Banen HOOFD SECTOR WONEN PERSON JobTrack.nl lewijnse Boeiers Kijk ook op Werken bij Alewijnse: je ontwikkeling staat voorop Projectleider luxe jachten Inbedrijfstellers Eiektromonteurs Engineer/werkvoorbereider Your electrical partner Teamleader Dealer Sales Support M/V >*k VARIAN 'We zoeken collectanten!' 0 ik Applicatiespecialist Projectingenieur Medewerker Back Office Trade 16 april 2005.1, Voor onze nieuw op te starten vestiging in Vlissingen zoeken wij kandidaten m/v voor de volgende functies: Functie-inhoud - Je coördineert en geeft leiding aan de uitvoering van projecten. - Je bent eindverantwoordelijk voor de toegewezen projecten. - Je bent in alle fasen van het project bij alle aspecten betrokken. - Je bewaakt de realisatie van de planning en je adviseert en voert overleg met de klant. - Je onderhoudt daarnaast contacten met leveranciers en onder aannemers en je analyseert, bewerkt en/of beoordeelt bewerk- te technische gegevens. - Je overlegt over de personele bezetting en bewaakt een effi ciënte inzet van personeel en materieel. Profiel - Je hebt minimaal een diploma HTS-Elektrotechniek. - Je hebt diverse management opleidingen gevolgd. - Je hebt minimaal 5 jaar ervaring met complexe elektrotech nische of automatiseringsprojecten. - Je hebt affiniteit met schepen, scheepsautomatisering en aan drijvingen. Alewijnse is een groep onafhankelijke elektrotechnische instal latiebedrijven met 800 medewerkers en een omzet van meer dan 80 miljoen euro in de markten maritiem, utiliteit en industrie. Alewijnse is een moderne onderneming die meer dan 100 jaar bestaat. De groep bestaat uit 16 slagvaardige, marktgerichte werkmaatschappijen gevestigd in Delft, Drachten, Krimpen aan den IJssel, Nijmegen, Tiel, Utrecht, Zaltbommel, Zwolle, Roemenië, de Oekraïne en China. - Je maakt onderdeel uit van het projectteam en adviseert de klant. - Je selecteert materialen, beheert de technische gegevens en ondersteunt de projectleider. Profiel - Je hebt minimaal een diploma HTS-Elektrotechniek. - Je hebt minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. - Je hebt ervaring met AutoCAD en/of E-plan en goede kennis van normen (NEN). - Je hebt sterke affiniteit met de maritieme sector. - Je hebt een sterk ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel, aangevuld met een hands-on en no-nonsense mentaliteit. Functie-inhoud - Je stelt elektrotechnische en automatiseringsinstallaties van uiteenlopende aard in bedrijf. - Je bent verantwoordelijk voor het bijhouden van revisies. - Je voert technische wijzigingen door in overleg met de project leider. - Je voert bijkomende registrerende taken uit. Profiel - Je hebt minimaal een diploma MTS-Elektrotechniek. - Je hebt een aantal vakgerichte cursussen gevolgd, waaronder NEN 3140. - Je hebt ruime ervaring in de scheepsbouw. - J.e kunt goed zelfstandig werken en bent zeer accuraat inge steld. Functie-inhoud - Je bent verantwoordelijk voor het ontwerpen, tekenen en pro grammeren van diverse hoogwaardige elektrotechnische en automatiseringsinstallaties aan boord van schepen. - Je maakt calculaties voor technische oplossingen en voor het opstellen van offertes. Functie-inhoud - Je legt (delen van grote) elektrotechnische installaties aan boord van schepen aan. - Je bereidt inbedrijfstellingen voor en spoort (eventuele) storings bronnen op en voert reparatie- en onderhoudswerkzaamheden uit. Profiel - Je bent minimaal in het bezit van een diploma VBO (elektrotech niek), aangevuld met een opleiding EMSI, TSI of MBO-elektro- techniek. - Je hebt enige jaren ervaring in de elektrotechniek, bij voorkeur in de maritieme sector.- - Je bent bereid mee te draaien in de storingsdienst en werk zaamheden te verrichten in het buitenland. - Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. - Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Aanbod Wij bieden uitdagende, afwisselende en verantwoordelijke func ties in een dynamische en plezierige werkomgeving. Hierbij stel len wij de ontwikkeling van de persoon voorop. We kennen een goede beloningsstructuur en goede arbeidsvoorwaarden. Hierbij kan gedacht worden aan: betaalde studiemogelijkheden, winst- delingsregeling, een goede pensioenregeling en spaarloonrege ling. Alewijnse valt onder de CAO van het Technisch Installatie bedrijf. Belangstelling? Wil je deel uit maken van een bedrijf waar persoonlijke ont wikkeling voorop staat? Mail dan een sollicitatiebrief en CV naar: w.vd.loo@alewijnse.nl Je kunt natuurlijk ook schrijven: Alewijnse Holding B.V., t.a.v. de heer W. van de Loo, Postbus 65, 6500 AB Nijmegen. Wil je eerst meer informatie? Neem dan contact op met Ad Verhaart (vestigingsleider), telefoon 024 371 63 20 of Wouter van de Loo (personeelsadviseur), tele foon 024 371 61 63 of kijk bij vacatures op www.alewijnse.nl Voor overige vacatures surf je ook naar www.alewijnse.nl Grenzen verleggen, nieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van scientific instruments, supplies en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats voor o.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introduc ties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Op de afdeling Export Sales Support is de volgende vacature ontstaan: Het gaat om een fulltime baan voor 36 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het: - verwerken en begeleiden van binnenkomende orders - bewaken van de doorlooptijd en kwaliteit van verzendingen - opstellen van relevante rapportages - logistiek ondersteunen van Sales Offices en dealers - verzorgen van exportdocumenten en bankdocumentatie - coachen en leidinggeven aan een groep van 5 personen Wij vragen: - een opleiding op HBO niveau - bij voorkeur enige jaren logistieke bedrijfservaring - ervaring met LC's en CAD betalingen - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking via SAP R/3 - een goede beheersing, zowel schriftelijk als mondeling, van de Nederlandse en Engelse taal. Kennis van een andere taal is een pre - leidinggevende capaciteiten en een commerciële instelling Wij bieden: - uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf - goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team - een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 01186-71225 of Marcel Laane, tel.no. 01186-71335 www.varianinc.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Glashelder Roegiers Glas B. V. en Service Glasherstel Roegiers zijn met 25 medewerkers actief in het leveren en plaatsen van beglazing, kunststof kozijnen en zonwering. 24 uur per dag, 365 dagen per jaar herstelt Service Glasherstel Roegiers glasschades. In verband met groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een: r Glaszetter Monteur kunststof kozijnen Monteur zonwering Bent u geïnteresseerd in één van bovenstaande functies stuur dan uw sollicitatie naar: Roegiers Glas BV T.a.v.: M.J. de Koeijer Walensingel 65 4331 NN Middelburg Tel: 0118-612052 Fax: 0118-627699 Email: info@roegiers.nl Plü SERVICE GLASHERSTEL ROEGIERS LOi Tel.: 0800-0226688 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot ep met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurljes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds R&B Wonen te Heinkenszand is de verhuurder van circa 4.000 woningen in Zeeland in de driehoek Af/te - Bergen op Zoom en Antwerpen. Bij deze organisatie werken 3 5 mensen. Het werkgebied is verspreid ever p/ P 1? W li/ kernen van de gemeenten Borsele en Reimerswaai. die bekend staan om dc rust die er heerst Het wor:^; 1 rvvj> varieerivan grote, geriefelijke gezinswoningen met 3rd As'aapkamers tol kleine etage-of onderwoningen mei:-, slaapkamers. Ook heeft R&B Wonen seniorenwoningen waarbij, indien gewenst, zorg op maatgeievcra kar. W5T{, w o ?i o s tt 7 fi Wij zijn op zoek raar een collega voor de fjretie van De functie In deze uitdagende functie bent u verantwoordelijk voor alle klantgërjchte processen, de woonruimteverdeling, de huurderparticipatie en het verhuur- en mutatieproces. U geeft leiding aan de medewerkers van de sector Worten. Daarnaast bent u verantwpordelijk voor beleidsontwikkeling en -uitvoering pp het brede werkterrein van woondiensten en levert u een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van het beleid van de hele organisatie. U maakt deel uit van het managementteam. Uw profiel U beschikt over minimaal hbo werk- en denkniveau en u heeft leidinggevende ervaring. Uw managementstijl kenmerktzich door coachend leidinggeven en het vermogen te delegeren. U heefteen achtergrond waaruit kennis en affiniteit met de volkshuisvesting blijkt. Daarnaast bent u in staat nieuwe ontwikkelingen te initiëren en te signaleren en deze te vertalen in concrete diensten.' Arbeidsvoorwaarden Het betreft een fulltime (36 uur per week) functie in een organisatie die gekenmerkt wordt door ontwikkeling en nieuwe kansen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Woondiensten. Het salaris bedraagt minimaal 50.000,- en maximaal 70.000,- bruto per jaar Kaast de in de CAO vastgelegCèpn"^ arbeidsvoorwaarden kent R&B Wonen een goed pakket secundaire voorwaarden Ve'der woont ufop Zuid Bevelend of bent ij bereicté CerntV Sollicitaties Iricier: :j geïnteresseerd bent ontvanger: wü graag uiterlijk 11 nieLais.-j met een korte toelfohtirg. Uw sollicitatie kunt l e-maiicn raar soilicitatie@atrive.nl of sturen raa'iisrë t.a.v de heer R.R. van Westering, Postbus 13G. 3700,AC Zeist. Voor eventuele telefonische in ichti igen kunt u contact niet hem c5%3 onder nummer 030 693 60 00. Een assessment naakt deel uit var dc procedure. Atrivé Atrivé Werving Selectie is een onderdeel van consultancybureau AW. en is werkzaam in de sectoren wra, vastgoed, zorg en overheden.- DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Applicatiebeheer van de afdeling l&A is onderverdeeld in drie groepen. Voor de groep KERM (Klant, ETRM, Meter), met standplaats Middelburg, zijn wij op zoek naar een fulltime applicatiespecialist (aandachtsgebied grootzakelijke markt). Kerntaken ln deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Bewaken van de algehele werking van het systeemlandschap waarin zich applicaties bevinden die ondersteunend zijn aan CRM-, Metering, Billing- en Berichtenverkeerprocessen. - Vertalen van klanteisen en -wensen in de applicatie en omringende applicaties. - Uitvoering geven aan incident- en change management. - Monitoren en aansturen van de werkzaamheden van 3e lijn support, toetsen van de kwaliteit van de door projecten of derde lijn opgeleverde wijzigingen. - Deelnemen in projecten, vervullen van een coördinerende rol bij De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Het onderdeel Kabelsignalen van de afdeling TCN houdt zich bezig met de distributie van radio- en televisiesignalen, zowel analoog als digitaal en interactieve diensten, zoals internet en telefonie over de kabel (glasvezel en coax). Voor deze afdeling, met standplaats Vlissingen, zijn wij op zoek naar een fulltime projectingenieur. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Zelfstandig of in teamverband engineeren, voorbereiden en uitvoeren van (onderhouds)projecten op het gebied van radio/televisie/lnternet. - Uitvoeren van haalbaarheidsstudies. - Opstellen van bestekken en specificaties. - Assisteren bij het in bedrijf nemen van glasvezel- en coaxnetten. - Assisteren bij het oplossen van storingen. - Beoordelen van offertes. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur in hoogfrequent en het in beheer nemen'van nieuwe (onderdelen van) functionate in het systeemlandschap. - Opstellen van impactanalyses voor nieuwe functionaliteit en beheerdocumentatie. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal een afgeronde opleiding hbo informatica. - Relevante kennis van CRM-, Metering- en Billingprocessen en ICT-systemen die de vermelde processen ondersteunen. - Brede kennis en operationele ervaring IT ontwikkeling of -beheer. - Kennis van ITIL processen is een pre. - Gedegen kennis van relationele databases (Oracle, DB2) en SQl Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen mei Eric Troost, teamleider applicatiebeheer KERM groep, telefoonnummei (0118)882854. digitale techniek. - Aanvullende kennis op het gebied van internet en kabeltelevisie, zoalsTCAIi en TCAI2 en daarnaast van hoogfrequent- en glasvezeltechnieken. - Ruimschoots ervaring met projectmatig werken. - Goede communicatieve vaardigheden. Salarisindicatie Een maximum salaris van 3.235,- bruto per maand. De mogelijkheid bestaat dat in een nader te bepalen doelgroep van de afdeling TCN consignatiedienst onderdeel gaat uitmaken van deze functie. Een psychologische test kan deel uitmaken van de procedure. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen«S Leo Boone, coördinator Kabelsignalen, telefoonnummer (0118) 8830S De divisie Energy verzorgt - naast de energieproductie - de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Hierin speelt de afdeling Trade een prominente rol. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime medewerker Back Office Trade. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - Vervangen van het hoofd Back Office bij diens afwezigheid. - Controleren, bevestigen en factureren van transacties. - In teamverband opstellen van interne rapportages (betreffende de performance van de afdeling Trading) en rapportages, overzichten en berekeningen voor budgettering, realisatie of prognose. - Beheren en ontwikkelen van specifieke applicaties (bijv. prijsberekeningen in Excel). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een mbo+, hbo-opleiding, bij voorkeur in een administratieve! economische richting. - Ervaring in een financieel-economische werkomgeving is een pre. - Goede beheersing van Excel en automatiseringsprocessen inliet algemeen. - Een goed analytisch vermogen. - Accuratesse, zelfstandigheid en goede contactuele eigenschappen. Salarisindicatie Een maximum salaris van maximaal 2.933,- bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Rob Zwets, manager Back Office Trade, telefoon (0118) 88 2826. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Interessante functies in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van c advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mai van de backoffice van de afdeling HRM. DELTA N.V. Postbus 5048 6330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26