O 11 Ven/oer? Dat zet ik zelf op de rii DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE! Onbezorgde vakanties met het Reumafonds Laat ze niet vallen PZC Plaats uw familie berichten in de PZC (Reumafond! unicef Nationaal Epilepsie Fonds dinsdag 26 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Hoera, geboren Sanne De dolgelukkige ouders zijn: Kristel Scheepers-Wysocki Stephan Scheepers De trotse oma: Anneke Wysocki-Tuin Opa: Elias Wysocki Oud-Gastel, 23 april 2005 Plaats uw familie berichten in de PZC Overlijden Arent Dalsem jouw naam hebben we luidkeels geroepen, maar is door de wind vervlogen, Jouw naam hebben we in steen gegrift, maar is door het water gespleten, Jouw naam hebben we in hout gekerfd, maar is door het vuur verteerd, louw naam hebben we in ons hart geborgen en de tijd zal die bewaren. We zullen je missen Je collega's van Loyalis Mens en Werk Breda Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Cornell's Kloosterman Vrouwenpolder: P. C. de Kok-Kloosterman J. de Kok Meliskerke: C. van der Vliet-Kloosterman W. van der Vliet Oost-Souburg: C. A. Noordenbos-Kloosterman C. Noordenbos Den Helder: A. H. Kloosterman P. Lokerse neven en nichten 24 april 2005 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zwager en oom, Kees Kloosterman Gerrie en Addie van Sighem Nel en Gerard van de Voorde Adrie en Mini van Sighem Ina Wijkhuijs en Wim Jacobse Neven en nichten Westkapelle, 25 april 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN' Vissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze collega Arent Dalsem Arent was sedert 1997 in dienst bij ABP, eerst bij ABP-reïntegratie, sinds 2001 bij Loyalis Mens en Werk. We hebben hem leren kennen als een maatschappelijk betrokken en oprechte collega, die warmte toonde voor en naar anderen. In zijn werk Jiad hij veel respect voor de klant. Zijn pijn en klachten, gedurende zijn ziekteperiode, benaderde hij met humor. Degenen die achterblijven wensen wij alle kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het directieteam Loyalis Simon van Driel, Directievoorzitter "be Heer is mijn herder" Mijn man, onze pa en onze opa heeft zijn best ge daan, en gestreden. Bedankt voor alle liefde, en hij is terug naar zijn Hemelse Vader. Slaap zacht opa Cornell's Kloosterman Kees Nisse t Vlissingen 16 augustus 1945 24 april 2005 Westkapelle: Joke Kloosterman-van Sighem Jacco enllona Roxanne Julia Emma en Patrick ballas Jodie Chris en Marie-José besiré Mandy Torenstraat 1 4361 CS Westkapelle Kees is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 april om 11.00 uur in het Jeugdgebouw op ae Markt te Westkapelle. Aansluitend zal er om 11.15 uur een herdenking ge houden worden, waarna om 12.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condole ren in voornoemd Jeugdgebouw. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurman Jonnie Weezepoel Leen en Riet Wim, Ellen en Tim Ronald en Jacomijn Martijn en Marjolein Dick en Mieke Peter, Barbara en Emma Leo, Hannie en kinderen Frans en Majo Hannelies en Bart Wilko en Lara Peter Wij wensen Lia en de kinderen heel veel sterkte toe. Na een ernstige ziekte werd door de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwa ger en oom Leendert Molhoek in de leeftijd van 61 jaar. Genemuiden: Johan Molhoek Corrie Molhoek-Pieper Rilland: Forra Beeke-Molhoek Wim Beeke Kapelle: Anja Beeke-Molhoek Kees Beeke Neven en nichten Sterke de Heere onze schoonzuster met haar kinde ren en kleinkinderen en ons in dit smartelijk verlies. Krabbendijke, 24 april 2005 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit onze familiekring is wegge nomen mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Leendert Molhoek echtgenoot van Maria Molhoek-Berman in de leeftijd van 61 jaar. Krabbendijke: Mevr. M. Berman-Rijkse Krabbendijke: J. Luteijn-Berman C. Luteijn Krabbendijke: R.C. Berman P.H. Berman-Nieuwenhuijse Yerseke: D. Adriaanse-Berman J. Adriaanse Goes: C.J. Berman H.J. Steenhuis Krabbendijke: E. Scheele-Berman J.C.W. Scheele Waarde: C.J. Berman G. Berman-Beeke Neven en nichten Krabbendijke, 24 april 2005 Een leven lang omringd door liefdevolle zorg In het Sint Jans hospice De Casembroot is vredig in geslapen onze dierbare oom Ko Quaak Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Arduin die meer dan achttien jaar aan de zorg en het welzijn van Ko hebben bijgedragen. Heel in het bijzonder bedanken wij het team van de Van Sprengerlaan 11 voor het warme thuis aan Ko gegeven. Nelly en Jaap Bochoven Middelburg, 23 april 2005 Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Dag lieve Ko we zullen je missen. Corrie, Appolonia, Anton, Diederik, Rinus en het team van Van Sprengerlaan 11 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaarzijn dat God hem komt bevrijden. Na een langdurig ziekbed is zondag 24 april overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa Piet Willeboordse echtgenoot van Willy Kole Oost-Souburg, Koudekerke, 26 juli 1933 24 april 2005 West-Souburg: Willy Willeboordse-Kole Peter Willeboordse Domburg: Lenny en Leo Caljouw- Willeboordse Anne, Martijn, Judith We zijn het personeel van appartement 4 van "de Vliedberg" dankbaar voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Weststraat 7 4386 AZ West-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden don derdag 28 april om 10.30 uur in de "Open Ha ven", het kerkgebouw van de Protestantse Ge meente te Oost-Souburg. Deze kerk is gelegen op het Oranjeplein nr. 2. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark", naast voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze advertentie als zodanig te beschou- Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lie ve zwager en oom Piet Willeboordse in de leeftijd van 71 Oost-Souburg: Middelburg: Vlissingen: Oost-Souburg: Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: jaar. K.A. van Deursen-Kole P.Th.J. van Deursen M.A. Kole J. Kole-de Gruiter A.C. Kolet A.C. Duvekot-Kole A.D. Duvekot A.H.W. v. Eenennaam-Kole J.F. v. Eenennaam P.L.C. Boucherie-Kole A.C. Boucherie A. Heiligers-Abbink H. Heiligers Neven en nichten Heden overleed onze zwager en oom Pieter Willeboordse in de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: M.J. Willeboordse-Damman Oost-Souburg: P.J. Willeboordse-Stroo Neven en nichten 24 april 2005 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve nicht Leuntje Geertruida Kunst A. Siereveld-Meulmeester J. Siereveld N. Dieleman-Meulmeester C.P. Dieleman (in herinnering) We wensen Adriaan veel sterkte toe. Vlissingen, 25 april 2005 Bedroefd geven wij kennis dat na een liefdevoile ver zorging in Zorgcentrum Ter Weel' (Unit 2) te Goes is overleden mijn man, onze vader, opa en overgroot vader Marinus van Dalen echtgenoot van Maria Janna Boonman in de leeftijd van 84 jaar. 's-Heer Arendskerke: M.J. van Dalen-Boonman Kattendijke: John van Dalen Giovanna van Dalen-Vallan Goes: Jaap van Dalen Cobi van Dalen-Hamelink Klein- en achterkleinkinderen 23 april 2005 Spoorstraat 3 4458 AW 's-Heer Arendskerke De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 28 april om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Vooraf is er van 13.15-13.30 uur gelegenheid om af scheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gra venpolder. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Nadat zij vele jaren liefdevol verzorgd is door velen, is onze lieve tante en oudtante in zorgcentrum "de Zoute Viever" op 25 april 2005 overleden. Pietemella Maria Back Ze is 93 jaar geworden. Gré en Jem Hiemstra Lau en Rita Back achterneven en achternichten Correspondentieadres: Koopmansvoetpad 51 4388 AS Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 29 april van 1115-11.45 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend wordt daar om 12.00 uur een afscheids dienst gehouden, gevolgd door de begrafenis om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Dankbetuiging Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele felici taties, kaarten en cadeaus, ontvangen voor ons 60-jarig huwelijksjubileum. Tevens bedankt voor de vele kaarten gekregen bij mijn thuiskomst uit het Ziekenhuis Walcheren. Fam. Roelse-Waterman Westkapelle, april 2005 Jafdolhjnen komen voor in onze Noordzee. Stichting De Nóor&j staat voor een gezonde en schone zee. Steun ons werk en heip^ om vaker dolfijnen in de Noordzee ter^ Word donateur via www.noordie; of stort een gift op giro.3666! Sterk in bewejii Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. U kunt de vakantiegids 2cq en/of de brochure van Groc. Stokkert bestellen via onzt afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeltaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening mee gaan houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Dus wil ik vervoer dat bij mij past. Daarom ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033)465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl ANGO maak(t) beter leven mogelijk! (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) Koop een kaartenset als deze en zorg zo voor poliovaccins voor 20 kinderen Bekijk èn bestel via www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen vooi 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paai uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!'Bel: 030- 63 440 63 De Macht van het Kleine Postbus 270 - 3990 GB Houten - Giro 222111 - www.epilepsie-r!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30