0 APK S Kleintjesrnarkt.nl kt nd WIENERWALD per auto 00* F Haak er een Kleintje wan. Uw collectie op internet én in de krant PZC Uitvaartverzorging keuring pers. auto Bosch Car Service Daar kom je graag terug ZORGT U DAT 'T IN DE BUS KOMT? E WEREL VAN CHA Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD n(o)vib zaterdag 16 april 2005 familieberichten vervolg van pagina 12 Dankbetuiging Dankbetuiging Voor de vele gelukwensen, kaarten, cadeaus en bijdragen voor het Diabetes Fonds 650,-) bij ons 50-jarig huwe lijk zeggen wij u hartelijk dank. Bram en ïane de Kam-Minderhoud Westkapelle Dankbetuiging Herinner mij in mijn goede dagen Hoe ik was toen ik alles nog kon Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties en kaarten, ontvangen na het overlijden en bij de crematie plechtigheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma Charlotte de Block-Waelput hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. R. E. de Block Kinderen en kleindkinderen Axel, april 2005 Dankbetuiging Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstel ling ondervonden, na het overlijden van onze zorg zame moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Maria Janna Boekhout-Fenijn Marie Carla en Tonny Schipper-Boekhout en kinderen Breskens, april 2005 De overweldigende belangstelling en de vele blijken van hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u ontvangen hebben tijdens de ziekte, na het over lijden en bij de begrafenis van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Riet Bot-Moerman hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. G. Bot Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2005 Dankbetuiging Na het overlijden van mijn zo liefhebbende man, onze dierbare vader en grootvader Jakob Abraham de Bruijne heeft uw medeleven, uw troostende woorden, zowel schriftelijk als mondeling ons zeer getroost. Onze grote dank daarvoor. Ella de Bruijne-Korstanje Kinderen en kleinkinderen Goes, Oostwal 75 April 2005 Onze dank gaat uit naar u die uw medeleven heeft be toond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Maarten Leendert van Dijke Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie: S. J. Dalebout-van Dijke Zierikzee, april 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en be langstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, te heb ben ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde en altijd zeer zorgzame moe der. grootmoeder, overgrootmoeder en bet-over grootmoeder Neeltje Dingemanse-Marijs Kinderen, kleinkinderen achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Middelburg, april 2005 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Francke-Groenenberg was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedaan. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Namens ons allen, A. Francke Grijpskerke, april 2005 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter Harinck hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hier voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed ge daan. E. B. Harinck-Zweedijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, april 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man, onze vader, groot- en overgrootvader Christianus A. Th. Hermsen Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen daarvoor onze oprechte dank. Uit aller naam: J. Hermsen-Hopmans Kapelle, april 2005 Dankbetuiging Op deze wijze willen wij blijk geven van onze dank voor alle medeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van Arthur (Thuur) Marteijn Agnes Marteijn-Coene Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2005 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medele ven heeft betoond door uw aanwezigheid, kaarten en brieven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan de Neef Het heeft ons diep getroffen en hebben ondervon den dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Ons verdriet is daardoor niet minder, maar het biedt troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Hiervoor onze hartelijke dank. J. de Neef-Komejan Kinderen en kleinkinderen Kapelle, april 2005 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Cornelis Nieuwdorp zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. H. Nieuwdorp-Riemens kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, april 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming, zoals bloemen en kaarten, na het overlijden van mijn lieve vriend Petrus Jacobus van der Valk hebben mij diep getroffen. Ik ben u dankbaar voor alle steun en troost aan mij gege ven. Riet de Meij-Westdorp Ovezande. april 2005 "Als een veertje in de wind Overweldigens was het voor ons, dat u allen zo veel belangstelling heeft getoond in de vorm van kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes tijdens het ziekbed, overlijden en de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onze allerliefste oma Hannie Verstraate-Polderman Wij zouden graag een ieder persoonlijk bedanken, maar door de enorme hoeveelheid attenties en medeleven van uw kant, doen wij het graag op deze manier. J. Verstraate Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, april 2005 Dankbetuiging Voor de overweldigende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Oscar Verstraeten willen wij u van harte bedanken. Die vele lieve reacties helpen ons bij het verwerken van ons verdriet. A. Verstraeten-van de Velde Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van onze lieve vader en opa Nico de Vlieger danken wij u hartelijk. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, april 2005 Voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Adriana Wattel-Paauwe betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Rilland, april 2005 Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 wtem* Begrafenis- en Cremaüeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 38 excl. afmeldkosten *excl. 3-gas- en dieselroetmeting BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2005 8 t/m 14 2521 Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tientallen jaren op voor kinderen met minder kansen. Het succes van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaarlijkse landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Wismarstraat 7, 7418 BN Deventer, Postbus 2130,7420 AC Deventer, tel: (0S70) 61 18 99, telefax; (0570) 64 56 02, internet: www.kinderhulp nl, e-mail: info@kinderhulp,nl Voordelig genieten in prachtig%ostenrijk Wederom ingekocht! Na het grote succes van vorig jaar, heeft KRAS Stervakanties ook komend zomerseizoen weer de hand weten te leggen op het prachtige en bekende 4-sterren hotel Sacher-Baden. En dat tegen onze bekende bodemprijzen. Want een 4-daags verblijf (met vele extra 's) boekt u namelijk al vanaf slechts 125 inclusief dage lijks ontbijtbuffet! Dit hotel is gelegen in het authentieke kuuroord Baden bei Wien, in het Wienerwald in Oostenrijk- Van hieruit kunt u heerlijke uitstapjes maken naar de hoofdstad Wenen en natuurlijk het Wienerwald Gaat u ook mee? HOTEL SACHER-BADEN*"* In 1881 opende de beroemde Franz Sacher (jawel de 'uit vinder' van de bekende Sachertaart) dit hotel. In de loop der tijd is het hotel diverse keren gerenoveerd en inmiddels omgetoverd tot een 4-sterren hotel. Het hotel is gelegen aan de rand van het Wienerwald en op ca. 30 km van Wenen. Het hotel beschikt over een restaurant, terras, lift, sauna (gra tis) en parkeerplaats.Tijdens uw verblijf kunt u op maandag gratis deelnemen aan een rondwandeling door Baden en kunt u op dinsdag meedoen aan een bakcursus Sacher- torten maken. Bij inchecken in het hotel krijgt u tevens een Badener VIP-kaart die u kortingen geeft in winkels en musea. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit uw hotel kunt u een kijkje nemen bij het zwavelbad in Baden of een mooie tocht door de fraaie wijn- en fruitstreek Wachau. En uiteraard mag het hoogtepunt Wenen met aan uw vakantie ontbreken. Hier vindt de Hofburg met de stal len van de Spaanse rijschool, de Heldenplatz, de Stephansdom en het Prater met het reuzenrad Bovendien mag een bezoek aan het Slot Schonbrunn met haar prachtige tuinen niet ontbreken. Uiteraard kunt u ook heer lijk winkelen in de winkelstraten die Wenen rijk is en koffie drinken bij Sacher met een stuk van de gelijknamige beroemde chocoladetaart.Maakt u tijdens deze vakantie ook nog een tocht door het Wienerwald' Aankomstdata HZ 14.584 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 22/4 t/m 28/10 en zaterdag 2/7 en 9/7 v.a.€ 125 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 18/4 t/m 24/10 v.a.€155 8 dgn, vrijwel iedere vrijdag en maandag van 22/4 t/m 24/10 wa.€229 Toeslagen per persoon: l-peisoonskamer v.a.€ 39,halfpensiontoeslag v.a.€45, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). Exclusief vervoer, reserveringskosten, toeristenbe lasting, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitge breide reisbeschrijving HZ 14.584 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS |K| KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersloort, 121 Apeldoorn. Arnhem, 8aarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, L°J Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Ulrecht, Venlo, Zwolle www.kras.nl ma t/m vr: 0I.30-Z0.30 uur, ia: 09.30-15.30 uur i 10:11.00-15.00 uur 5S 073 - 5 999 999 Te g rote verzame ling? l«s. OK OK OK OK aanbiedingen tot "(00 euro gratis plaatsen het gemak van zelf plaatsen landelijk bereik, regionaal gericht gratis doorplaatsing in deze krant jgr -4ÉiÉ? Snel gevonden Snel verkocht. Chandrika komt uit India, waar 46% van de vrouwen en meisjes niet kan lezen of schrijven. Onderwijs. Een recht voor iedereen. OXFAM NETHERLANDS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 72