e El $9 J KiVuderM Genieten in DRENTH PZC Let op dit keurmerk kunst en antiekbeurs giro 404040 Aangepaste vakanties voor iedereen! dinsdag 12 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter Sera Sera Elizabeth Petronella Zij is geboren op 9 april 2005. Mario en Chantal Kalisvaart-Boonman Quistkostsedijk 3 4434 PL Kwadendamme Overlijden Weinig nemen en veel geven, altijd liefdevol en warm. Als de mensheid zoals jij was, was de wereld niet zo arm. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moe der en oma Johanna Adriana Anthonisse-Burgel Hanny in de leeftijd van 60 jaar. Kruiningen: M. J. Anthonisse Goes: Jacqueline en Herman Koelewijn-Anthonisse Cynthia, Mario Goes: Ronny en Ella Anthonisse-Kerkhove Richard, Remco Kruiningen: Monica Anthonisse en Coen Schoonen Rotterdam, 9 april 2005 Correspondentieadres: J. G. Koelewijn-Anthonisse Breitnerstraat 26,4462 SN Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder, waar woensdag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. Vrijdag 15 april zal om 14.00 uur de crematieplech tigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hanny hield van rozen. Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Kruinin gen, doktoren en personeel afd. B1 van de Daniël den Hoedkliniek in Rotterdam voor de liefdevolle zorg en begeleiding. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Lieve oma We houden van je en zullen je nooit vergeten! Cynthia en Mario Richard en Remco Op 9 april overleed onze lieve en dappere dochter, zus, schoonzus en tante Hanny Burgel echtgenote van Rinus Anthonisse A. Burgel G. Burgel-Wolse f Gonno en Lina Sylvia en Arnold, Manon Elly en Kees Bianca en Joris Ronald en Joyce Kruiningen, 9 april 2005 "Eens als de bazuinen klinken Met dankbaarheid in ons hart, voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat de Here tot Zich heeft genomen onze lieve vader Hendrik Cornelis van 't Hof Henk echtgenoot van Ineke van 't Hof-Mudde t Brouwershaven, t Groningen, 14 februari 1940 9 april 2005 Anda van 't Hof Ka tja van 't Hof Onze vader is opgebaard in "Het huis van Afscheid", Melisseweg93 te Groningen. Bezoek graag alleen in overleg met de familie. De Dienst van Woord en gebed zal worden gehou den op donderdag 14 april om 13.30uurindeCatha- rinakerk aan de Brink te Roden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula, Borglaan la. Correspondentieadressen Bottemaheerd 1019737 NC Groningen Folkingestraat 59a, 9711 JV Groningen Begrafenis- en CremaUeverzorglng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Onverwacht is overleden onze zwager A. P. van Moolenbroek Middelburg: J. E. van Loo-Polderdijk P. C. van Loo Kloetinge: F. M. Polderdijk Middelburg, 11 april 2005 God keek rond in Zijn tuin v en zag een lege plaats. X9L Toen keek Hij neer op onze aarde en zag jouw moe gelaat, fjij feed zijn armen om jou heen en nam je mee om uit te rusten. Gods tuin moet wel prachtig zijn Hij kiest alleen de beste. Op 77-jarige leeftijd is van ons heengegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Theresia (Jo) van den Dries-Keizer weduwe van Adrianus van den Dries 's-Heerenhoek: Goes: Wolphaartsdijk: Oost-Souburg: 's-Heerenhoek: Heinkenszand: Kloetinge: 's-Heerenhoek: M. Boonman-van den Dries B. Boonman J.van den Dries J. C. van den Dries-Raas M. M. de Kok-van den Dries K. de Kok P. J. Lensen-van den Dries D. A. Lensen J. G. van den Dries A. F. van den Dries-Boonman G. A. M. van den Dries M. A. van den Dries-Heijboer C. J. J. Dalebout-van den Dries C. P. Dalebout A. J. L. van den Dries N. L. E. van den Dries-Fennema Kleinkinderen en achterkleinkind Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwil ligers van verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes. 11 april 2005 Correspondentieadres: Zaagmolenstraat 38, 4461 BLGoes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur en op donderdag 14 april van 8.45 tot 9.15 uur in het mortuarium naast de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 14 april om 9.30 uur in voornoemde kerk, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatsvinden op het R.K.-Kerkhof al daar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve". Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante J. T. van den Dries-Keizer Familie van den Dries In het huis Mijns vaders zijn vele woningen... Joh. 14:2 Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat thuis, in haar vertrouwde omgeving van ons is heen gegaan mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Bout (Adrie) echtgenote van Evert Philippus Nieuwkerk Tholen t Poortvliet 31 juli 1926 10 april 2005 Poortvliet: Evert Ph. Nieuwkerk Tholen: André Nieuwkerk Tineke Nieuwkerk-de Pagter Amsterdam: Johan Nieuwkerk Breda: Adriaan Nieuwkerk Marijn Kroese Kleinkinderen Achterkleinkinderen Parallelweg 5 4693 BD Poortvliet Adrie is thuis opgebaard waar woensdag 13 april van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. D.V. Donderdag 14 april wordt om 13.15 uur de herdenkingsdienst gehouden in de Gereformeerde Kerk, Zuidplantsoen 3 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust in vrede Mevrouw Roland H.V.G. 'Zuiderwijk' Heden overleed mijn zwager Henk Willemse J. de Hamert J. M. de Hamer-But en kinderen Heden overleed onze schoonzus en tante Sentina Huiszoon-Gabrielse in de leeftijd van 85 jaar. Domburg: N. van Dijk-Huiszoon Westkapelle: K. Huiszoon J. Huiszoon-Lievense Westkapelle: L. Huiszoon L. Huiszoon-De Kam Neven en nichten Westkapelle, 9 april 2005 Voor een zorgzame begeleiding ÜJTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 ■j Voorzorg en advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart Tevens mogelijkheid tot depositostorting TJij koesterde ons en was 'n pracht vader. De laatste jaren koesterden wij jou. Heel verdrietig, maar ook heel dankbaar dat hij niet geleden heeft, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa en overopa Franciscus Moison echtgenoot van Klazina Balleur Ovezande, 5 augustus 1915 Lewedorp: Roosendaal: Bergen op Zoom: West-Souburg: Heinkenszand: Heinkenszand: Domburg; Utrecht: Ovezande: Goes, 10 april 2005 K. Moison-Balleur Rinus en Marian Moison-Merks Saskia, Michiel Plony en Jan Meulblok-Moison Sjak ko, Frank Joke en Wien Hamelink-Moison Rob en Nicole, Damian Rudi en Ellois Corrie en Sjaak Koole-Moison Raymond en Anne Mia en Willy Nieuwdorp-Moison Alwin Miranda en Tyas Ineke en Geerard Schipper- Moison Clazien Moison en Hans Hoppe Johnny en Mirjam Moison- van Zunderen Youri, Mitchel Zorgcentrum 'De Kraayert' Deltastraat 2, kamer 203 4456 BB Lewedorp Op vrijdag 15 april willen wij hem tijdens de viering van 13.30 uur in de Kapel van 'De Kraayert' in het bijzonder gedenken, waarna er gelegenheid is om af scheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 16 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Wil librordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof al daar. Na afloop van de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, geliex'e deze advertentie als zodanig te beschou wen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcen trum 'De Kraayertvoor de liefdevolle verzorging. Dag "oude"opa kusjes Damiën, Rob, Nicole Zaterdag 16 april is De Blauwe Reiger, Dorpsstraat 50, Heinkenszand GESLOTEN wegens familieomstandigheden. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat toch nog plotse ling is overleden onze vader en opa Pieter Vreke weduwnaar van Maria in 't Anker 30 juni 1913 t 10 april 2005 Grijpskerke: P. J. Vreke A. Vreke-Geertse Middelburg: Tony Vlissingen: Michel en Chantal Justin Biggekerke: Rilana en Timo Middelburg, 10 april 2005 "Swerf-Rust" Correspondentieadres: Loodholseweg 1 4364 AT Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 15 april van 11.00 tot 11.15 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal aansluitend wor den gehouden aldaar om 11.15 uur, waarna de be grafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op zondagmorgen 3 april 2005 is overleden ons clublid Klazina Hendrika Roskam-de Priester Geboren 23 februari 1913 Overleden 3 april 2005 Voorburg Middelburg Klaasje was Soroptimist sinds 1954. Wij gedenken haar als een trouwe en liefdevolle vriendin. Namens Soroptimist Club Walcheren Kitty Lindenbergh, voorzitter Margrit Scherphuis, secretaris www.uitvaaftzorgcentrum.nl P Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving Tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) www.cbf.nl "Ken hem in al uw wegen Na een leven van zorg en liefde voor en om ons allen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba Maria Boone-Meerman weduwe van Cornelis Boone In de leeftijd van 92 jaar. Kapelle: Maatje Boone-Overbeeke (in herinnering en Jos Overbeeke Lia en Bas - Joëlle, Rogier, Onno Jacqueline en Hans - Sander, Lonneke Ellen en Peter-Tessa, Vivian Jaco en Maaike - Tino, Inez Oude Tonge: Betty en Klaas Schroevers-Boone Conny en Mark - Sjoerd, Marie-Chantal, Thijs Nico en Karla - Elise, Giovanni, Verena Jos en Elke Benny en Roos Oudenbosch: Iza en Hans Meulenberg-Boone Marleen Ronald en Liesbeth - Pien Rudolf en Tisha Stellendam: Jaap en Sannie Boone-Rouw Ronny Leon en Andrea Lucinda en Peter Heinkenszand: Piet Boone (in herinnering) Ina Boone-van Rooijen en Jaap de Fouw Melanie en Roel Tamara en Patrick - Isabelle, Gijs Faisca en Harry Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis VliedbergHet was voor moeder een thuis en ook wij als familie genoten en>an, dank jullie wel. Koudekerke, 10 april 2005 Correspondentieadres: Familie J. Meulenberg Romelaan 514731 EG Oudenbosch Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 april a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 14 april om 12.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Vooraf zal er om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Nederlands Hervormde kerk te Amemuiden. waarin voor zal gaan Ds. Goedvree. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Woonzorgcentrum Beaufort, Nieuwlandseweg te Amemuiden. Plotseling heeft de HEERE uit ons midden weggeno men mijn lieve zuster, schoonzuster en onze tante J. M. Boone-Meerman Amemuiden: C. A. Meerman M. Meerman-Wondergem neven en nichten Amemuiden, 10 april 2005 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve tante Koos We zullen haar heel erg missen. Bert en Iza van der Hors*. Benny, Natascha en Janna Kees en Vanessa Verdrietig zijn wij dat onze lieve buurvrouw en vriendin Koos Boone is overleden. Wij zullen haar hartelijkheid missen. Bure Leintje Henk en Trudy Kees en Rita Plaats uw familie berichten in de PZC 17 -24 april 2005 Brabanthallen 's-Hertogenbosch dagelijks 11-19 uur donderdag 11-22 uur zondag 24-4 11-18 uur www.antiekbeurs-denbosch.nl Dankbetuiging En plotseling... lieve Armand ga je dood ondraaglijke pijn dit leed onmeetbaar groot zal altijd bij ons zijn... En dan... verder gaat het leven een lange weg van rouw een dierbare herinnering heb je ons gegeven Armand, een herinnering aan jou Wij danken u voor de overweldigende wijze,; medeleven en steun, die we middels kaar» brieven, e-mail, bezoek, telefoon en bloemen,) u hebben ontvangen bij het overlijden van; j mand. Ben en Zitta Broijl-Hus» Mariolein en Daan Eline en Edwin Cadzand, april 2005 NATIONAAL I F O NC Kinderhulp geeft een beetje gewon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? tel 0570-611899 www.kinderhulp.nl Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aan gepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! Cultuur, natuur of zon en strand voor elk wat wils en met alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn. In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert Lr. op de Veluwe. Bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl of bel de afdeling reizen om de gids te bestellen: T 020 589 64 85 verblijf in Golden Tulip Westerbork**" verblijf in 2-persoonskw« dagelijks ontbijtbuffet gratis parkeergelegenheid Ontdek het prachtige noordoosten van Nederland! Supervoordelig naar prachtig Drenthei Want KRAS Stervakanties heeft een spotgoedkoop 4-/5- en 8-daags autoarrangement samengesteld naar Westerbork Een 4-daags of 5-daags verblijf in het uitstekende 4-sterren Golden Tulip Westerbork boekt u al vanaf slechts 99' Oit is inclusief dagelijks een heerlijk ontbijtbuffet' Drenthe is één van de mooiste provincies van Nederland, met uitge strekte heidevelden, hunebedden, bossen en pittoreske dorpjes U kunt in de omgeving heerlijke wandelingen, fiets- én autotochtjes maken Gaat u mee genieten in Drenthe? GOLDEN TULIP WESTERBORK**" Dit uitstekende 4-sterren hotel biedt uitzicht op het cultuur landschap van Westerbork en is gelegen in het midden van Drenthe, in de driehoek Hoogeveen, Assen en Emmen Het hotel beschikt over een gezellige lounge, restaurant en gratis parkeerplaats. De keurig ingerichte kamers zijn voorzien van bad/douche, toilet minibar, kluisje, tv, radio en telefoon TIPS VOOR UITSTAPJES Drenthe heeft voor natuurliefhebbers veel moois in petto Deze provincie beschikt over uitgestrekte bossen en heide velden. uitstekende wandelpaden op de Hondsrug en uiteraard de mysterieuze hunebedroute, waar u de best bewaard gebleven hunebedden van Nederland kunt bewon deren. Tevens kunt u hier prachtige fiets- en autotochtjes maken. Nabij Westerbork bevindt zich het indrukwekkende Herinneringscentrum Kamp Westerbork In het prachtige stadscentrum van Emmen vindt u vele winkels, musea en restaurants. Een absolute aanrader is de mooist! van Europa, het Noorder Dierenpark in Emmen ciehoofdstad Assen heeft een prettig winkel®®^ Drents Museum en natuurlijk het beeld van 'Bartie'J* bezoek waard is het dorpje Orvelte met prachtig reerde, authentieke boerderijen uit begin 19e ziet het: u hoeft zich zeker niet te vervelen In Orf* Aankomstdata HZ 14.698 4 dgn, vrijwel iedere vi 5 dgn, vrijwel iedere m 8 dgn, vrijwel iedere vi n1 S/4 t/m 28/10 an 11/4 t/m 31/10 nl S/4 t/m 31/10 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer4 4/ 5 dgn 4S. 8 dgn 80, welkomstdiner 21.®^ diner 4 dgn 55, 5 dgn 75.8 dgn 6 15 per boeking (verplicht) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders veimekl Exclusief vervoer, reserveringskosten, reis- ringsverzekermg. Vraag uitgebreide reist*»1* reisnummer HZ 14.698 KRAS ]KRAS Stervakanties reisbureaus vindt u in: Alphen a/d R.|n, Almere, Amersfoort. Apeldoorn, Arnhem, Baarn. Breda, Delft. Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg. Utrecht, Venlo, Zvolle INFORMATIE, REISBESCH"1* EN BOEKINCfNj 24 UUR PER DAC, 7 DACfN www.kraü SS 073 - 5 999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34