Banen O JobTrack.nl VAN ENDE enthousiaste directeur (m/v) Archipel jeugdverpleegkundigen 1.2 fte (m/v) www.AccoN.r TV?/* Kijk ook op 16 APRIL 2( MACHINEBOUW Monsterweg 41 4454 AA Borssele Vandenende Machinebouw B.V. te Borssele is een bedrijf met een rijke historie. Machinebouw zit het bedrijf in de genen. Evenals klantgerichtheid. Onze klanten weten dat te waarderen, gezien de orderportefeuille van dit moment. Vandenende Machinebouw B.V. richt zich op de engineering en productie van machines in de tuinbouw, machines voor tuin en park en machines volgens opgave van de klant. Landbouwkippers en gronddumpers worden geproduceerd onder de merknaam Mullié. Verder zijn wij actief voor onze klanten in Nederland, met Zeeland als thuismarkt, op het gebied van constructie, machinale verspaning en montage. Wegens gestage groei van de orderportefeuille zijn wij op zoek naar de volgende kandidaten: TEKENAAR CONSTRUCTEUR WERKVOORBEREIDER HTS-er wtb die toe is aan en tweede stap in zijn/haar carrière. U ontwerpt, verbetert, coacht, neemt deel aan overleg en u weet alle prikkels in tekening om te zetten. Wij vragen van de kandidaat een mentaliteit die staat als een huis. U bent resultaatgericht en u heeft voldoende kennis van machinebouw om de diversiteit van onze orderportefeuille aan te kunnen. VOORMAN MONTAGE U bent een ervaren leider. U heeft kennis van constructies, hydrauliek, pneumatiek en electrisch. U weet hoe het is om een machine te bouwen en u kunt leiding geven aan een groep monteurs. U bent collegiaal. U kunt met de afdelingen constructie en verspaning overleg voeren over levertijd en kwaliteit. Pittige functie voor de gekwalificeerde kandidaat op MTS niveau. MTS-er+ die voorcalculaties uitvoert, opdrachten uitwerkt en met regelmaat in de fabriek de voortgang bewaakt. U dient een klantgerichte houding te hebben. U weet kwaliteit te herkennen, onze klanten eisen dat. Indien u uzelf na enige tijd waar heeft weten te maken dan is doorgroei naar de functie van bedrijfsleider mogelijk ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Dit is een all-round functie op de administratie voor 16-20 uur per week. U voert alle voorkomende werkzaamheden op administratief niveau uit. Vanaf het openen van de post tot het uiterst nauwkeurig bijhouden van de projectadministratie, u bent een spil voor velen. De uren zijn in overleg te bepalen. Tevens zijn wij op zoek naai constructiebankwerkers, machinebankwerkers en machinale verspaners. Schoolverlaters worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Vandenende Machinebouw is een prettig bedrijf om bij te werken. De lijnen zijn kort, de sfeer is informeel. De verantwoor delijkheid leggen wij graag bij u. heeft een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Hier wordt u voor beloond. Wilt u graag komen werken bij ons bedrijf schrijf dan uw bondige brief met CV binnen één week aan: Vandenende Machinebouw Monsterweg 41 4454 AA BORSSELE t.a.v. de directie Mailen mag ook m.vdhoek@vdec.nl informatie 0113 351555 Martin van den Hoek Het bestuur van Archipel Scholen, leerkrachten, kinderen en ouders zoeken, wegens het ver trek van de huidige directeur, per 1 september 2005 een voor Archipelschool De Vlieger, Westerzicht 64, 4385 AM Vlissingen. Scholen Wij zoeken iemand die: in het bezit is van leidinggevende competenties; op een inspirerende wijze leiding geeft aan een gemotiveerd team leerkrachten; een duidelijke visie heeft op openbaar onderwijs, kwaliteitsontwikkeling en zorg; kennis heeft van de modernste taaldidactiek; bereid is het computeronderwijs verder te ontwikkelen; helder en effectief kan communiceren; een flexibele en creatieve persoonlijkheid is, met contactuele en sociale vaardigheden ten opzichte van de leerlingen, collega's en ouders; bewust kiest voor openbaar onderwijs; stressbestendig is: open en betrokken is en zichtbaar aanwezig is voor iedereen in de school; kennis heeft van adaptief onderwijs en beschikt over sociaal-emotionele vaardig heden; het onderwijskundig beleid samen met het team richting wil geven; bereid is om lesgevende taken te combineren met directietaken; een educatief ondernemer is. die lumpsum- invoering ziet ais een kans; bij voorkeur in het bezit is van het diploma schoolleider primair onderwijs of bereid is dit diploma te halen. Wij bieden: een school met honderdvijftig leerlingen en een team met twaalf leerkrachten; een enthousiast, hardwerkend en mee denkend team; een prettig, open, professioneel school klimaat; een school in beweging, een lerende organisatie waarbinnen wordt gewerkt met moderne methodes en didactiek; doorgroeimogelijkheden binnen Archipel scholen; een effectieve, bovenschoolse structuur. Arbeidsvoorwaarden De nieuwe directeur wordt aangesteld in een volledige of deeltijdbetrekking met een salaris van directeur, schaal DA. De functie wordt nog nader gewaardeerd. Procedure Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer R. Bongaards, de huidige directeur, telefoon 0118 463147 (school) of telefoon 0118 479153 (privé). Op aanvraag wordt een profielschets verstrekt door mevr. M. van As-Kunst, telefoon 0118 493150. Schriftelijke sollicitaties voor 29 april 2005 sturen naar de Raad van Bestuur van Archipel Scholen, ter attentie van de heer C.J. Corstanje, Postbus 7, 4380 AA Vlissingen. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woens dag 25 mei 2005. Een assessment (26 mei) kan onderdeel zijn van de sollicitatieprocedure. Een delegatie van ouders en personeel neemt deel aan de sollicitatiegesprekken. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Falckstraat 2, Postbus 7, 4380 AA Vlissingen, info@archipelscholen.nl, v.archipelscholen.nl De GGD Zeeland zoekt met ingang van september 2005 voor de afdeling Jeugdgezondheidszorg fulltime of parttime voor de regio Zeeuws-Vlaanderen (Hulst, Oostburg,Terneuzen) Wat houdt de functie in? U verricht zelfstandig preventief gezondheidsonderzoek (PGO) bij 10-jarigen op het basisonderwijs. Dit is een individueel onderzoek, gericht op alle facetten van gezondheid. De resultaten bespreekt u met de leerkrachten en daarbij heeft u ook een adviserende rol. U signaleert probleemsituaties aan de jeugdarts van uw team. De gegevens uit het PGO registreert u ten behoeve van epi demiologische onderzoek. Het signaleren van trends in gezondheidsgedrag van kin deren behoort ook tot uw functie. Voor het schoolgezondheidsbeleid (SGB) van de basisscholen in uw werkgebied vervult u een spilfunctie. U adviseert en ondersteunt de scholen bij de ontwikkeling en uitvoering van hun beleid. Daarnaast geeft u groepsgerichte voorlichting en draagt u bij aan de ontwikkeling van voorlichtings materiaal. Ook neemt u deel aan het opzetten en uitvoeren van projecten. U maakt deel uit van een multifunctioneel team. Daarom is het mogelijk dat u naast de PGO's van 10-jarigen ook ingezet wordt binnen het voortgezet onderwijs. Uitgangspunt hierbij is intensieve samenwerking met uw collega's van verschillende disciplines binnen het team* Wat verwachten wij van U?Wij zoeken een energieke collega die betrokken is bij kinderen en beschikt over de juiste communicatieve vaardigheden om zowel met deze kinderen als hun ouders/verzorgers een prettig contact te onderhouden. U bent een teamwerker, die ook in staat is om zelfstandig te werken. U bent flexibel en sterk in planmatig werken. U beschikt over een diploma HBO-V of verpleegkundige A MGZ. Daarnaast wordt de opleiding Sociaal Verpleegkundige in GGD'en gevraagd of de bereidheid deze te volgen. Ervaring in de jeugdgezondheidszorg is een pre. Gebruik van de computer is voor u geen probleem. Om de werkzaamheden te kunnen uitvoeren is het bezit van rijbewijs B en een auto noodzakelijk. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden een boeiende baan met een voorlo pige aanstelling van 1 jaar, waarna de mogelijkheid bestaat tot een vaste aanstelling. Het salaris is in overeenstemming met de functie en vastgesteld in schaal 9 (mini maal 1.924,- en maximaal 3.164,- bruto per maand bij een fulltime dienstver band; aanloopschaal 8 bij niet bezitten vereiste diploma's). De gemeentelijke recht- postitie is van toepassing. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder de mogelijkheid voor kinderopvang, fiets-privéregeling en koop/ver koop van uren. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 27 april 2005 aan de directeur van de GGD Zeeland, dhr. V.A.J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes of mail deze naar sollicitatie@ggdzeeland.nl. U wordt verzocht in uw brief aan te geven naar welke grootte van dienstverband u solliciteert. Voor meer informatie kunt u contact opne men met MW. G. van Bambost of mw. M. Wetsteijn, telefoon 0113-249406. De GGD Zeeland is de Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst voor burgers van en organisaties in de provincie Zeeland. We zijn:een onderdeel van de gemeenten; We houden ons bezig met het bevorderen en beschermen van de gezondheid van de Zeeuwse dm king. Preventie staat bij ons vockci stemmen hierbij onze producten a diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen wij s ners als de gemeenten, de provincie, het rijk en hulpverlenen zoals politie, brandweer en 2iekeds zen. De GGD Zeeland heelt haar hoofdkantoor in Goes. De provincie Zeeland kent een pri woon-, werk- en recreatieve omgeving tussen grote steden ais Rotterdam en Antwerpen; veel ruimte en geen files. Gemeenschappelijke Zcclisi www.ggdzeeland.nl We zijn voor een aantal vestigingen in Zeeland/West-Brabant nog op zoek naar nieuwe collega's die onze organisatie komen versterken: (Ervaren) Assistenten Accountancy (Ervaren Assistent Werkgeversservice Goes Adviseur Werkgeversservice Goes - Aanstormend talent - Je slaagt in de loop van dit jaar voorde opleiding MBO-BA, MBA, HEAO-AA, BE of SPD of je hebt deze al enige tijd geleden afge rond en hebt inmiddels enkele jaren ervaring opgedaan bij een accountantskantoor. - Salarisadministrateur voor onze klanten - Je hebt ervaring in het voeren van loonadministraties van klan ten. Daarnaast ben je in het bezit van een afgeronde bedrijfsadmi- nistratieve opleiding op MBO- niveau en/of PDL. - Volwaardige gesprekspartner voor onze klanten Je hebt een ruime advieserva ring in de salarisadministratie en je vindt het tijd om je ervaring en expertise eens ergens anders in te zetten. Je bent ambitieus en resultaatgericht. Je beschikt over een goede commerciële en klant gerichte instelling en je bent con tactueel sterk. Bezoek www.AccoN .nl en ontdek zelf hoe goed wij bij elkaar passen. Direct reageren kan uitsluitend door je CV en motivatiebrief op de website achter te laten. Voor meer informatie over deze vacatures kun je telefonisch contact opnemen met Caroline Lobbezoo, Adviseur HRM op telefoonnummer: 0118-611451 AocoN je- tie- ru,LvM,te,!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24