0 t www.pzc.nl/wee Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V. PZC familieberichten vervolg van pagina 10 Maatwerk in: /n\ fc\ ORTHOPEDISCHE GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN kunst en antiekbeurs Levertraan weer terug, maar als pilletje! Omega Combi: alle belangrijke vetzuren in capsule i €2,- KORTING dinsdag 19 april 2005 Tot onze diepe droefheid moesten wij vernemen dat onze broer, zwager en oom is overleden Jan van Leerdam Wij wensen Matty, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Ans Waaijenberg-van Leerdam (in herinnering) Brand Waaijenberg Davina Waaijenberg-de Jonge Annemieke (in herinnering) Lilly Pim en Ana Paula Schuddebeurs, 18 april 2005 Afgelopen nacht nam God tot zich onze zwager en oom Jan van Leerdam Leeuwarden: Suus Janse-Leijnse Ko Janse Vlissingen: Johan Leijnse Koos van der Zouwen Middelburg: Bart Leijnse (in herinnering) Dina Leijnse-de Rijke Middelburg: Jopie Marinissen-Leijnse Loet Marinissen Middelburg: Trudie Leijnse Neven en nichten Middelburg. 18 april 2005 Met ontroering hebben wij het plotseling overlijden ver nomen van onze goede vriend Jan van Leerdam Hij gaf het spoor van Jezus door. Wij wensen Matty, kinderen en kleinkinderen Gods lief de en steun toe. Jo en Janna den Herder Andries en Leiny Meulenberg Pieter en Willy Zoutewelle Jaap t en Leny de Kok Nico en Mies Marcusse Krijn en K09S Coppoolse Een mens ging dood dat hoort bij het leven. Dat weet klein en groot. Het gebeurtheel even. Maar wat wij moeten zeggen, onze moeder en oma is dood en dat herinnert men zich het hele leven. Bedroefd om het gemis, maar dankbaar dat een ver der lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u ken nis dat nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Lina Harms in de leeftijd van 76 jaar. Zaamslag: Coby en Foort Katja en Mark Tinus, bliek Terneuzen: Rein Temeuzen: Cor en Carolena Reinier Renate Temeuzen, 18 april 2005 Correspondentieadres: Hoek van de Dijk 1 4543 NE Zaamslag De crematieplechtigheid wordt gehouden vrijdag 22 april om 10.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer I.e. Verkerk De heer Verkerk heeft zijn langdurige onderwijscar- rière aan Scheldemond in 1982 afgesloten als con rector brugklassen. Wij verliezen in hem een beminnelijk, sympathiek en zeer kindvriendelijk mens. Wij wensen zijn vrouw, dochter, kleinkinderen, ove rige familie en vrienden veel sterkte toe bij het dra gen van dit verlies. Bestuur, management en medewerkers van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond c\L f\ Hij hield van de polder het weidse land. Daaraan had hij U zijn hart verpand. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar met dankbare herinneringen aan wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man. onze vader, schoonvader, opa en overopa Abraham Jozias van Hoeve echtgenoot van Marie Ghislaine Verplanke in de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn alle medewerkers van "Bachten Dieke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Temeuzen: M. G. van Hoeve-Verplanke Temeuzen: Ria en Jan Otterloo-van Hoeve Miriam en Erwin Kevin Lianne Mark Philippine: Bram en Jeanne van Hoeve- Buyck Bram en Mariëlle lean-Paul en Evelien IJzendijke: Ghislaine en Frans Rosendaal- van Hoeve Mariëlle Michel 16 april 2005 Kerkepad 62 4532 ZA Temeuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 21 april om 14.00 uur in zorg centrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2, Ter- neuzen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouw dienst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Biervliet. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer C. van de Vreede oud-medewerker van de gemeente Goes bij de voormalige afdeling Reiniging, Tractie en Marktwezen De heer Van de Vreede is ruim 18 jaar verbonden ge weest aan onze gemeente. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes. 18 april 2005 De Heere kent degenen, die de Zijne zijn; 2Timotheus2:19 Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een kortstondig ziekbed, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve en altijd zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Wondergem echtgenote van Cornelis Adriaan Meerman Amemuiden Middelburg 2 mei 1918 16 april 2005 Groot was haar liefde en zorg voor ons allen, en die herinnering zullen wij blijven koesteren. Amemuiden: C.A. Meerman Bep Schroevers-Meerman (in herinnering) Jan Schroevers Gerard Meerman Willie Meerman-de Nooijer Lewedorp: Ko Meerman Nel Meerman-Dieleman klein- en achterkleinkinderen 4341 CH Amemuiden Zuidwal 55 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op D.V. donderdag 21 april in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Ne derland, Burg. Langebeekestraat te Amemuiden, welke aanvangt om 11.00 uur en geleid zal worden door ouderling D. Caljouw. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de vergaderruimte van boven genoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het verlies van onze lieve Opoe Ria Lia en Gerard Corina en Willemijn Elma en Evert Selina en Geralda Amemuiden, 16 april 2005 De Heere heeft van ons weggenomen onze geliefde vriendin Maria Meerman-Wondergem in de leeftijd van 86 jaar. G. van Belzen J. Meulmeester Amemuiden, 16 april 2005 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:5 berijmd Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoe der. oma en overoma Jacoba Huijsman-Sanderse Koudekerke, Koudekerke. 27 december 1916 17 april 2005 Vlissingen: J. Huijsman Meliskerke: S. van der Meer-Huijsman R. van der Meer Romke en Miranda, Lennart, Lars An ja Middelburg: M. Huijsman I. M. Huijsman-Hansen Marius Heinkenszand: J. Huijsman J. B. Huijsman-Onnink Janine en Mare. Floris, Willemijn Bart Matthijs Vlissingen: A. Huijsman Serooskerke (W.) M. Huijsman Luc Marcia Yolande Irene Nieuwvliet: C. Hubregtse-Huijsman (in herinnering) P. J. Hubregtse Annette Evelien 's-Heer Arendskerke: P. van den Boom-Huijsman R. G. P. van den Boom Vlissingen: j. Huijsman Chava Vlissingen: A. Huijsman (in herinnering) Badhuisstraat 66 4381 LV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 april van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehou den om 13.00 uur in de St. Jacobskerk te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan te Vlis singen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Geen bezoek aan huis. Niets zal ons scheiden van de liefde van Christus Met weemoed geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Jacoba Huijsman-Sanderse in de ouderdom van 88 jaar. We zullen haar missen. C. Huijsman A. L. Huijsman-Dekker A. Huijsman L. Huijsman-Louws K. Huijsman (in herinnering) Nichten en neven Vlissingen/Koudekerke. 17 april 2005 Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren, is zacht en kalm overle den Maria Joosten-Legerstee weduwe van Bernard Jacobus Joosten in de leeftijd van 89 jaar. Heinkenszand: Paul en Joke Joosten Mark, Tim Mariet, Thijs Goes: Tonnie Joosten f Petra, Erik Kattendijke: Ben en Carla Joosten Ita, Bert, Mimsy Middelburg: Fons en Ellen Joosten Eelke Nuenen: Ria en Herman Brinkman Monique, Brigitte Goes, 17 april 2005 Correspondentieadres: Grote Sternstraat 67,4332 DR Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 april van 12.30 uur tot 13.00 uur in het Uitvaartcen trum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aansluitend zal om 13.30 uur een Uitvaartdienst worden gehouden in de R.K. Parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena. Singelstraat te Goes, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op het R.K. gedeelte van de Algemene Be graafplaats te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta op de begraaf plaats. Requiem aeternam dona eis, Domine Heer, geef haarde eeuwige rust Na een welbesteed leven en geheel voorbereid op het onvermijdelijke is thuis, in zijn vertrouwde omge ving, vredig gestorven mijn geliefde man, onze vader en opa Pieter Jacobus van Splunder in de leeftijd van 89 jaar. L. van Splunder-Quist Familie Van Splunder Familie Douw 14 april 2005 Stoofweg 20 4325 BB Renesse De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad te Middelburg. *ERKEND DOOR ALLE ZIEKENFONDSEN*' Orthopedische schoenen Steunzolen en levering van Semi orthopedische schoenen Alleen op afspraak ook dienst aan huis schoentechnici p. Vandeperre J. Wentzler Tel./Fax 0114-313425 Tel. 0114-312573 (Nederland) Tel.: 00-32.3.3542660 Fax: 00-32.3.3542661 (België) R.I.Z.I.V. Nr. 1-6-10733-76-133 STEENSTRAAT 18 4561 AS HULST (Z-VL) NEDERLAND Dankbetuiging Helene Je Back Haar boek was uit. Wij danken iedereen die heeft geholpen het begin van een moeilijk hoofdstuk in ons boek door te komen. Tom Thijs Max Luc In deze moeilijke tijd. na het ziek zijn en het overlijden van mijn lieve man Marinus Frans van der Bijl zijn uw woorden, uw handdruk, kaartjes en telefoontjes een bijzondere steun geweest. Hartelijk dank daarvoor. M.J. van der Bijl-van de Sluis en familie Zierikzee, april 2005 Uit een exploit van gerechtsdeurwaarder A.A.A.Mc Damme d.d. 14 april 2005 blijkt, dat t.w Marinus Lie-Hap-Po, wonende te St. Janstcea. Mercy Foswaa, zonder bekende woon- of verblijlpy Nederland en daarbuiten, is betekend de grosse m beschikking d.d. 06 april 2005 gegeven door de Ra^ Middelburg en bij welke beschikking werd uitge^ de echtscheiding in het tussen partijen gesloten hut* Van dit exploit kan Mercy Foswaa voornoemd eenafjq verkrijgen op onderstaand adres. Van Damme c.s. Gerechtsdeurwaarders. Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen 0115-613651 I uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Graag willen wij alle mensen, die ons persoonlijk, via brieven en kaarten lieten weten met ons mee te leven na het overlijden van onze lieve vader en mijn vriend Abraham Jan Lous (Bram) hartelijk bedanken. Het is door de vele reacties niet mogelijk u allen persoon lijk te bedanken. Jark, Joeri en Gaby Oostkapelle, april 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Wl.ViTiKI'WJft'.'lM» 'werè* www eve meer dan alleen zonwering GRINDVLOEREN GORDIJNEN ROLLUIKEN ZONWERING GARAGEDEUREN VLOERBEDEKKING BINNENZONWERING SERRE-ZONWERING Vakkundig advies, montage en: Noordstraat 62, - 4571 GEL Tel. 0115-563565 Fax 0115» Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 Banketbakkerij R. de Cock zoekt personeel Deegbereider fulltime Administratief medewerker 12-16 uur Interesse? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV voor 29 april a.s. naar: Banketbakkerij R. de Cock B.V. Tivoliweg 98 4561 HM Hulst Krantenwijk beu en wil je ook we' eens uitslapen? Wij zoeken nog: Inpakkers vanaf 16 jaar werktijden vanaf 16.00 uur Interesse? Reageer dan telefonisch 0114-370385 en vraag naar Rudie de Cock gespecialiseerd in eierkoeken 17-24 april 200S Brabanthallen 's-Hertogenbosch dagelijks 11-19 uur donderdag 11-22 uur zondag 24-4 11-18 uur tvww.antiekbeurs-denbosch.nl Menig persoon zal het zich nog herinneren: Als klein jongetje of meisje kregen zij van hun moeder een grote lepel levertraan na het avondeten. Als beloning volgde dan vaak een snoepje of koekje. Bijna elk kind gruwde van dit gelige vocht. Echter: levertraan is nog steeds heel goed voor een mens! Levertraan is rijk aan poly-onverzadigde vetzuren, deze verbindingen zijn heel belangrijk voor de gezondheid. Zo zijn deze goed voor onder andere uw huid, hart, bloedvaten en gewrichten. Deze vetzuren worden ook wel omega-3-vetzuren genoemd, die met name te vinden zijn in vette vissoorten zoals makreel, paling, haring en zalm. Omega Combi bevat deze omega-3 vetzuren, alsmede ook de omega-6 en -9 vetzuren. Alle belangrijke vitale vetzuren van plantaardige olieen en vette vissoorten zijn erin verwerkt Met 1 tot 3 capsules Omega Combi per dag behoudt u een prima gezondheid en tevens een jeugdig uiterlijk. Waarom Omega Combi? y Bevat alle belangrijke vetzuren (3-6-9) Met o.a. visolie, lijnzaadolie en vitamine E Beschermt de huid tegen veroudering Goed voor hart en bloedvaten Verhoogt vitaliteit van spieren en gewrichten Goed voor geheugen en concentratie www.omegacombi nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op verpakking Omega Combi® OMEGA, Met GRATIS informatieboekje over vetzuren! Van 16,95 VOOr 14,95 Hulst: Oostburg: Terneuzen: Lekker in mijn vel met Omega Combi! Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 PZC ZEElArtUA""J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36