PZC Voor vervolg familieberichten zie pagina 12 dinsdag 19 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Marith 17-04-2005 Theo en Ans de Witte Provincialeweg 1 4431 NA 's-Gravenpolder De Witte Agro Fixet 's-Gravenpolder Overlijden Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat na een kortstondige ziekte onverwacht is overleden Odette Pels levenspartner van Leo Reijnierse en allerliefste mama van Jordy 23-11-1972 117-04-2005 4353 AJ Serooskerke Ds. van Wouwestraat 16 Odette is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag a.s. van 14.00 uur tot 16.00 uur en van 19.00 uur tot 20.00 uur. Wij willen op vrijdag 22 april om 13.30 uur samen komen in Verenigingsgebouw "de Spil" te Gapinge om Odette te gedenken. Aansluitend zal om 14,00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Gapinge. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in Verenigingsgebouw "de Spil". Odette hield van bloemen. Na een oneerlijke strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Odette Pels op de leeftijd van 32 jaar. Oost-Souburg: E. Peis-Faase Oost-Souburg: Chantal Pels Nick Sammy Oost-Souburg: Lisette Pels David Adeyemi Oost-Souburg, 18 april 2005 Waarom zijn er zoveel vragen, waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Verslagen en met veel verdriet moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve schoondochter en schoonzus Odette Op de jeugdige leeftijd van 32 jaar. Leo en Jordy. wij staan altijd voor jullie klaar. Maatje Reijnierse-van der Sluijs Nina Reijnierse Gapinge, 17 april 2005 Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Diep geschokt en verslagen zijn wij door het plotse ling en veel te vroeg overlijden van onze lieve Odette uit onze familiekring. Leo. Jordy, Maatje en Nina, wij zullen er zijn voor jullie. Oma, tantes, ooms Nichten en neven van der Sluijs Serooskerke, 17 april 2005 Afscheid nemen doet zo'n pijn. Toch vonden wij het fijn om tot het laatste moment bij je te zijn. Odette Pels 32 jaar Tante Corrie Oom Martin Lieve Odette we blijven van je houden. Serooskerke, 17 april 2005 Daarom hebben wij die handen en die armen. Om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat onze lieve vriendin Odette Pels plotseling van ons heen is gegaan. Lieve Odette, rust zacht Sjaco en Irene Femke en Mirjam Wim en Ella Henri en Angela André en Daniëlle Ray no en Ivy André en Marian Rinus en Venessa Gapinge, 17 april 2005 Een moeder is nooit te vervangen, en voorjordi zeker niet. Al droogde ze maar zijn wangen, bij groot of klein verdriet. Na een korte ziekte is toch nog plotseling overleden onze lieve buurvrouw en onze lieve vriendin Odette Pels Wij wensen Leo, Jordy en verdere familie heel veel sterkte toe. Bart, Tannie en Anja Gilles, Leny en Martin Loe en Jannie Rinus en Gerda Bedroefd laten wij u weten dat onze medewerkster Odette Pels is overleden. Leo, Jordy en familie heel veel sterkte. Direktie André's Bloemen Middelburg Odette... .hier zijn geen woorden voor... Wij wensen Leo, Jordy en verdere familie veel sterkte toe. Carien, Ad, Piet, Jolanda, Corina, Ilka, Wilma, Marjan, Bianca, Nelleke, Leonie, Irma, Linda, Joyce, Marleen, Joke, Gerben, Arnold, Judith, Helena, Daniëlle, Wendy Met grote verslagenheid en voor ons toch onver wacht, is de lieve levenspartner van onze medewer ker Leo, overleden Odette Pels We wensen Leo en Jordy veel sterkte toe? Agrarisch bedrijf Kloosterman Lewedorp: Jaap en Jopie Kees Gerjan Goes: Eveline en Marcel Lewedorp, 18 april 2005 Enige en algemene kennisgeving Vol verdriet delen wij u mede dat, plotseling en veel te vroeg, van ons is heengegaan, nog geen jaar na zijn zus Magda, onze lieve zoon en zwager Jacobus Stam Jack hij mocht slechts 47 jaar worden Vlissingen: J. Stam S. Stam-den Engelsman Oostburg: Magda Verhulst-Stam t Henk Verhulst 16 april 2005 Correspondentieadres: Simon de Vliegerlaan 44 4383 TT Vlissingen Jack is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monu- ta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op don derdag 21 april om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Totaal onverwachts is overleden onze lieve neef Jack Stam in de leeftijd van 47 jaar Middelburg: tante Mattie Middelburg: Marianne en Ruud Tremelo (B): Ron en Tinneke Middelburg: Eric Achternichten en achterneven Middelburg, 16 april 2005 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze vriend en collega Jack Woorden schieten tekort. Edo en Ronald Met ontroering hebben wij vernomen dat is overle den onze buurman Jack Stam Wij wensen zijn ouders en familie veel sterkte. Bep van Boven Mei Schroevers en Jacco Minnaard Bas, Tiny en Linda Bosschaart Wim Burk Wim, Ella en Raymond Daane Hans, Jeanet en Dennis Verbrugge Simon de Ronde Kees Jan se Elkaar ruim te geven Samen lopen Een ie ten van de natuur Ik mis je Verbijsterd en vol van verdriet zijn wij, nu mijn lie ve Ad en onze papa plotseling is overleden. Zijn le ven met ons was mooi en vol liefde. Een zoete herinnering blijft. Ad Tierie In de leeftijd van 59 jaar. Goes, t Vlissingen, 26 november 1945 16 april 2005 Ineke Raas Tanja Ivo en Hellen üag lieve papa... Torentrans 139 4336 JP Middelburg Iedereen kan afscheid nemen van Ad op woensdag 20 april a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcen- trum 'Middelburg', Buitenhovelaanl. De crematieplechtigheid vindt plaats op donder dag 21 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Daarna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Hij heelt de gebrokenen van harte en verbindt ze in hunne smarte Ad Tierie Zielsbedroefd en diep geschokt zijn we door het overlijden van onze liefste broer en oom Frank en Irma Tierie Ferdinand en Rebeca Ana Maria Esther en Mare Bas en Koen Jeanette Tierie Ilco en Chantal Ad Tierie We zijn zeer bedroefd en geschokt door het over lijden van onze lieve neef. We zijn in gedachten bij Ineke, Tanja en Ivo. Tante Juul Tante Annie We zijn verbijsterd! Volkomen onverwachts is onze zwager en oom overleden. Ad Tierie We zullen hem heel erg missen. We wensen Ineke en de kinderen heel veel sterkte. Maastricht: Annelies de Jonge-Raas Piet de Jonge Middelburg: Rinus Raas Sjaan Raas-van Zunderen t Gerda Raas-Knuit Paul Raas t 's-Heerenhoek: Jan Raas Annie Raas-van der Wee Kees Raas Corrie Raas-Raas Middelburg: Margriet Matthijsse-Raas Vinus Matthi isse 's-Heerenhoek: Marian Raas-Willems Wim Raas t Jan Westbroek Zoetermeer: Gerda Raas Trees Raas Neven en nichten Middelburg, 16 april 2005 Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, na een ernstige ziekte, uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde, zorgzame vrouw en onze innig geliefde moeder en oma Margaretha Kruysse-van Belzen echtgenote van Anthonie Johannis Kruysse in de leeftijd van 65 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart Middelburg: A. J. Kruysse Krabbendijke: Johan en Marianne Kruysse- Smits Anthony, Wijnand, Gerard, Annerieke, jan-Peter Bameveld: Ina en Wim van Veen-Kruysse Gijsbert, Maritha, Corina, Elma, John Kootwijkerbroek: Piet en Liesbeth Kruysse- van Heil Joline, Martine, Carolien, Petra, Anjo Ede: Niek en Mea Kruysse-Geerling Ineke, Hans, Arie-Jan, Paul Middelburg: Anton Kruysse Oosterland: Margreet Kruysse Middelburg: Els Kruysse Middelburg: Annemieke Kruysse (in herinnering) Wemeldinge: Rieneke en Johnny Slabbekoom-Kruysse 4334 EM Middelburg, 16 april 2005 Hammarskjöldlaan 33 Gelegenheid tot condoleren op woensdag 20 april van 19.30 tot 20.15 uur in de Ter Hoogekerk. Wil lem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook de rouwdienst voor familie en be langstellenden gehouden worden op donderdag 21 april om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Noordweg te Sint Laurens om 14.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemde kerk. Geen bloemen "De Heere aanschouwt de moeite en het verdriet opdat men het in Zijn hand geve Psalm 10:14 Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Margaretha Kruysse-van Belzen echtgenote van A. J. Kruysse op de leeftijd van 65 jaar. Bergen op Zoom: M. van Belzen (in herinnering L. A. van Belzen-Maas (in herinnering) Middelburg: J. van Belzen N. van Belzen-Quist W. van Belzen (in herinnering) J. P. van Saane-de Ridder C. van Saane Woerden: J. van Belzen E. van Belzen-van den Berg Krabbendijke: W. Kruysse-van Belzen A. J. Kruysse (in herinnering) Kapelle: J. de Kraker-van Belzen J. W. de Kraker Vlissingen: P. S. van Belzen Amersfoort: K. van Belzen (in herinnering) G. van Belzen-Barreveld Oost-Souburg: C. van Belzen E. van Belzen-Matthijsse Vlissingen: K. Murre-van Belzen D. G. Murre Helmond: D. van Belzen Middelburg: C. Driessen-van Belzen R. F. M. Driessen Neven en nichten Middelburg, 16 april 2005 Wij verwachten vol verlangen de Heer, hij is onze hulp en ons schild (trouwtekst Psalm 33 vers 20) Verdrietig, maar dankbaar voor de vele fijne momen ten die wij samen mochten beleven, hebben wij in tens afscheid kunnen nemen van onze lieve, zorgza me man en vader en de allerliefste opa van de wereld Cornelis Jacobus de Mol 15 maart 1939 17 april 2005 Wij zijn dankbaar voor wie hij was. Zijn getoonde liefde, toewijding, zorg en vrolijkheid zullen altijd in onze gedachten zijn en ons helpen in deze moeilijke tijd. Temeuzen: Sien de Mol-Marcusse Almhult: Carine en Said Ayla en Amé Kamperland/Geffen: Arda en John Breda: Rieneke en Hans TT Yano Temeuzen, 17 april 2005 Berkelstraat 18a 4535 CJ Temeuzen Cees is thuis. Wij nodigen u uit om samen met ons af scheid van hem te nemen tijdens de gedachtenis- dienst op vrijdag 22 april om 14.00 uur in de Op- standingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats. Hierna is er gele genheid voor condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Opgenomen bij zijn Hemelse Vader onze zo lieve broer, zwager en oom Cees de Mol Sien en de kinderen wensen we Gods onmisbare kracht toe om dit verlies te dragen. Gre Balkenende-de Mol Wim Balkenende Rie de Mol neven en nichten Kamperland, april 2005 Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne herinnerin gen, die hij bij ons achterlaat geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Cees de Mol echtgenoot van Sien de Mol-Marcusse Wij wensen onze zus Sien, de kinderen en kleinkin deren veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Oost-Souburg: Jaap en Magda Marcusse- van der Moere Oostkapelle: Nico en Mies Marcusse- Noordhoek Kamperland: Jan en Mien Marcusse-Verpoorte neven en nichten 17 april 2005 Een geliefde oom is van ons heengegaan Cees de Mol Wij wensen tante Sien, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Bob en Elian RobertKristel, Jasper Ellen en Elmar Justus Carla en Anshu Manu, Anasuya Erik en Marina Maarten, Anna 17 april 2005 Zondag j.l. overleed onze dierbare vriend Cees de Mol Wij treuren om deze aimabele mens. Sien en de kinderen wensen wij veel troost en sterkte toe. Gerrit Christiaanse Anneke van 't Hoff (in herinnering) en familie Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze voorzitter, de heer Cees de Mol Alhoewel wij wisten dat Cees ziek was, komt zijn overlijden totaal onverwacht. Cees was sinds 2000 voorzitter van onze voetbalver eniging. Met respect denken wij terug aan zijn inzet, enthousiasme en betrokkenheid voor de vereniging. Wij wensen Sien en haar gezin sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur, spelers en leden v.v. Temeuzense Boys Vol verdriet en toch nog plotseling hebben«ij men van het overlijden van onze "Opa" Bram Verhage Wij wensen "Oma" Riet, Bram. Nicole, R, en Kimberly veel sterkte toe met dit grotev® Franken Liesbeth Nicole Michael Pijnenburg Jan en Ella Anne, Tessa, Martin, Patrick Pijner^ Kamperland. 18 april 2005 Als het lichaam niet meenj en het leven wordt een lijfa Kan men dankbaar zijn dat God het komt bevnjdn. Na een lange zorgvolle tijd zijn we. ondanb® driet, dankbaar mijn man. onze vader en kunnen toevertrouwen aan onze Vader in de hene Jan van Leerdam echtgenoot van Matty Leijnse in de leeftijd van 75 jaar. Vrouwenpolder: Matty van Leerdam-Lep Middelburg: Bert van Leerdam Middelburg: Bart en Arrianne van Leoés Joo.* Esther en Hans Monique en Marijn Haelen: Annelies en Wicher vanBss van Leer© Inge Judith Middelburg: Hanneke en Leo Hollestelk- van Leec,- Martijn Marieke Vrouwenpolder, 18 april 2005 Koningin Wilhelminalaan 31 4354 BD Vrouwenpolder De dankdienst voor het leven van Jan zal plaats^ op vrijdag 22 april a.s. om 13.00 uur in de Pelgnnj te Vrouwenpolder. Fort den Haakweg 2. Aansluip om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Al ne Begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid de familie te condola de gemeenschapsruimte "De Ontmoeting" van de 1st Tot onze diepe droefheid moesten wij vemen» onze broer, zwager en oom is overleden Jan van Leerdam Wij wensen Matty, de kinderen en kleinkinderen! veel sterkte. Ans Waaijenberg-van Leerdam (in herinrierii$ Brand Waaijenberg Davina Waaijenberg-de Jonge Annemieke (in herinnering) Lilly Pirn en Ana Paula Schuddebeurs, 18 april 2005 Afgelopen nacht nam God tot zich onze zwager enai Jan van Leerdam Leeuwarden: Suus Janse-Leijnse Ko Janse Vlissingen: Johan Leijnse Koos van der Zouwen Middelburg: Bart Leijnse (in herinnering) Dina Leijnse-de Rijke Middelburg: Jopie Marinissen-Leijnse Loet Marinissen Middelburg: Trudie Leijnse Neven en nichten Middelburg, 18 april 2005 Met ontroering hebben wij het plotseling overlijden nomen van onze goede vriend Jan van Leerdam Hij gaf het spoor van Jezus door. Wij wensen Matty, kinderen en kleinkinderen Goèi de en steun toe. Jo en Janna den Herder Andries en Leiny Meulente Pieler en Willy Zoutewelk Jaap t en Leny de Kok Nico en Mies Marcusse Krijn en Koos Coppooise Bedroefd hebben wij kennisgenomen vanhetoid den van de heer J.C. Verkerk De heer Verkerk heeft zijn langdurige onderwja rière aan Scheldemond in 1982 afgesloten als a rector brugklassen. Wij verliezen in hem een beminnelijk, syinpathtt zeer kindvriendelijk mens. Wij wensen zijn vrouw, dochter, kleinkinderen.® rige familie en vrienden veel sterkte toe bij het3 gen van dit verlies. Bestuur, management en medewerkers van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond Heden bereikte ons het bericht van het overt» van de heer C. van de Vreede oud-medewerker van de gemeente Goesbijdi voormalige afdeling Reiniging, Tractie en Marktwezen De heer Van de Vreede is ruim 18 jaar verbonden? weest aan onze gemeente. Wij wensen zijn kinderen en verdere familielS sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders vanGtë De burgemeester, drs. D. vander TA De secretaris, drs. C. G. M. Maa Goes, 18 april 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24