PZC Van de hel naar de hemel Tom Felius pakt de draad weer op Beste bowlers van Nederland naar teamtoernooi Goes De Zeeuw en Bruijne finalisten Colijnsplaa *b2§ Petacchi gaat verder waar Cipollini stopt Razendsnelle rentree motorracer Jurgen van den Goorbergh Van Oeveren trainer MOC'17 Eervol verlies De Stene Brug Zeeuwse zwemmers azen op tickets voor het NK sprint Kim Clijsters in kwartfinale uitslagen Dubbelslag van Pétilleau agenda donderdag 28 april 2005 AVENCHES - Een dag nadat zijn Mario Cipollini zijn af scheid had aangekondigd, ging de Italiaanse wielrenner Ales- sandro Petacchi gewoon verder met zijn specialtiteit: het win nen van massasprints. Ditmaal in de eerste etappe van de Ron de van Romandië. De ritzege van gisteren bracht hem op gelijke hoogte met pro loogwinnaar Oscar Pereiro. maar de Spanjaard behield wel de leiderstrui. Uiteraard werd Petacchi na de rit gevraagd naar zijn mening over het stoppen van zijn illuste re landgenoot. „Behalve een groot kampioen was hij ook mijn belangrijkste tegenstan der", verklaarde de 31-jarige renner. „Dankzij hem ben ik de wielrenner geworden die ik nu ben." Petacchi herinnerde zich zijn mooiste zege op de illustere en flamboyante 'Cipo'. Dat was in de eerste etappe van de Ronde van Italië van 2003, toen Petac chi in Lecce won van wereld kampioen Cipollini en boven dien de leiderstrui veroverde. Die overwinning leverde hem de uitstraling op die hij voorheen niet had. „Je kunt zeggen dat Mario me op een bepaalde manier groot heeft gemaakt. Ik hoop dat ik in mijn eigen loopbaan net zo veel bereik als hij." Cipollini is in elk geval voorlo pig de houder van het record van meeste etappezeges in de Gi ro d'Italia. Hij won 42 ritten in de Ronde van Italië. Petacchi be gon vorig jaar overigens aan een indrukwekkende inhaalslag door maar liefst negen ritten in één Giro te winnen. „Maar voor wat Mario heeft laten zien, kun je slechts respect hebben", vond Petacchi. In de straten van Avenches won hij gisteren kinderlijk eenvou dig de eerste rit van de Ronde van Romandië. In de massa sprint was Tom Steels zijn voornaamste rivaal, maar de Belg kwam nooit uit het wiel van de Fassa Bortolo-renner. De Duitser Korff werd derde. Het was Petacchi's vijftiende overwinning van het seizoen. ANP door Jaap van Brummelen SCHIPHOL - Het is raar maar waar. Jurgen van den Goor bergh viert komende zondag zijn rentree in de Formule 1 van de motorsport. In Shanghai moet de 35-jarige coureur uit Monte Carlo de Japanner Mako- to Tamada in het nieuwe Koni- ca Minolta Honda team vervan gen. Tamada staat vanwege een breuk in zijn rechterhand op non-actief. Van den Goorbergh kan het zelf nauwelijks bevatten. Afgelopen weekeinde nog zette hij zichzelf buitenspel door aan de voora vond van de WK Supersport ra ce in Valencia een breuk met zijn werkgever Ducati te force ren. Omdat, zo verklaarde de coureur zelf, hij nooit vriendjes met de Italiaanse motorfiets zou kunnen worden. Hectisch Een dag later begon het balletje te rollen. Van den Goorbergh: „Je wilt niet weten hoe hectisch dit allemaal is gelopen. Ik hoor de zondagmiddag in Valencia van een fotojournalist voor het eerst dat er bij Konica Minolta een plaats vrij zou komen en dat ik op de lijst stond. Ik ben toen meteen aan het bellen geslagen. BERGEN OP ZOOM - Ronald van Oeveren is volgend seizoen oefenmeester van voetbalvereni ging MOC'17 uit Bergen op Zoom. Momenteel is hij aan zijn derde seizoen bezig bij zondag-vier deklasser Roosendaal. De ploeg staat op de tweede plaats van de vierde klasse B. Voor de 39-jarige Van Oeveren, geboren in Zierikzee, wordt MOC'17 de derde club die hij on der zijn hoede neemt. De oud-prof van RBC was drie jaar trainer bij Bruse Boys en drie jaar bij Roosendaal. Ik ken teambaas Luca Montiron goed, hij woont ook in Monte Carlo. Alles is vervolgens heel snel rond gekomen Maandagavond vloog' Van den Goorbergh van Nice naar Am sterdam, gistermorgen stond hij om negen uur bij de ambassade van China voor een visum om vervolgens door te reizen naar Schiphol. Het verhaal is bijna te mooi om waar te zijn. Dieptepunt en hoogtepunt in de 17-jarige loop baan van de Nederlander gaan zo naadloos in elkaar over dat de vraag op zijn minst gerecht vaardigd is of het geen doorge stoken- kaart is geweest. Van den Goorbergh beweert met de hand op zijn hart dat dit niet het geval is en de timing van zijn ontslag achteraf perfect is geweest. „Echt, als ik in China mijn been over de motor sla zal ik mezelf in de arm knijpen. Zo beleef je de zwartste bladzijde in je car rière, zo stap je op een fa- brieks-Honda in de MotoGP. Het is een bewijs dat ze me in de Grand Prix-wereld nog steeds hoog hebben zitten. Maar geloof me, het één heeft niets met het ander te maken. Als coureur ben je gebonden aan de moge lijkheden van de motorfiets. Bij Ducati zag ik geen uitweg meer." Weinig geheimen Hoewel de internationale wegra- cerij weinig geheimen meer heeft voor een internationaal ge pokt en gemazelde coureur als Van den Goorbergh, wordt dit MotoGP-avontuur voor hem een sprong in het diepe. Hij heeft nog niet eerder het genoegen ge had kennis te maken met de krachten van de Honda RC 211V. „Ik heb vier uur de tijd om 250 pk onder controle te krijgen. Dat is te kort om een grote vuist te kunnen maken, maar wie weet. Voorlopig heb ik een con tract voor één wedstrijd, maar het is niet uitgesloten dat ik ook de volgende Grand Prix in Le Mans aan de start verschijn." GPD Jurgen van den Goorbergh rijdt in Shanghai in de MotoGP-klasse van de Grand Prix. foto Vincent Jannink/ANP door Bas Abresch GOES - De vijfde editie van het internationale teamtoernooi van bowlingvereniging Goes is sterk bezet. In totaal hebben zich 45 teams (bestaand uit drie personen) aan gemeld, onder wie de Nederland se toppers. Ook doen er twee teams uit Duitsland en één team uit Engeland mee aan het toer nooi, dat zaterdag begint. Wedstrijdleider Leen Schaap is zeer te spreken over het deelne mersveld. „Ik ben erg blij dat vrijwel alle nationale en Zeeuw se toppers hier meedoen. En ook de deelname van de Engelsen en Duitsers is heel leuk. Het belooft een spannend toernooi te wor den. Ik durf niet te voorspellen wie er gaat winnen, want in Ne derland is de bowlingtop heel breed. Het ligt dicht bij elkaar. Het toernooi van de Goese bow lingclub wordt voor de vijfde keer gehouden en is uitgegroeid tot een zekerheidje op de bow lingkalender. Schaap: „Tijdens de toernooien en competitiewed strijden vragen mensen vaak wanneer het teamtoernooi in Goes weer plaatsvindt. Het spe len in teams is een geslaagde for mule. Naast ons toernooi zijn er nog twee teamtoernooien in Ne derland en die zijn ook altijd heel goed bezet. Het spreekt de mensen blijkbaar aan. Maar ook het feit dat het toernooi meetelt in de race om de titel 'bowler van het jaar' zal meespelen." In totaal worden er vanaf za terdag tot en met wij dag 6 mei zes series gegooid. Een serie be staat uit acht games van tien beurten. Elk lid van het team gooit in een serie dus in totaal tachtig beurten. De totaalscores van alle teamleden in alle series worden bij elkaar opgeteld. De acht teams met de hoogste score spelen in de finaleronde alle maal één keer tegen elkaar. Het team dat na die zeven finalewed strijden de hoogste totaalscore heeft behaald, mag zich winnaar noemen van toernooi. Aan die eerste plaats is een prijs van 1500 euro verbonden. Het to tale prijzengeld bedraagt 621 euro. Dat bedrag werd grot® deels bijeengebracht door sp® sors. „We hebben twee hoofdj ponsors die veel hebben geinvs teerd. Daarnaast beschikken over een aantal kleinere spa sors. En we hebben een overe® komst met een hotel in Ga waar de buitenlandse teams n gen gereduceerd tarief kunn overnachten", aldus Schaap Het internationale teamioa nooi begint zaterdag met eerste serie om 10.00 uur. Deov rige series worden op 1,4,5 en mei afgewerkt. De finalen op 6 mei vanaf 16.00 uurpla Het evenement wordt gehou in het bowling- en partycentm aan het Geldeloozepad in God HOEVEN - Zelden zal e derlaag de driebanders van i Stene Brug zo'n goed gevoel he ben gegeven als die tegen 'tTap perijke in Hoeven. Met 6-2 hl ven de punten in Brabant na de tevredenheid over het geb den tegenspel reisde me^rk ting Goes. Met een teammoyenne vanO j verliezen zegt alles over het! veau waarop werd Ries Rijn pakte m een sterkep tij de winst tegen lokaalhou Cees Broos. Arjo Holle» kwam tegen Jan van Ginnel net tekort. Met twee puntenv schil was de zege voor de thii speler. Wim de Kok verloon Johan Embregts met iets.nm verschil maar zijn 0.529 was ker niet slecht. De mooiste o moeting was die tussen I Koek en Kees Roovers. 1 won met het kleinst mi verschil, met de moyennes 1.1 tegen 1.063. 't Tapperijke - De Stene BrugS Kees Roovers - Piet Koek 35- 32 beurten; Johan Embregts -I de Kok 35-27, 51; Jan van Gil ken - Arjo Hollestelle 30-2! Cees Broos - Ries Rijn 24-30,51 door Jeroen Dellebeke VLISSINGEN - Zeeuwse zwem mers gaan zondag in zwembad De Eenhoorn in Oostburg probe ren een ticket te bemachtigen voor het NK sprint, dat eind juni in Roosendaal wordt gehou den. Het evenement dat het officieu ze Zeeuwse sprintkampioen schap wordt genoemd, wordt zo als gebruikelijk georganiseerd door zwemvereniging Schelde- stroom. Aan de hand van een top25 die elk seizoen wordt bijgehouden, kunnen zwemmers zich plaat sen voor deze nationale titel strijd. Scheldestroom ziet aan staand weekend veel zwemmers naar Oostburg komen, maar heeft ook heel veel afmeldingen moeten verwerken. Verschillen de Zeeuwse toppers laten de wedstrijd links liggen. Van een gedevalueerd toernooi is echter geen sprake, omdat de jeugd met rasse schreden dichterbij komt. Stephanie Rombout en Kevin Hondsmerk zijn daar voorbeelden van. Er zullen ze ker tijden van hoog niveau neer gezet worden. De sprintwedstrijd geldt als een van de laatste mogelijkheden om plaatsing voor het NK sprint te realiseren. Ook biedt de sprintwedstrijd de zwemmers nog de mogelijkheid zich voor het Zeeuws kampioen schap 50 meter vrije slag te kwa lificeren. De wedstrijden beginnen zon dag om 14.00 uur. WARSCHAU - Kim Clijsters, he lemaal terug na veel blessure leed, heeft bij het tennistoernooi van Warschau de kwartfinales bereikt. De Belgische maakte gisteren korte metten met de 18-jarige Russin Maria Kirilenko: 6-2 6-1. Het was Clijsters' zestiende zege oprij. Sjeng Schalken en Raemon Slui ter komen bij het toernooi van München vandaag pas in actie in de tweede ronde. Hun par tijen moesten gisteren worden uitgesteld wegens de regen in Zuid-Duitsland. ANP/DP A Vlissingse tennisser voert hevig gevecht met ziekte van Crohn door E s Abresch VLISSINGEN - Een jaar lang vloeibaar voedsel, gemiddeld vijftien ziekenhuisopnames per jaar, kapotte maagwanden en een weggehaalde galblaas. Dat is slechts een kleine greep uit de lijdensweg die tennisser Tom Fe lius (22) aflegde in de acht jaar dat hij de ziekte van Crohn heeft. Sinds zijn laatste opera tie, zo'n vier weken geleden, gaat het een stuk beter. Maar de ziekte is zeer onvoorspelbaar. „Vandaag gaat het prima, maar morgen kan het weer helemaal fout gaan." Acht jaar geleden. De dertienja rige Tom Felius, een van de grootste tennistalenten van Zee land, had last van buikpijn. Niks aan de hand, ben je in eer ste instantie geneigd te zeggen. Dat dacht Felius ook, maar de pijn hield aan en werd heviger. ,,,Toen ben ik naar de dokter ge gaan. Die kon niet vinden wat het was. Maar de pijn ging niet weg. Ik ben heel vaak naar de dokter geweest, maar telkens verzon hij iets anders. Totdat mijn moeder het zat was en zei: 'we gaan niet weg totdat we ze- ker weten wat het is'. Na onder zoek bleek toen dat ik de ziekte van Crohn had. Mijn wereld stortte in." De ziekte van Crohn, een chroni sche darmontsteking die diverse ernstige symptomen kent en waarvan de oorzaak niet be kend is. De Vlissinger bleek een extreme vorm te hebben. De eerste jaren, van zijn dertiende tot zijn vijftiende, viel het nog mee. Hij had wel vaak pijn, maar kon vaak genoeg tennis sen om zijn status van talent te behouden. Maar vanaf zijn zestiende ging het echt mis. De tiener lag meer in het zieken huis dan dat hij thuis was. On draaglijke pijn, zijn lichaam vol gespoten met morfine en vali um. Felius zat helemaal stuk. „Ik was zó vaak in dat zieken huis. Ik wilde dezelfde dingen doen als al mijn leeftijdsgenoot jes. Zij konden gewoon lekker tennissen, terwijl ik altijd maar ziek was." Stemmingswisselingen maakten zich meester van de tennisser. „Voor de buitenwereld wilde ik altijd vrolijk doen, want nie mand wist dat ik aan die ziekte leed. Behalve mijn familie en mijn beste vrienden dan. Thuis Tom Felius: „Als je de afgrond hebt gezien zoals ik, dan zijn de afgelopen weken geweldig." foto Ruben Oreel was ik dan vaak chagrijnig, 's Avonds heb ik heel vaak zitten janken, omdat ik het gewoon niet meer trok", zegt Felius, die bij het terugdenken aan die pe riode zijn emoties maar moeilijk in bedwang kan houden. Psycholoog Een tijd van grote onzekerheid volgde. De darmziekte breidde zich uit. De hulp van een psycho loog werd ingeroepen. „Ik kon gewoon niet met de situatie om gaan. Mentaal krijg je zóveel klappen. Dan denk je dat het goed gaat, maar de andere dag is het weer helemaal mis. Vervol gens lig je weer voor een hele tijd in dat ziekenhuis. Het is net tennis, dat is ook een onvoor spelbaar spelletje. Ik werd er echt helemaal gek van. Het re cord, want zo noem ik het maar, dat ik niet in het ziekenhuis ben geweest, staat op twee maan den. Na verloop van tijd wilde ik niet eens meer weten wat er nu weer aan de hand was. Ik was er alleen maar mee bezig om zo snel mogelijk uit dat zie kenhuis te raken." Zodra hij weer thuis was, had hij maar één ding aan zijn hoofd: tennissen. „Het is eigen lijk belachelijk, want ik stond gewoon met pijn op de baan. Ik kon haast niet lopen en ook niet hard slaan. Maar toch wou ik tennissen, want in het tennis kan ik alles kwijt. Het was, en is nog steeds mijn uitlaatklep. Als ik het tennis niet had gehad, zou ik niet weten op welke manier ik mijn frustraties kwijt zou moeten raken. Wie mij wel eens heeft zien tennissen, zal dat ook beamen. Op de baan leg ik al mijn frustaties en emoties in mijn spel. Heerlijk vind ik dat." Op de voor hem goede dagen kon hij echt genieten van het spelletje, maar er waren meer slechte dan goede dagen voor de Walchenaar. Drie jaar geleden kwam het echte dieptepunt. „Toen waren er alleen maar slechte dagen. De situatie was toen kritiek en ik moest met spoed geopereerd worden. Mijn galblaas moest eruit gehaald worden, mijn maagwanden wa ren kapot. Eigenlijk zit er meer fout dan goed in mijn buik. Ik heb ook een jaar alleen maar vloeibaar kunnen eten. Dat was een verschrikkelijke periode." Maar het was ook een tijd waar in hij zijn dierbaren leerde ken nen. „Je hebt van die mensen die de eerste keer dat je in het ziekenhuis ligt langs komen, en al die andere keren zie je ze niet meer. Dan leer je je echte vrien den kennen. Die zijn er altijd voor je. Mijn ouders en mijn vriendin hebben me enorm ge steund. Zij hebben heel wat moe ten mee maken. Er waren mo menten dat ik stoned was van de morfine en mijn moeder hele maal verrot heb gescholden, zon der dat ik het zelf wist. Dat is niet niks. Daarom heb ik ook zo enorm veel respect voor haar. Ze heeft altijd achter me ge staan, net als mijn vader en mijn vriendin." Tennistermen Felius heeft het zichtbaar moei lijk als hij het over zijn ziekte heeft. Het is ook pas sinds twee jaar dat hij er echt over wil pra ten. Op een rustige toon ver volgt hij zijn verhaal. „Om in tennistermen te blijven: ik stond met 6-0 en 5-0 achter tegen mijn ziekte. Maar ik heb teruggevoch ten. Het mooiste voorbeeld daar van is van afgelopen zomer, tij dens het laatste A-toernooi dat ik gespeeld heb. In de kwartfina le stond ik tegenover mijn oude re broer Mare. Ik gaf alles en won van hem, dat was echt een overwinning op mezelf. Na de laatste bal waren we allebei zo emotioneel dat we stonden te janken op de baan. Mijn broer vond het schitterend dat ik zó was teruggekomen." Maar de terugslag was onvermij delijk. Een jaar vol ups en downs volgde. De kerstdagen bracht hij door in een zieken huisbed, maar de eerste maan den van het nieuwe jaar verlie pen voorspoedig. Een maand ge leden ging het echter weer hele maal mis: Felius moest een nieu we operatie ondergaan. Maar na die ingreep gaat het stukken beter en gloort er nieu we hoop aan de horizon van de tennisser. Artsen verzekerden hem van een gezondere toe komst en ook Felius zelf ziet het allemaal weer rooskleurig in. Hij zegt zelfs dat hij zich niet meer zo goed heeft gevoeld sinds acht jaar. Wel beseft hij als geen ander dat de ziekte nooit meer weg zal gaan en ook onverwacht zomaar weer kan toeslaan. „Maar waar het de af gelopen jaren altijd zo was dat tachtig procent van de dagen slecht was en twintig goed, is dat de laatste weken juist an dersom", glundert hij. Volgend jaar hoopt hij weer te rug te zijn op zijn oude niveau. Het competitietennis heeft hij in middels weer opgepakt. De twin tiger speelt op dit moment bij Domburg, in een team met zijn vriendin en zijn jongere broertje Pim. Voor Felius is het terugkrij gen van het plezier voorlopig het belangrijkst. „Natuurlijk wil ik altijd win nen, maar nu wil ik vooral genie ten op de baan. Als je de af grond hebt gezien zoals ik, dan zijn de afgelopen weken gewel dig. Van een boswandeling met mijn vriendin kan ik echt genie ten. En nadat ik een jaar alleen maar vloeibaar had gegeten, was een boterham met pinda kaas heerlijk. Als je zo veel hebt meegemaakt, kom je erachter dat de meest simpele dingen ei genlijk de mooiste dingen in het leven zijn." Sheffield. WK snooker Kwartfina les: Murphy (Eng) - Davis (Eng/13) 13-4, Stevens (Wal/6) - Hendry (Sch/3) 13-11. Lucky Day 3690, d.d. 27.04.2005: 4-10-11-12-16-17-18-21 -24-25-27-28-30- 52-53-56-64-65-67-73. Onder voorbehoud Warschau. Vrouwen. Tweede ron de: Clijsters (Bel/7) - Kirilenko (Rus) 6-2 6-1, Farina Elia (lta/8) - Ondraskova (Tsj) 6-1 6-2, Koesnetsova (Rus/2) - Smashno va (Isr) 6-2 4-6 6-0, Bovina (Rus/5) - Han- tuchova (Slw) 6-4 4-6 6-3. Estoril. Vrouwen. Eerste ronde: Safï- na (Rus/2) - Schaul (Lux) 6-2 6-1. Twee de ronde: Na Li (Chn/4) - Pratt (Aus) 7-5 6-1, Jie Zheng (Chn/9) - Müller (Dui) 6-3 6-4, Randriantefy (Mad/6) - Sanchez Lorenzo (Spa) 4-6 6-0 6-2, Dulko (Arg) - Bondareno (Oek) 6-2 6-3. Estoril. Mannen. Eerste ronde: Costa (Soa) - Massu (Chl/5) 3-6 6-3 6-3. Twee de ronde: Garcia Lopez (Sf Joachim Johansson (Zwe/3) 6-' Marin (CRi) - Calleri (Arg) 6-4 3-K ve door blessure, Lopez (Spa/8)-M nes (Spa) 7-6 (5) 4-6 6-4, GaudioW - Tabare (Tsj) 6-2 6-1 Dubbelspel, eerste Wassen/Garcia (Ned/Arg) Machado/Rocha (Por) 6-1 6-2. München. Mannen. Eerste rw Nieminen (Fin) - Ulihrach (Tsj) 7: Mertinak (Slw) - Benneteau (Frd 6-1, Lee Hyung-taik (ZKo) - Lisnard) 6-4 3-6 6-3 Ronde van Romandië, tweeded pe Avenches - Avenches: 1 (Ita) 166,9 km in 3.42.55, 2. SteelsJ 3. Korff (Dui), 4. Garzelli (Ita), 5 6 rez (Dpa), 6. Pereiro (Spa); 13. En 48. Posthuma. Algemeen klassement: 3.47.21, 2. Petacchi, 3. Savoldellitt 4. McGee 0.03, 5. Moos 0.05,6.GW 8, Erik Dekker 0.06, 18. Posthuirel 29. Van Heeswijk 0.10, 40. Thomas! ker 0.13. door Joop van den Oudenhoven COLIJNSPLAAT - In het drie- bandentoernooi Colijnsplaat 407 strijden Bas de Zeeuw uit Goes en Maarten Bruijnes uit Bruinisse morgen om de hoofd prijs en de wisselbeker van de gemeente Noord-Beveland. Beide finalisten werden in de halve finale wel bedreigd, maar lieten zich niet verrassen. De Zeeuw versloeg Sylvia Eckel weliswaar in straight sets maar ze bood zware tegenstand. In de eerste set kwam zij twee punten tekort en de volgende sets één. Op de andere tafel duurde het gevecht iets langer. Vier sets had Bruijnes nodig om Gilles Sturm van zich af te houden. De Walcherenaar begon goed (13-8 in 23 beurten) maar kwam in de volgende sets te kort. De Duive lander vond zijn ritme en pakte AURAY - Stéphane Pétilleau heeft gisteren in de tweede etap pe van de 39e Ruban Granitier Breton een dubbelslag geslagen. De Franse wielrenner won de rit over 162,5 kilometer van Chapel- le-des-Marais naar Auray en nam tevens de leiderstrui over. Pétilleau had op de streep 18 se conden voorsprong op de Austra liër Kieren Cameron. In de alge mene rangschikking staat hij een tel voor op de Brit Russel Dowling. ANP/AFP de tweede set in 13 (I derde in slechts 9 beurten li De druk in de vierde sei voor beide spelers groot peil zakte iets maar de spaEf vergoedde alles. Bij 11-9 J laatste set kwam Sturm i punten tekort om zijn hané (13) goed te maken en Bruijnes de finaleplaats. Voor het eerst in de gesel nis van het driebandentoen staat een 'overkanter' in de 5 le. Morgen wordt vanaf 19.311 speeld om de derde en vi plaats en vanaf 21.00 uuroï eerste en tweede plaats. donderdag Atletiek Coopertest. Aanvang: 19.00 uw gelse mijl, 19.15 uur: 12 minuten tietest. Locatie: Sportpark Het Sen Geldloozepad te Goes Biljarten Driebandentoernooi De Goed* wachting. Tweede ronde. Loc# fé-pension De Goede Verwachte wedorp. Aanvang: 19.00 uur. Driebandentoernooi Walk In* ste ronde. Locatie: Bar Walk Inn, renhoek. Aanvang: 19.00 uur. Tennis Pearle Gruttepikkers Vet# toernooi. Locatie: tenmsvere Duiveland in Nieuwerwerk. As1 18.00 uur Voetbal Vierde klasse A zaterdag, singswedstrijd om kampioen^ Heinkenszand-VCK. Terrein W» land (19.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20