PZC Van der Hooft n(o)vib GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AE Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail? alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte In liefde ontvangen Ezra Willem Peter 22-05-2005 Zoon van Peter en Tanneke Brouwer-Louwerse, broertje van Mirre. Brouwerijstraat 7 4356 AL Oostkapelle Tijdelijk adres: Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen Overlijden "Je mag geen bloesem plukken Maar de wind kan nie t lezen Vol ongeloof hoorden we dat Tommy is overleden. Lieve Charmain, Koos en opa de Jager, er zijn geen woorden als het hart bloedt. Wij zijner voor jullie. Mieke Jan Ferry t Patricia Ronald Annemarie Heel onverwacht verloren wij op 11 april 2005 kameraad en collega Tommy IJdens Wij wensen zijn familie, vrienden en collega's van de Berdenis van Berlekom heel veel sterkte. Dat jullie steun bij elkaar kunnen vinden. Vrienden, leiding en bestuur van de Kazan de Wolfgroep Middelburg Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden en dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, is veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man,, onze va- derenmijn schoonvader Hierapersad Eddy Pherai Roy echtgenoot van Koenta Lalbiharie in de leeftijd van 55 jaar. Vlissingen: S. Pherai-Lalbiharie Paul Satish Joyce en Martijn Vlissingen, 13 april 2005 Suze Groeneweglaan 10 4385 KC Vlissingen Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 15 april van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 16 april en zondag 17 april van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsceremonie zal worden gehouden op maandag 18 april om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Een. bijzonder mens en een gewaardeerde vriend is overleden Chris Ludekuse Jaap Gesink Nicolien Nova Diepbedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve dochter, onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Jeannette van der Aa-Janssens Echtgenote van Ad van der Aa Goes: M. A. Janssens-Coppens Goes: Peteren José Janssens-Pouls Goes: Leon en Nelly Janssens-de Meij Nichten Waalwijk, 13 april 2005 \uitvaartverzorginj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 i Veerseweg 36,4332 BG Middelburg vv.degrootdekani.nl Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor alle fijne dingen die wij tijdens zijn leven samen hebben beleefd, geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze geweldige vader en fantas tische opa Johan Gerard Kernkamp Jan kapitein ter zee b.d. Pengalengan, Indonesië Goes, 6 april 1931 14 april 2005 Goes: L. Kemkamp-Reedeker Boxmeer: Willem en Machteld Kernkamp-Vos Dirk-Jan Alex Paula Arnhem: Mariëtte en Bas Loeve-Kemkamp Rein Tom Wemeldinge: Katja en Peter Koelemij-Kemkamp Hans Donald Jeroen Max De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maan dag 18 april om 14.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (A58, afrit 38). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Daarna bent u van harte welkom in de koffiekamer. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Onze geliefde broer, zwager en oom is overleden. Wij denken met dankbaarheid terug aan zijn per soonlijkheid, zijn levenslust en zijn sterke verhalen. Johan Gerard Kernkamp Jan Opeinde: F.H. Kernkamp W.A.T. Kernkamp-Gelders Arnhem: J.D. Greep-Kernkamp J.G. Greep Virginia Beach (VS): W.J.H. Kernkamp E. Kernkamp-Goedewaagen en neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van oom Willem Geelhoed Hij stond altijd voor ons klaar! Rien, Matthy, Tony en Tim Want u is geboren de Christus, Uw Heer, Zijn eigendom zijt ge in leven en ster\>en! We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma. We zijn haar dankbaar voor alle liefde en zorg waar mee zij ons steeds heeft omringd. Jannetje Rottier-Steketee getrouwd geweest met Jacob Rottier Gastvrij, hartelijk en meelevend, een leven lang. Ze werd 89 jaar oud. Onze bijzondere dank gaat uit naar Lianne en de dames en heren van de Thuiszorg. Oostkapelle: Adri en Hannie Rottier Nw en St. Joosland: Maarten en Jannie Rottier Grijpskerke: Kees en Mia Rottier 's-Heer Arendskerke: Jan en Lia Rottier Kapelle: Sjaak en Ali Rottier Nieuwdorp: Ineke en Roland Habers Kleinkinderen: Jéan en Roeland Martin en Evelyn Leonie en Kees Annet en Frans Carolien en jacco Marjan en René Jacco Joke en Hans Sandra en André Ramon Anniemiek en Tim Frank, Inge Ilona, Jeroen Achterkleinkinderen: Femke, Geert Christoph, Emma Maik, Joyce Fleur, Rosa Erwin, Niels Carlo, Corine Nieuwdorp, 14 april 2005 Correspondentieadres: Duinweg 46b, 4356 GB Oostkapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 19 april om 13.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp, waarna aansluitend de begrafenis om 14.00 uur zal plaatshebben op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw, Hertenweg 2, gelegenheid tot condoleren. Uw *^s| Vertrouwen Waard. Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravcnpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Dankbetuiging Nooit meer zijn lach... Zal het missen ooit verdwijnen zal de zon ooit weer schijnen. Zal het zonder hem ontwaken je ooit minder kunnen raken. Nooit meereen kus, nooit meer zijn lach alles gaat terug naar die ene dag. Als verdoofd probeer je te accepteren dat je het zonder hem moet proberen. Hoe kan je doorgaan zonder hem hoe moet het verder zonder zijn stern. Je ziet en hoort hem telkens weer het gemis wordt niet minder, alleen maar meer. Je voelt je gebroken en verscheurd sommigen zeggen, je hebt nu genoeg getreurd. Maar hoe kunnen ze weten van het verdriet als je er aan denkt dat je hem nooit meer ziet. Wij zijn geraakt en getroost door de vele hartverwar- j mende blijken van medeleven die wij tijdens het ver- blijf in het ziekenhuis en na het overlijden van onze zo geliefde Theo mochten ontvangen. Hiervoor onze oprechte dank. Nolly Gelok-Baarends Peter en Lenie Jeroen en Janette en kleinkinderen Goes, april 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Corrie Hoogenboom-van Prooijen Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Ada en Henk Anton en Marleen en kleinkinderen April 2005 vrijdag 15 april 2005 Mijn oma blijft mijn oma zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens, dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve OMA Annet. Frans en Maik Carolien, Jacco en Joyce Marjan, René, Fleur en Rosa Jacco De geur is gebleven, ook al is de bloem verwelkt. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij mede dat rustig van ons is heengegaan onze moeder, groot- en overgroot moeder Atie Roodenburgh-Klaasen arts Voorburg, Middelburg, 21 december 1914 14 april 2005 Middelburg: Irene Maat-Roodenburgh Peter Maat (in herinnering) Alexandra en Rick Pieter Bas en Léonie Thijs Teteringen: Pieter Roodenburgh Sylvia Roodenburgh-de Weerd Roelien Frederick Alexander Carolien Middelburg, Rouaansekaai 39 Correspondentieadres: Wildhage 13,4847 CS Teteringen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 18 april van 11.00 tot 11.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaah 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 12.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. gezichten hadden geen naam meer en dagen zeiden je niets er was alleen nog stil verdriet "ik weet het niet Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma, Jannie Both-Roodzand weduwe van Pieter Both op de leeftijd van 91 jaar. Wij danken het personeel van Zorgcentrum "Scheldehof" voor de goede en liefdevolle verzorging. Ben en Roza Both-de Jong Dennis en Jeanine Elvira Vlissingen, 11 april 2005 Correspondentieadres Ruysde Beerenbrouckstraat 159 4384 ES Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplech tigheid in besloten kring plaatsgevonden op donder dag 14 april in het crematorium te Middelburg. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan onze moe der, oma en overoma Adriana de Dreu-Otte weduwe van Marinus de Dreu in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn het personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 2) dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Ovezande; C.A. de Dreu J.C.M. de Dreu-Fraanje Ovezande: Ronnie en Anita Mike, Demi Rotterdam: Jack en Edwin Goes: André en Melissa Goes, 13 april 2005 Correspondentieadres: Baandijk 12, 4441 TM Ovezande. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 18 april om 15.15 uur in rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Hervormde Begraafplaats te Ovezande. Na afloop van de begrafenis is in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Dankbaar voor alle mooie en Fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij U kennis dat van ons is heen gegaan mijn zus, onze schoonzus en (oud)tante Neeltje Suzanna Wattel-Louwerse in de leeftijd van 92 jaar. P. J. Louwerse t M. Louwerse-Moens t J. P. Louwerse t G. Louwerse-Bosch J. Louwerse t S. N. Hekhuis-Louwerse L. Hekhuis (achter)neven en (achter)nichten Vrouwenpolder, 13 april 2005 Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Neeltje Suzanna Wattel-Louwerse Veere: J. Wattel Veere: M. N. Wattel-Wondergem Serooskerke: C. Wattel-Louwerse Neven en nichten Marcellne komt uit Burkina Faso. Een (and waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.hi HOE GROOT IS JOUW WERELD Het hartverwarmende medeleven dat wij mochten ont vangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlij den van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Willem Dorst heeft ons goed gedaan. Op deze wijze willen wij u allen hiervoor hartelijk dan ken. L. P. Dorst-Lokerse Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, april 2005 Nederlandsex]/ Hartstichting vrienden van de hartstichting Als u morgen getuige bent van een hartstilstand J dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpvefy Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uitea boekje geleerd worden. Geef u op voor een prakte cursus die gemiddeld zon 4 tot 6 uur duurt. Toelali zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. DeAED V shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartacfe» treert. gesproken opdrachten geeft en op een vei'«J betrouwbare manier een stroomstoot kan geven, leeg jjjjj in het bezit van een geldig reammatiediploma, kan Bun defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. fcjan Iet ner Reanimatie en AED zijn voor iedereen vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandy tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-De'.i? telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnew Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kr:; afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op mai Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 348c e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met hel Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30