Autisme £33) Autospecial BERLIJN ANDORRA PYRENEEEN Gehandicapt of chronisch ziek (sfflgs) 4-sterren+ DONAUCRUISEl PZC MEMENTA ZEELAND OPEN DAG 29 APRIL Tel: 0113 - 212783 leven in een wereld die je niet begrijpt 0 m ANGO maak(t) beter leven mogelijk! woensdag 27 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur. zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Plaats uw familie berichten in de PZC Overlijden Warumm das Qualvolle Leiden? Warumm der UnendUche Schmerz? Du wo)Itest so gerne bleiben und sol Itest vort uns nich t gehen. Es war ein sinnbses Leiden; Ein aussichtsloser Kampf vorbei! Waarom al dat vechten waarom al die pijn je wilde hier niet weg je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet tereent je wilde nog graag verder leven, maar verloor dit ge vech t... Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft ge daan en betekend, geven wij kennis dat na een moedig gedragen ziek te, van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, mijn zorgzame moeder, mijn lieve dochter en zuster Hildegard Dierkx-Sraner Hildi Vöcklabruck 18 september 1955 t Oost-Souburg 26 april 2005 Adri Dierkx Kevin Theresia Friedel-Feichtinger Gerd Friedel Sissy en Wim Ludwig Günter en Petra Regina en Gumersindo Amstelstraat 65 4388 RK Oost-Souburg Hildi is thuis. Waar gelegenheid is om afscheid te nemen. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 29 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij hield veel van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten. Bedroefd geven wij u kennis dat plotseling is overleden onze lieve vader, opa en vriend Dingenis jacobus Josias Commee in de leeftijd van 65 jaar. Dingenis josias Commee Shaun Commee Shannon Commee Conshita de Keizer 24 april 2005 Begonialaan 314401 HN Yerseke. De afscheidsdienst wordt vrijdag 29 april om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Onze lieve zus, schoonzus, nicht en tante is overleden Rita Stuij van den Herik-Damman Middelburg t Dordrecht 20 juli 1935 23 april 2005 Annie Kiviet-Damman Arie Damman Tineke Blom Loes Hubregtse-Damman Ton Hubregtse Lia van Poelje-van den Brink Neven en nichten Contactadres: De Kure 16 4328 RG Burgh-Haamstede De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 28 april om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Middelburg. Enige en Algemene kennisgeving Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, mijn lieve zus, onze tante en oudtante Dina Philipse-van Iwaarden echtgenote van jan Philipse in de leeftijd van 83 jaar. Rilland: J. Philipse Krabbendijke: M. J. Buteijn-van Iwaarden Bergambacht: Lucie Pelssers-Buteijn (in herinnering) Albert Pelssers Bart Krabbendijke: Cora Buteijn Andrea 26 april 2005 Blauwe Reiger 8 4411 EA Rilland Vrijdag 29 april zal om 13.15 uur een afscheids dienst worden gehouden in 'De Levensbron' Valcke- nisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.10 uur in bovengenoemde kerk gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in 'De Levensbron' gelegen heid tot condoleren. Familie berichten Enige en algemene kennisgeving Dankbaar voor alles wat hij gedurende zijn leven voor ons heeft betekend en voor het voorbeeld dat hij bij ons achterlaat delen wij u mede, dat van ons is heengegaan mijn intens lieve man, onze Dad en Opapa. mijn broer Jonkheer Frans Theodoor Laman Trip Standvastig, trouw, aimabel Hij was ons zo lief 8 februari 1919 26 april 2005 Luitenant ter Zee der Eerste Klasse K.M.R. b.d. Bronzen Kruis öorlogsherinneringskruis met de Gespen Mentioned in Despatches Echtgenoot van Wilhelmina Celosse Weduwnaar van Elizabeth Erskine Ogilvie Dankbaar blijven wij voorde voortreffelijke verzorging door Verpleeghuis Cornelia te Zierikzee Burgh-Haamstede: W. Laman Trip-Celosse Oisterwijk: M. S. Laman Trip en W. Wilmink Elisabeth Karen Guillaume Den Haag: G. H. E. van Nispen- Laman Trip Burghse Ring 14, 4328 LK Burgh-Haamstede Geen bloemen - Geen bezoek aan huis. De herdenkingsdienst geleid door Ds. W. Dijck- meester vindt plaats op vrijdag 29 april 2005 om 13.00 uur in de Hervormde Kerk te Burgh. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur gele genheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Burgh. In plaats van bloemen verzoeken wij U een donatie te doen aan het Koningin Wilhelmina Fonds, gironr. 26000. Een regen van milde gaven, storttet Gij uit, o God, Gij versterktet uw erfdeel, toen het was uitgeput; Psalm 68:10 In alle vrede en rust en na afscheid genomen te heb ben van ons als kinderen, is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Hinderkien Aaltje Krijnen-Ruuls weduwe van Willem Pieter Krijnen in de leeftijd van 86 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande voor de liefdevolle verzorging. Halle (B): Piet en Hanneke Krijnen- Blankenburgh Axel: Angelina en Piet Aarnoutse- Krijnen Naples (U.S.A.): Janni en David Clayden-Krijnen Dordrecht: Luuk en Svitlana Krijnen- Dunayenko Asten: Henk Krijnen Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 26 april 2005 Correspondentieadres: Dhr. L. G. Krijnen Luchtenburgh 89 3328 AN Dordrecht De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. J. van de Griend, wordt vrijdag 29 april om 14.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorps straat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Gespecialiseerd in gedenkstenen. Wij beschikken over een speciaal voor monu menten ontwikkelde laser graveer machine. VAN 14.00 - 20.00 UUR Mementa Zeeland Openingstijden: Buitenweg 35 maandag t/m vrijdag 4571 EP Axel 10.00 tot 17.00 uur Tel. 0115-530901 zaterdag en 's avonds www.mementa-zeeland.nl op afspraak Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Jacomina den Haan-Deurloo sinds 1989 weduwe van Cornelis Johannes den Haan in de leeftijd van 96 jaar. Den Burg (Texel): Jaap den Haan - in herinnering Willie den Haan-Schot Zierikzee: Riek de Jonge-den Haan Johan de Jonge in herinnering kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 26 april 2005 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Fokkerstraat 7 4301 MD Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. vrijdag 29 april in de Chr. Ger. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Voor de rouwdienst is er van 9.45 tot 10.25 uur gele genheid tot condoleren in de zaal van de kerk. - Geen bloemen Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen gedurende de ziekte en na het overlijden van onze geliefde, zeer zorgzame vader en opa Marinus Moerdijk betuigen wij u onze oprechte dank. Wim Moerdijk Christine Moerdijk-Kesselaar Marien, Jan-foost, Willem Gawege, april 2005 FRUITTEELTBEDRIJF CEVAAL Vrijdag 29 april stoppen wij met de verkoop van fruit. Omdat wij dit niet ongemerkt voorbij willen laten gaan, bieden wij al onze klanten, plukkers, oud-pluk kers en collega's een receptie aan in de sorteerloods op ons bedrijf, Vrouwenpolderseweg 26, Serooskerke tijd: vrijdag 29 april tussen 19.30 en 21.30 uur Tevens kunt u dan kennismaken met onze opvolgers, Marcel en Francien van den Bosse. Allen hartelijk welkom, Piet en Bep Cevaal Plaats uw familie berichten in de PZC informatie, advies en onder steuning m.b.t. gezondheids zorg, gehandicaptenvoorzie ningen, jeugdzorg en problemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur E: zorginfo@klaverbladzeeland.nl Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 -iwaiBiiasBrami Autisme Tel. 0900-AUTISME (0900-28»47 63?€ 0,2Sg/roin. wwwmutisme Nederlandse Vereniging voor www.luxapex.nl Uw Luxaflex Raamdecoratiespecialist: Duivelands Meubelhuis Wilgenstraat 1 Oosterland - Tel. 0111-641506 Dreef 14 Bruinisse - Tel. 0111 -484012 Deurloo Interieurhuys Havenplein 3 4301 JD Zierikzee Tel. 0111-415951 -l1! INCLUSIEF: noteiovemacnung op heen- en u reis oi».v. logies en ontbijt urt op het 4-sterren' MS Abel Tasrair verblijf in een J-persoonshut op benedendek verzorging aan boore volpension prachtig vaarpfopjr.L Prachtige reis door Slowakije, Hongarije en Oostenrijk Cruiseliefhebbers opgelet! KRAS Stervakanties heeft een prachtige én zeer voordelige Donaucruise in hartje hoog seizoen weten te bemachtigen. En daar profiteert u natuur lijk van mee1 Want wij bieden u een 10-daagse Donaucruise door Slowakije, Hongarije en Oostenrijk al aan vanaf slechts 639! U verblijft hierbij op het 4-sterren" MS Abel Tasman op basis van volpension! Dus uw dagelijks ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen. Tijdens de cruise maakt u kennis met o.a. romantisch Wenen, de 'lichtstad van het oosten' Boedapest en de Slowaakse hoofdstad Bratislava. Vaart u deze zomer mee over 'die schóne blaue Donau'? 4-STERREN' ABEL TASMAN Aan boord van het comfortabele MS Abel Tasman treft u onder andere een restaurant, panorama lounge, een zonne dek met ligstoelen, fitnessruimte en een sauna. U verblijft in een 3-persoonsbuitenhut op het benedendek welke is voor zien van een douche, toilet en airconditioning. Tegen een toeslag kunt u ook boeken voor een hut op het bovendek. De verzorging aan boord is op basis van volpension, d.wz logies, ontbijt, lunch en diner. VAAR PROGRAM MA IN HET KORT Via een overnachting onderweg in Duitsland rijden we naar Linz. waar we zullen inschepen op het MS Abel Tasman We varen naar de operastad Wenen, waar we ruimschoots de tijd hebben om alle bezienswaardigheden van deze prachtige stad te ontdekken, zoals de Hofburg en het Prater. Vervolgens varen we door naar de 'Lichtstad van het Oosten'Boedapest. Hier kunt u bezienswaardigheden bstó- ken als het Plein van de Helden en de Burcht Boeda)'A'e zetten koers naar de hoofdstad van Slowakije, Bratislava Deze levendige stad heeft een boeiend historisch centrun met tal van gotische barokke en renaissancistische pafe^, en huizen. De volgende morgen leggen we aan in het meat schilderachtig dorpje in de Wachau, Dürnstein en maten w nog een slop in Melk, met het beroemde benedictijner klooster. Na aankomst in Linz rijden we, met tussene». nachting.weerterug naar Nederland. - Vertrekdata HZ 15.646 Juiü 14-21-28 €639 Juli 5-12-19-26 €649 Augustus 2-9 €649 Augustus 16 €639 Toeslagen per persoon: 2-persoonshut granrffit bene- dendek 60,2-persoonshut twin benedendek 105.2- persoonshut grandlit bovendek 130, 2-persooratet twin bovendek 1S0, havengeiden en res.kosten €15. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermekl Exclusief: excursies, entreegelden, havengelden en reserveringskosten, div. verzekeringen. Min aantal deeln 45 Uiterste annuleringstermijn bij onvold deeln 14 dgn voor vertrek. Reisnummer HZ 15.646 KRAS i]" LaJ H I KRAS SterVakantles-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem. Baarn. Breda. Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven. I Hengelo, Nijmegen, Rotterdam. Tilburg Ulredit, Vénlo, Zwolle ÏK 24 UUR PER DAC. 7 DAGEN PER WIEK iu www.kras.nl HM t/m vr 0I.J0-J0J0 uur. u: OIM-IUIb I irn I 10' 1144-1443fc. TT 073 - 5 999 999 INCLUSIEF: verblijf in Quality Hotel Berlin Tegel**'* dagelijks ontbijtbuffet ï0 info www krasgeldpas Ontdek één van Europa's meest populaire steden Supervoordeelarrangement! Wilt u naar één van de meest indrukwekkende en bezochte steden van Europa? Dan heeft KRAS Stervakanties een fantastisch auto-arrangement voor u in petto! Want we hebben het comfortabele hotel Quality Hotel Berlin Tegel, gelegen in het levendige stadsdeel Relmckendorf van Berlijn, onder zeer bijzondere condities vast weten te leggen. Dat betekent dat u nu kunt boeken voor een 4-daags verblijf voor de unieke prijs vanaf slechts 95, inclusief dagelijks ontbijtbuffet. Dat is nog eens supervoordeell De stad Berlijn staat bol van de beziens waardigheden, beroemde musea, prachtige paleizen en schitterende parken, bijna teveel op te noemen. Kortom, ren! Wat dacht U van de Indrukwekkende Rijksdag, de Kurfüi- stendamm en de Potsdamer Platz? En natuurlijk mogencet de GedSchtniskirche, de Berliner Dom, Alexander Platzende oude dierentuin Zoologischer Garten met ontbreken tijdens uw reis. Of bezoekt u prachtige musea of galerieën, zoals te Pergamon Museum en de Neue Nationalgalerie En voord; shoppers onder u zijn de brede winkel-/promenadestraKiei liet enorme warenhuis KaDeWe een waar paradijs, Ookintb omgeving van Berlijn kunt u leuke uitstapjes maken na» Schloss Tegel en Schloss Charlottenburg, de baiob Potsdam bekend van het prachtige park Sanssouti en prachtige Hanzestad Brandenburg. profiteer van deze aanbieding en ontdek Berlijn! QUALITY HOTEL BERLIN TEGEL Aankomstdata HZ 14.563 Het 3-sterren plus Quality Hotel Berlin Tegel is gelegen op ca. 8 km van het centrum van Berlijn. Met de bus (halte nabij het hotel) of de metro bent u in ca. 15 minuten in hartje stad, met de auto in ca 20 minuten. Het hotel beschikt over een recep tie (kluisjes), lift, bar en parkeergelegenheid (tegen betaling). Op ca. 50 m van het hotel bevindt zich een fitnesscentrum (korting voor gasten van het Quality Hotel Berlin Tegel). De kamers zijn voorzien van badkamer met douche, toilet, haardroger, telefoon, televisie en minibar. TIPS VOOR UITSTAPJES 4 dagen, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 12/5 t/m 28/10 v.a.€95 5 dagen, vrijwel iedere maandag en woensdag van 9/5 t/m 31/10 v.a.€11S Toeslagen per persoon: l-pk 40 (3 dgn)/ 8) (4 dgn)/ 80 (5 dgn), res.kosten 15 (per boeking.ver plicht) Prijzen zijn persoon, tenzij anders vermeld Exclusief, vervoer, res.kosten, div verzekeringen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14563 De bruisende metropool Berlijn is het centrum van Duitse cul tuur en historie, u zult ogen en oren te kort komen om alle bezienswaardigheden die deze stad njk rste kunnen bewonde- KRAS 24 UUR PER DAG. 7 DACEN PER WIEK W. www.kras.nl I r»1 KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn. Almere. Amersfoort Z Apeldoorn, Arnhem, Baara Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag Eindhoven, LsJ Hengelo, Nijmegen, Rotterdam. Tilburg Utrecht, Venlo, Zwolle INCLUSIEF: reis per comfortabele Conroi Class touringcar ervaren chauffeur tussenovernachting 2-persoonskamer hotelverzorging o.b.v. 91 tép afscheidskorfietafel Met o.a. prachtige berglandschappen, pittoreske kapelletjes en Barcelona!! Al jaren een topper bij KRAS Stervakanties! Daarom is er besloten om u ook in 2005 te laten genieten van het karakter volle prinsdom Andorra' En zoals u gewend bent ook nu weer tegen krasse voordeelprijzen. want een prachtige 10-daag se rondreis boekt u al vanaf slechts 399! Uiteraard is hierbij de busreis, het verblijf in een 4-sterren hotel, reisbegeleiding en 9 x ontbijt inbegrepen'Tijdens uw reis maakt u o.a. kennis met de prachtige natuur van de Pyreneeën, schilderachtige dorpjes, oude Romaanse kerken en de bruisende wereldstad Barcelona. Kortom, het is de hoogste tijd voor Andorra' HOTEL HIMALAIA SOLDEU"** Het uitstekende 4-sterren Hotel Himalaya Soldeu is gele gen in het bergdorpje Soldeu op ca.1835 m hoogte Het hotel beschikt over een receptie, bar, lift, biljart, restaurant, 2 jacuzzi's, fitnessruimte, sauna en een Turks stoombad (gra tis). De kamers zijn voorzien van telefoon, föhn, tv, minibar, badkamer met bad of douche en toilet. REISPROGRAMMA IN HET KORT Tijdens deze reis bent u vrij om te gaan en staan waar u wilt. Maar u kunt ook kiezen voor een excursiepakket voor slechts 50 p.p. (bij boeking opgeven).Ter plaatse betaalt u hier 95 voor,dit betekent een voordeel van maar liefst 45! We bren gen een bezoek aan de bruisende stad Barcelona met oz de gezellige Ramblas.We maken een prachtige valleientocht en passeren schilderachtige bergdorpjes en oude Romaanse ker ken. Ook bezichtigen we het Lac d'Engolasters, een stuwmeer vanwaar u een prachtig uitzicht heeft over het dal van de Gran Valira. Verder nemen we een kijkje bij de indrukwekkende^ de Nuria. dat ook wel de droomvallei wordt genoemd en in te Spaanse Seu dUrgell Als laatste brengen we een bezwfa- de hoofdstad van Andorra, Andorra La Vella, waar u ®ta kunt shoppen. Na een tussenovernachting in Midden-fraritfi bereiken we Nederland weer. Einde van een prachtige reit AUTOREIS ANDORRA H] Tevens bieden wij u een 8-daagse autoreis naar Hotel Himalaya in Andorra aan. Deze reis is al boeken voor een prijs vanaf slechts 129, waarbij h;: dagelijks ontbijtbuffet is inbegrepenl Vraag uitgebreid; reisbeschrijving relsnummer HZ 14.553 Vertrekdata HZ 14.554 Mei 20-27 €399|Aug. 5-26 €399 Juni 3-10-17-24 €399 Sept. 2-9-16 €399 Juli 1-8-15-22-29 €3991 Toeslagen per persoon: l-pk 62, tolgelden, toe ristenbel. en res.kosten (t 12,50, Prijzen zijn p.p., tensj anders vermeld.Exdusief' entrees, excursiepakket, evee tueel verplichte stadgids in Barcelona, tolgelden, t» ristenbel en res kosten, div verzekeringen. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnummers HZ 14.553/14554 Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! és Postbus 850, 3800 AW Amersfooit Tel. (033) 465 4343 www.ango.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36