<&m -k nd ifiut PZC Kies nu voor lage maandlasten voor uw eigen huis. Bel RVS: 0900-0916 familieberichten vervolg van pagina 10 t kunst en antiekbeurs Slagerij GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of i RVS Levertraan weer terug, maar als pilletje! Omega Combi: alle belangrijke vetzuren in 1 capsule 2,- KORTING dinsdag 19 april 2005 De Heere kent degenen, die de Zijne zijn; 2 Timotheus 2:19 Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een kortstondig ziekbed, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve en altijd zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Wondergem echtgenote van Cornelis Adriaan Meerman Amemuiden Middelburg 2 mei 1918 16 april 2005 Groot was haar liefde en zorg voor ons allen, en die herinnering zullen wij blijven koesteren. Amemuiden: C.A. Meerman Bep Schroevers-Meerman (in herinnering) Jan Schroevers Gerard Meerman Willie Meerman-de Nooijer Lewedorp: Ko Meerman Nel Meerman-Dieleman klein- en achterkleinkinderen 4341 CH Amemuiden Zuid wal 55 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op D.V. donderdag 21 april in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Ne derland, Burg. Langebeekestraat te Amemuiden, welke aanvangt om 11.00 uur en geleid zal worden door ouderling D. Caljouw. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de vergaderruimte van boven genoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het verlies van onze lieve Opoe Ria Lia en Gerard Corina en Willemijn Elma en Evert Selina en Geralda Amemuiden, 16 april 2005 De Heere heeft van ons weggenomen onze gejiefde vriendin Maria Meerman-Wondergem in de leeftijd van 86 jaar. G. van Belzen J. Meulmeester Amemuiden, 16 april 2005 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:5 berijmd Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoe der, oma en overoma jacoba Huijsman-Sanderse Koudekerke, Koudekerke, 27 december 1916 17 april 2005 Vlissingen: J. Huijsman Meliskerke: S. van der Meer-Huijsman R. van der Meer Romke en Miranda, Lennart, Lars Anja Middelburg: M. Huijsman J. M. Huijsman-Hansen Marius Heinkenszand: J. Huijsman J. B. Huijsman-Onnink Janine en Mare, Floris, Willemijn Bart Matthijs Vlissingen: A. Huijsman Serooskerke (W.) M. Huijsman Luc Marcia Yolande Irene Nieuwvliet: C. Hubregtse-Huijsman (in herinnering) P. J. Hubregtse Annette Evelien 's-Heer Arendskerke: P. van den Boom-Huijsman R. G. P. van den Boorn Vlissingen: J. Huijsman Chava Vlissingen: A. Huijsman (in herinnering) Badhuisstraat 66 4381 LV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 april van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehou den om 13.00 uur in de St. Jacobskerk te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan te Vlis singen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Geen bezoek aan huis. Niets zal ons scheiden van de liefde van Christus Met weemoed geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Jacoba Huijsman-Sanderse in de ouderdom van 88 jaar. We zullen haar missen. C. Huijsman A. L. Huijsman-Dekker A. Huijsman L. Huijsman-Louws K. Huijsman (in herinnering) Nichten en neven Vlissingen/Koudekerke, 17 april 2005 Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren, is zacht en kalm overle den Maria Joosten-Legerstee weduwe van Bernard Jacobus Joosten in de leeftijd van 89 jaar. Heinkenszand: Paul en Joke Joosten Mark, Tim Mariet, Thijs Goes: Tonnie Joosten t Petra, Erik Kattendijke: Ben en Carla Joosten Ita, Bert, Mimsy Middelburg: Fons en Ellen Joosten Eelke Nuenen: Ria en Herman Brinkman Monique, Brigitte Goes, 17 april 2005 Correspondentieadres: Grote Sternstraat 67,4332 DR Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 april van 12.30 uur tot 13.00 uur in het Uitvaartcen trum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aansluitend zal om 13.30 uur een Uitvaartdienst worden gehouden in de R.K. Parochiekerk van de Heilige Maria Magd'alena, Singelstraat te Goes, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op het R.K. gedeelte van de Algemene Be graafplaats te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta op de begraaf plaats. Requiem aeternam dona eis, Domine Heer, geef haar de eeuwige rust if#' Begrafenis en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Bij u thuis aan tafel. 0900-0916 0,10/min.) Lage netto maandlasten. 0900-0916 den bosch 17-24 april 2005 Brabanthallen 's-Hertogenbosch dagelijks 11-19 uur donderdag 11-22 uur zondag 24-4 11-18 uur www.antiekbeurs-denbosch.nl Na een welbesteed leven en geheel voorbereid op het onvermijdelijke is thuis, in zijn vertrouwde omge ving. vredig gestorven mijn geliefde man, onze vader en opa Pieter Jacobus van Splunder in de leeftijd van 89 jaar. L. van Splunder-Quist Familie Van Splunder Familie Douw 14 april 2005 Stoofweg 20 4325 BB Renesse De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad te Middelburg. Dankbetuiging Helene de Back Haar boek was uit. Wij Janken iedereen Jie heeft geholpen het begin van een moeilijk hoofdstuk in ons hoek door te komen. Tom Thijs Max In deze moeilijke tijd, na het ziek zijn en het overlijden van mijn lieve man Marinus Frans van der Bijl zijn uw woorden, uw handdruk, kaartjes en telefoontjes een bijzondere steun geweest. Hartelijk dank daarvoor. M.J. van der Bijl-van de Sluis en familie Zierikzee, april 2005 Graag willen wij alle mensen, die ons persoonlijk, via brieven en kaarten lieten weten met ons mee te leven na het overlijden van onze lieve vader en mijn vriend Abraham Jan Lous (Bram) hartelijk bedanken. Het is door de vele reacties niet mogelijk u allen persoon lijk te bedanken. |ark, Joeri en Gaby Oostkapelle, april 2005 uit vaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nucht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: ww w.degrootdekam.nl ÏÊÊm aOÊÈmmmi Uw specialist in scharrelvlees Korte Delft 1b - Middelburg - 0118-642409 Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpved^t Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uil et- boekje geleerd worden. Geef u op voor een p cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelati^ zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter DeAED« shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartacber- treert, gesproken opdrachten geeft en op een veilige? betrouwbare manier een stroomstoot kan geven, fefag in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan!?? defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk,og vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweej tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen v? openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J M M. Kools-Dekt? telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnetnl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kruis, afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op meis Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 22^ e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl NederlandseV!/ Hartstichting Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek ÏOOS 8 t/m 14 Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele oerdl jaren op voor kinderen met minder kansen. Hel sa van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jairtn landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611849. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Wismarstraat 7, 7418 BN Deventer, Postbus 2130. 7420 AC Deventer, tet (05191 telefax: (0570) 64 56 02. internee www kinderhulp nl. e-mail: mfo@tanderSet Deskundig advies. 0900-0916 Een eigen huis, prachtig. Maar dan wel zorgeloos, tegen lage maandlasten graag. Als RVS adviseur kijk ik daarom naar uw totale kostenplaatje. Ik reken voor hoe u zo voordelig mogelijk woont, met de laagste netto maandlasten. Wat daarbij helpt: belt u vóór 23 april a.s. voor een afspraak en sluit u vervolgens een RVS-hypotheek af, dan krijgt u ook nog eens 0,2% rentekorting*. Of u nu verhuist, een verbouwing financiert of uw hypotheek oversluit, u profiteert altijd. Dus laten we eens praten. Bel nu voor een afspraak bij u thuis. Vraag de RVS adviseur naar de voorwaarden. Altijd tijd voor u. 0900-0916 onderdeel van ING Ai) Pensioenen. Verzekeringen. Hypotheken. Menig persoon zal het zich nog herinneren: Als klein jongetje of meisje kregen zij van hun moeder een grote lepel levertraan na het avondeten. Als beloning volgde dan vaak een snoepje of koekje. Bijna elk kind gruwde van dit gelige vocht. Echter: levertraan is nog steeds heel goed voor een mens! Levertraan is rijk aan poly-onverzadigde vetzuren, deze verbindingen zijn heel belangrijk voor de gezondheid. Zo zijn deze goed voor onder andere uw huid, hart, bloedvaten en gewrichten. Deze vetzuren worden ook wel omega-3-vetzuren genoemd, die met name te vinden zijn in vette vissoorten zoals makreel, paling, haring en zalm. Omega Combi bevat deze omega-3 vetzuren, alsmede ook de omega-6 en -9 vetzuren. Alle belangrijke vitale vetzuren van plantaardige olieèn en vette vissoorten zijn erin verwerkt, Met 1 tot 3 capsules Omega Combi per dag behoudt u een prima gezondheid en tevens een jeugdig uiterlijk. Waarom Omega Combi? Bevat alle belangrijke vetzuren (3-6-9) Met o.a. visolie, lijnzaadolie en vitamine E Beschermt de huid tegen veroudering Goed voor hart en bloedvaten Verhoogt vitaliteit van spieren en gewrichten Goed voor geheugen en concentratie www.omegacombi.nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op verpakking Omega Combi® Met GRATIS informatieboekje over vetzuren! Van e 16,95 voor 14,95 Lekker in mijn vel met Omega Combi! Middelburg: Drogisterij De Rode Pilaren, Lange Delft 121 Vlissingen: Drogisterij De Rode Pilaren, Walstraat9l

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12