PZC Groenrijk Middelburg: de droom van elke tuinfanaat 0113-315520 Schiboo biedt schildersabonnement voor klein- én grootschalige projecten Het Station: smakelijk, veelzijdig, sfeervol Bij Feminine straalt zomer en winter de zon De Bruijn Meubelen levert maatwerk in teakhouten meubilair Definitief en pijnloos ontharen bij Xtra Care Klaar voor de zomer met Polderdijk Gevelverfraaiing Onder het mes bij Wolter Vos Haarverzorging Open huis, tuin keuken bij 't Voorhuys Wilt u adverteren op deze pagina? donderdag 21 april 2005 advertorial Middelburg - De nieuwe En heb je die (nog) niet, dan helpt Groenrijk-vestiging aan de Groenrijk je aan de beste tips en Mortiereboulevard is een paradijs materialen om je huis en tuin om voor iedereen met groene vingers, te toveren tot een ware lusthof. bovenop het gebouw. Achter de imposante gevel van de onlangs bij Middelburg geopende Groenrijk gaat een wereld van groenverrassingen schuil. Met het nieuwe, hyper moderne bedrijfspand distantieert Groenrijk zich mijlenver van het gemid delde, vaak wat rommeli ge tuincentrumimago. Hier is een weldoordach te formule toegepast, waar een hoge dosis ruimtelijkheid en een planmatige indeling resulteren in superont- spannen winkelen. Neem in de hal uw win kelwagentje en stap bin nen in het overdekte gedeelte van deze groen- speciaalzaak. Wat meteen opvalt is de aangename temperatuur. Geen verstikkend broei kasklimaat maar, ook als de zon schijnt, een graad je of 20. Dit dankzij een vernuftig dubbelwandig glazen dak en een computergestuurd kli maatbeheersingssysteem, dat is gekoppeld aan een weerstation Het indrukwekkende winkelopper vlak (binnen 4750 en buiten 1500m2) is opgedeeld in kamers. Volg het brede centrale pad en wan del langs o.a. kuipplanten en perk- goed, de waterwereld, tuingereed schap, potten en plantenbakken, de dierenwinkel, BBQ-artikelen, terras kachels en vuurkorven, tuinmeubilair, glas- en aardewerk, sfeerartikelen en tot slot het zwaardere werk: de zak ken met tuinaarde, boomschors en dergelijke. Centraal in de winkel is een koffie hoek ingericht, waar u zelf uw gratis bakje koffie in kunt schenken. Het buitenterrein van Groenrijk is al even praktisch ingericht en welvoorzien. Groenrijk is gemakkelijk bereikbaar en beschikt over een fors parkeerterrein. Groenrijk Middelburg, Mortiereboulevard 2, Middelburg T: 0118 470400 Middelburg/Vlissingen Schildersbedrijf Boogaard - kort weg Schiboo - bood particuliere opdrachtgevers al geruime tijd een unieke serviceformule: het schil dersabonnement van Uniplan. Naast Schiboo runnen eigenaar Jan Boogaard en zijn team tevens Verfmarkt Boogaard en Boogaard Behangers. Tezamen bieden de drie pijlers onder Boogaards bedrijf een uitgebreid pakket in woningdecora tie en -onderhoud. De introductie van het schil dersabonnement, een paar jaar geleden, bleek een schot in de roos. Op basis van dit abonnement wordt het complete bui tenschilderwerk in perfec te staat gebracht en, gedurende de daarop vol gende vier dan wel tien jaar, gehouden. Op een uitgebreide inspectie volgt een offerte. Bij een Sinds kort is dit abonnement ech- tienjarig contract betaalt .de klant vervolgens jaarlijks een ter ook beschikbaar voor groot- j-iende deel van het totaalbedrag, schaliger schilderwerken aan bij voorbeeld scholen, ziekenhuizen, Hiervoor nemen de specialisten van woonzorgcomplexen en objecten Schiboo de klant jaarlijks veel risico van Verenigingen van Eigenaren. vo' en tijdrovend werk uit handen. Het contract omvat twee fed derbeurten, twee onderhoi ten (waarbij schilderwerk® gende delen van ramen enfe wordt verricht en deuren (J worden overgeschilderd) controlebeurten. Schildersbedrijf Boogaardwjfe sluitend met topproducten'j Sigma, Wijzonol en Sty Uitvoering en kwaliteit v;- schilderwerk staan onder car van Uniplan. Na elke schilderbeurt ontvjrs abonnee een kwaliteitsei Het onderhoudsabonnemeriji sentijds opzegbaar en kan bi koop van een woning word;--, gesloten. Schiboo Boogaard Bebm- T: 0118 617689 Verfmarkt Boogaard, Gildeweg 25, Vlissingen T: 0118 431304 E: schiboo@zeelandnet.nl Vlissingen - Restaurant en Cateringbedrijf Het Station in Vlissingen weet uitstekend raad met lekker eten. De vlees-, vis- en vegetarische gerechten vinden gretig aftrek bij een breed publiek, zowel in het sfeervolle restaurant als op feesten en partijen. Restaurant Het Station weet met een op verre reizen geïnspireerd interieur precies de juiste, avontuurlijke toon te treffen. Tegen een achtergrond van nautische elementen en nostalgi sche reisattributen verrassen eige naar Rob Wesseling en zijn gastvrije team de bezoeker met tot in de punt jes verzorgde gerechten en gerecht jes. De vaste menukaart vermeldt vele tongstrelende hapjes, waaron der mooie vis-, vlees- en vegetari sche gerechten, voor een prettige prijs. Daarnaast is er de huisspeciali- teitenkaart, met maandelijks nieuwe culinaire hoogstandjes. In de wel voorziene kiosk van Het Station vindt de reiziger alles voor onderweg, van NS-treinkaartjes tot lectuur, zoetwa ren en versbelegde broodjes. Ook op het gebied van catering is Het Station al jaren goed op stoom. Meedenken met de klant, op creatieve wijze invulling geven aan diens wensen en het gebruik van de beste producten zijn hier de kernbegrippen. "En dat betreft meer dan alleen de verzorging van de inwen dige mens", vult Rob Wesseling aan. "leder denkbaar aspect van de bijzondere gelegenheid wordt door ons perfect verzorgd, ongeacht het aantal gasten, bij de klant aan huis of op een andere locatie." Voor de toekomst heeft Het Station plannen voor het organi seren van speciale thema-avonden, zoals een salsa- en merengue dansfes- tijn, inclusief Zuid-Amerikaanse hap jes en exotische cocktails. Wordt ver volgd! Restaurant en Cateringbedrijf Het Station, Stationsplein 5, Vlissingen T: 0118 465909 I: www.hetstationvlissingen.nl Middelburg - De Bruijn Meubelen levert een wel heel bijzondere service: door de klant ontworpen meubilair wordt in de eigen fabriek in Indonesië vervaardigd van gerecy cled teakhout. Dit unieke meubilair vervult exact de individuele woonwensen van de klant. Tien jaar geleden kwamen Peter Wielemaker, zijn echt genote Margit en diens zus Liesbeth de Bruijn aan het roer te staan van De Bruijn Meubelen. Mandwerk, glas werk en aardewerk waren al jaren de grote kracht van de zaak. Peter, Margit en Liesbeth voegden daar, niet zelden unieke, woonacces soires en meubilair van uitsluitend natuurlijke materialen aan toe. Anno 2005 betekent een bezoek aan het mooi gerestaureerde, monumen tale bedrijfspand een ontdekkingsreis door een avontuurlijke woonwereld. Heel prettig is de ruime opzet van de winkel, waardoor het uitgebreide assortiment goed tot zijn recht komt en de klant niet het gevoel krijgt 'overvoerd' te worden. Mede verantwoordelijk voor het suc ces van De Bruijn Meubelen is het zogeheten 'maatwerk in teakhout'. Door de klant en/of Peter Wielemaker ontworpen meubilair wordt exclusief vervaardigd in de meubelfabriek van De Bruijn Meubelen op Java, Hiervoor wordt massief, onbewerkt en gerecycled teakhout gebruikt. De constructie is zeer degelijk en het hout wordt niet gebeitst. Natuurlijke karakteristieken zoals knoesten en vlammen blijven daardoor zichtbaar en geven de meubels een bijzondere uitstraling. Teakhouten meubilair is onverslijtbaar en verschaft jarenlang woonplezier. De prijzen van dit maatwerk in teak hout zijn zeer schappelijk. De lever tijd is circa16 weken. Het team van De Bruijn Meubelen vertelt u graag meer over de mogelijkheden. De Bruijn Meubelen, Langeviele 26, Middelburg T: 0118 613654 I: www.debruijnmeubelen.nl Domburg - Bij damesmodezaak Feminine is altijd wat te zien. Al kom je er drie keer in één week snuffelen, Feminine blijft verras sen. Sprankelende kleuren en fijne stoffen voeren er de boven toon. Claudia Janssen is het stralende mid delpunt van haar gezellige winkel. Het is er een en al fleurigheid. Appeltjesgroen, koraalroze, boterbloe- mengeel, koningsblauw, lelie wit: de zomer is al ruimschoots aangebroken bij Feminine. Claudia Janssen heeft - voor het tiende jaar alweer! - een mooie collectie kleding inge kocht die doet verlangen naar een lange, warme zomer. Feminine heeft casual mode voor vrouwen van alle leeftij den, van spijkerbroek tot mantelpak (mt. 34 t/m 46), van o.a. Anotherwoman, Sandwich, Oilily, Jackpot en TurnOver. De kledingstukken van de verschillende merken zijn stuk voor stuk een plaatje, maar laten zich bovendien uit stekend onderling combine ren. De gebruikte stoffen blij ven eindeloos lang mooi. Naast kleding heeft Feminine een zee van beeldschone accessoires zoals (handtas sen, met kraaltjes bestikte minitasjes, flonkerende sieraden en fleurige sjaals maar ook rubberlaarzen met vrolijke bloemenprints, elegante slippertjes, korte badjasjes, royale badlakens en strandmatten die zich op laten rollen tot een handig tasje. Op een tafel middenin de winkel staat een vrolijke verzameling hebbedingen voor kinde ren. Overigens zijn ook het bijzondere winkelmeubilair en de vele interieurac- cessoires van Feminine te koop. Claudia Janssen is spinnend tevreden over haar enthousiaste vi en gezamenlijk broeden zijcorö-; nieuwe ideeën voor de winte De sfeer is er gemoedelijk,is> uitstekend. Kortom: een a< Feminine, Badstraat 3, Domburg T: 0118 584450 I: www. feminine-domburi'i 7 Dagen per week geopend Goes - Scheren, harsen, epile ren, chemische crèmes: stuk voor stuk vrij onplezierige ont- haringsmethodes, die ook nog slechts een tijdelijk resultaat opleveren. Maar Schoonheidsinstituut Xtra Care, bekend om haar baanbrekende huidverzorging methodes, rekent met Ellipse snel, pijnloos en voorgoed af met ontsierende haargroei. Heerlijk, de zomerse mode kan weer uit de kast! Helaas confron teert deze ons ook weer met ont sierende haargroei die 's winters schuil gaat onder de nodige kle dingstukken. Gelukkig is er Ellipse: een medisch onderbouwde, revolutionaire ont- haringsmethode voor vrouwen én mannen. Ellipse maakt gebruik van veilig, zichtbaar licht uit een speciale flits lamp. Koudekerke - Echt genieten van alle producten van Luxaflex in huis zomerzon en frisse lucht? heeft. Zoveel mogelijk frisse lucht bin- Polderdijk Gevelverfraaiing levert ™n laten, maar insecten buiten slui- i. li .j. j l. a. u- ten? Geen probleem, dankzij de in en installeert de beste binnen-en ejgm werkpF|aats gemaakte horre„ buitenzonwering en horren in alle van Polderdijk Gevelverfraaiing. Deze soorten en maten. Nieuw bij zijn perfect passend, praktisch in het Polderdijk zijn de mooi vormge- gebruik en verkrijgbaar voor welk type geven, efficiënte garagedeuren raam of deur dan ook. van BeluGa. Nieuw bij Polderdijk Gevelverfraaiing Zonwering vormt de basisactiviteit van zijn de sectionale BeluGa garagedeu- Polderdijk Gevelverfraaiing. Het vak- ren met afstandbediening. BeluGa kundig personeel.vertelt u na inventa- garagedeuren verkrijgbaar in alumi- rïsatie op locatie exact welk ......mi.,:.VIV„u, type zonwering optimaal aansluit bij uw wensen, van stijlvol klassiek tot strak modern. Merken van naam als Mado, Weinor, Luxaflex. B&C en Verosol bieden dé oplossing voor letterlijk elk zonwering- vraagstuk U heeft daarbij de keuze uit een grote col lectie supersterk zonwe ringdoek in talloze dessins. Armaturen zijn verkrijgbaar in zo'n 350 verschillende RAL-kleuren. Bedienen kan handmatig, elektrisch en zelfs automa tisch. Voor Luxaflex is Polderdijk Inspiration Dealer. Dit houdt in dat het nium, zink en koper, nemen mini maal plaats in en zorgen voor een maximale doorrijhoogte. Zij zijn per fect geïsoleerd tegen warmte en geluid en onderhoudsvrij. Ventileren kan gemakkelijk en veilig door de bovenste deursector te kantelen. Polderdijk Gevelverfraaiing, Vlissingsestraat 1, Koudekerke T: 0118 552010 I: www.polderdijkzonweringen.nl Via een glasprisma wordt dit naar de te behandelen plaats geleid. Het pigment in de haren absorbeert het licht en zet het om in warmte. Deze warmte wordt door de haren naar de haarzakjes gevoerd, waarna zich geen nieuwe haren meer kunnen vormen. Flits na flits wordt het te ontharen huidgebied behandeld. De unieke Ellipse software past de lichtintensi teit aan de diverse huid- en haarty- pen aan (ook rood, blond en grijs haar). Ellipse onthaart snel, pijnloos en vooral: blijvend. De methode is ook geschikt voor het behandelen van grote oppervlakken. De zeer ervaren huidverzorgingspe cialistes van Xtra Care vertellen u er tijdens een gratis intakegesprek graag meer over. Ter kennismaking ontvangt u tot en met 21 mei a.s. een korting van 20,- op de eerste Ellipsebehandeling. Schoonheidsinstituut Xtra Care is verder ondermeer gespecialiseerd in de (voor Zeeland unieke) Carat Professional Peeling, Powerplate bodysculpting, snel en verant woord afvallen met het KinéSlim proteïnedieet en cellulitebehande- lingen middels endermologie. Schoonheidsinstituut Xtra Care, Klein Frankrijk 7, Goes T: 0113 217771 I: www.xtracare.nl Zoutelande - Kapper Wolter Vos en zijn team hanteren met flair kappersschaar en kappersmes. Met name dat mes vervult de vele Duitse toeristen in Zoutelande met verwondering. Zij, en met hen klanten uit heel Walcheren, laten zich dan ook graag een nieuwe coupe aanmeten bij Wolter Vos Haarverzorging. Wolter Vos Haarverzorging is sinds de start in 1990 gestaag gegroeid. Drie panden op een rij werden door de jaren heen samenge voegd. Twee daarvan vormen het pand van Wolter Vos Haarverzorging, het derde dat van Tamara Totaalverzorging. Tamara Bosman heeft hier haar nagel studio en schoonheidsinstituut. Samen bieden Wolter en Tamara een totaalpakket in huid- en haarverzorging. Wolter Vos leerde bij de beken de Middelburgse kapper Han van de Sande de fijne kneepjes van het vak. "Nog altijd heb ik veel profijt van die tijd. Ik leerde er onder andere hoe belangrijk welgemeende aandacht is. ledereen die hier binnenstapt wordt persoonlijk ontvangen. Wij kennen onze vaste klanten allemaal bij naam, streven naar een warme sfeer en schenken een uitste kende kop koffie. Wie even wil inter netten kan dat op zijn gemak doen aan de koffiebar." Bordeauxrood, zwart, grijs en écru domineren het ver nieuwde interieur, dat ondermeer wordt gesierd door drie barbershop- stoelen uit de seventies. Wolter Vos en zijn team voorzien hun klanten van elke gewenste look. "Een goede coupe is daarbij elementair. Wij hanteren naast de schaar graag het kappersmes, voor een coupe die in alle opzichten perfect past bij de Goed geknipt of gesneden ha ook door de klant zelf gemalü model worden gebracht en i stens 6 weken goed." Wolter Vos Haarverzorging.v$ producten van Kerastase, Dm en Fudge. Wolter Vos Haarverzorging Ooststraat 15-17, Zoutelande T: 0118 562738 in ieder interieur. Het achterhuis van knoopte tapijten in Perzische stijl van het pand is ingericht met sfeervolle Ziegler. Ze zijn fonkelnieuw, maar krij- landelijke meubels. Naast meubilair gen door het gebruik van met natuur- heeft'tVoorhuys vele elegante woon- lijke kleurstoffen geverfde wol een Middelburg - Woonwinkel 't bekleding en passen daardoor perfect accessoires. Nieuw zijn de handge- Voorhuys gunt u letterlijk en figuurlijk weer een kijkje in de keuken. Vandaag, morgen en overmorgen (21, 22 en 23 april) zijn namelijk ook de in het sou terrain gelegen keuken en de romantische tuin toegankelijk. U wordt er onthaald op een hapje en een drankje en krijgt volop de gelegenheid te genieten van bij zonder tuinmeubilair, tuinorna- menten, beelden en vele andere typisch zomerse zaken. Voor de liefhebber van klassiek, modern-klassiek en landelijk wonen is 't Voorhuys een absolute must Het fraaie 18de-eeuwse rijksmonument is met groot gevoel voor smaak en stijl gevuld met klassiek en modern-klas siek meubilair van topmerken als Flamant, Art Collection Declemy en Rivièra Maison. De meubelen zijn te combineren met elk gewenst type prachtige 'verschoten' en 4 antieke look. Tijdens het opd bent u niet alleen in het voof-K' terhuis, maar ook in de keuken® van harte welkom. Met hettjjl zomers genieten P tenlucht presenteert 't Voorhuys fraai p bilair, decoratieve!»1 nen en rozenrekjes.® tuinbeelden en ten, (picknick)"» plaids en ander tex^ buiten waaronder tafelkleden en van Libeco, groten^ voor op het gra>e veel meer moois. 't Voorhuys is partij op het p Lentefeest m M damme, van 5 t/m1 't Voorhuys, RouaansekzaiÏÏ Middelburg T: 0118 644307

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 16