PENTAX OPTIO 50 PZC FOTOVIDEO donderdag 21 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van Denise Zij is geboren op 19 april 2005 Dochter en zusje van Alex, Rose-Marie en Koen Traas Willibrordusstraat 1 4453 AS 's-Heerenhoek Overlijden Voor het laatst Goede reis Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze oud-collega Stef Wij zullen hem herinneren als een fijne collega en een goed mens. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte in de ko mende tijd. Namens alle medewerkers van Taxi van de Gruiter Taxicentrale Vlissingen Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de mama van Jordy Odette Pels We zullen ons haar herinneren als een lieve belang stellende moeder. Team, ouders en kinderen van Peuterspeelzaal "de Vrolijke Keet" Serooskerke Onverwacht is ontvallen Eddie Bazen gewaardeerd collega - verenigingslid We zullen hem missen. Team "Fruithoeve" Vereniging Psyiënt Nederland Goes- 's-Gravenpolder, 19 april 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewer ker en collega, de heer Gerrit van Bezooyen Gerrit was bij ons 32 jaar in dienst. Hij was voor ons een prettige collega, vakbekwaam en had een enorme inzet. Het bericht van zijn overlijden heeft ons allen diep getroffen. Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, zoon en schoondochter, kleinkinderen en familie. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van GTI Industrie Zuidzuidwest en Fabricom-GTI Major Projects (SICON) BV En wanneer de aarde je ledematen zal opeisen zul je waarlijk dansen. Ze was zo moe, zo moe van het vechten, alles los te laten. Bep is, omringd door haar dierbaren, heel zacht en rustig ingeslapen. Wij zullen haar als vrouw, moeder, oma en als mens heel erg missen. Elizabeth Fondse-van de Sluis echtgenote van Jaap Fondse 31 augustus 1943 t 19 april 2005 Middelburg: Jaap Fondse Delft: Arrianne Fondse René Aengevaeren Indy, Noah Tiel: Conny Fondse Jan Akkerman Jamie, fan Hilversum: Sonja Neuféglise-Fondse John Neuféglise Robin, Luna Loskade19 4331 HX Middelburg Bep is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 april a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote droefheid delen wij u mede dat na een moe dig gedragen lijden is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Elizabeth Fondse-van de Sluis Betsie echtgenote van Jaap Fondse in de leeftijd van 61 jaar. Zierikzee: Magda en Cees Legemate- van de Sluis Almere-Buiten: Johan en Ankie van de Sluis- van den Bergh Zierikzee: Leen en Nelly van de Sluis- Schouls Kerkwerve: Conny en Stoffel Bij de Vaate- van de Sluis Zierikzee: Tonnie en Annie van de Sluis- Smalheer Zierikzee: Cees van de Sluis Neven en nichten Wij wensen Jaap, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in de komende tijd. 19 april 2005 Aert Een bijzonder betrokken en toegewijde kadebewo ner. Wij zullen hem missen. Stichting Goese Kaden Met veel respect nemen we afscheid van Aert van Nes "Tot het laatste toe jezelf" A3, Rita, Lorenzo Camilo Verdrietig vernamen wij het bericht van het overlij den van Aert van Nes In hem hebben wij een fijne en bijzondere buurman verloren. Wij wensen Lenie en de kinderen heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bram en Betty Dierkx Kees en Nelleke van Dissel Frits en Janny Duijnhouwer Frans-Carel en Joke Frumau Jan en Setske Goerée Cees Hage Karei en Agnes Lockefeer Niels en Eugenie Meijer Arie en Lia van Mourik Willem en Ineke Rinsema Wout en Willy Schipper Gerrit en Ted van Sisseren Heleen Verweij-Faasse Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A. van Nes oud-medewerker van de gemeente Goes De heer Van Nes is ruim 29 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, waarvan een periode van meer dan 20 jaar als een van de leidinggevenden van de af deling welzijn. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 20 april 2005 Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A.van Nes Wij herinneren hem als een betrokken oud-mede werker van de afdeling Welzijn, met een warm hart voor de Culturele Raad Goes en de Goese Sportraad. Namens de Culturele Raad Goes, de voorzitter, M. J. Laport Namens de Goese Sportraad, de voorzitter, D. W. van de Merwe Na een arbeidzaam leven is, op het alleronverwachts, door de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde zorgza me man, onze geliefde vader en opa Hendrik Dekker echtgenoot van Leuntje Zwemer in de leeftijd van 67 jaar. Koudekerke: L. Dekker-Zwemer Klaaswaal: Elna en Wim Willem, Harry, Floriaan, Lizette Putten: Maja en Kees fori, Henrik, Niels, Frank, Koen, Marijke London: Chris Utrecht: Ilonka en Martijn Dordrecht: Izakjan en Monique Daniëlle, Dachna, Ilse Middelburg: Erik en Irma Rick, Inez Dortmund: Frank Koudekerke: Adwin Middelburg Christine en Corné Koudekerke: Annelies Koudekerke: Alinda en Marcel 4371 SC Koudekerke, 20 april 2005 Perduinsweg 3 Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 23 april van 16.00 tot 16.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 25 april om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Koudekerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Op het alleronverwachts nam de Heere tot onze die pe droefheid weg, onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik Dekker echtgenoot van Leuntje Zwemer Sterke de Heere zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en ons in dit smartelijk verlies. Middelburg: M. Dekker Middelburg: J. Dekker Koudekerke: E. Boogaard-Dekker R. Boogaard Barendrecht: H. Rentier-Dekker W, P. Rentier Grijpskerke: W. de Visser-Dekker P. de Visser Middelhamis: J. Paul-Dekker D. Paul Neven en nichten Middelburg, 20 april 2005 Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze buurman Henk Dekker We wensen dat Leuntje, de kinderen en kleinkinde ren de kracht mogen ontvangen om zonder man, va der en opa verder te moeten. Adrie en Marieke Karelse Gideon en Senuan Karelse Ko en Jo Karelse Koos Francke Riek Francke Theunis en Koos Janse Jan en Wilma Francke Jan en Marianne Francke Wim en Lizette Francke Leo en Jomien van Eenennaam en de buurkinderen Koudekerke/Grijpskerke, 20 april 2005 Wij zijn verbijsterd. Volkomen onverwachts is overleden onze zwager en oom Toon Westdorp Wij wensen Lenie en de (klein)kinderen heel veel sterkte. Vlissingen: Jan de Groot Annegie de Groot-Roedema Oost-Souburg: Jacomine van Kempen-de Groot Max van Kempen t Middelburg: Annie Witte-de Groot Jaap Witte t Neven en nichten In dankbare herinnering moeten wij afscheid nemen van mijn lieve zwager en onze oom Henk Balk Wij wensen Ali, de kinderen en hun gezinnen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Annie Balk-Eilers Ger Balk René en Annie Balk Paul en Sabine Balk Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden, van de heer H. Balk De heer Balk is 14 jaar voorzitter geweest van Woningbouwvereniging Amemuiden en heeft deze kleine corporatie "groot" gemaakt. Wij wensen zijn familie en allen die hem dierbaar wa ren sterkte met dit verlies. Bestuur, commissarissen en medewerkers WBV Amemuiden Amemuiden, 20 april 2005 r je strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omring de, geven wij u kennis dat na een korte, ernstige ziek te rustig, maar nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader, opa, zoon en schoonzoon Johannes Jacob Snoep in de leeftijd van 70 jaar. Yerseke: C. P. Snoep-Delzenne Oudelande: André en Henny Joury, Dominic Kruiningen: Claudia en Jan-Kees Isa, Kim Yerseke: G. Snoep-Dorrepaal Krabbendijke: J. M. Delzenne 20 april 2005 Breeweg 24,4401 BP Yerseke Jo is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Vredelust te Yerseke, alwaar zaterdag 23 april van 16.30 tot 17.00 uur gelegenheid is om afscheid te ne men. Ingang van het mortuarium via de Molenlaan. De afscheidsdienst wordt maandag 25 april om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf Liefde was de reden Verdrietig zijn we na het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Johannes Jacob Snoep Geertruida Snoep-Dorrepaal Jaap en Riet Snoep-van Stel Corrie en Alex Dijkwel-Snoep Nichten en neven Afscheid nemen doet zo'n pijn onze vriend Jo Snoep ging van ons heen. Hij heeft heel veel voor ons gedaan. We zullen hem erg missen. Hoebeke metaalhandel Kees en Adrie Wiebke Rinie en Charlotte Yerseke, 20 april 2005 Bedroefd geven wij u kennis dat op het aller onver wachtst, door de Heere uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde broer, zwager en oom Bartholomeus van Willigen - Bart Geboren, 13 mei 1935 Overleden, 19 april 2005 Rotterdam: L. den Braber-van Willigen R. den Braber Oostdijk: H. van Willigen Rotterdam: A. J. van der Vlugt-van Willigen A. van der Vlugt Neven en nichten Lavendeldijk 27/B 4415 AJ Oostdijk De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 23 april om 10.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Vooraf is er in de kerk vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bij perioden was hij demon en weer dichter. Beurtelings al-omvatter en weer zelf-ontwrichter. Tot stof en tijd nog eenmaal samenstonden in haar heelal, en deze tegenstelling zwichtte. Gerrit Achterberg Op 15 april 2005 is overleden Ton Antonius Johannes van Tooren Geboren op 25 februari 1934 te Haarlem. echtgenoot van: Ria van Tooren-Loerakker (schoon)vader van: Peter en Corrie Remco en Katrien Nicole en Servaas Tjeerd opa van: Merijn, Pepijn en Gwynedd Lars, Britt en Mees Robin, Jente en Lynn Patijnweg 28 4461 LP Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vragend in onze gedachten, als schimmen door de tijd, geen kracht meer om te leven, zo raken we je kwijt, in gedachte zul je leven, en blijven voor altijd, als lieve beelden in een voorbije tijd. We missen je. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve mama en oma Piecky Romijn-Kwant (oma Petra) weduwe van Cornells Romijn in de leeftijd van 79 jaar. Wil en Theo Rianne en Frank Alwin Cora en Peter Carlien en Gunther Pascal Onze dank gaat in het bijzonder uit naar het personeel van het woonzorgcentrum "Theo van Doesburg". Vlissingen, 19 april 2005 Correspondentieadres: Esdoomstraat 34 4388 PL Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschou wen. Op 19 april overleed mijn lieve dochter Piecky Kwant moe Kwant Lief Omaatje, Nooit meer een spelletje met je doen Nooit meer gezellig met je kletsen Nooit meer lekker bij je eten Nooit meer een rondje over de boule Nooit meer een dagje weg samen Nooit meer met je lachen Ik zal je missen Veel liefs, Carlien Ze zeggen veel te gauw het is voorbij, Alleen je lichaam is weggenomen, Niet wie je was, En ook niet wat je zei, Dat zal ik nooit vergeten... Maar het samen dollen, Zal ik nog het meest missen Dag lieve oompie, slaap zacht... Pascal Duizend woorden zijn te weinig om te zeggen hoe je was; Duizend woorden zijn te weinig voor de omvang van je wanhoop toen je lichaam niet genas: Duizend woorden zijn te weinig voor de grootte van jouw moed vanaf het begin tot aan je afscheidsgroet Na vele jaren van hechte vriendschap is mijn vriendin Piecky overleden. Met droefheid geven wij kennis van het overfe van onze lieve schoonzuster en tante Clazina Johanna Nieuwenhuijse-Noom sinds 1991 weduwe van A. Nieuwenhuijse op de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: A. van den Ende-NiewoJJ Borssele:J. Nieuwenhuijse 1 Kloetinge: J. Nieuwenhuijse A. Nieuwenhuijse-Steki Neven en nichten 18 april 2005 Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn k* spaard is gebleven, geven wij u kennis dat m» kortstondig ziekbed van ons is heengegaanonzec® en overgrootoma Neeltje van Sabben weduwe van Jan Oppeneer in de leeftijd van 88 jaar. Temeuzen: P. Oppeneer (in herinmini Goes: Jan en Sonja Rick Cynthia Temeuzen: Carolien en Francois Antoine Silvie Terneuzen, 19 april 2005 Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 46 4461 MH Goes De samenkomst is op maandag 25 april om l(jj uur in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", Rc veltlaan 6 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden opi Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na dele| grafenisplechtigheid in bovengenoemd trum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te be IQiè Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in onsd den mochten hebben en bedroefd, omdat zij nog» veel voor ons betekende, delen wij u mede dat va ons is heengegaan 'onze lieve zorgzame mt schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Pieternella de Back sinds 18 oktober 1987 weduwe van Mattheus den Dekker in de leeftijd van 95 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorg die zij op de afdeling Klaproos van "DeStelle' heeft ontvangen. Middelburg: A.K. de Reu-den Dekker P. de Reu f Oostburg: K.A. Visser-den Dekkerf J. Visser f Groede: E.M. Dierkx-den Dekker J. Dierkx Temeuzen: J.I. den Dekker S.J. den Dekker-Faas Breskens: I.J. den Dekker E.S. den Dekker-van deWéj Oostburg: Ina en Rudy Oubrie-Visser Johnny Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 18 april 2005 Correspondentieadres: Kroon wij ksingel 9 4501 KD Oostburg De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uüg nodigd, zal gehouden worden op vrijdag 22 april» jji 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oa burg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden opde gemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 1 jjj Hervormd Kerkcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, geliera to: deze aankondiging als zodanig te beschouwen, Lieve Oma Bedankt, dat jouw huis mijn thuis mocht zijnen^ ti je me van alle mooie dingen in het leven, zoals lidi en respect, een stukje hebt meegegeven. Wiljefe ginds allen die me dierbaar zijn de groeten doen,k ,1 dankt voor alles en nog een hele dikke zoen. Ina Lieve Oma Voor altijd in ons Hart. Charl en Marja Sandra Tessa Kristel Theo Alexander Rachelle Justin Carina en Kees Danny Robin Anique Menno en Karin HiddeenLisa Jack en Margaretha Marty en Rianne Digitale 5.0 Megapixel camera. 3x optische zoom, 12 MB intern geheugen, SD-kaart, Pictbridge (direct printen), 1,8" LC-Display, USB-link, incl. software. Breda Ridderstraat, Lange Brugstraat Middelburg Lange Geere Roosendaal Dr. Brabersstraat Oosterhout Arendstraat Steenbergen Kaaistraat Rijen Wilhelminaplein Uw digitale foto's ook afdrukken via www.verschurenfotovideo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28