t SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Help de vluchtelingen van Soedan PZC Voor een ZORGZAME BEGELEIDING De Bevelanden j.C. Hoekman Van der Hooft vrijdag 29 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Hildi Dierkx moeder van onze scout Kevin. Wij wensen Kevin en zijn vader heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Dat de witte bloemen waar zij zoveel van hield, een mooie herinnering mogen zijn. Scoutleiding en scouts van de Kazan de Wolfgroep Middelburg Ons bereikte het droevige bericht dat na een ern stige ziekte is overleden Hildi Dierkx-Graner moeder van Kevin Dierkx, leerling van klas IE. Wij wensen Kevin, zijn vader en alle verdere fami lie en vrienden heel veel kracht toe bij het verwer ken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie en personeel, de ouderraad, leerlingenraad en alle ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholenge meenschap. R. Haks, rector Middelburg, 29 april 2005 Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze lieve vader en allerlief ste opa Maarten Johan Harinck 8 augustus 1941 f 28 april 2005 Sonja Harinck-van Oeveren Fred Karin en Jan Ruud en Saskia Ke\>in, Marco, Robin Monique en Peter Esmeralda, Michaëla Linda en Andrie Sasha, Xander Jolanda Jessica Meanderhof 205 4337 GT Middelburg Er is gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag 3 mei van 15.00 tot 15.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 14.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zoon, onze onvergetelijke broer, zwager en oom Maarten )ohan Harinck echtgenoot van S. van Oeveren op de leeftijd van 63 jaar. J. G. Harinck-Barth Broers en zusters Neven en nichten Correspondentieadres: S. Harinck Bonedijkestraat 157-20 4382 KB Vlissingen Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met verdriet delen wij mee dat is overleden mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader en mijn schoonzoon Janus Adriaan Heijboer Jo 23-12-1935 - 27-4-2005 L. J. Heijboer-van der Maas Dick Edwin en Sandy J. A. van der Maas-de Regt BaasHuisweg8 4493 BV Kamperland Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den maandag 2 mei om 13.15 uur in 'De Ark' Veer- weg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'De Casembroothuis', Nieuwstraat 46 te Kam perland. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van onze geliefde broer, zwager en oom Jo Heijboer echtgenoot van Leunie van der Maas 23 december 1935 t 27 april 2005 Kamperland Kamperland Brouwershaven: Dirkje van Sluis-Heijboer Nico van Sluis in herinnering Biddinghuizen: Adrie Heijboer Tanny Heijboer-Huiszoon Vierpolders: Aart Heijboer Anneke Heijboer-Kleinjan Zeewolde: Sia de Lange-Heijboer Kees de Lange neven en nichten C.P.J. de Lange Zonnenhoven 15 3893 CA Zeewolde 036-5226634 Na een ernstig ziekbed is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en (oud)oom Dhr. J. Heijboer Wissenkerke: Mevr. J.A. v.d. Maas-de Regt Hans en Hillie v.d. Maas-Peeman Erwin Danker en Helga, Nils Nico en Marijke v.d. Maas-Leendertse Annemarie en Jack, Daan Eddy Met grote droefheid delen wij u mee dat, na een moeizame levensavond, 10 weken na het overlijden van zijn lieve vrouw, door de Heere op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame va der, schoonvader, opa en overgrootvader Johannis Pieter de Ridder weduwnaar van Dora de Nooijer 7 november 1928 28 april 2005 Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Amemuiden: J. Oreel-de Ridder L. Oreel Jos en Corine Levi, Joceline, Joachim, Colin Dorinda en René Calvin, Joaly, Joël Johanna Johannis Leonie en Nicky Amemuiden: A. de Ridder G. de Ridder-Kalle Hans en Karin Esha Mieke en Harold Laurent, Mirte Joas Adriaan Guido Amemuiden: C. Marteijn-de Ridder A. Marteijn Johanna en René Débora Onze dank gaat uit naar het personeel van RST voor de liefdevolle verzorging. 4341 AS Amemuiden Nieuwstraat 18 Maandag 2 mei zal D.V. alleen voor familie en geno digden een rouwdienst gehouden worden in de Eben-Haëzerkerk, Kerklaan 4 te Amemuiden vanuit de Hersteld Hervormde Gemeente te Amemuiden, welke geleid wordt door Cand. B.D. Bouman. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden om ca. 14.15 uur. Condoleance alleen schriftelijk a.u.b. Geen bloemen. Ps. 103 14-16 Het heeft de Heere behaagd naar Zijn eeuwige raad, op Zijn tijd en wijze, 10 weken na het overlijden van onze zuster, uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde zorgzame zwager en oom Johannis Pieter de Ridder weduwnaar van Dora de Nooijer Wij wensen de kinderen en kleinkinderen Gods onmisbare steun toe in dit zware verlies Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Rozenburg: A. de Nooijer J. de Nooijer-Buijs Amemuiden: M. de Nooijer 1. de Nooijer Amemuiden: A. de Nooijer J.K. de Nooijer-Mulder Neven en nichten Amemuiden, 28 april 2005 Bedroefd zijn wij dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde Ome Wannis Wij wensen de (klein-)kinderen Gods nabijheid toe. Arjan en Carolien Rosanne, Arend-Jan en Julia Jacco en Gerdien Rianne en Peter Rhodé Amemuiden, 28 april 2005 Onze geliefde, levenslustige Vader en Grootvader is op 28 april 2005 gestorven. Dr. Johan Roos Han 1927 - 2005 echtgenoot van Truusje Roos-Muller (1927-2000) Officier in de Orde van Oranje-Nassau Son: Amout en Joanita Roos-Dresselhuys Wenja, Lorian, Marvin 's-Gravenhage: Michiel en Annemiek Roos-Weseman Victorine, Olivier Bergen op Zoom: Geerten Roos en Ingrid Slot Anne, Sophie, Florine, Laurens 's-Gravenhage: Ewoud Roos Vader is thuis op Ter Hooge. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dins dag 3 mei om 13.00 uur in de Dorpskerk, Water straat 4 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Vervolgens hopen wij u te begroeten in Hotel De Moerbei. Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Ter Hooge Koudekerkseweg 200B 4335 SP Middelburg Tot ons leedwezen namen wij heden 28 april 2005 kennis van het overlijden van Dr. J. Roos Van 1 januari 1961 tot 1 juli 1987 is hij als internist aan ons ziekenhuis verbonden geweest, in welke pe riode wij hem hebben leren kennen als een toegewij de collega met grote verdiensten voor het ziekenhuis, patiëntenzorg en opleiding. Wij wensen zijn kinderen heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Maatschap internisten Hagaziekenhuis, locatie Rode Kruis Dr. Y. I. Tjandra Dr. R. M. Valentijn Dr. W. A. van Deijk Dr. H. van Houten Dr. L. J. Vleming Dr. M. H. M. G. Houben Met droefheid delen wij u mede dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde, dierbare man, onze lieve, zorgzame vader en lieve opa Jan van Schaik Borssele Amersfoort 7 maart 1923 27 april 2005 G. van Schaik-Treur Janneke van Schaik Reinier van Schaik Nelleke van Schaik-Alblas Jaco Danielle Rianne Correspondentie: Familie R. van Schaik Gravenhof 7 3871 CN Hoevelaken Er is gelegenheid tot condoleren, op zaterdag 30 april van 19.00 tot 20.00 uur en voorafgaande aan de rouwdienst van 11.45 tot 12.15 uur, in een van de zalen van de "Elimkerk'", Waterdaal 1 te Amersfoort. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. maandag 2 mei om 12.30 uur in de "Elimkerk" op voornoemd adres. Omstreeks 13.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats "Rusthof" aan de Dodeweg te Leusden. Geen bloemen. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Cleijenborch te Colijnsplaat, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Johanna Antonia Eugenie Minneboo-Vermeulen weduwe van Johannes Franciscus Minneboo in de leeftijd van 85 jaar. 's-Hertogenbosch, Colijnsplaat, 10 september 1919 27 april 2005 Goes: Lex, Minneboo Marijke Minneboo-Verburg Middelburg: Sandra en Jon Frederieke Amsterdam: Camille en Kim Colijnsplaat: Truus Alblas-Minneboo Frank Alblas Goes: Joke en Rimmert Amber Goes: Corine en Barry Colijnsplaat: Eugène Minneboo en Nicole Quisquater Kortgene: Jan Colijnsplaat: Eugène en Martje Delft: Inge en Victor Corresponden tiead res Rozenstraat 30,4486 CH Colijnsplaat De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 2 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Oude Algemene Begraafplaats, Veerseweg te Veere. Samenkomst bij de kerk. Na de begrafenisplechtigheid is in 'De Campveerse Toren', Kaai 2 te Veere gelegenheid tot condoleren. De Heer is mijn herder In het volste vertrouwen op haar Heer en Heiland, is na een moeizame laatste levensfase ons ontvallen onze lieve moeder en oma Neeltje Bakker-Vreeke weduwe van Izaak Bakker sinds 14 juni 2001 in de leeftijd van 88 jaar. Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch algaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron. Van waar langgeleden ook de weg begon. Vlissingen: Ineke Bakker Hengelo: Jan Bakker Heidi Bakker-ten Brinke Martin Marije Zorgcentrum Nw. Sandenburgh, 27 april 2005 Correspondentieadres: Westerzicht 490 4385 BR Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op zondag 1 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op maandag 2 mei om 13.00 uur in de Protes tantse Gemeente i.w., Kapellestraat 27 te Veere, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus en schoonzus Neeltje Bakker-Vreeke echtgenote van Izaak Bakker Uit aller naam: Familie J. Kruit neven en nichten 27 april 2005 Verdrietig zijn we omdat we tante Neel moeten missen. Ina Koos en Johan en de kinderen Bedroefd maar met goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante Maria Louwerse-Lorier sinds 18-09-2000 weduwe van Lein Louwerse De neven en nichten Louwerse en Gideonse Emmeloord, 25 april 2005 Bedroefd geven wij U kennis dat plotseling in alle stilte van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Catharina Lievense weduwe van J.C.M. de Koning in de leeftijd van 93 jaar. J.A. de Koning E. de Koning-van Koeveringe Johan Anne en Alexander Anat Blume Linde M.C. Net-de Koning J. Net Michael en Jeannet Liza Koen Dennis 28 april 2005 Nieuwe Oostersestraat 15 4333 TD Middelburg Moeder is overgebracht naar rouwcentrum Middel burg, Buitenhovelaan 1, waar u op dinsdag 3 mei 2005 van 11.00 tot 11.30 uur afscheid kunt nemen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Het zo plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Dingena Dina Sanderse-van der Jagt heeft bij ons een enorme schok en een intens verdriet ver oorzaakt; een verdriet dat nog dagelijks ons leven bepaalt. In de beleving daarvan heeft het ons geholpen te merken dat er nog zoveel anderen zijn die om haar en ons geven. Wij zijn dankbaar voor zoveel getoond medeleven en zul len proberen in de geest van haar verder te gaan. Familie Sanderse Zierikzee, april 2005 Voor uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Joost Jumelet zeggen wij u hartelijk dank. Bergen op Zoom: L. Schot-Jumelet Chr. Schot Oostkapelle:T.P. van Rotten-Jumelet J. van Rotten Klein- en achterkleinkinderen April 2005 Ontroerd en getroffen was ik door de vele blijken van me deleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn ge liefde schoonzuster Maatje de Klerk Ik zeg u hiervoor hartelijk dank. C. de Klerk-van Belzen Amemuiden, april 2005 Voor vele blijken van deelneming, medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden op 30 maart j.l. van onze lieve, zorgzame vader en opa [acobus Staal zeggen wij u allen hartelijke dank. Familie Staal Krabbendijke, april 2005 In Memoriam Gent, 29 april 2004 Breskens, 29 april 2005 Jacob Steenbergen Ik heb mijn Jaap niet verloren daarvoor gaf hij mij te veel. Wat hij me zei dat blijf ik horen van wat ik ben is hij een deel. Ik kom hem overal tegen in wat ik doe, in wat ik laat hij was en blijft voor mij een zegen waarvan het spoor steeds verder gaat. Ans Dag en nacht bereikbaar op: l Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar; (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227521 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeiu Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl j uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BÖ Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok 'Prunusstraat 25.4431 DC's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweidc 2 Tel.OI 13 31 15 17 Dctg en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland R. B. T. Wolben huisarts te 's Heer Arendskai wegens vakantie afwezig van: 2 mei '05 t/m 8 mei 'K Afspraken en visile's aanvragen via de assisted Apotheek normaal gcopco! Op 5 en 6 mei '05 zijn zo" praktijk als apotheek 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30