vrij onverwacht bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van Gerard d'Hooghe Reeds geruime tijd ziek zijnde heeft Gerard de onge lijke strijd moeten verliezen. Wij verliezen in hem een goede vriend, reeds meer dan 35 jaar adviseur, vertrouwensman en hoofd ad ministratie van onze vennootschappen. Hij laat bij ons abslouut een leegte na, maar kijken met dank baarheid terug naar het geen hij voor ons in al die ja ren betekend heeft. Onze gedachten gaan vooral uit naar de naaste fami lie. inzonderheid Irene. Maarten en Karen en wensen hen in de komende tijd veel sterkte toe het verlies te verwerken. Directie R. van Wesemael B.V. en gelieerde bedrij ven Hulst Namens dezen R. van Wesemael We bewonderen je kracht die je leven gaf. Moedig was je strijd. We gaan je missen.... Wij zijn erg verdrietig omdat onze dappere collega Gerard de oneerlijke strijd tegen zijn ziekte heeft verloren. Personeel R. van Wesemael B.V. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geideloozepao 20,4463 Al Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder www.oitvaarlzorgcentrum.nf Nooit zal je meer in de tuin lopen, waar ieder gewas en iedere plant getuigde van je zorgzame hand. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij gedenken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn geliefde man en onze vader en opa Johannes Brasser echtgenoot van Catharina Hollebrandse Koudekerke t Vlissingen 10 april 1928 30 april 2005 Vlissingen: C. Brasser-Hollebrandse Vlissingen: Bram Brasser Middelburg: Ina van Belzen-Brasser Rens van Belzen Timo, Dieko Vlissingen: Nelleke Goedegebuur-Brasser Dig Goedegebuur Dennis, Mick Gerbrandystraat 172 4384 NM Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen van Jo op dinsdag 3 mei van 19.00 tot 20.00 uur in familiekamer 1 van uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen (ingang kleine hek). De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 4 mei om 13.00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats vinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de "Immanuëlkerk", in gang Anthonissenstraat 20 te Koudekerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heen gegaan onze broer, zwager en oom Johannes Brasser echtgenoot van Catharina-Hollebrandse op de leeftijd van 77 jaar. Koudekerke: L. van der Heijden-Brasser A. van der Heijden Middelburg: A. Brasser M. Brasser-Joziasse Westkapelle: J. Minderhoud-Brasser H. Minderhoud Koudekerke: B. Brasser W. Brasser-Kluijfhout neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zeer geliefde zwager Johannes Brasser echtgenoot van Catharina Hollebrandse Ons medeleven gaat uit naar zus en de kinderen. C. Vos M. Vos-Hollebrandse (in herinnering) W. Kleinepier J. Kleinepier-Hollebrandse A. Harte L. Harte-Hoilebrandse A. Hollebrandse A. Hollebrandse-Boogaard neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef en buurman Johannes Brasser Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Francke-Vos FamiHe Vos-Gabriëlse Vlissingen, 30 april 2005 Uit onze vriendenkring is na een ernstige ziekte over leden Johannes Brasser Wij wensen Cathrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bram en Tiny de Pagter Lein en Zus Harpe Krijn en Nel Janse Bram en Tannie Lampert Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor al les wat hij voor ons heeft betekend en dat verder lij den hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan Johannis Schrieks echtgenoot van Anna Raas in de leeftijd van 77 jaar. Goes: A. Schrieks-Raas Zoetermeer: Willem Schrieks Marian Groeneveld Es tel, Mirte Noordhoek: Nelly Beulens-Schrieks Bert Beulens Bastian, Christian, Lisette Kwadendamme: Joke Beulens-Schrieks Hans Beulens Adriaan, Alexander Kwadendamme: Annie Schipper-Schrieks Lou Schipper Chris, Anne-Marie, Laura Goes, 30 april 2005 Correspondentieadres: A. A. J. Schipper-Schrieks Nieuw Vreelandsedijk 3 4434 PS Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 4 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de R. K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 9.15 tot 9.45 uur gelegenheid om afscheid van hem te riemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandloper' te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodaning te be schouwen. Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Adriaan Schrieks echtgenoot van Anna Raas Wij wensen Anna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Raas Heden overleed ons zeer gewaardeerd Bestuurslid Comelis Hendrikse 28 april 2005 ANBO Ouwerkerk De Heer is mijn herder Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is over leden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Teuna Hendrika Knook-Driesprong in de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen: G. Knook Oost-Souburg: Ko Knook Suus Knook-Wolters Rob en Carla Ruud en Carmen Rijswijk: Dio Knook Nel Knook-van Belzen Martin en Harry Vlissingen: Nel Joziasse-Kiiook Kees Joziasse Geralda en Sidney Lucien en Richard en achterkleinkinderen 4385 AT Vlissingen, 1 mei 2005 Westerzicht 210 De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 4 mei om 13.30 uur in kerkcentrum "De Schaaps kooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.00 uur tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheidnemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur om de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkcentrum. Geen bezoek aan huis Hij is verlost, God heeft hem wel gedaan Heden overleed onze geliefde zwager Cornelis van Sluijs echtgenoot van onze zuster Adriana Marijs in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Here onze zusteren haar kinderen. Uit aller naam: Familie Marijs Bevorderd tot Heerlijkheid Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Aartje de Plaa-van den Heuvel weduwe van Pieter de Plaa in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Dick en Lenneke de Plaa Geesje en Johan Anouk Vlissingen, 30 april 2005 Vredehoflaan 714 Correspondentieadres: Noorderbaan 128 4386 CC Vlissingen De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 4 mei om 11.00 uur in het Leger des Heilsgebouw aan de Dokter Stavermanstraat 39-41 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaande aan de dienst van 10.15 uur tot 10.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het Leger des Heilsgebouw. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bevorderd tot Heerlijkheid Door de Heer is thuisgehaald zuster Aartje de Plaa-van den Heuvel "De HEERE is mijn herder, mij zal niets ontbreken" (Ps. 23:1) Korpsofficieren, plaatselijke officieren, heilsoldaten, adherenten en vrienden Leger des Hei Is, korps Walcheren SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS, R.V.S EN BRONS Enige en Algemene Kennisgeving Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Gerardus Maria Hermans echtgenoot van Catharina Maria Augusta van Eek in de leeftijd van 87 jaar. Koudekerke: Toos Hermans-van Eek Knuffel Hellevoetsluis: Gerard en Tera Martijn Marjolein Goes: Rob en Marleen Lindsey en Dean Emely Koudekerke: Huibrecht Sint-Anna Jacobapolder: Rik en Monique 4371 EE, Koudekerke, 29 april 2005 Burg. Dregmansstraat 17 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 4 mei om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crema torium. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt opgeioekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Rust nu maar uit. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Laurentius Hoondert Lau in de leeftijd van 87 jaar. Ovezande: Adriana Hoondert-Pompemolle Floris Overzande: Jan en Corrie Hoondert-van Bremen Remko en Lizet, Bram Dennis en Yvonne 's-Heerenhoek: Corry Hoondert Wendy en John, Jasmine Natascha Ovezande: Catrien en Rudi Melio-Hoondert Miranda en Robin, Romy Bianca Ovezande: Marie-José en Nol Oostdijk-Hoondert Frank Jolanda 4441 TL Ovezande, 1 mei 2005 Molenweg 2 De gezongen Eucharistieviering zal gehouden wor den op woensdag 4 mei om 14.00 uur in de paro chiekerk O.L.V. Hemelvaart, Schutterstraat te Ove zande. Aansluitend zal Lau naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats te Ovezande worden begeleid. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw Trefpunt, Hoofdstraat 54 te Ovezande. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons betekend heeft, melden wij U dat, na een liefdevolle verzorging van ruim 5 jaar in Verpleeghuis "Ter Schorre', is ingeslapen mijn in nig geliefde man, onze lieve vader, grootvader, overgrootvader en bet-overgrootvader Jannls Pieter Vergouwe echtgenoot van Sara van Es Kapelle 13-01-1916 Terneuzen 30-04-2005 Hoek: S. Vergouwe-van Es Hoek: Piet en Coby Vergouwe-Wisse Hoek: Corrie en Johan Harms-Vergouwe Fre en Elly Vergouwe-den Herder Christiaan Vergouwe t Jannie en Jan Koster-Vergouwe Izak en Corrie Vergouwe-de Bruijne Stien en Piet van Kerkfort-Vergouwe Saar en Wim Roelse-Vergouwe Martha Vergouwe en Rita Voorberg Terneuzen: Anneke t en Leen Oele-Vergouwe, Gerda de Pagter Jan en Betty Vergouwe-Hamelink Bert en Marja Vergouwe-Ebbers Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Correspondentieadres: Verzorgingshuis 'Vremdieke' kamer 108 Irisstraat 30,4542 BE Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 4 mei om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in de kerk. Maandag 2 mei is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen bij Uitvaartverzorging 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Goes: f Axel:, Terneuzen: I Axel: I Terneuzen: Vrouwenpolder: I Hoek:v Vlissingen: I Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve Opa Vergouwe Sari en Hugo Diana, Marlijn, Sylvia Ellie en Gert Alexander, Thijs Anja en Vince Brian, Saritha Ko Johan, Daniël Sari en Ko Nicky, Natasha Johny Eric en Jet Monique Sarien en Eddy Mandy en Jurgen Indy, Clyde Jan Jan Willy en Martin f André Bas Rini en Anne Kalan Leen en Janet Jasper, Lieke Chris en Wendy Eva, Julia Jan-Willem en Esmeralda Erica en Erwin Lisa Ronnie t Edward en Daniëlle Laura, Aron, Niels Peter Sandra Roy Greg Stacy Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Verdrietig om haar te missen, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zijn gaf is op 91-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Catharina Jacomijna Quaak weduwe van Stoffel van de Sluis Nieuwvliet, 3 juli 1913 Oostburg, 1 mei 2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling "Korenbloemvan het verpleeghuis "DeStelle" voor de liefdevolle verzorging. Retranchement: Johan van de Sluis (in herinnering) Cathrien van de Sluis-Meijers Annemiek en Leo, Bas Jan en Irina, Alex, Anna Martin Limpach(Lux): Kees van de Sluis Rie van de Sluis-Jacobse Jacky en Josiane, Alex Karin en Steve, Nick, Jo Conny en Martine, Gert-Jan Limpach (Lux): Gerrit van de Sluis Corresponden tiead res Platteweg 2 4525 LJ Retranchement De dienst van woord en gebed, waarbij U wordt uit genodigd, zal gehouden worden op woensdag 4 mei om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Oostburg waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd kerkcentrum te Oostburg. "Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe. Gezang 390: 3b Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum 'Poelwijck' is van ons heengegaan onze geliefde va der en (over)grootvader Pieter Kopmels sinds 1992 weduwnaar van Laurina Lokerse Drager van het Verzetsherdenkingskruis en van de Eremedaille in de orde van Oranje Nassau 14 december 1907 29 april 2005 Dronten: Leny Bruins Slot-Kopmels Anton Bruins Slot Erik en Ellen Astrid en Roel Tanja en Martijn Delft: Rens Kopmels Francis Benthem Tamar en Gertjan Ester en Remco Almere: Anthe de Vries-Kopmels Douwe de Vries Jochem en Renske Joris en Sarah Epe: Corrie Kopmels Frans van Zelm Hanna Michal en achterkleinkinderen Correspondentieadres: mw. L. C. Bruins Slot-Kop mels, Rozemarijn 159,8252 CT Dronten. De uitvaartdienst, geleid door ds. Rens Kopmels, zal gehouden worden woensdag 4 mei om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheidnemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's Gravenpolder. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd Rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Heden namen wij kennis van het overlijden van de heer P. Kopmels in de leeftijd van 97 jaar. Hij heeft onze Hervormde Gemeente gedurende 37 jaar gediend in verschillende functies, laatstelijk tot en met 1977 als ouderling-kerkvoogd. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor het vele werk voor onze kerk gedaan. Namens de kerkenraad van 's-Gravenpolder, ds. G. C. v. d. Klis (voorzitter) dhr. A. A. de Koning (scriba) In Memoriam In Memoriam 2 mei 2004 2 mei 2005 Kees Daniëlse Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Voor altijd in onze gedachten. Bennie, José en Joeri

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12