ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR lOU?! anen Neem je carrière in eigen hand! aXent JobTrack.nl leerling kapper/ster 1e GRAADS DOCENT WISKUNDE PERSONEEL "ir randstad Operationeel manager verpleging (m/v) GEIOCHT IN ZIERIKZEE Cafe-Restflurant De Heerenkeet enthousiaste keukenhulpen Service bied je, het succes deel je. Commercieel verkoper buitendienst m/v HAGEMEYER LOCAL SERVICE WORLDWIDE JJG LAKE SIDE Kijk ook op Ritel is your one-stop-shop voor telecom, huishoudelijke apparatuur, accessoires en supplies. Een uitgekiend assor timent, de beste merken, messcherpe prijzen én met verstand van zaken, dat is RITEL. Helder en onafhankelijk. Direct voordeel door recht streekse inkoop, eigen import of huisfabel. IN. GOES, VLISSINGEN, MIDDELOURG, TERNEUZEN, 8ERGEN OP ZOOM, 8REDA, OOStERHOUT, ROOSENDAAL, DORDRECHT Ben jij die enthousiaste medewerker die ons team komt versterken op de administratie? Administratief Medewerker M/V Het betreft een parttime functie voor 24 uur per week op het hoofdkantoor in Goes. Wij zoeken een kandidaat met mbo denk- en werkniveau, die zelfstandig kan werken en, enige jaren werkervaring heeft, Spreekt dit je aan? Reageer dan binnen 7 dagen en stuur of maii je sollicitatie naar onderstaand adres. Ritel B.V Tav: personeelszaken Postbus 64, 4460 AB Goes personeelszaken@ritel.nl Heeft u nog vragen, dan kunt u contact opnemen met ons en vragen naar mw. C. van dé Griek. Tel: 0113-24 07 29. RITEL UIT JE WINST Aangepaste vakanties voor iedereen! Vanaf 2005 zijn de vakanties van hec Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Croot Sfokkett op de Veluwe. 8Ek1jk hetvatöh«e;aa.nbcjd op: - www.reuttTaftmds.fl! of fcèl de afdeling reTzc-n om degtds te Bestellen: T 020 *589 648s info Hotel en bungalowpark Croot Stokkert: t 03B 44? 24 00 Beste werkgèyer van Nederland 2004, in het kader van Het Schouderklopje, RVU educatieve omroep Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpieegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2400 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met .volop groeimogelijkheden. £*- Onze zorg is.vo.or iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. Deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont'. Zie ook www.zorgstroom.nl Zorg met respect, waar a ook woont Bent u toe aan een nieuwe uitdaging en wilt u werken bij de beste werkgever van Nederland? Lees dan verder'. Voor de afdeling verpleging van thuiszorg Middelburg zoekt Zorgstroom wegens promotie van de huidige manager een: Voor 36 uur per week. Vacaturenummer 5.059 Een operationeel manager creëert randvoorwaarden waarbinnen de teams, bestaande uit wijkverpleegkundigen, verpleegkundigen in de wijk en wijkzieken verzorgenden, hun werk verrichten. De operationeel manager bereidt de begroting voor, bewaakt de realisatie van productieafspraken en levert een actieve bijdrage aan beleidsontwikkeling en beleidsuitvoering. In deze functie wordt tevens leiding gegeven aan de hospiceverpleegkundigen, huishoudelijk medewerkers en een geestelijk verzorger van het Sint Jans hospice De Casembroot. In het Sint Jans hospice kunnen 5 mensen hun laatste levensfase doorbrengen in een huiselijke sfeer. Er wordt in totaal aan 70 medewerkers leidinggegeven. Beschikt u over leidinggevende capaciteiten, bent u zakelijk en pro-actief? Heeft u een HBO-V diploma of verpleegkunde A met MG Z aangevuld met een' managementopleiding op post-H BO niveau? Heeft u daarnaast meerjarige kennis en ervaring op het verpleegkundig vakgebied aangevuld met werkervaring in een managementfunctie en een duidelijke affiniteit met palliatieve zorg? Solliciteer dan nu naar deze stevige en dynamische functie. Arbeidsvoorwaarden zijn op basis van de CAO Thuiszorg. Salariëring in FWG 55 (maximaal 3221,- bruto per maand). Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J. Arts, rayonmanager, telefoonnummer (0118) 65 56 00. Uw briefen cv zien wij graag vóór 25 april 2005 tegemoet. U kunt deze richten aan deheerLQ. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op maandagmiddag 2 mei a.s. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk op: www.pieterzeeman.nl Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! 0900-8212411 advies en voorlichting n informatief gesprek brochures en boekjes HAIRSTYLING Met ingans van 1 juni hebben wij in onze Kapsalon plaats voor een je bent vooral klantvriendelijk, uiterst gemotiveerd, je hebt affiniteit met mode Sollicitaties schriftelijk met foto richten aan: Wave Hair-styling T.a.v. Kim Hoogesteger Kanaalstraat 73, 4388 BK Oost Souburg Restaurant de Heerenkeet is een vis specialiteiten restaurant op een zeer unieke locatie aan de Oosterschelde op het eiland Schouwen-Duiveland. Doordat het bedrijf aan' het groeien is zoeken wij extra hulp in de bediening en tevens zoeken wij Wij bieden een full time baan en een goed salaris en flexibele werk tijden. Heb je interesse bel dan met Marion Snijder tel.: 0111-671279 Restaurant de Heerenkeet Boogerdweg 1 4321 SN Kerkwerve Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschie denis. De sfeervolle, monumentale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Zo is onlangs de Roosevelt Academy, een nieuwe universiteit, in het oude stadhuis gevestigd. Er is veel ruimte voor ont wikkelingen. Overal in de stad worden belangrijke projecten gerealiseerd, zoals het stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen voor de burgers. Met het oog op de toekomst wordt er niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruitstrevend beleid ontwikkeld op soci aal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Beleidsmedewerker I grondzaken en planeconomie Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: Bij het strategisch positioneren van de gemeente in grondpositiesteit onze "senior" beleidsmedewerker. U ontwikkelt beleid, onderhandelt over posSa en zorgt voor afstemming op de overige taakvelden binnen en buiten de afdiat Profiel: Hbo-werk en denkniveau, aangevuld met functiespecifieka opleidingen en ruime werkervaring op hef gebied van grondzaken en planeconomie, Salaris: maximaal 4.053,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 4,6! bruto per maand. Stuur uw sollicitatie yóór maandag 2 mei 2005 naar de gemeente Middelburg, t.a .v, de heer P. de Klerk, personeelsadvlseur. o.v.v. vacaturenummer 2005/02, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeel$zaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en dé contactpersoon vindt u'op www.middelburg.nl. Local Service Worldwide is niet voor niets ons credo. Bij Hagemeyer Nederland B.V. bieden we net dat extras aan onze klanten, het is bij ons de gewoonste zaak ter wereld. Voor elk vraagstuk van onze klanten ligt er een passend en oplossend antwoord klaar. Door het aanbieden van onze kennis, enthousiasme en een gezonde werklust komt onze service tot zijn recht. Service die zeer gewaardeerd wordt door onze uitge breide klantenkring. Hagemeyer Nederland B.V. maakt momenteel een sterke ontwikkeling door. Ook voor 2005 wordt weer een verdere uitbreiding van onze activiteiten verwacht. Wij zijn voornemens ons marktaandeel in de provincie Zeeland verder uit te breiden. Voor onze vestiging in Breda zoeken wij voor het rayon Zeeland/West-Brabant een Functie U bent onze ondernemende relaticbouwer met goede contactuele vaardigheden en een behoorlijke dosis overtuigingskracht. U werkt nauw samen met uw vestigingsmanager en de binnendienstmedewerkers aan bestaande en nieuwe relaties. U maakt en werkt met een goed gefundeerd accountplan met concrete acties van uzelf. U bent bekend met begrippen als omzet, marge en account bonussystcmatiek. Verder bent u in staat om op een natuurlijke wijze ons assortiment en onze dienstverlening over te brengen aan nieuwe en bestaande relaties. Profiel U bent een ondernemende persoon lijkheid, heeft een goed commercieel gevoel en u beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Verder bent u representatief flexibel en creatief Daarnaast heeft u enige ervaring met onze branche, echte affiniteit met techniek en bij voorkeur relevante werkervaring in het gebied Zeeland en West-Brabant. Opleidingsniveau U heeft een opleiding MTS Elektrotechniek, Elektronica of Telecommunicatie gevolgd, aangevuld bijvoorbeeld met een nima-A certificaat (of gelijkwaardig niveau). Kom werken in een groeiende, vooruitstrevende organisatie. Als deze functie u aanspreekt en u voldoet aan het profiel, dan zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Hagemeyer Nederland B.V. biedt u verder uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een lease-auto, een aantrekkelijke bonusregeling en nog belangrijker een prettige, informele werksfeer. Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief met CV aan: Hagemeyer Nederland B.V. t.a.v. dhr. T. Lcung-Lo-Hing, HR Manager, Schinkelse Baan 1,2908 LE Capelle a/d IJsscl of email uw sollicitatiebrief'met cv naar sollicitatie@hagenicyer.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. L.Vos, Vestigingsmanager Breda, tel. 076 571 26 30. Voor deze vacature laten wij U en ons begeleiden door een professioneel W&S bureau. Acquisitie naar aanleidingvan deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Hagemeyer Nederland B. F. Hagemeyer Nederland B. V. ii een onderdeel van de Ihgmêytr I P.P.S.-groep (ProfessionalPraia! I en Services). Hagemeyer Nederland B V. «x-a| vanuit 16 lokale vestigingen te groot deel van de elektrotecbnixk 1 installatiemarkt en industnim» hoogwaardige materialendabi1 adviezen en ondersteuning. Hagemeyer P.P.S. -groep Hagemeyer is gespecialiseerd in hoogwaardige business to busiffl (B2B) distributie en dienstvaia en richt zich daarbij op marker: voor elektrotechnische malcudt', veiligheidsproducten en antleri MRO (Maintenance, Repair m Operations) producten. Op dit moment werken er zon 18.000 mensen in 27 verscbiüa&l landen bij Hagemeyer. DezzmosA vormen de sleutel tot ons succa ti stellen ons in staat om Hagemem de kaart te zetten als een expert het gebied van B2B distributie 1 Ga voor meer informatie naar www.hagemeyer.ni. ri.AGÉMEYElv NEÜÖtLAND II. V. Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wii je vooruit en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur is dan een prima plan! Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur met je eigen klantenkring in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale rol. Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je grotendeels zelf. Je werkt namelijk meestal vanuit je eigen huis, waar je onder andere afspraken maakt. Maar de dag houdt voor jou na vijven niet op. Want vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke startpositie Natuurlijk heb je een MBÓ-HBO werk- en denkniveau. En commercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Hoe graag .je dat ook zou willen. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière binnen onze organisatie. Jij bepaalt je inkomsten en je toekomst We doen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door regiomanagers en teammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto, telefoon en laptop, Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de /hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrièreladder. Jouw kans 'financieel adviseur bij ons? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... Wat wij van je vragen: Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO/HBO* Werken met verkoopdoelen Vooral 's avonds bij klanten op bezoek Financieel adviseur Meteen solliciteren... Mail vandaag nog jouw sollicitatiebrief CV naar: salesrecruitment@aegon.nl Of schrijf naar: AXENT/AEGON t.a.v. afdeling Salesrecruitment Postbus 7160 3430 JD Nieuwegein Vragen? Bel dan 030 240 12 12 of kijk op www.gavebaan.nl Wat wij je bieden: Interne opleiding Prima salaris Riante provisieregeling Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Carrièrekansen 100% dochter AECON hoogst persoonlijk ju bent een ondernemer WIJ zoeken voor Lake Side in Goes het profiel de aanbieding Lake Side en Snuffel zijn al jaren succesvolle winkelformules in de modebranche. De organisatie heeft meer dan 50 vestigingen in Nederland. De collectie van Lake Side bestaat uit een breed aanbod van casual mode, jeans en sportmode voor vrouwen en mannen die zich jong en sportief voelen. In de winkel worden bekende merken zoals Cracker, Wrangler, Twinlife, Mexx, Jack Jones, Protest en het private label Lake Side verkocht. enthousiaste franchisenemer Je hebt interesse in het runnen van je eigen winkel en je wilt daar graag een succes van maken! Je houdt van mode, volgt kledingtrends én je hebt een sterke commerciële drive. Je woont in de omgeving van Goes of bent bereid je daar te vestigen. Je hebt een startkapitaal van minimaal 40.000,-. De franchisegever biedt verregaande ondersteuning o.a. op het gebied van Inkoop, Administratie, Marketing, Logistiek en Reclame. Poelman franchise B.V. maakt onderdeel uit van de inkooporganisatie Euretco. Ben jij de ondernemer? Stuur dan je motivatie en cv naar caroline.van.es@nl.randstad.com Voor vragen kun je contact opnemen met Caroline van Es, telefoonnummer: (033) 422 41 60. kijk voor meer banen op www.randstad.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10