Pak de bus Win een fiets PZC Nu I W1 POLDERDIJK li Gezien op TV! 6 JA, IK HELP HET KIND VAN DE REKENING! Verrawüntyl Van 1,89 Nu 1,1* Petunia surfinia In diverse kleuren. Potmaat 10,5 cm. Als u regelmatig mest geeft en de uitgebloeide bloemen verwijdert, bloeien Petunia's tot ver in het najaar. Grote pot met stekperkgoed Een combinatie van verschillende zomerbloeiers in I pot. Keuze uit diverse soorten. Potmaat 27 cm. in draagtray met 10 plantjes moeder of uzelf een zomer lang met deze it o.a. Ageratum, Begonia. Impatiens. Lobelia, Petunia,Tagetes en Verbena. www.fietsnaarjewerk.nl Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste', positief ingesteldè mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan nl het alfabet van Zeeland Doe mee aan de campagne Fiets naar je werk Laat je sponsoren voor he goede doel en maak kans op een nieuwe fiets. Kijk voor meer informatiecp f f GEVELVERFRAAiiNG ^5l Polderdijk Gevelverfraaiing Vlissingsestraatt 4371 RA Koudekerke Tel. 0118-552010 Help de Nierstichting als collectant tijdens de Nationale Collecteweek in de derde week van septenta Kijk op www.nierstichting.nl of bel 035-697 80 50. Aluminium tuinset 'Valencia' Bestaande uit 4 verstelbare stoelen met'all-weather' bespanning en I ronde tafel, 0120 cm met tafelblad van veiligheidsglas. Campanula addenda Geschikt voor kamer, balkon en tuin. Keuze uit Blue Star, Blue Sky en White Star. Potmaat 12 cm. Bel 0113-250051 voor er informatiefolder. FIETS NAAR JE WERK Combinatie van jaloezieën, gordijnen en vitrages in één uniek product Zacht gefilterd doorzicht bij geopende lamellen en privacy bij gesloten lamellen Kinderveilige koordsponner www.luxaflex.nl Uw Luxaflex Raamdecoratiespecialist: Salim hengselmand of wandhanger Hengselmand: 0 26 cm, hoogte 53 cm. Wandhanger: afmeting 26x21x35 cm. Excl. inhoud. per stuk Nu 2," Cathy en Redouan wonen in een achterstandswijk. Zonder speeltuin of voetbalveldje. Wel is er veel criminaliteit. En een gevaarlijk pleintje vol gebruikte drugsspuiten. Worden Cathy en Redouan door deze omgeving straks het kind van de rekening? Niet als het aan Jantje Beton ligt. Want wij helpen kinderen vóórdat het mis gaat. Met speelvoorzieningen en speciale kin derprojecten. Met een gezellig dagje uit en een weekje vakantie kamp. Want door samen te spelen, leren ze samen te leven. Heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen en op het verkeerde pad raken. Of dat ze onhandelbaar worden en van kwaad tot erger vervallen. Al deze projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u alstublieft om een bijdrage. Want alleen dan worden kinderen als Cathy en Redouan niet het kind van de rekening. Kijk voor meer informatie: www.jantj'ebeton.nl oV Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om per maand kwartaal O halfjaar jaar af te schrijven van het rekeningnummer hiernaast (minimaal €25,-per jaar). Ik help met een gift en machtig u om af te schrijven van het rekeningnummer hiernaast. Ik betaal mijn donatie of gift na ontvangst van een acceptgiro. Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VVJ Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! Giro 1247 1 WiTJE uur Koninginnedag en hemelvaartsdag geopend van I O. Nu I,49 Raffia sierpot Hoogte 13 cm, doorsnede 13,5 cm. Verkrijgbaar in de kleuren geel, fuchsia en groen. Excl. inhoud. Golden Gark Zeer geschikt voor probleemloos en comfortabel harken en ruimen van onkruid, blad, gras en overig afval. Praktisch alle werkzaamheden kunnen hiermee rechtop staand worden uitgevoerd. Knaagdierkooi 'Rody' Deze 70 cm lange kooi is voorzien van een kunststof kap waarin een groot rooster is verwerkt. Hierdoor blijft uw huiskamer netjes schoon. Incl.groenvoerruif en drinkfles.Verkrijgbaar in diverse kleuren. Gx>enRij< 1 Middelburg Mortiereboulevard 2 01 18-470400 www.groenrijk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20