O MET ALLE! Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? A nd 0 met het Reumafonds PZC Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. T Onbezorgde vakanties [Reumafonds ZORGT U DAT 1 IN DE BUS KOMT donderdag 28 april 2005 swb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden A Is ik erg ziek ben en geen hoop meer heb op genezing; als ik door mijn onmach t heel boos ben, gekweld door de zorg om mijn gezin; als ik de nach t ben ingegaan; de nach t waarin geen sterren staan, zoek dan geen grote woorden. Wij zijn erg verdrietig, omdat onze dappere vriendin Hildi de oneerlijke strijd tegen haar ziekte heeft ver loren. Peter en Brigitte Ko en Nel Zelf was je zo vol vertrouwen dat je tegen ons zei: "En volgend seizoen ben ik er weer Hildi Bedankt voor alle jaren dat je er voor de kinderen in ae speeltuin was. Wij wensen Adr-i, Kevin en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Robert, Ellen, Sjaak, Annie, Annemiek, Preben, Mariëlla, Gerard, Jenny, Annelies en Henk van speeltuin "De Souburgt" De Here is uw Bewaarder, De Here is uw schaduw aan uw rechterhand. Psalm 121:5 Opgewekt en zorgzaamnooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Haar leven was vervuld van liefde en zorg. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw Johanna Christina Constant-van Zweeden Hannie 2 februari 1946 - 26 april 2005 Wim Constant Martine Simonswei 24 4451 BN Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 2 mei om 13.00 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkens zand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.55 uur gelegenheid om afscheid van Hannie te nemen in het dienstgebouw van de kerk. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Bedroefd geven wij kennis dat plotseling is overleden mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Johanna Christina Constant-van Zweeden Goes: J. Constant-Malekoote Kloetinge: Anna Hoogstrate-Constant Adri Hoogstrate Heinkenszand: Cobi Krijger-Constant Kees Krijger Neven en nichten 26 april 2005 Wat blijft is de herinnering aan onze altijd behulp zame Buurman Kees Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Aly en Johan Lia en Peter Stephanie en Malou Op het alleronverwachts ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze werkgever, op de leeftijd van 65 jaar, de heer D. J. J. Commee Personeel landkaartenbedrijf Commee Yerseke, 24 april 2005 Begrafenis- en Cremaüeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vllssingen Telefoon 0118 - 413417- 412772 Rouwcentnim. Van Dishoeckstraat 620 Plaats uw familie berichten in de PZC Neem mij zoals ik ben. Heden overleed, in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Willem van Strien echtgenoot van Leuntje Geertruida Glerum Wolphaartsdijk, 9 februari 1918 f Goes, 26 april 2005 Goes: L.G. van Strien-Glerum 's-Gravenpolder: G.J. van Strien t Chaam: Johan en Willy Debbie en Fabien, Ruben Esther en Hans, Anne f, Fenne, Lars Vlissingen: Wim en Hennie Wim en Petra, Guinevere René Goes: Anne-Marie Bavel: Geren Ties Goes: Marianne en Michiel Anjelierstraat 36 4461 PP Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Marie Louwerse Lorier Weduwe van Lein Louwerse in de leeftijd van 89 jaar. Emmeloord: C.L. Lorier-Geschiere Zeewolde: L.J. Geerse-Lorier J.P. Geerse Middelburg: C.A. Lorier-Marinissen Middelburg: M. Lorier-Geschiere Vlissingen: S. Bosgra-Lorier Neven en nichten Emmeloord, 25 april 2005 Je verliet deze wereld op de manier die je wilde. Wij wensen je een goede reis. Geheel onverwachts, maar met een dankbare her innering, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, groot- en overgrootvader Anthony Poerstamper weduwnaar van Johanna Poerstamper-Nonnekes Geboren te Vlissingen Overleden te Middelburg 26 oktober 1915 26 april 2005 Middelburg: Louk Poerstamper Marijke Poerstamper-Palm Taco en Wouter Wadenswil (Zwitersland): Anneke Hauser-Poerstamper Köbi Hauser Silvia en Valentin Manuel en Jann Ruedi en Claudia Amemuiden: Jan Dick Poerstamper Edith Poerstamper-Tuinman Bart en Christine Jeroen en Kim Correspondentieadres: L. J. Poerstamper Grootmede 814337 AB Middelburg Overeenkomstig zijn wens zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. Ik zal de halmen niet meer zien. Noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in die oogst geloven, waarvoor ik dien. A. Roland Holst. In alle rust is van ons heengegaan, ons allerlieve Dr. Ir. Carolus Wilhelmus Cornelis van Beekom l.i. weduwnaar van Elisabeth Bennewitz sinds 4 juli 1985 Oud Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Directie voor de bedrijfsontwikkeling in Zeeland van het Ministerie van Landbouw en Visserij Oud Directeur van de Stichting Uitvoering Landbouwmaatregelen in Zeeland Oud Provinciaal Voedselcommissaris Oud lid van de Provinciale Staten Officier in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Verzetsherdenkingskruis en andere buitenlandse oorlogsonderscheidingen Arnhem, 7 oktober 1913 Goes, 23 april 2005 Eindhoven: Vera van Schaick Zillesen- Roelofzen Hamminkeln (D): Tineke Pariser-van Beekom Heinz Pariser Landsmeer: Clasien Dijkman-van Beekom Bart Dijkman Aachen (D): Gerhard Pariser Annette Pariser-Mannsfeld Fritz Den Haag: Elsbeth Dijkman Niels van Drimmelen Haarlem: Anne Dijkman Correspondentieadres: Rosendael 4, 1121 HH Landsmeer De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Begraafplaats Rosendael te Rozendaal (Gld). Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 23 april 2005 van onze oud-collega Karei van Beekom Met gevoelens van waardering en vriendschap herin neren wij ons zijn grote deskundigheid en vasthou dende persoonlijkheid. Na zijn pensionering als Zeeuwse hoofdingenieur directeur voor de bedrijfsontwikkeling in de land bouw heeft Karei een tweede beroepscarrière opge pakt. Met respect zien wij terug op de periode van 25 jaar waarin hij tot op zeer hoge leeftijd deze carrière als beëdigd makelaar - taxateur heeft ingevuld. Namens alle leden van de Nederlandse Vereniging van Makelaars NVM, afdeling Zeeland. HBimmel M. de Weerd Voorzitter Secretaris Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van ons charterlid Karei van Beekom Karei was ruim 40 jaar een toegewijd en aimabel lid van onze club. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Lionsclub Goes W.J. Kole W.G.J. Bors Verstomd een stille stem, nog stiller zal het zijn. Geen plaats meer tussen ons, maar ook geen zorg en pijn. Jij maakte deel uit van het geheel, uniek en vol herkenbaarheid. De schakel is verbroken, de lege plaats een feit, verdriet vermengd met dankbaarheid, want jijjij hoorde er zo bij. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar voor de vele fijne herinneringen die zij ons heeft gegeven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Matty Remijn-Bosdijk weduwe van Gerrit Remijn In de leeftijd van 92 jaar. Dick en Diny Sylvia en Hans Susan, Danny Rob en Carola Roxanne, Mitchel Gerda en Wim Barbara en Edo Demi Marjolein en Irtgrid Vlissingen, 27 april 2005 Correspondentieadres: fam. W. v. Wingerden Arie van Driellaan 6 4333 CB Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 2 mei a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede, dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over grootmoeder r Janna Catharina Heijdens-Lente weduwe van P. J. Heijdens Middelburg t Vlissingen 6 mei 1910 26 april 2005 Oost-Souburg: Bart Heijdens Tanny Heijdens-de Visser t Middelburg: Henk Heijdens Corrie Heijdens-Harte Hellevoetsluis: Ina Heijdens Klein- en achterkleinkinderen Corresponden t ieadres Bart Heijdens Burgemeester Stemerdinglaan 178 4388 KD Oost-Souburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Wij zijn het personeel van de Zoute Viever en afd. Oost 4 van het Ziekenhuis Walcheren dankbaar voor de goede verzorging. Dag lieve "oude" oma Lente, we zullen u missen. Eric, Esther, Jordy, Cheyenne, Britt Swen, Judith, Amber Rose Sandra, André, Claudia, Jessica Marco, Marian, Dion, Sem, Yentl Christel, Thijs Esther, Wilmar, Joshua In Memoriam 28-04-1997 t Chantal Michelle Dortwegt Het is nu 8 jaar geleden, dat je uit onze armen bent weggegleden. Je bent levenloos geboren, maar je zal altijd bij ons blijven horen. Liefs pappa, mamma en Stephan Plaats uw familie berichten in de PZC J. W. A. van der Heijden, tandarts, beëindiging praktijk per 29 april 2005. Gevestigd per 2 mei 2005 J. R. M. de Klerck en O. Moens tandartsenpraktijk, Turfkaai 1, 4331 JV Middelburg, tel. 0118-612738. Ma. - vr. 09.00 - 12.00 uur. De praktijk is open voor nieuwe patiën ten. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3,000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl ÉtkjT w~ Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil (€5,4 Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Het geluk van vluchtelingen is gemakkelijk te geve giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. S T I C H T I Ni VLUCHTELINI sterk in beweging Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. U kunt de vakantiegids 2003 en/of de brochure van Groot Stokkert bestellen via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp collecteweek 2005 8 t/m 14 mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tien® jaren op voor kinderen met minder kansen. Het w* van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaJ$ landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Wismarstraat 7. 7418 BN Deventer, Postbus 2130. 7420 AC Deventer, tel: (0570) f telefax: (0570) 64 56 02, internet: www.kinderhulp.nl. e-mall: info@kinded*/M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 14