PZC Plaats uw familie berichten in de PZC donderdag 14 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t'm vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden "Je mag geen bloesem plukken" Maar ae wind kan niet lezen... Vol ongeloof hoorden we dat Tommy is overleden. Lieve Charmain, Koos en opa de Jager, er zijn geen woorden als het hart bloedt. Wij zijner voor jullie. MiekeA Jan Patricia Ronald Annemarie Ons bereikte het tragische bericht dat Tommy IJdens oud-leerling van onze school plotseling is overleden. Wij allen zijn hierdoor diep geschokt. Tommy is in 2002 aan onze school geslaagd voor zijn MAVO-diploma. Wij herinneren ons Tommy als een prettige, be trokken leerling, met het hart op de juiste plaats. Wij wensen de familie en vrienden heel veel kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Namens bestuur, directie en personeel, de ouderraad, leerlingenraad en alle ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap, R. Haks, rector Middelburg, 13 april 2005 "Alles van waarde is weerloos" Lucebert Charmain en Koos, in gedachten omarmen we jullie en wensen jullie veel sterkte toe met het verlies van Tommy Cliënten en medewerkers de Onderneming, Vlissingen Nog steeds verdoofd en vol ongeloof, maar vooral zo machteloos... Tommy IJdens ...gewoon veel te jong. Wij wensen zijn moeder en verdere familie heel veel kracht toe. Alle medewerkers Fit for All g stier Hffieègefuii erf mijn vriend omringd met 6foemen heS ikffem daarna te rustegelegd in mijn fart. Chris Ludekuse Zeer bedroefd maar met een ontuitwisèare herinnering aan zijn leven is zeer onverwachtmaar vredig van ons heen gegaan Chris Ludekuse JiCCes Christiaan Johannes in de (eeftijdvan 59 jaar. Oost-Souburg: Marion Ludekuse Meerssen: Maartje Beijer-Ludekuse EmielBeijer Correspondentieadres: Braamstraat 31 4388 CN Oost-Souburg De crematieplechtigheid zat plaatsvinden op zaterdag 16 april om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen rouwkleding Zij die geen rouwbrief hebben ontvangengelieven deze ad- vertentie als zodanig te beschouwen. Lieve pap ik zaCje vreselijk missen Marion Zeer bedroefd zijn wij door het overlijden van Chris Ludekuse we zullen je missen. RonvandeVeire Karin van de Veire-Krijger "Purple rain" Vredig ingeslapen Chris Ludekuse Voor altijd, rust zacht. Lientje Laven moeder van zijn twee dochters Na een langdurig gevecht tegen een niet te overwin nen ziekte, met vele goede en slechte perioden, heeft ze de strijd moeten opgeven. Mijn allerliefste vrouw, moeder, oma, (schoon)zusje en tante, onze lieve Carmen Carmen de Froe-Gretsch Berlijn, Burgh-Haamstede, 28 december 1944 13 april 2005 Burgh-Haamstede, C. de Froe Rotterdam, Marcus ter Meulen t Bergschenhoek, Corinna en Dick Zuijderwijk Juliette, Sophie, Nina Rotterdam, Jan Frederik de Froe Nermin Gürler Berkel en Rodenrijs, Edward de Froe Alieke Zijlstra Noortje Rotterdam, Pieter Paul de Froe Erica van Stipdonk Schwenningen, Dörthe en Hans Nigg-Gretsch Andreas, Holger Hattem, H. J. Nuboer-de Froe Rozenlaan 3 4328 KP Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst zal gehouden worden zater dag 16 april in de Gereformeerde kerk, Platboslaan 1 te Haamstede, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op be graafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 1 te Haam stede, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "De Torenhoeve", Torenweg 38 te Nieuw-Haamstede. Wij zijn zeer getroffen door het verlies van onze collega Carmen de Froe die door ziekte vroegtijdig ons team moest verlaten. Met waardering kijken wij terug op de tijd dat wij met haar samen mochten werken. Namens het hele Torenhoeveteam wensen wij Cees, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wie van u zonder zonde is, werpe het eerst een steen Joh. 8:7b Dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, ge ven wij u kennis dat geheel onverwachts van ons werd weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve zus en schoonzus Jacoba Kornelia van de Parel-Waterman in de leeftijd van 69 jaar. Kruiningen: J. van de Parel Emmeloord: C. M. Sijtsma-Waterman R. Sijtsma 12 april 2005 Langeviele 9,4416 CE Kruiningen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. G. van Dijk, wordt zaterdag 16 april om 10.30 uur ge houden in het verenigingsgebouw Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begra fenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 10.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de be grafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze schoonzus en tan te Koos van de Parel-Waterman Kruiningen: P. van de Parel M. van de Parel Krabbendijke: M. Schrijver-van de Parel P. Schrijver Neven en nichten Kruiningen, 12 april 2005 Nooit meer "ik heb nog een postje voor je" Cor, bedankt voor je vertrouwen. Mevrouw Meijers en familie heel veel sterkte. Kees Karelse Adviesburo Karelse, Goes Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. (Matthéüs 11:28) Bijna vier jaar na het overlijden van haar man is plot seling een eind gekomen aan het leven van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder. Op haar authentieke manier, met veel liefde voor de natuur, wist zij haar leven invulling te geven. Helpende handen van de vele mensen om haar heen waren daarbij de laatste jaren onmisbaar. Daarvoor was zij zeer dankbaar. Cornelia Agatha Kloosterman-Traas weduwe van Adriaan Cornelis Kloosterman 4 mei 1923 1 12 april 2005 Boskoop: Carolien en Piet Miranda en Robert Marit, Stefan, Judith, Hester Andrea en Harold Rinze en Stefanie Bovenkarspel: Lisette en Frans Hendrien en Mariene Martijn en Rommie Rotterdam: Ada en Jenneke Rijksweg 1 4421 PT Kapelle-Biezelinge Onze moeder is thuis opgebaard, waar geen gelegen heid is tot bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 16 april om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Biezelinge. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Diepbedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Cornelia Agatha Traas weduwe van Adriaan Cornelis Kloosterman Marknesse: C. Traas M. Traas-Meijer Kapelle: J. van Oosten-Traas A. van Oosten t Leiden: D. W. Traas t Cahir (Ierland): W. J. Traas A. Traas-Pelleboer Breda: J. C. Traas A. C. Traas-Tichelman Neven en nichten 12 april 2005 Tot ons grote verdriet ging van ons heen onze gelief de schoonzuster en tante Corrie Kloosterman-Traas Familie Kloosterman Neven en nichten Kapelle, 12 april 2005 Na een vriendschap van vele jaren is onze dierbare en lieve vriendin er niet meer. Nooit meer! Corrie Kloosterman-Traas Wij zullen haar erg missen. Kees en Tineke Bosman-van Egmond 't Hoekje Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare schoonbroer en oom Marinus Leendertse echtgenoot v^n onze zus M. Dekker Fam. Dekker ag Een vechter, zoals wij van je gewend vj| waren tot op het laatste moment. Jjxj Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verdere pijn hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Willem Geelhoed weduwnaar van Klazina Anna Wilderom op de leeftijd van 84 jaar. Wissenkerke: Janny van den Berge-Geelhoed Koos van den Berge Ronald Wissenkerke: Nel Broekhoven-Geelhoed Henk Broekhoven Richard en Sylvia Wendy C? en Wim 12 april 2005 Correspondentieadres: Beatrixstraat 28 4491 GE Wissenkerke De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 18 april om 12.15 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamper land, waarna aansluitend om ongeveer 13.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.30 tot 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na 50 jaar vriendschap hebben wij met verdriet ken nisgenomen van het overlijden van onze goede buur man en vriend Willem Geelhoed We zullen hem erg missen. Kamperland, Adrie en Maatje Versluis en kinderen Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard gebleven is, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Maria Salomé echtgenote van |ozias den Decker in de leeftijd van 86 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in "TerSchelde" mocht ontvangen. Breskens: J. den Decker Terneuzen: J. den Decker (in herinnering) Didam: P. den Decker M. den Decker-van Peer Zuiddorpe: J.S. Sarneel-den Decker F.J. Sameel Koudekerke: C. Jobse-den Decker J. Jobse kleinkinderen en achterkleinkinderen 12 april 2005 Ringlaan 4, kamer 007 4511 HH Breskens De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op zaterdag 16 april om 10.30 uur in "Ter Schelde", Ringlaan 4 te Bres kens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Groede. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Ter Schelde" Liever geen bezoek aan huis Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Neem, Heer, mijn beide handen, en leid Uw kind Tot ik aan d'eeuw'ge stranden, de ruste vind. Joh. de Heer Lied 925 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat on verwachts is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Wilhelmina Jannetje van Kruiningen-de Bel *1 juli 1915 f 13 april 2005 Yerseke: M. van Kruiningen Aerdenhout: Trudy Katsman-van Kruiningen Kees Katsman Goes: Rian de Kort-van Kruiningen Jules de Kort Mirella en Wouter Antoine London(Can.): Leny Jongepier-de Bel Johan Jongepier Marijkelaan 6 4401 GG Yerseke. De dankdienst voor haar leven wordt geleid door Ds. W.F. van de Woestijne en zal plaatsvinden op zater dag 16 april om 13.30 uur in de N.H. kerk te Yerse ke. Aansluitend vindt dè begrafenis plaats op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven," Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Nu je slaapt zonder te dromen, zul je nog altijd in onze gedachten voorkomen. Niet alles is voorbij, je blijft bij ons, door wie je was en wat je zei. Dag lieve oma, Mirella en Antoine Je bent niet dood, de Heer heeft je geroepen, bij Hem te wonen in Zijn eeuwig huis; je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu, want je bent veilig thuis. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen (Joh. 14:2) Verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, delen wij u mee dat in alle rust is overleden onze lieve moeder, oma en "oma met de muts" Neeltje Suzanna Wattel-Louwerse weduwe van Jan Wattel in de leeftijd van 92 jaar. Haar le\>enskracht, warmte en opgewektheid zullen ons altijd bijblijven, Castricum: Matty en Martin Marleen en Gerald Aniek, Inge Jan Paul en Mirella Thijs, Lara Oost-Souburg: Rina en Cees Stefan en Monique Charo, Micky Rogieren Romy Nick, Tim Jasperen Natascha Middelburg: Jopy Koudekerke: Suze en Theo Rutger Jordy Jochem Onze dank gaat uit naar zowel het personeel van De Zoute Viever als van de afd. Intensive Care van Zie kenhuis Walcheren Oost-Souburg, 13 april 2005 Correspondentieadres: C. R. A. Havermans, Dongestraat 74,4388 VN Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 april van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur in Zorgcentrum De Zoute Viever, Kamer 120, Don gestraat 1 te Oost-Souburg. Maandag 18 april zal een dankdienst voor haar leven gehouden worden in de Petruskerk, Ds. van Wouwe straat 41 te Serooskerke om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Serooskerke om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Lieve oma Zeeland Oma met de muts U was een bijzondere en lieve oma. Wij zullen u erg missen. Marleen, en Gerald Aniek, Inge Jan Paul en Mirella Thijs, Lara g Begrafenis- en Crematieverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 MAX HAVEIAAR BANAÜ1X. 8EÏEB VAK SMAAK. BETER «00R DE BOEB: iBETER «BOB HET MIUEU. DAT IS DUS MAXIMAAL BEMETEN! Eens aan de avond van mijn bfli breng ik, van zorg en strijden voor elke dag, mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe. Dankbaar voor wat zij voor ons betekendegev^ kennis van het heengaan van onze lieve zorga moeder, oma en oma-oma Jansje Hament-van de Wetering sinds 20 december 1982 weduwe van Willem Johannes Hament Amersfoort Middi 4 april 1910 Bennekom: 113 april j Judith van Beukering-Hamaj Wim van Beukering (in /lering Truus Hament Hans Volkers Wim Hament (in herinnen^ Nel Hament-van Loon Gerda de Jong-Hament Wouter de Jong Lex Westerhuis-Hament Piet Westerhuis lan Hament Tonny de Jonge Gijs Hament (in herinnemi1 Margot Hament-Schnaudt Corrie Fokkens-Hamens in herimei Johan Fokkens Chris Hament Frans Peters Gerard Hament (in heriwieéj Joop Hament (in herinnering Joke Hament-But Terneuzen: Janny Sant-Hament Frits Sant Klein-en achterkleinkindera! Correspondentieadres: Boomvalkstee 9, 4451 CK Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag' april van 11.45 tot 12.15 uur in het Rouwcentns Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele) Aansluitend zal om 13.00 uur de dienst van Wat en Gebed worden gehouden in de aula van de Al? mene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijki Middelburg. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben opdek graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoli de condoleanceruimte van de begraafplaats. Rhenen: Bergen op Zoom: Drunen: Heinkenszand: Amstelveen: Goes: Vlissingen: Ede: Vlissingen: Terneuzen: Vlissingen: Mijn hulp is van de HEERE, Die hemel en aarde gemaaklk Psalm 121:2 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voorn heeft betekend, geven wij u kennis van het plotse! overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oi Gilda Adriaantje Smallegange-Zanè weduwe van G.J. Smallegange in de leeftijd van ruim 95 jaar. 's-Heer Hendrikskinderen: J.A. Smallegange J.J. Smallegange-Groenenh Gilbert Ede: A.J. Smallegange C.L.P. Smallegange-deKoefe Linda en Simon Guido Sabina Goes: G.A. Smallegange (in herinnering Apeldoorn; A.G. Dreef-Smallegange F. Dreef Ernst en Loes Alex en Marjolein Onze dank gaat uit naar alle mensen van Zorgcentrum Poelwijck" voor de liefdevolk verzorging die zij daar mocht ontvangen. 12 april 2005 Zorgcentrum "Poelwijck" Slotstraat 15, 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: J.A. Smallegange, Jan van Renessestraat 18, 4472 BK 's-Heer Hendrikskinderen. Onze moeder en oma is op haar eigen kamer o$ baard in Zorgcentrum 'Poelwijck'. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag t april om 10.30 uur in de Kerkzaal van Zorgcentra 'Poelwijck', waarna omstreeks 12.00 uur de begis nis zal plaatshebben op de Algemene te Wolphaartsdijk. Na afloop van de begrafenis is er doleren in "Poelwijck". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zijn handen hebben voor ons gewerkl zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst ged Hij heeft zijn taak volbracht. Hij rust in vrede. Omringd door zijn naasten is vredig heengegaan 0f lieve man, onze lieve papa, opa en overopa Jan Dingenis Verhage in de leeftijd van ruim 95 jaar. Kapelle: P.A. Verhage-Jacobusse Zuid-Scharwoude: Auke en Nel de Roo-Verhag; Ron en Betty, Anouk, Xenia Charissa, LIL IICJUCL'ULLO Goes: John en Ank Roelse-Verhags Nicole en Peter, Milo Vincent en Joly Vlissingen: Jan en Gerda Vos-Verhage Wolter en Anne-Marie, Savannah, SIC Judith en Alex, Joost, Fleur Krabbendijke, 12 april 2005 Familie Verhage C.D. Vereekeplein 6,4421 CA Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15# van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "DeBft landen", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Beg® plaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit^ digd, zal plaatsvinden op zaterdag 16 april om uur in het crematorium, Westelijke Oude Have# te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruinite'1 het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze bijzondere dank gaat naar het person van zorgcentrum Ter Weel' te KrabbendvM voor de liefdevolle verzorging. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34