Banen S ^yobTrackjil Hulp? Daar zorg ik zelf voor! DEMER-TOLHOEK Landal nr randstac PUG*©®®]! Kijk ook op Machinist Asfaltafwerkmachine Balkman Walsmachinisten Asfaltafwerkers Asfalt Uitvoerder KWALITEITSCONTROLEUR Met ANGO kom je tot je recht! Landal...jouw uitdaging? Alle ruimte om jezelf te ontwikkelen ZOUJ 2<2/V MOORoi do#// VOOR "2dV kRAA^l BONT 0 jij hebt kennis van techniek wij van mensen Auto Rijk Goes Nederlands 25 Frans 10 Duits 20 a 25 Engels 10 a 15 Wiskunde 25 Natuurkunde 15 a 20 Scheikunde 10 Biologie 10 Verzorging/huishoudkunde 20 Lichamelijke opvoeding 10 Kunstvakken 10 30 APRIL 2005 - W2 Rasenberg Wegenbouw b.v. is een werkmaatschappij van Rasenberg Beheer b.v. De activiteiten zijn verdeeld over een aantal divisies, te weten wegenbouw, bouw, projectont wikkeling, procesinstallaties besturingen, milieutechniek en kabels leidingen Binnen het Rasenberg Wegenbouw b.v., rayon West- Brabant is gevestigd te Breda en telt circa 125 medewerkers. Het bedrijf richt zich op een groot assortiment aan werkzaamheden binnen de totale wegenbouw. Naast nieuwbouwprojecten behoort ook reconstructie en onderhoud tot haar werk terrein. Rasenberg Wegenbouw b.v. beschikt over een eigen asfaltinstallatie, diverse asfaltver- werkingsploegen die zijn uitgerust met het modernste materieel en een modern laboratorium. In verband met een uitbreiding van de activiteiten wordt er op korte termijn een 3e asfaltverwer- kingsploeg samengesteld. Hiervoor zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Functie-eisen: Voor alle genoemde functies is gerichte werk ervaring een pré. Serieuze kandidaten dienen in het bezit te zijn van de benodigde diploma's of bereid te zijn deze te behalen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer H.L. Strous, Bedrijfsleider Uitvoering, 076-5724850 of 06-53188092 Functie-inhoud: Het zelfstandig uitvoeren van asfaltwerken en het constructief sturen en begeleiden van de asfalt- verwerkingsploeg. Tevens belast met het correct onderhouden van contacten met zowel opdracht gevers als bedrijfsleiding. Functie-eisen: Voor de invulling van deze vacature zoeken wij kandidaten met een opleidingsniveau MTS GW&W en minimaal enkele jaren ervaring in een gelijke functie. Tevens beschikt de juiste kandi daat over een flexibele instelling en een goed communicatief vermogen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A.H.M. van Oosterhout, Rayonmanager West-Brabant, 076-5724850 of 06-22972728. Rasenberg Wegenbouw b.v. biedt de juiste kan didaten een uitdagende functie in een prima werksfeer met voldoende toekomstperspectief. Naast een marktconform salaris, wordt een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. Bij belangstelling voor één van bovengenoemde functies kunt u uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen sturen aan: Rasenberg Wegenbouw, rayon West-Brabant Postbus 3883 4800 DW BREDA Wij zijn op zoek naar een fulltime: De functie: Tijdens het productieproces controleert u aan de hand van bedrijfsvoorschriften en wettelijke regelgeving de kwaliteit van de grondstoffen, halffabrikaten en eindpro ducten, tevens bent u bereid om gedurende het seizoen te weTken in een wekelijks wisselende ploegendienst. Uw profiel: U beschikt over een MBO niveau door opleiding of relevante werkervaring. U bent stressbestendig en accuraat. Een MAS opleiding richting levensmiddelentechnologie is een pré. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K.J. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Ka pel Ie. C. Oostrom's Conserven fabrieken B.V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkel bedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP-, BRC- en IFS-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voor namelijk geïnvesteerd in hoog waardige moderne bedrijfs- apparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. "Volgens de vernieuwde AWBZ moet je die zorg en hulp krijgen die bij je past. Niet alleen thuis, maar ook op je werk, op school of waar je maar wilt. Maar dan moet je wel je rechten kennen. Dus ben ik ANGO-Hd. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je j rechten. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl BOUWMATERIALEN Goes Stanleywes 2 (bij Zeelandhallen) tel. 0113 - 246600 shop sroothandel Vllsslngen Industrieweg 11 tel. 0118 - 410444 shop De Jager - Tolhoek is een regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en richt zich op de professionele afnemers. Ons verzorgingsgebied is Zuid-West Nederland. Vanwege de gestage groei van onze activiteiten zijn wij voor onze vestiging te Goes op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Commercieel medewerker binnendienst calculator De functie: - Calculeren en uitbrengen van offertes, o.a. aan de hand van opgaven van onze buiten dienst en aanvragen door klanten. - Coördineren van de communicatie tussen afnemers en buitendienstmedewerkers. - Afhandelen van inkomende orders en bestellingen. - Uitgebrachte offertes opvolgen in overleg met de buitendienst. - Assisteren bij de verkoopbalie en adviseren bij klantenbezoek aan onze bouwmaterialenshowroom. Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau (MTS Bouwkunde). - Ervaring in de bouwmaterialenbranche is een pre. - Kennis van de producten, de markt en bouwkundige toepassingen. - Kennis van softwarepakketten (Word, Excel, Dibis). - Een flexibele, collegiale en klantvriendelijke instelling. Bij De Jager - Tolhoek kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Bovendien krijgt u volop gelegenheid om uzelf te ontplooien in een stimulerende werkomgeving. Voelt u zich aangesproken door deze advertentie? Lijkt het u interessant om een rol te spelen in de uitwisseling van kennis en ervaring tussen De Jager - Tolhoek en haar relaties? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen naar: De Jager - Tolhoek t.a.v. de heer I.C. Elenbaas, Postbus 2, 4460 AA Goes Bel voor meer informatie over deze functie met de heer I.C. Elenbaas, tel. 0113 - 246600. GreenParks Landal GreenParks beheert en exploiteert meer dan 50 bungalowparken in Nederland, Duitsland, België, Tsjechië en Oostenrijk, leder park heeft een uniek karakter. Wat alle parken gemeen hebben is de ruime opzet en de mooie ligging in de natuur. Op Landal PORT GREVE te Brouwershaven met 575 bungalows zoeken wij een aantal enthousiaste collega's. MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE MA/ Verwerken van de financiële gegevens in de boekhouding en het ondersteunen van de park administrateur met administratieve zaken. Voor deze functie vragen wij MBO administratief met enkele jaren relevante werkervaring. Kennis en ervaring met MS Office (Excel, Word) en geautomatiseerde boekhoudkundige systemen, bij voorkeur CODA. MANAGEMENT ASSISTENTE M/V Organiseren van informatiestromen vanuit eigenaren naar de diverse afdelingen op Port Greve teneinde een gestructureerde, professionele en efficiënte communicatie te bereiken. Wij zoeken een commercieel organisatietalent ter ondersteuning van het management en facilitaire afdelingen. Voor deze functie vragen wij HBO werk- en denkniveau en relevante werkervaring opgedaan in de recreatiebranche. Sterke communicatieve vaardigheden. Flexibele instelling. Goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal. Voor ons Italiaans restaurant 'Gusto'waar wij in een sfeervolle ambiance onze gasten ontvan gen, zijn wij op zoek naar: PIZZAKOK MEDEWERKER BEDIENING M/V HULPKRACHTEN F&B M/V (snackbar en bediening) Wij bieden: een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving, een uitstekend pakket van arbeidsvoorwaarden, mogelijkheid voor opleidingen en doorgroeimogelijkheid, personeelsboekingsregeling. Geïnteresseerd? Stuur binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief aan Landal Port Greve, t.a.v de heer R.C. Pouw, Parkmanager, Heermsweg 14318 TN Brouwershaven. Voor F&B functies t.a.v. L.S. Snethorst, F&B manager. U kunt ook reageren via e-mail, portgreve@landal.nl. www.landal.nl °OR«S www.bontvoordieren.nl i i Louise van 't Hof 0118 68 00 60 Beenhouwersingel 3 Middelburg Manon Riphagen 0118 68 00 60 Beenhouwersingel 3 Middelburg Louise van 't Hof 0118 68 00 60 Beenhouwersingel 3 Middelburg Manon Riphagen 0118 68 00 60 Beenhouwersingel 3 Middelburg elektromonteurs m/v Voor diverse bedrijven in de omgeving van Goes en Vlissingen alsmede Zeeuws-Vlaanderen zijn wij op zoek naar ervaren elektromonteurs voor in de utili teitsbouw en industrie. Eigen vervoer en vca 1 zijn een must lassers m/v Voor werkzaamheden bij diverse bedrijven in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar goede lassers. Wij zoeken mig/mag niveau 3/4, tig niveau 3/4 alsmede gecertificeerde lassers. constructiebankwerkers m/v We hebben diverse mogelijkheden door heel Zeeland voor diverse gemotiveerde constructiebankwerkers die graag hun handen uit de mouwen willen steken. We zoeken mensen met ervaring in de metaal en in het bezit van eigen vervoer. operators m/v Voor verschillende bedrijven in Zeeuws- Vlaanderen zoeken we operators in het bezit van Vapro-B en eigen vervoer. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Volop groei bij Skoda Met een schitterende lijn nieuwe modellen behoort Skoda tot de sterkst groei ende merken in de markt. Dat heeft alles te maken met het continue streven naar 'Value for Money' Als succesvol Skodadealer zijn wij een snel groeiend bedrijf. Persoonlijke aandacht en klantgericht zijn, naast vakkennis en enthousiast- me, de basis van ons suc ces. Tevreden klanten is waar wij voor gaan. Ter versterking van onze werkplaats zoeken wij een: 1E MONTEUR MET APK/ AANKOMEND 1E MONTEUR Solliciteren? Schrijf een brief naar onderstaand adres onder vermelding van "sollicitatie". U bent van harte welkom bij: J. Weyermanweg 19 4462 GB Goes (0113) 251919 REYNAERTCOLLEGE Het Reynaertcollege, r.k. scholengemeenschap voor Gymnasium, Atheneum, Havo, Mavo, Vbo en Lwoo (met circa 1550 leerlingen en gehuisvest in twee gebouwen) te Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) vraagt m.i.v. het volgende cursusjaar Sollicitanten voor de volgende vakken en lesuren Een combinatie van vakken is mogelijk. Het betreft LB-functies met een maximum van 3359 per maand. Studerenden voor een van de genoemde vakken of zij die bereid zijn dit te gaan doen, worden ook uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties richten aan de rector J.R.W. Leegstraten voor 12 mei 2005. Dit kan schriftelijk aan het adres Postbus 32, 4560 AA Hulst of per e-mail aan rcadm@revnaert.nl Hulst heeft een rustig leef- en werkklimaat en ligt dichtbij Antwerpen en Gent. De prijzen van huizen liggen beneden het landelijk gemiddelde. Inlichtingen worden verstrekt door de rector tel. privé: 0114-314653 (week 18) of school: 0114-381818 (week 19).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 57