PZC 1 woensdag 13 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag- twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Op 12 april 2005 is ons zoontje geboren Damien Zijn trotse ouders en broertje zijn Ivonne de Blaey. John en Iron Luyks Kraaierstraat 7 4415 CW Krabbendijke Geboren onze zoon en broertje Kaj Rowan Thom 11-04-05 Stefan, Chantal en Sem van Lomwei Westerzicht331 4385 BB Vlissingen Jubileum Vandaag, 13 april, vieren onze ouders en grootou ders Arjaan Nieuwdorp en Riek Nieuwdorp-Musse hun 50-jarig huwelijk. U bent welkom op de receptie op vrijdag 15 april van 15.00-17.00 uur in zaal de Blauwe Reiger, Dorps straat 50, Heinkenszand. Kinderen en kleinkinderen Dorpsstraat 147 4451 KD Heinkenszand Overlijden Ongeloof, verbijstering en intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van Tommy in de leeftijd van 19 jaar. "hij was ons zo dierbaar" zoon van: Chris IJdens f Charmainde Jager stiefzoon van: Koos van Schijndel stiefbroer van: Remco en Petra, Jimmy Liesbeth kleinzoon van: Pieter de Jager achterkleinzoon van: Sietske Peelen-Heida beste vriend van: Ferdi en Leon In mijn hart zal ik je bewaren en je naam blijven noemen alsmaar opnieuw. Middelburg, 11 april 2005 Correspondentieadres: Hugo de Grootlaan 7,4334 AS Middelburg Tommy is thuis waar je afscheid van hem kunt ne men op woensdag 13 april van 16.00 uur tot 17.00 uur en op donderdag 14 april van 19.00 uur tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 15 april om 18.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van ae begraaf plaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis moe ten nemen van het plotselinge overlijden van onze neef Tommy IJdens Hij mocht slechts 19 jaar worden. Ooms en tantes: Reeuwijk: Kees t en Nel Middelburg: Bas en Hennie Oostkapelle'. Jaap en Betsie Aix en Provence: Anneke t en Jean Neven en nichten. Erg verdrietig zijn wij door het verlies van Tommy Wij leven intens mee met Charmain, Koos en Opa Piet de Jager. Martha en Karei Maljers-van Schijndel Anneke en Karei van den Berge-van Schijndel Els en Bart Marijs-van Schijndel Lieve Tommy, Wat voelen we ons verslagen. Het was elke keer weer zo gezellig als jij er was. We zullen je enorm missen, maar zijn tegelijk zeer dankbaar aat we je hebben mogen kennen. Onze gedachten gaan uit naar Charmain en Koos. Tommy, je was voor mij mijn beste vriend. Liefs, Leon Martine, Ruud en Annemieke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurjongen Tommy IJdens Charmain, Koos en verdere familie veel sterkte. We zullen er altijd voor jullie zijn. Jac. en Annie Roovers Patrick en Nancy Roman-Roovers Larissa en Kirsten Esther Roovers Ons bereikte het droevige bericht dat is over leden T. IJdens Wij verliezen in hem een gewaardeerde medewer ker collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Laurus N.V. Bijna vier jaar lang mochten wij je onze collega noemen. Je stond altijd vrolijk voor ons klaar en zo zul je in onze herinnering blijven. Tommy IJdens Wij zullen je missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. J e collega's van Konmar Superstores Middelburg Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega Tommy Woorden schieten tekort Bert, Bram, Edwin, Frans, Janus, Joseph, Marlies, Remy, Rob Diep geschokt en zeer verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze goeae vriend, lid en leiding van onze Scoutinggroep Berdenis van Ber- lekom Tommy IJdens We zullen je heel erg missen! Wij wensen Charmain en Koos heel veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Bestuur, leiding en leden van de Berdenis van Berlekom Scoutinggroep Met grote verslagenheid en met ontsteltenis heb ben wij vernomen dat tijdens het sporten onze grote vriend en lid van de Christiaan de Wetstam is overleden. Tommy We missen je! De Stamleden Marco, Maarten, Chris, Leanne, Jessica, Leo, Mariska en Michiel Geschokt hebben wij het bericht ontvangen dat onze leider van de Bevers tijdens het sporten is overleden. Tommy Met liefde en met grote inzet heb je leiding gege ven aan de jongste groep van de Berdenis van Ber- lekomgroep. De kinderen en medeleiding zullen je ontzettend missen. We kunnen ons niet voorstellen datje er bij de op komsten niet meer bij zult zijn. Susan, Marleen, Arianne en alle Bevers "Hoe moeilijkis de stilte te verdragen" (Marinus van den Berg) Met verbijstering zijn we stil geweest toen we hoorden dat Tommy IJdens eerstejaars leerling sociaal pedagogisch werker BBL plotseling is overleden. Wij wensen zijn ouders, naaste familie en vrienden de Kracht toe en troost om het missen van Tommy te kunnen dragen. Namens het College van Bestuur van ROC Zeeland, personeel en leerlingen van cluster Welzijn B. A. Schroevers-Loos directeur opleidingscluster Welzijn Voor Tommy, De weg gaat verder eindeloos Vanaf de dag dat hij begon Je zal hem blijven volgen Maar nu achter de horizon Klas sociaal pedagogisch werk 3 BI A Jos, Laura, Rogier, Bernadette, Saskia, Wendell, Tom, Sacha, Willeke, Aicha, Fariba, Myriam, Caroline, Ruth, Leo, Samira, Lineke, Jacqueline en Els Davidse (mentor) Verbijsterd en geschokt zijn wij door het plotse ling overlijden van Ferdi's vriend Tommy IJdens Wij wensen Charmain en Koos alle sterkte toe. Leo Tilroe Stijntje Verdoold Louis Tilroe Bijna je rijbewijs.... Verslagen hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Tommy IJdens Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe met dit enorme verlies. Angelo Vreeke en het team van Wolf rijbewijsshop Plaats uw familie berichten in de PZC Wij zijn verbijsterd door het plotselinge overlij den van Tommy IJdens zoon van onze lieve vriendin Charmain de Jager Wij wensen Charmain, Koos en de verdere familie veel kracht toe. Rudi, An ia, Lukas en Arjan Arthur, Renée en Koen Waarom jij? lieve, vrolijke, spontane T ommy student, meester, maatje wat zullen wij je verschrikkelijK missen juffen, meesters, kinderen en ouders Archipelschool Ravenstein Tommy Voor ons was je al meester! We zullen je missen! $fo-hdjkJ UW'* Jtnhifpr rifUeT Sale rr\a. Pahi^ Juf Wilna en Juf Trudie ArchipelschooJ Ravenstein groep 3 'je handen hebben voor ons gewerkt Met grote droefheid delen wij u mede dat na een pe riode van intense rouw en verdriet onverwacht door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve zorgza me vader, schoonvader en onze opa Jacob Schroevers weduwnaar van Maatje de Ridder Geboren 15 februari 1936 Overleden 11 april 2005 Amemuiden: C. Schroevers (in herinnering) N. Schets-Schroevers J. Schets Charlotte Collin Arnemuiden, Schuttershof 14b Correspondentieadres: Schoolstraat 34,4341 AK Arnemuiden Mijn vader is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 14 april van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 16 april om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaande vindt er voor familie en be langstellenden een rouwdienst plaats in de Neder lands Hervormde Kerk te Arnemuiden, die aanvangt om 11.00 uur en geleid zal worden door de weleer waarde heer Ds. A. Goedvree. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het Verenigingsgebouw Rehoboth van de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit geen spelletjes meer doen. Nooit meer spelen. Dag lieve opa Charlotte, Collin Plotseling heeft de Heere uit ons midden weggeno men onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Schroevers Arnemuiden: C. Schroevers P. Ventevogel-Schroevers J. Ventevogel Oude Tonge: K. Schroevers E. Schroevers-Boone Amemuiden: A. Schroevers neven en nichten Amemuiden, 11 april 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zwager Jaap Schroevers Oostkapelle: T. Davidse-de Ridder B. Davidse Amemuiden: J. P. de Ridder J. de Ridder-Siereveld Neven en nichten Arnemuiden, 11 april 2005 Dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen geven wij kennis van het overlijden van onze buurman Jacob Schroevers Gerard en Lia Corina, Willemijn Arnemuiden, 11 april 2005 HUISARTSENPRAKTIJK ZOUTELANDE DONDERDAG 14 APRIL vervalt het inloopspreekuur om 7.30 uur. Vervolgens vervalt op iedere dinsdag daarna het inloopspreekuur, tot nader bericht. DONDERDAG 14 APRIL wordt de praktijk waargenomen door de heer en mevrouw van Eede, huisartsen, op bovenstaand praktijkadres. A. A. van der Male, huisarts. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve pa en opa Cornelis Andries Meijers - Cor- Geboren, Overleden, 8-5-1930 11-4-2005 Hennie Meijers-van Doorn Els en Wim van den Heuvel Anton Moniek Jan en Rita Meijers Annelies Irina M. D. de Grootstraat 44 4461 WD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 15 april van 13.45 tot 14.10 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden om 14.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcen trum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelan den'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het bericht dat plotseling is overleden Cor Meijers Wij wensen de familie veel sterkte toe. J. van Doorn-van Hekke Jan van Doorn Tineke Schakel-van Doom Jan Kees Schakel Anna, Eva en Vera Op deze wereld was hij een van de velen, voor ons was hij de hele wereld. Heden is rustig van ons heengegaan mijn lieve zorg zame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Izaakde Veij Sjaak in de leeftijd van 80 jaar. Vlissingen: Maria de Veij-Duister Oost-Souburg: Ko en Rineke de Veij-Geldof Vlissingen: Monique en Mare Dimitri, Anouchka Breda: Nicole Hit Percy 11 april 2005 Schutterijstraat 11 4381 GK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 april van 14.45 tot 15.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte vanjjèt crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat heden, zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Marinus Leendertse echtgenoot van Maria Dekker in de leeftijd van 81 jaar. Oost-Souburg: M. Leendertse-Dekker Malden: Ella en Hans Saskia Kapelle: Marius en Joke Anne Henrike Biggekerke: Erik en Christianne Roald Leon Frenk 4388 AH Oost-Souburg, 12 april 2005 Oranjeplein 150 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrij dag 15 april van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Zaterdag 16 april zal er om 10.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden in het P.K.N. kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Sou burg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Oost-Sou burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Ark", achter voornoemde kerk. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 uur tot 10.15 uur ook gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachtse overlijden van onze broer en zwager Pieter Vreke Wij wensen de nabestaanden veel kracht en sterkte toe. Middelburg: N. P. Goedhart-Vreke W. J. Goedhart C. Dekker Serooskerke: J. Wondergem-Geertse HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT... Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 -94 76 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS j T/) Selfsupporting Africa Ze hield zo veel van mensen, zon enblo^ Dankbaar voor alle mooie en fijne herinnering» zij achterlaat, geven wij U kennis dat vanonsisfe, gegaan mijn zus, schoonzus en onze (oud)tante^ Johanna Wilmot Klink "tante Anna" Tegal, 16 november 1919 t Goes, 11 april» Amsterdam: W. Wilmot Klink Delft: H. Wilmot Klink-Land Overleden broers en zussen: Reinier, Elza, Kitty, Willen Octave, Francois, Edwigejf, (Achter)neven en nichten Wij willen het personeel van afdeling F van heiO, terschelde Ziekenhuis bedanken voor hun lie\-:. goede verzorging van tante Anna. Correspondentieadres: Gerry Andi Ganjoe Bandeliersberg 199,4707 SJ Roosendaal Donderdag 14 april is er van 18.30 tot 19.00uir- legenheid tot afscheid nemen van tante Anna in uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraatj Goes. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden vrijdag 15 april om 12.00 uur in het cremator;- aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelfo Voorafgaand aan de bijeenkomst kunt U aldaar^ 11.45 uur nog afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in dep doleanceruimte van het crematorium. Indien U geen rouwbrief heeft ontvangen, kus deze advertentie als zodanig beschouwen. Wees niet verdrietig, ik heb een heel mooi leven gelui Onze lieve moeder is overleden C. C. J. Wijnbergen-Schoonakker Catty 07-03-1915-07-04-2005 Cees en Helga Marja Vincent en Vanessa Marjolijn en Freek Jolijn en Guno Ella Evelyn en Erik Mathijs Annelies Carolina en Richard Correspondentieadres: M. J. A. van der Ven-Wijnbergen Haagweg 86 D 2282 AD Rijswijk Op haar eigen verzoek heeft de crematie in bi kring plaatsgevonden. Door tranen van verdriet komt de glimlach van de herinnen^ In alle rust is overleden onze lieve zorgzame rosi oma en overgrootoma Jacomina Snoep weduwe van Joost Boogaard Rotterdam, t Middelbw 6 septem ber 1911 6 april 2(1 Met dankbaarheid kijken wij terug op de fcorletijl die zij in het verpleegcentrum Jacob Roggeveen!mii mocht doorbrengen, omringd door goede zorgen aandacht. Middelburg: Corrie en Adrie van der Welk' Boogaa Hans en Helène van der Wel! Charlotte, Marleen Rob van der Welle en Rob Vroon Bergen op Zoom: Joke en Henk van derWefe Boogas Miranda en Eric van Eekek Sven, Ashley Wendy van der Wekken en Coettli Femke Veronique en André Uijtdeivil Kevin, Amy Middelburg: Elly en Fred Schonis-Boogaarcj Rutger, Annegien Molenberg 21 Correspondentieadres: W. Arondeusstraat 72 4333 DB Middelburg Overeenkomstig de wens van mama is zij in besloa kring op 12 april begraven. "Er is een weg die je alleen moet gaan geen mens kan op dat pad je vergezellen. Je diepste angsten kun je niet vertellen en je moet verder, tot God zelf je stil doet staan'. Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Vurssche" in Axel, geven wij u kennis van hetovaS den van onze lieve moeder en oma Jacomina Riemens sinds 11 november 1964 weduwe van Willem Simon Buijze verwelkomd op deze wereld op 4 juni 1908 naar Huis teruggekeerd op 9 april 2005 Axel: Ko Buijze Lola Buijze-Frablewicz Axel: Suzan van Meurs-Buijze Koudekerke: Bets Janse-Buijze Adrie Janse t Axel: Gijs Buijze Wies Buijze-Vanhijftef Gré van Driel Axel: Ina Vonck-Buijze Theo Vonck t Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bankertstraat 5,4571 BS Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehoudent? donderdag 14 april om 14.00 uur in de Protestant Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden opde^ gemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie coni leren in voornoerqde kerk. Voor het vervolg van familieberichten zie pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30