-k ndifiul PZC Van der Hooft vrijdag 15 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag-woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte In liefde ontvangen Ezra Willem Peter 22-03-2005 Zoon van Peter en Tanneke Brouwer-Louwerse, broertje van Mirre. Brouwerijstraat 7 4356 AL Oostkapelle Tijdelijk adres: Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen Overlijden "Je maa Maar ae wind kan niet lezen Vol ongeloof hoorden we dat Tommy is overleden. Lieve Charmain, Koos en opa de Jager, er zijn geen woorden als het hart bloedt. Wij zijner voor jullie. MiekeA Jan Ferry t Patricia Ronald Annemarie Heel onverwacht verloren wij op 11 april 2005 kameraad en collega Tommy IJdens Wij wensen zijn familie, vrienden en collega's van de Berdenis van Berlekom heel veel sterkte. Dat jullie steun bij elkaar kunnen vinden. Vrienden, leiding en bestuur van de Kazan de Wolfgroep Middelburg Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? fe wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden en dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, is veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze va der en mijn schoonvader Hierapersad Eddy Pherai Roy echtgenoot van Koenta Lalbiharie in de leeftijd van 55 jaar. Vlissingen: S. Pherai-Lalbiharie Paul Satish Joyce en Martijn Vlissingen, 13 april 2005 Suze Groeneweglaan 10 4585 KC Vlissingen Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 15 april van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 16 april en zondag 17 april van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsceremonie zal worden gehouden op maandag 18 april om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Een bijzonder mens en een gewaardeerde vriend is overleden Chris Litdekuse Jaap Gesink Nicolien Nova Diepbedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve dochter, onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Jeannette van der Aa-Janssens Echtgenote van Ad van der Aa Goes: M. A. Janssens-Coppens Goes: Peter en José Janssens-Pouls Goes: Leon en Nelly Janssens-de Meij Nichten Waalwijk, 13 april 2005 Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor alle fijne dingen die wij tijdens zijn leven samen hebben beleefd, geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze geweldige vader en fantas tische opa Johan Gerard Kernkamp Jan kapitein ter zee b.d. Pengalengan, Indonesië Goes, 6 april 1931 14 april 2005 Goes: L. Kernkamp-Reedeker Boxmeer: Willem en Machteld Kernkamp-Vos Dirk-Jan Alex Paula Arnhem: Mariëtte en Bas Loeve-Kemkamp Rein Tom Wemeldinge: Katja en Peter Koelemij-Kemkamp Hans Donald Jeroen Max De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maan dag 18 april om 14.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (A58, afrit 38). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Daarna bent u van harte welkom in de koffiekamer. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Onze geliefde broer, zwager en oom is overleden. Wij denken met dankbaarheid terug aan zijn per soonlijkheid, zijn levenslust en zijn sterke verhalen. Johan Gerard Kernkamp Jan Opeinde: F.H. Kernkamp W.A.T. Kernkamp-Gelders Arnhem: J.D. Greep-Kemkamp J.G. Greep Virginia Beach (VS): W.J.H. Kernkamp E. Kemkamp-Goedewaagen en neven en nichten 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee met haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze allerliefste oma en overgroot- oma Catholijntje Janneke Bouwens in de leeftijd van 77 jaar. Cadzand: Jenny van Liere-Bouwens Herman van Liere Erwin en Nelly van Liere-Frijhoff Esmeralda Marnix Ingrid en Wessel Bonneveld-van Liere Anne Jeroen Terneuzen, 14 april 2005 Correspondentieadres: Mariastraat 12 4506 AE Cadzand Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij in Rozenoordwaar zij de laatste twee jaar woonde, heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 18 april om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van oom Willem Geelhoed Hij stond altijd voor ons klaar! Rien, Matthy, Tony en Tim Want u is geboren de Christus, Uw Heer, Zijn eigendom zijt ge in leven en sterven We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma. We zijn haar dankbaar voor alle liefde en zorg waar mee zij ons steeds heeft omringd. Jannetje Rottier-Steketee getrouwd geweest met Jacob Rottier Gastvrij, hartelijk en meelevend, een leven lang. Ze werd 89 jaar oud. Onze bijzondere dank gaat uit naar Lianne en de dames en heren van de Thuiszorg. Oostkapelle: Adri en Hannie Rottier Nw en St. Joosland: Maarten en Jannie Rottier Grijpskerke: Kees en Mia Rottier 's-Heer Arendskerke: Jan en Lia Rottier Kapelle: Sjaak en Ali Rottier Nieuwdorp: Ineke en Roland Habers Kleinkinderen: Jéan en Roeland Martin en Evelyn Leonie en Kees Annet en Frans Carolien en Jacco Marjan en René Jacco Joke en Hans Sandra en André Ramon Anniemiek en Tim Frank, Inge Ilona, Jeroen Achterkleinkinderen: Femke, Geert Christopli, Emma Maik, Joyce Fleur, Rosa Erwin, Niels Carlo, Corine Nieuwdorp, 14 april 2005 Correspondentieadres: Duinweg 46b, 4356 GB Oostkapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 19 april om 13.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp. waarna aansluitend de begrafenis om 14.00 uur zal plaatshebben op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw, Hertenweg 2, gelegenheid tot condoleren. Mijn oma blijft mijn oma zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens, dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve OMA Annet, Frans en Maik Carolien, Jacco en Joyce Marjan, René, Fleur en Rosa Jacco De geur is gebleven, ook al is de bloem verwelkt. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij mede dat rustig van ons is heengegaan onze moeder, groot- en overgroot moeder Atie Roodenburgh-Klaasen arts Voorburg, 21 december 1914 Middelburg, 14 april 2005 Middelburg: Irene Maat-Roodenburgh Peter Maat {in herinnering Alexandra en Rick Pieter Bas en Léonie Thijs Teteringen: Pieter Roodenburgh Sylvia Roodenburgh-de Weerd Roelien Frederiek Alexander Carolien Middelburg, Rouaansekaai 39 Correspondentieadres: Wildhage 15,4847 CS Teteringen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 18 april van 11.00 tot 11.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 12.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. gezichten hadden geen naam meer en dagen zeiden je niets er was alleen nog stil verdriet ik weet het niet Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma, Jannie Both-Roodzand weduwe van Pieter Both op de leeftijd van 91 jaar. Wij danken het personeel van Zorgcentrum Scheldehof" voor de goede en liefdevolle verzorging. Ben en Roza Both-de Jong Dennis en Jeanine Elvira Vlissingen, 11 april 2005 Correspondentieadres Ruys de Beerenbrouckstraat 159 4384 ES Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplech tigheid in besloten kring plaatsgevonden op donder dag 14 april in het crematorium te Middelburg. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze moe der, oma en overoma Adriana de Dreu-Otte weduwe van Marinus de Dreu in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 2) dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Ovezande: C.A. de Dreu J.C.M. de Dreu-Fraanje Ovezande: Ronnie en Anita Mike, Demi Rotterdam: Jack en Edwin Goes: André en Melissa Goes, 13 april 2005 Correspondentieadres: Baandijk 12, 4441 TM Ovezande. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 18 april om 13.15 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Hervormde Begraafplaats te Ovezande. Na afloop van de begrafenis is in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij U kennis dat van ons is heen gegaan mijn zus, onze schoonzus en (oud)tante Neeltje Suzanna Wattel-Louwerse in de leeftijd van 92 jaar. P. J. Louwerse t M. Louwerse-Moens t J. P. Louwerse t G. Louwerse-Bosch J. Louwerse t S. N. Hekhuis-Louwerse L. Hekhuis (achter)neven en (achter)nichten Vrouwenpolder, 13 april 2005 Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Neeltje Suzanna Wattel-Louwerse Veere: J. Wattel Veere: M. N. Wattel-Wondergem Serooskerke: C. Wattel-Louwerse Neven en nichten Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jou gehouden heb. Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, oma en oma Noordwal Suzanna Sara van 't Westeinde weduwe van Marien van de Vijver in de leeftijd van 94 jaar. Wij zijn dankbaar voorde goede en liefde\'olle verzorging die zij in "De Burght" mocht ontvangen. Oostburg:Tonny en Jenny van de Vijver- Ie Grand Aardenburg: Wilko en Monique Ricky Schoondijke: Sandrina en Sylvano Shirley Steve Oostburg, 13 april 2005 Correspondentieadres: Zuidzandsestraat 23 4501 AL Oostburg De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op maandag 18 april om 14.00 uur in "De Burght", Ledelplein 18 te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Burght". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De kaars leek bijna eindeloos. Maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Bedroefd geven wij u kennis dat, rustig en kalm op de zeer hoge leeftijd van 95 jaar, van ons is heenge gaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jacomina de Koeijer weduwe van Jacobus Schieman Terneuzen: D. C. Schieman Philippine: E. de Putter-Schieman C. de Putter t Zuiddorpe: E. Wieland-Schieman C. J. Wieland Hulst: C. M. Schieman t J. Naisbett Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn het personeel van "De Vurssche" dankbaar voor de goede zorgen aan moeder gegeven. Axel, 14 april 2005 "De Vurssche" Corr.adres: Zelzaetseweg 14,4574 NV Zuiddorpe De rouwdienst zal plaatsvinden op maandag 18 april om 14.00 uur in de S.O.W.kerk aan de Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Burchtlaan aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit meer naar de Vurssche voor een snoepje, een koekje of een pré-centje Oma Schieman we zullen je missen. Cobi en Harry Miranda Gerben en Jurgita Rob en Marina Hans en Rieke Bianca en Noëlla Michel Patricia en Alexander Remo en Flurina Fanny Jack en fayne Cloë Simone Jolanda en Piet Amber Dankbetuiging Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden en bij de uitvaatiJ mijn man, onze vader, schoonvader en opa Izaak den Exter troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. M. den Exter-van Giesen kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven/ad ke vorm dan ook, bij het overlijden van onze niwfe oma Janny de Pooter-Jansen zeggen wij u hartelijk dank. Ko en Nora Jan en Lia Wim en Marjolijn en kleinkinderen Axel, april 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en stelling te hebben ontvangen na het overlijden \ana lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Corrie Hoogenboom-van Prooijen Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tots geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dankbeie| Ada en Henk Anton en Marfe en kleinkindem April 2005 Het hartverwarmende medeleven dat wij mochteni vangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na' den van mijn innig geliefde man en onze zorgzamer- grootvader en overgrootvader Willem Dorst heeft ons goed gedaan. Op deze wijze willen wij u allen hiervoor hartelijk! ken. L. P. Dorst-Lokerse Kinderen Klein- en achterkleinkind^ Nieuwerkerk, april 2005 Nooit meer zijn lach... Zal het missen ooit verdwijnen zal de zon ooit weer schijnen. Zal het zonder hem ontwaken je ooit minder kunnen raken. Nooit meereen kus, nooit meer zijn lach alles gaat terug naar die ene dag. Als verdoofd probeer je te accepteren dat je het zonder hem moet proberen. Hoe kan je doorgaan zonder hem hoe moet het verder zonder zijn stem. Je ziet en hoort hem telkens weer het gemis wordt niet minder, alleen maar meer. Je voelt je gebroken en verscheurd sommigen zeggen, je hebt nu genoeg getreurd. Maar hoe kunnen ze weten van het verdriet als je er aan denkt dal je hem nooit meer ziet. Wij zijn geraakt en getroost door de vele hartverwar mende blijken van medeleven die wij tijdens het ver blijf in het ziekenhuis en na het overlijden van onze zo geliefde Theo mochten ontvangen. Hiervoor onze oprechte dank. Nolly Gelok-Baarends Peter en Lenie Jeroen en Janette en kleinkinderen Goes, april 2005 Uw «I Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. dc Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prummtraat 25,4431 DC VGravcnpoldp] Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelani uitvaartverzorgini de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Help het geluk 'n handje: collecteer vo«' Kinderhulp! Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijk' collecteweek in het voorjaar Helpt u mee? Bel 0570 61 1899. föy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40