Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? 4 CHGEBR.DOMMCIISI Manisch-depressief. Wat PZC Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. 0900 - 5 123 456 Lotgenotenlijn www.vmdb.nl vmJb maandag 18 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en intens geluk kig zijn wij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Sanne 17 april 2005 Jeroen en Marja Dingemanse-de Looff Lisa Nieuwe Vlissingseweg 199 4387 AD Vlissingen Overlijden Enige kennisgeving Vol verdriet delen wij u mede dat. plotseling en veel te vroeg, van ons is heengegaan, nog geen jaar na zijn zus Magda, onze lieve zoon en zwager Jacobus Stam Jack hij mocht slechts 47 jaar worden Vlissingen: J. Stam S. Stam-den Engelsman Oostburg: Magda Verhulst-Stam t Henk Verhulst 16 april 2005 Correspondentieadres: Simon de Vliegerlaan 44 4383 TT Vlissingen Jack is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monu- ta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op don derdag 21 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Totaal onverwachts is overleden onze lieve neef Jack Stam in de leeftijd van 47 jaar Middelburg: tante Mattie Middelburg: Marianne en Ruud Tremelo (B): Ron en Kinneke Middelburg: Eric Achternichten en achterneven Middelburg, 16 april 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen wan het plotseling overlijden van onze werknemer en collega Jack Stam ■Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Directie en collega's Kloosterboer Vlissingen v.o.f. Niemand die het weten kan hoeveel wij van je houden Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk wij je missen Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor •ons betekende, geven wij kennis van het onver wachts heengaan van mijn lieve vrouw en onze zorg zame moeder Paula de Visser-Oosterhof Arnhem, Oostkapelle, 13 januari 1956 16 april 2005 K. de Visser Krijn Frouke en Robbert Westhovenseweg 7 4356 RM Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 april van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 22 april om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Aag- tekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Verenigingsgebouw Amicitia, Agathastraat 1 te Aag- tekerke. Veel heb je ons gegeven. Veel had je nog te geven. Groot is de leegte die je achterlaat. Geheel onverwachts verloren wij uit onze familie kring onze lieve schoonzus en tante Paula de Visser-Oosterhof pas 49 jaar oud Wij wensen Krijn, Frouke en Krijn heel veel sterkte in dit grote verlies. Grijpskerke: Kaatje (in herinnering) en Janus (in herinnering) Hollebrandse-de Visser Oostkapelle: Kees en Ploon de Visser-Wattel Koudekerke: Suus en Bram Kluijfhout- de Visser Nichten en neven 16 april 2005 Na een zorgelijk leven zijn wij geschokt door het plotseling overlijden van onze geliefde buurvrouw Paula De buren: Frans en Jo Blaas Rine Willemse-Bakker Adrie en Gerda Dekker Mattie Dekker-Bouman Simon en Els Bosselaar Piet en Janny Louws We wensen Krijn, Froukje en Krijn sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Oostkapelle. 16 april 2005 Bedroefd laten wij u weten dat na een dappere strijd is overleden onze dierbare zuster, schoonzuster eri tante Geertruid Catharina Haasdonk Truus Echtgenote van Rolf H. Wientjes Goes, 23 juli 1933 Huizen, 14 april 2005 Goes: G. J. Haasdonk (in herinnering) M. M. Haasdonk-Liplijn Kortgene: C. G. van Arenthals-Haasdonk T. H. C. van Arenthals Neven en nichten Met verdriet in ons hart om hem te moeten missen, maar dankbaar dat hem een verder lijden gespaard is gebleven, delen wij u mede dat op 73-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Johannes Pieter Heijdens Han echtgenoot van Johanna Jacoba Verplanke Breskens, 2 juni 1931 t Temeuzen, 16 april 2005 Breskens: Hannie Heijdens-Verplanke Vlissingen: loop en Lilian Jeroen Kim Breskens: Peter en Patricia Roy Robin Breskens: Johnny en Barbara Molenwater 17 4511 BN Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 21 april om 13.30 uur in het Wapen van Breskens aan de Grote Kade te Breskens. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Wapen van Breskens. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In verband met dit overlijden is onze zaak "Visgilde Heijdens" Scheldestraat 37 te Vlissingen donderdag 21 april gesloten. In weemoed om wat is geweest Zijn lach. zijn weerwoord, zijn gebaren ||J Zij zijn ons lief, Heer. hoed nu zijn geest En laat hem nu Uw liefde ervaren. Bedroefd, maar dankbaar voor alle zorgen aan ons besteed, geven wij u kennis, dat -na voorzien te zijn van de sacramenten van de zieken- van ons is heen gegaan Gerardus Franciscus Wouters Geboren op 2 februari 1932 te Gilze-Rijen Sinds 23 mei 1959 priester van het bisdom Breda Overleden op 16 april 2005 Alphen B. Wouters en kinderen Huiten J. Wouters en kinderen Ridgetown Canada M. van Mol-Wouters en kinderen Breda M. Bink-Wouters en kinderen Roosendaal, 16 april 2005 Correspondentieadres: M. Huijben-Wouters Emmastraat 54, 5051 LN Goirle Gelegenheid om afscheid van de overledene te nemen voor de uitvaart in de St. Josephkerk. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgeno digd. zal worden gehouden op woensdag 20 april 2005 om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Joseph, St. Josephstraat 2 te Roosendaal, waar de overledene ka pelaan is geweest. De begrafenis vindt plaats op de begraafplaats te Ber gen op Zoom, R.K. Begraafplaats, Mastendreef 5, waar hij als kapelaan parochianen te rusten heeft gelegd. Gelegenheid tot condoleren: schriftelijk voor de uit vaart in de St. Josephkerk. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te be schouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch plot seling van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve pa en opa Abraham Verhage Bram echtgenoot van Riet van der Meer Oost-en West-Souburg, Vlissingen, 7 juli 1930 16 april 2005 Vlissingen: Riet Verhage-van der Meer Nieuwdorp: Bram en Nicole Koudekerke: Ria en Roland Kimberley Westerzicht 44 4385 AM Vlissingen Op donderdag 21 april om 10.15 uur zal de af- scheidsdienst worden gehouden in Uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis om 11.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis Zijn laatste jaren waren niet zoals hij die zou hebben gewenst, doch met veel verdriet delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze broer en vader Jan Cornelis Goeree in de leeftijd van 75 jaar. Familie Goeree Onze oprechte dank gaat uit naar dokter Risseeuzv en de dames van de Thuiszorg. Kruiningen, 16 april 2005 Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 69,4416 CM Kruiningen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 20 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze aankon diging als zodanig te beschouwen. Het boek is dicht De wijn genoten Veel landen bereisd De einder altijd in zicht Na vele goede jaren samen hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve Jan, echtgenoot, vader en opa Johannes Cornelis Verkerk 6 september 1921 15 april 2005 Vlissingen: Bep Verkerk-Quasters Paterswolde: Aagje Verkerk en Bert Panman Groningen: Pieter Panman en Jolien de Graaf Groningen: Mathijs Panman Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 408 4381 KN Vlissingen Op woensdag 20 april zal om 12.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na een leven van hard werken en veel zorgen, maar ook met zijn humor, is op 12 april mijn vader op 85- jarige leeftijd overleden Chris van de Vreede Goes: Jan en Nienka van de Vreede-van der Cingel Dillenburglaan 25 4461 TJ Goes De crematie heeft, helaas in te kleine kring, plaatsge vonden op 15 april in het crematorium te Bergen op Zoom. De Heere kent degenen, die de Zijne zijn 2 Timotheus2:19 Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een kortstondig ziekbed, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve en altijd zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Wondergem echtgenote van Cornelis Adriaan Meerman Arnemuiden Middelburg 2 mei 1918 16 april 2005 Groot was haar liefde en zorg voor ons allen, en die herinnering zullen wij blijven koesteren. Arnemuiden: C.A. Meerman Bep Schroevers-Meerman (in herinnering) Jan SchroeversGerard Meer man Willie Meerman-de Nooijer Lewedorp: Ko Meerman Nel Meerman-Dieleman klein- en achterkleinkinderen 4341 CH Arnemuiden Zuid wal 55 De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op D.V. donderdag 21 april in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Ne derland, Burg. Langebeekestraat te Arnemuiden, welke aanvangt om 11.00 uur en geleid zal worden door ouderling D. Caljouw. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de vergaderruimte van boven genoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 86-jarige leeftijd is overleden onze lieve altijd zorgzame opoe Marie Eis en Daan Ria en Jos Nico en achterkleinkinderen Rust zacht lieve Oma Joachim en Angela Saskia Jesaja 27:4 a Op Zijn tijd heeft de Heere van ons weggenomen, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Maria Meerman-Wondergem in de leeftijd van 86 jaar We zullen haar hartelijk meeleven missen H. Wondergem M. Wondergem-Buijs Jaap en Gré Bram en Corrie Gerda en Kees Bep en Frans Henk en Lieneke Joke Rinus en Anja Ko en Cobie Anneke en Henk Matty en Aart Ria en Anton Gerard en Corina achterneven en achternichten Arnemuiden, 16 april 2005 Heden overleed mijn geliefde schoonzuster en onze geliefde en altijd meelevende tante Marie lohannis van Belzen Blaas en Ineke Gerda en Klaas Prina en Cas Johnny en Lydia en kinderen Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Adrie Meijer zeggen wij hartelijk dank. Uit aller naam: 1. Meijer Vlissingen, april 2005 spierziekte A.L.S. te lijf. iro 100 000 A.l .S. Centmn - Amsterdam verking met het Prinses Beatrix Fonds In Memoriam In memoriam >MUj Lieve Mams, lk had je nog zoveel willen vragen. Ik had nog zo veel voor je willen doen. Je heengaan was zo onverwacht en veel te vroe? Daarom doel het zo ongelooflijk veel pijn. Mams, ik mis je zo ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.y^ Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicusrl Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl I ILCIIOICVC depressief. In Nederland hebben zo'n 250,000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar gedrag en irreëel denken. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patient flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 5 123 456 (10 cpm) Alle dagen 09.00 tot 21.00 uur Landelijke Bijeenkomsten Regionale Contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl JA, IK WAPEN MIJ TEGEN DE MANISCH-DEPRESSIEVE STOOBffi Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mij informatie en een acceptgiro voor mijn betaling (Leden ontvangen 4 x per iaar het kwartaalblad "PUIS"** en uitnodigingen voor vijf Landelijke Bijeenkomsten. <w deelname aan Regionale Contactgroepen is moge#J Stuur mij eerst meer gratis informatie. Naam: 3JÜ Straat: IA.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is.1 Knip de bon uit en stuur deze in een envelop naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10