t O PZC zaterdag 16 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte In liefde ontvangen Ezra Willem Peter 22-03-2005 Zoon van Peter en Tanneke Brouwer-Louwerse, broertje van Mirre. Brouwerijstraat 7 4356 AL Oostkapelle Tijdelijk adres: Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen Hoera, wij hebben een dochter! Sophie Geboren op 13 april 2005. Sonja de Deckere en Hans van Kempen Bleek 2,4331 EL Middelburg Verwonderd, dankbaar en blij zijn we met de geboorte van onze zoon en broer Thomas Casper Theodoor Tom 14 april 2005 André, Anne, Paul en Matthijs van Houwelingen Oostkerkplein 13, 4331 TL Middelburg Jubileum 20-04-1955 20-04-2005 Op zaterdag 23 april a.s. hopen onze ouders en grootouders Kees de Jonge en Marie de Jonge-Hoondert hun gouden bruiloft te vieren. U bent van 14.00 tot 15.30 uur welkom op de receptie in Hotel Goes, An thony Fokkerstraat 100 te Goes. Kinderen en kleinkinderen Dorpsstraat 80 4451 AC Heinkenszand Op D.V. donderdag 21 april hopen wij met onze lie ve ouders en grootouders Hubrecht Marinus de Leeuw en Janna Buteijn de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het hu welijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van: Niek en Coby Janique, Huub, Eline, Martine Arie en Lucia Arjaan, Neels, Bas Ankie en Kees fannien en fan-Piet Klarize en fan-Willem Jarwin, Rudy Rian en Gert-Jan Janita, Marjan, Sandrina fo-Anne, Bart 4411 RG Rilland Korenweg 5 Kees en Maria Lievense zijn 18 april 25 jaar getrouwd. Als je ons hiermee wilt feliciteren bent u welkom zaterdag 23 april van 14.00-15.00 uur in het jeugd- gebouw, Markt 65, Westkapelle. Overlijden Tot onze diepe droefheid heeft de Here plotseling van ons weggenomen mijn geliefde dochter, onze zuster en tante Neeltje Dekker (Nel) in de leeftijd van 44 jaar. Moeder van Daniël en Deborah C. Dekker t K. Dekker-Koene Jo Dekker Jos en Lenie Dekker Anneke en Tinus Melse Madeleine Christian en Amanda Monique en Arnold Ronald en Tamara Benny 13 april 2005 Achterweg 28 1424 PR De Kwakel Nel is opgebaard in Uitvaartcentrum Myosotis, Euro paboulevard 30 te Amsterdam-Buitenveldert, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden, maandag 18 april om 14.00 uur in aula Charlotte van begraafplaats Westgaarde, Ook- meerweg 275 te Amsterdam-Osdorp. Daarna zullen wij Nel naar haar laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in het Atrium van de begraafplaats. Aimabel Meelevend Mensen hielden van je Dit is de herinnering die bij ons zal blijven van Roy Pherai Cliënten en medewerkers de Onderneming, Vlissingen Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op 6 april 2005 is overleden onze vader, broer, zwager en oom CorWolf in de leeftijd van 66 jaar. Oost-Souburg: Peter Wolf Middelburg: Ronald Wolf en Annelies Tempelaars Koudekerke: Herma en Andries Maas Perry, Amy en Angela De crematie heeft 14 april in familiekring plaatsge vonden. Jesaja 45: lb Diep bedroefd en dankbaar voor alle liefde, genegen heid en zorg die we van hem mochten ontvangen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze papa en energieke opa Jacob Abraham de Kok Jaap echtgenoot van Magdalena Kasse Nieuwdorp Serooskerke 5 februari 1932 15 april 2005 Serooskerke: Leny de Kok-Kasse Wijk bij Duurstede: Anja en Ad Aarts-de Kok Anouk, Marije, Marken Wouter Maam: Daaf de Kok en Maroes van Wonderen Aïsa en Zo'ê Middelburg: Frank de Kok Bisschopstraat 1 4353 BN Serooskerke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 19 april a.s. om 13.00 uur in de Petruskerk aan de Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Volgens wens van faap uitsluitend witte en rode bloemen. Zalig hij, die in dit leven facobs God ter hulpe heeft. Ps. 146:3 (ber) In vol vertrouwen op Zijn Hemelse Vader hebben we bedroefd afscheid moeten nemen van onze geliefde broer zwager en oom Jaap de Kok in de leeftijd van 73 jaar. Wij bidden om Kracht en Troost voor Leny, haar kin deren en kleinkinderen. Lewedorp: Bram en Suus de Kok-de Buck Middelburg: Ina Blankenburgh-de Kok Jan Blankenburgh (in herinnering) St. Thomas (Canada): Riet Louws-de Kok Jan Louws (in herinnering) Zwijndrecht: Leen de Kok (in herinnering) Lenie de Kok-Sandee London (Canada): Adri de Kok Goes: Piet de Kok (in herinnering) Neven en nichten 15 april 2005 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Jaap de Kok Vertrouwende dat Gods liefde en troost Leny, de kinderen en kleinkinderen tot steun zal zijn in de ko mende tijd. Veere: Willem Kasse (in herinnering) Jaan Kasse-Lorier Amemuiden: Catrien Polderdijk-Kasse Piet Polderdijk (in herinnering) Gapinge: Koos Louwerse-Kasse Ko Louwerse (in herinnering) Koudekerke: Janny en Piet Francke Nieuwdorp: Mien Blok-Kasse Jaap Blok (in herinnering) Nichten en neven 15 april 2005 Met ontroering hebben wij vernomen dat is overleden Jaap de Kok Wij verliezen in hem een altijd positieve, goede vriend. Wij wensen Leny, kinderen en kleinkinderen Gods troostende nabijheid toe. Chris Riemens Matty en Jan van Leerdam Koos en Krijn Coppoolse Leiny en Andries Meulenberg Willy en Pieter Zoutewelle Verdrietig zijn wij dat onze buurman Jaap de Kok is overleden. Wij wensen Leny en de naaste familie veel sterkte. Mevrouw van Vliet Corrie Geerse Ina Struyk Janny Seynesael Robert en Antoinnette van Dierendonck en kinderen Sjaak en Mirjanne Sturm en kinderen Corry Muizelaar Ton en Michèle, Sylvester, fermaine en Kyle Edwin en Marcelle van de Ven en kinderen Chris en Sanna de Visser en kinderen Piet en Matty Baljeu Jan en Elma Zwemer en kinderen Serooskerke, 15 april 2005 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze buurman de Kok Wij zullen zijn behulpzame vriendschap erg missen. Kees en Cora Pattenier Johan en Mineke de Visser Kees en Gerda Geerse Coby Goedegebuure Marcel en Marina Bührs Han en Ankie Lobbezoo Bram en Rie Kluijfhout Paul en Elma Sturm Gerard Holster Verdrietig hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze medewerker Jaap de Kok Sinds 1958 werkzaam voor onze familie en sinds 1972 tot aan zijn pensionering op ons camping be drijf. Ook na zijn pensionering bleef hij sterk betrok ken bij ons bedrijf, de gasten en de medewerkers. We zullen zijn betrokkenheid, hulpvaardigheid en opge wektheid erg missen en hij zal ons steeds tot voor beeld zijn. Groot is de leegte die hij achterlaat. Wij wensen Leny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. Familie C. Pouwer, Veere Familie A. J. Pouwer, Vrouwenpolder en alle medewerkers Camping Oranjezon Vrouwenpolder Wij zijn bedroefd dat is overleden ons gewaardeerd bestuurslid Jaap de Kok Met dankbaarheid denken wij aan zijn grote inzet voor het werk van onze vereniging. PCOB, afdeling Serooskerke "The game is over" Na een lange oneerlijke strijd heeft onze dierbare tennisvriend Jan Kernkamp zich gewonnen moeten geven. Wij verliezen in hem een markant figuur in wiens nabijheid het goed vertoeven was. Wij wensen Loes, hun kinderen en kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en warmte toe bij het verwerken van dit enorme verlies en hopen je daarbij te kunnen helpen. Zijn tennismaatjes van "De 50+ Donderdagmorgentennis" Goes, 14 april 2005 Heere HEERE, Gij weet het! Ezechiël 373b Tot mijn grote droefheid is door de Heere van mij weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig ge liefde, zeer zorgzame man Marinus de Nooijer in de leeftijd van 74 jaar Sterke de Heere mij in dit zware verlies. C. de Nooijer-Meulmeester 4341 GH Amemuiden, 15 april 2005 Prinses Margrietstraat 2 De rouwdienst voor de familie zal D.V. gehouden worden dinsdag 19 april om 13.00 uur in de verga derruimte van de kerk van de Gereformeerde Ge meente in Nederland, Burg. Langebeekestraat 16 te Amemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden om 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de vergaderruimte van genoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen 1 Met droefheid geven wij kennis dat, na een ernstige ziekte, de Heere van ons heeft weggenomen onze ge liefde broer, zwager en oom Marinus de Nooijer echtgenoot van Crina de Nooijer-Meulmeester Sterke de Heere onze zuster en schoonzuster in dit zware verlies. B. de Nooijer N. de Nooijer-Meulmeester P. van Belzen G. van Belzen-Meulmeester P. Meulmeester R. Meulmeester-Steutel F. Tjarks J. Tjarks-Meulmeester J. Meulmeester L. Meulmeester-Joosse Neven en nichten Amemuiden, 15 april 2005 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze Ome Rinus Neeltje Adéla en Harold Blaas en Monique Tosca en Joosjan Crina en Anthony en de kinderen Amemuiden, 15 april 2005 Verdrietig zijn wij om het heengaan van ome Rinus Ria en Piet Bennie en Johanna Johan en Ellen en kinderen Heden overleed onze lieve Ome Rinus Blaas en Ria Joos Klaas en Marjan en de kinderen Amemuiden, 15 april 2005 Onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder uit dui zenden heeft ons moeten verlaten. Haar hart heeft voor ons geklopt, haar handen hebben voor ons ge werkt. Zij was er altijd voor iedereen. Antonetta Boschma-van Eekelen weduwe van Herman Boschma Ze is 78 jaar geworden. Wel uit ons midden, maar nooit uit ons hart. Goes: Hetty en Rinie Jeroen en Marieke, Jeremy Vlissingen: Heieen en Peter Kirsten en Frits Björn Vlissingen, 14 april 2005 Albert Cuyplaan 12 Correspondentieadres: Toutenburg 1 4385 GL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 19 april van 10.00-10.30 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 10.45 uur een afscheids dienst worden gehouden, gevolgd door de begrafenis om 12.00 uur op het r.k. gedeelte van de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Wat van binnen zit, dat blijft raden Maar alle goeds, dat spreekt vanzelf. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Jacob Heikens op de leeftijd van bijna 79 jaar. Goes: J. Heikens-van Keulen Goes: Imko en Corrie Nynke fordy en Andrea Kruiningen: Adrie en Rita Kristie Yannic 10 april 2005 Bongerd 19,4462 TA Goes De crematieplechtigheid heeft vrijdag 15 april in be sloten kring plaatsgevonden in het crematorium van Middelburg. Heden werd uit dit leven weggenomen onze geliefde schoonzuster Jannetje Rottier-Steketee weduwe van onze broer Jacob Rottier De grote liefde die haar leven uitstraalde en het ge duld in haar lijden, zijn voor ons een dankbare her innering en stemt ons tot diepe bewondering. A.P. Fraanje-Rottier M. Fraanje 's-Heer Arendskerke, 14 april 2005 Na een langdurige en liefdevolle verzorging in Zorg centrum Nieuw Sandenburgh is op 12 april onze lie ve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder op 97-jarige leeftijd van ons heenge gaan Janna Flipse-Labruijère Serooskerke: Jo Flipse en Jeanne Flipse-van Bijlevelt Goes: Jo Flipse en Lenja Flipse-Kooning Reinbert Dalyan: Ellis Veldhuis-Flipse en Ruud Veldhuis Middelburg: Petra Flipse en Erik de Korte Lars en Marijn Serooskerke: Sylvia Riemens-Flipse en Chris Riemens Daniëlle, Jasper en Marissa De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op 15 april. Dankbetuiging Onze dank gaat uit naar u die uw medeleven heeft be toond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Maarten Leendert van Dijke Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie: S. J. Dalebout-van Dijke Zierikzee, april 2005 "Als een veertje in de wind Overweldigens was het voor ons, dat u allen zo veel belangstelling heeft getoond in de vorm van kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes tijdens het ziekbed, overlijden en de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onze allerliefste oma Hannie Verstraate-Polderman Wij zouden graag een ieder persoonlijk bedanken, maar door de enorme hoeveelheid attenties en medeleven van uw kant, doen wij het graag op deze manier. J. Verstraate Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, april 2005 Dankbetuiging Na het overlijden van'mijn zo liefhebbende man, onze dierbare vader en grootvader Jakob Abraham de Bruijne heeft uw medeleven, uw troostende woorden, zowel schriftelijk als mondeling ons zeer getroost. Onze grote dank daarvoor. Ella de Bruijne-Korstanje Kinderen en kleinkinderen Goes, Oostwal 75 April 2005 De overweldigende belangstelling en de vele bli» hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schrfej wij van u ontvangen hebben tijdens de ziekte, na^ lijden en bij de begrafenis van mijn geliefde vrouft' lieve zorgzame moeder en oma Riet Bot-Moerman hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeend daarvoor. Goes, april 2005 G. Bot Kinderen en kleinkind-- Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven enj. langstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk,iciè ben ontvangen na het overlijden en bij de begn£, van onze innig geliefde en altijd zeer zorgzame® der, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-cn» grootmoeder Neeltje Dingemanse-Marijs Kinderen, kleinkinderen achterkleinkinderen en achter-achterklep Middelburg, april 2005 De grote belangstelling die wij hebben onderval na het overlijden van mijn lieve vrouw, onzemcêè groot- en overgrootmoeder Elizabeth Francke-Groenenberg was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedag. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Namens ons allen, A. Francke Grijpskerke, april 2005 De vele hartverwarmende blijken van medeleven,a heengaan van mijn lieve, zorgzame man, groot- en overgrootvader Pieter Harinck hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen ui voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons go daan. E. B. Harinck-Zweedijk Kinderen, klein- en achterkleinkind® 's-Heer Hendrikskinderen, april 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling ene leven te hebben ontvangen na het overlijden rc dierbare man, onze vader, groot- en overgrootvader Christianus A. Th. Hermsen Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigend® onze oprechte dank. Uit aller naam: J. Hermsen-HopnE Kapelle, april 2005 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medd ven heeft betoond door uw aanwezigheid, kaart en brieven na het overlijden van mijn lieve M onze lieve vader en opa Jan de Neef Het heeft ons diep getroffen en hebben onderra den dat hij bij zovelen een plekje in het hart heelt. Ons verdriet is daardoor niet minder, maar h biedt troost en geeft ons kracht om verder te gaan Hiervoor onze hartelijke dank. J. de Neef-Komejan Kinderen en kleinkinderen Kapelle, april 2005 Dankbetuiging Voor de vele gelukwensen, kaarten, cadeaus en biid- voor het Diabetes Fonds 650,-) bij ons 50-jarigh lijk zeggen wij u hartelijk dank. Bram en Jane de Kam-Mindai Westkapelle Voor de vele blijken van medeleven tijdens de zich na het overlijden van mijn geliefde man, onze vals i Cornelis Nieuwdorp zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. H. Nieuwdorp-Riems kinderen en kleinkind s-Gravenpolder, april 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming.: bloemen en kaarten, na het overlijden van mijn' vriend Petrus Jacobus van der Valk hebben mij diep getroffen. Ik ben u dankbaar voor alle steun en troost aan mi? ven. Riet de Meij-Ws- Ovezande, april 2005 Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijnaef en na het overlijden van onze lieve vader en opa Nico de Vlieger danken wij u hartelijk. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkind 's-Gravenpolder, april 2005 Voor uw warme belangstelling en medeleven tijdewj ziekte en na het overlijden van onze lieve nW schoonmoeder en oma Jacomina Adriana Wattel-Paauvve betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkini" Rilland, april 2005 Begrafenis- en CremaUeverzorglns OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vllssirüc Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstiaat®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 58