Sambavoetbal is GPC te machtig PZC Jeugd leeft zich uit in Graauw HVV'24 struikelt over Hulsterloo AZVV staat toch nog remise toe VCK doet aanval op de koppositie Bouthoorn scoort op twee fronten Aardenburg stijgt naar tweede plaats Vlissingers missen finaleronde bekertoernooi door nederlaag tegen Triborgh Oosterhuis wint uitslagen maandag 11 april 2005 door Koen de Vries VLISSINGEN - U kent ze wel, voetbaltrainers die hele wed strijden schreeuwend langs de zijlijn doorbrengen. Er zijn erbij die dat als een uitstekend mid del beschouwen om zichzelf in de schijnwerpers te zetten, maar gelukkig proberen de meesten hun spelers tactisch bij te stu ren. GPC-trainer Carlos de Jon ge stond zaterdag tijdens de be kerwedstrijd tegen SV Triborgh bijna de volle negentig minuten zwijgend voor zijn dug-out. Dat was terecht ook, want wat kun je doen als je ziet dat de te genstander veel meer voetbal lend vermogen heeft? GPC ver loor met 1-3 en kwam daarmee heel aardig weg. En toch, heel stiekempjes had de trainer uit Wolphaartsdijk tij dens de wedstrijd gehoopt op een stunt. Zaterdag-derdeklas ser GPC kwam als gelanceerd uit de startblokken en scoorde via een wonderschone vrije trap van Erik de Ruijter, die via de binnenkant van de paal doel trof, verdiend de 1-0. En ook nadat Triborgh na twin tig minuten het heft in handen nam, bleef de ploeg overeind. De nummer twee van de zon- dag-eersteklasse en finalist van het bekertoernooi van district Zuid 1 van vorig jaar, miste de mooiste kansen en zag boven dien twee vrije trappen op de paal belanden. Onrechtvaardig Tegen de verhouding in ging GPC met een 1-0-voorsprong rusten en toen besefte De Jonge al dat Koning Voetbal weieens heel onrechtvaardig kan zijn. „Als we ervoor hadden kunnen zorgen", zei hij, „dat Triborgh de eerste twintig minuten van de tweede helft ook niet zou sco ren, dan hadden we kansen ge had om te overleven. Je weet dat de tegenstander dan gaat force ren en dat er ruimte komt. Op één onderdeel waren we van daag namelijk even goed als Tri borgh: met de snelheid van de spitsen." GOES - Dynamica-atleet Johan Oosterhuis heeft de North Face Trail Bike Challenge op zijn naam geschreven. De D-junior bleef bij de Run-Bi- ke-Run op het bosparkoers van Brasschaat in België de interna tionale concurentie voor. De Vlissinger schitterde vooral op het onderdeel fietsen en hield zijn voorsprong tot het einde vast. Zo ver kwam het niet. Want na dat de Tilburgers vele kansen hadden laten liggen, kwamen ze in de negende minuut na rust met een frommelgoal op gelijke hoogte. De bal kwam via-via bij Randy Horsten terecht, die van dichtbij raak schoot: 1-1. In feite was die gelijkmaker de genadeklap. GPC, de kampioen van de derde klasse die dit sei zoen zeventien van de twintig competitiewedstrijden won en in de beker Terneuzense Bo.ys, Breskens, RIA W, Arnemuiden, Colijnsplaatse Boys en Groote Lindt elimineerde, had ruim vijf tig minuten sambavoetbal over leefd, maar zakte nu als een pud ding in elkaar. Dat kwam omdat Triborgh met nog meer lef en flair ging voet ballen, maar ook omdat vele Vlissingers naar hun tweede adem zochten. De hakjes en lob jes van de Triborgh-spelers vlo gen de GPC'ers om de oren en ze werden steeds vaker van het kastje naar de muur gestuurd. Vlissingers met enige zelfkennis moeten zich een tikje vernederd hebben gevoeld. En terecht, want in vergelijking met de Bra bantse sambavoetballers waren ze houten klazen. Leermoment „Dit was een goed leermoment", vond De Jonge na afloop. „De ene week speel je tegen Spui en denk je dat je heel wat kunt. Vandaag speel je tegen Triborgh en dat scheelt vier klassen. We kwamen veel voetballend vermo gen te kort. Zij verdedigden zo snel vooruit dat we de tijd en de rust niet hadden om op te bou wen. En als wij combineren en iemand inspelen is voor ons de actie afgelopen. Zij sluiten zo snel bij, dat hun acties veel lan ger doorlopen. Ons enige alter natief was om de bal meteen naar voren te spelen in de hoop dat Regilio Pinas of Björn Ron de alleen voor de keeper kwa men. Maar eigenlijk is er geen bal goed gevallen." GPC had na de 1-1 nog geluk dat arbiter Uitterhoeve een tref fer van de absolute uitblinker Abder Assouiki afkeurde, maar kort daarna schoot Said Makra- ni de bal vanaf twintig meter fraai in de kruising (1-2). De 1-3 viel na een van de weini ge foutjes van doelman Guingo. Hij dook over een slap schot van Sami Kucuknar, maar dat hoef de hij zich niet aan te rekenen. De sluitpost van 2.05 meter lang en 106 kilo zwaar verrichtte ve le knappe reddingen. Met de uitschakeling van GPC verdween de laatste Zeeuwse ploeg uit het. bekertoernooi. In de finaleronde komen één Zuid-Hollandse (Kozakken Boys) en zeven Brabantse ploe gen in actie. De Jonge kon er niet om treu ren: „Natuurlijk wisten we dat we dicht bij het finaletoernooi waren. Maar je denkt toch niet dat ons seizoen door deze ene ne derlaag verpest is?" GPC-SC Triborgh 1-3 (1-0). 9. Erik de Ruijter 1-0, 54. Randy Hor sten 1-1, 73. Said Makrani 1-2, 80. Sami Kucuknar 1-3. Scheidsrech ter J.H. Uitterhoeve ('s-Gravenpol- der). Gele kaart: Sven Ronde (GPC), Said Makrami (Triborgh). Aantal toeschouwers: 350. GPC: Henry Guingó; Martin Wil- ken (88. Wessel Leijen), Maarten Peene, Marco Schroevers, Leo de Groot; Erik de Ruijter, Sven Ron de, Danny Bomer, Ralph Wiessner; Regilio Pinas (75. Jimmy Pinas), Björn Ronde (75. Jeroen van Om men). Davey Janssen (links) cn Brian van Goethem sprinten om de tweede plaats in Graauw. door Wim de Vos GRAAUW - De jeugdige wielrenner Da vey Janssen behoort in zijn klasse tot de betere rennertjes. De snelle Middelkam per reed gisteren in Graauw naar een uitstekende tweede plaats, voor Brian van Goethem van Zeeuws Vlaanderen. Voor de Zeeuwen was geen plaats op de hoogste tree van het schavot weggelegd. Davey Janssen was er in zijn categorie opnieuw dichtbij, na zijn fraaie spurt overwinning vorige week in Ooster hout. De tweede plaats in Graauw was niet verrassend. Barry Markus uit Half weg is in zijn leeftijdsgroep een klasse apart. Dat bewees hij al eerder dit sei zoen. Ook in Graauw stond er geen maat op Markus. Hij slaagde erin om de totale concurrentie op een ronde (1500 meter) achterstand te rijden. Dat hield voor rest van het veld in dat ze voor de tweede plaats mochten strijden. Daarin deden de Zeeuwen Davey Janssen (Theo Middelkamp) en Brian van Goethem (Zeeuws-Vlaanderen) het opvallend goed. Na enkele uitvallen moest een spurt de beslissing brengen. Dat Jans sen zich daarin als een vis in het water voelt, liet hij vorige week al zien. In foto Camile Schelstraete Graauw drong Van Goethem wel aan, maar de Middelkamper bleef zijn con current voor. Voor beiden was het hun laatste wedstrijd in categorie. Komende zondag in Sluiskil maken de twee ren ners hun debuut in de oudste categorie. Verdere Zeeuwse ereplaatsen waren er voor de Middelkampers Tim Janssen en Milan Vader, die derde werden in cate gorie één en twee. van onze sportredactie TERNEUZEN - Met het voetbal elftal van HW'24 wil het maar niet lukken. Zelfs niet in vriend schappelijke wedstrijden. De Hulster ploeg verloor gisteren op eigen veld met 1-0 van vier deklasser Hulsterloo. Het was de zesde nederlaag met die cij fers in de laatste elf wedstrij den. Terneuzen was wel sterker te gen Vlissingen, maar bleef op 1-1 steken. Terneuzense Boys verloor door een zwakke tweede helft met 3-2 van Serooskerke. HVV'24-Hulsterloo 0-1: HW'24 nam het duel iets te gemakke lijk op. De derdeklasser waande zich superieur, maar dat 'was een misrekening. Hulsterloo speelde met veel meer gedreven heid. Stilaan begon HW'24 daarna wel wat greep op de wed strijd te krijgen. De ploeg kreeg kleine kansen, maar wist niet te scoren. Jordy Bakker, Evert van den Berg en Kieran O'Shea lie ten goede mogelijkheden onbe nut. Halverwege de tweede helft was Eric Goossens wel doeltref fend voor Hulsterloo. Terneuzense Boys-Serooskerke 2-3: De thuisploeg dicteerde in de eerste helft het spel en had ge zien het aantal kansen bij rust al op 3-0 moeten staan. Het bleef bij een treffer van Ali Eryürük. Na rust was Terneu zense Boys geen schim meer van de ploeg uit de eerste helft. Al na vier minuten werd het door een eigen doelpunt van Luc van Waes 1-1. Het werd eerst 1-2 door Alex de Visser, 2-2 door een eigen goal, maar vijf minu ten voor het einde bezorgde Nic ky Holmes met een fraaie vrije trap Serooskerke de winst. Terneuzen-Vlissingen 1-1: Ter- neuzen was al in de eerste helft wat sterker, maar in die periode kon Vlissingen het nog aardig bijbenen. Na rust was er sprake van éénrichtingsverkeer. Terneu zen domineerde, kreeg ook vele kansen, maar sprong er slordig mee om. Toch leek het erop dat het doelpunt van Marco Faassen in de tweede helft voldoende was voor de winst. In de slotfa se, bij één van de sporadische momenten dat Vlissingen bij het Terenuzendoel in de buurt kwam, werd het 1-1. Uit een strafschop nam Jack Blijlevens die gelijkmaker voor zijn reke ning. Vogelwaarde-Koewacht 3-3: Koewacht was de iets betere ploeg en kreeg ook de betere doelkansen, maar was niet zo ef ficiënt als de thuisploeg. Dat verklaart de 3-3. Scoreverloop: Jeroen Hiele 0-1, Arno Wauters 1-1, Bart van Remortele 1-2 en 1-3, Artjan Lambert 2-3, Michel Nieuwelink 3-3. Sluiskil-Robur 1-1: Sluiskil speelde met enkele invallers, om dat het de vaste basiskrachten rust wilde gunnen voor de com petitie. Mede daardoor had Ro- bur bij vlagen het beste van het spel. Die ploeg nam ook voor rust de leiding door Dennis We- ijers. Ver in de tweede helft scoorde Brian Riekwel uit de re bound van een geloste vrije trap de gelijkmaker. Schoondijke-Volharding 4-0: Vanaf de eerste tot de laatste mi nuten heerste de thuisploeg. De bezoekers moesten zich beper ken tot een schaarse uitval. Bij rust stond het 2-0. Doelpunten: Barry Haerens, Ismaël de Feijter, Mareint Riss- eeuw en Dominique Spijker man. door Ron de Waal NIEUWDORP - Het restant van de op 29 januari gestaakte wed strijd tussen Nieuwdorp en AZW duurde zaterdag nog 61 minuten. De eerste zestig minu ten daarvan waren niet aan Nieuwdorp besteed, maar in de allerlaatste minuut werd de 0-1-achterstand weggewerkt. Corné Nieuwkerk scoorde vanaf de penaltystip: 1-1. Het contrast kon haast niet gro ter. Bij de thuisploeg, die het res tant met één man minder moest spelen, wist trainer John Taha- pary dat het maximale van één' punt in de wacht was gesleept. Aan AZW-kant had trainer Ad Roovers er zwaar de smoor in, omdat zijn ploeg zich volkomen onnodig buitenspel had gezet in de strijd om de derde periodeti- tel. Na het knappe 2-2-gelijkspel van vorige week tegen De Zwer ver werd volgens Roovers tegen Nieuwdorp een waardeloze wed strijd afgeleverd. „Het valt ook helemaal niet goed te praten, zo als we speelden. Zo laks, zo zon der bezieling. En net op deze be langrijke dag, want bij winst hadden we zeker nog kansen op de periode gehad." AZW had gedurende een uur spelen dan wel nauwelijks kan sen toegestaan, maar de ploeg was in aanvallend opzicht niet bij de les. Nieuwdorp trad aan zonder Tu- ran Dogan, die aan het door scheidsrechter Kenson gestaak te duel een schorsing van acht wedstrijden overhield. De thuisclub begon evenwel met veel inzet aan het nu door scheidsrechter Lindhout geleide duel. Tot kansen kwam het niet, vooral ook omdat Ferhan Topal veelal eenzaam aan het front ac teerde. Al na acht minuten had AZW via een snelle uitval van Jelmer AZVV-speler Jurgen de Reu (rechts) stopt een tegenstander af in de wedstrijd tegen Nieuwdorp. foto Willem Mieras de Pooler de wedstrijd op slot kunnen gooien. Een uitstekende reactie van Nieuwdorp-keeper Mark Geelhoed voorkwam dat. Ook nadat beide ploegen na zes tien minuten van speelhelft had den gewisseld, bleef het spel- beeld lange tijd hetzelfde. AZW wekte de indruk niet zo nodig te hoeven. Nieuwdorp wil de wel, maar kon weinig uitrich ten. Doellijn Na ruim tien minuten kroop Nieuwdorp door het oog van de naald, toen linksback Aarnout- se de bal uitstekend voorgaf. De inzet van Veli Eryürük werd met enig kunst- en vliegwerk door Martien Geelhoed van de doellijn gehaald. Langzaam leek de illusie op een goede afloop weg te vloeien bij de thuisploeg. Totdat verdedi ger Gerben Steyaart de thuisclub in de slotminuut de helpende hand toestak. Op een vrij ongevaarlijke positie in het strafschopgebied beging hij een onnodige overtreding op Ferhan Topal. Scheidsrechter Lindhout wees gedecideerd naar de penal tystip. Een week eerder had Cor né Nieuwkerk tegen Terneuzen se Boys nog gefaald vanaf elf me ter, maar ditmaal schoot hij raak:1-1. Desondanks zal Nieuwdorp zich hooguit via de nacompetitie nog in veiligheid kunnen spelen. Met nog twee wedstrijden voor de boeg is de achterstand op naaste concurrent De Meeuwen, dat op de laatste speeldag tegen stander is van Nieuwdorp in Zoutelande, opgelopen tot zes punten. Nieuwdorp-AZW 1-1 (0-1). Res tant 61 minuten bij 0-1 stand (doel punt Jaap den Doelder). 90. Comé Nieuwkerk 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: A.M. Lindhout (Goes). Gele kaart: Ferhan Topal (Nieuwdorp). Aantal toeschou wers: 100. Nieuwdorp: Mark Geelhoed; Ralf Kole, Robin van der Moere, Joost Polderdijk, Martien Geelhoed; Pas cal Gaakeer, Teun Rentmeester, Marcel van der Does; Coné Nieuw kerk en Ferhan Topal. door Peter Snelders TERNEUZEN - Door een zege op Colijnsplaatse Boys is Aar denburg naar de tweede plaats in de vijfde klasse van het zater dagvoetbal voor vrouwen geste gen. Aardenburg won knap met 4-0 van het team uit Noord-Be veland. Steen had in de vierde klasse van het zondagvoetbal een goe de week. Het inhaalduel met Berkdijk werd met 4-0 gewon nen (doelpunten: Melanie de Cock, Saskia Blommaert, Sabri- na van de Ven en Roos de Wulf). Gisteren versloeg Steen met 6-0 FC Moerstraten. Aardenburg - Colijnsplaatse Boys 4-0: Vooral in de eerste helft speelde Aardenburg knap. De ploeg kwam op een 2-0-voor- sprong. Cindy de Valcke maakte de 1-0 na een kwartier. Nauwe lijks vijftien minuten later liet Marjolein de Munck 2-0 aante kenen. In de tweede helft kon Colijnsplaatse Boys meer tegen stand bieden, maar de betere kansen bleven voor de thuis ploeg. Boukje Buzeijn zorgde voor 3-0. De Valcke legde de eindcijfers vast. Kruiningen-Zaamslag 7-0: Voor afgaande aan het duel werd één minuut stilte gehouden voor het overleden oud-bestuur^ manusje van alles Dré deZ^ van Zaamslag. In de eerstetr tig minuten kwam Zaaras':- het stuk niet voor en h verloor stilaan de' overtyp Rruiningen liep voor rust naar 4-0. Voor Knuningensctc de Bianca Janssen en Amy van Loo (beiden 2), Joyc^ Langevelde, Caroline 0os;r en Marieke Mosselman. Be Ready-Steen 0-6: Steenspw de in de vierde klasse van] zondagvoetbal een sterke m strijd. Be Ready staat o u. op gelijke hoogte in de"ry schikking, maar daar wasint veld niets van te merken, Stè domineerde de hele wedstrijd was veel slagvaardiger. Bijn stond het 3-0. Doelpunten Steen: d'Hooghe, Saskia Blo Jolanda de Vos, Roos de Sabrina van de Ven en Est Verdurmen. HuIsterloo-FC Moerstraten I Moerstraten was in de ees helft sterker. Het werd v: 0-1, maar kort daarna liet 0 'thalijne Meeusen-Broos 1-L tekenen. De bezoeksters li» voor de pauze uit naar l-3.li: tweede helft kwam tot driei- toe een speelster van de tk ploeg oog in oog met de keep.: van Moerstraten, zonder suce door Wim Broekhoven GOES - VCK won in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal de achterstallige wedstrijd te gen Colijnsplaat met 3-1. Het verschil met koploper Heinkens- zand bedraagt nog maar één punt, maar de leider heeft een wedstrijd minder gespeeld. Cadzand blijft het in deze klas se zeer matig doen. De thuiswed strijd tegen Krabbendijke ging met 3-1 verloren. Cadzand-Krabbendijke 1-3: Het Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: Den Dullaert-OJB 0-5, 't Jagershuis- Donckers 6-2, Tènce/Zaman Sport 2- Casteels/De Meerpaal 4-4, Morres/Con- trolec 2-De Smet 1-12, Equinox-Max Korting 3-4. Stand aan kop: In den d'Waes 2 21-51, De Smet 21-50, OJB 20-44, Cafe Popeye 20-40, Casteels/De Meerpaal 21-33, Tènce/Zaman Sport 2 22-31, Den Dullaert 20-25, 't Jagershuis 20-24, Equinox 18-16. Klasse B: ADM/Lazarus-Morres/Con- trolec 3, ING Bank-Roskam/vd Velde 7-4, Neckermann/Stuntmarkt-De Reizen de Man 4-6, IZV/IBS-De Gouden Kroon 3-12, IZV/IBS 2-Cafe Santé 2-9, IZV/IBS 3-Cafe Popeye 2 1-2. Stand aan kop: Cafe Santé 22-53, De Gouden Kroon 21-48, Neckermann/Stuntmarkt 21-48, ADM/Lazarus 20-39. Terneuzen. Budoclub Fieret. Karate- wedstrijden. Tot en met gele slip: Mike Hoeder (Breskens), Bina Feresht- ah (Axel), Ercan Sahbaz (Terneuzen). 7e Kyu en oranje slip: Pascalle Ver meer (Axel), Carmen Jansen (Oost burg), Robin Kaijser (Terneuzen). 6e Kyu en groene slip: Kay Wisse (Groe- de), David Janssens (Terneuzen), Troy Gazan (Terneuzen). 5e Kyu en blauwe slip: Ad de Koster (Hoofdplaat), Chanis- sa van Driel (Vogelwaarde), Esmee Ver schoor (Breskens). 4e Kyu en Bruin: Jilly de Koster (Hoofdplaat), Meivin Vis ser (Terneuzen), Bart Jacobse (Groede). Plus 13 jaar, 3e Kyu en hoger: As- hwin Visser (Terneuzen), Kevin Dim mers (Axel), Jayline van Aert (Terneu- Valkenswaard. Kampioenschap dis trict Zuid-Nederland op LOS-ni- veau. Resultaten Zeeuws-Vlaamse deelneemsters. Instap LOS 6: 27. Emily Knol (THOR Sas van Gent) (ach tereenvolgens sprong 8,90-brug 8,70- balk 6,75-vloer 9,60) totaal 33,95 pun ten; 35. Natasha Smits (EMM Terneu zen) 9,10-9,95-5,35-8,75 totaal 21,15 punten. Pupil 2 LOS 4: 34. Fabiënne van Houcke (THOR) 9,20- 8,65-7,65-8,50 totaal 34,00 punten. Pupil 2 LOS 5:11. goed voetballende Krabbe:;; ke leidde bij rust al meH door twee goals van Martijen de Berge en één van Pascal n Zweden. Na de thee ging deus strijd wel meer gelijk op. Viji; nuten voor tijd redde Arg Martlé de eer voor Cadzand VCK-Colijnsplaatse Boys II De thuisploeg speelde met ie te veel invallers om er een go wedstrijd van te maken. E: Goudt, A-junior Niek Wielen ker en Sander Jasperse si den voor VCK, de t van Van de Genugten. Puck van Langevelde (EMM) 8.40-9,2 8,40-9,60 totaal 15,60 punten, Jeut LOS 3: 9. Sylvana Meertens IVt; waarts) 7,55-9,00-8,70-8,50 totaal .V; punten; 30. Alison Vosveld IEW 7,25-8,45-8,25-7,633 totaal 31,583 pi ten. Senior LOS 1: 14. Hilde Hairï (Voorwaarts) 8,70-8,70-7,70-8,45 tos 33,55 punten. EBSMHI Sas van Gent. Recreatieve bedti; competitie. Vrouwen: SavokJ Block-Esplanada 3-0 (25-16, 21! 25-14), Savok/J de Block-Swagemtë 2-1 (25-22, 15-25, 15-13), EspM Stoffels Cleaning 1-2 (14-25, 25-18), Esplanada 2-Haers 0-3 lit! 10-25, 17-25). Stand: Savok/J de:: 19-45.5, Stoffels Cleaning 18-37,S«j makers 19-32.5, Esplanada 19-24,Ks 18-22, Esplanada 2 19-6. Gemengd: Robs Jobs-Garage c:: 0-3 (15-25, 21-25, 19-25), C Line-të 2-1 (25-14, 16-25, 25-20), SavokC.: kumpo-Doeland/Westdorpe 3-0 25-17, 25-11), Acke-'t Klieksfe i (25-23, 25-9, 25-7). Stand: SavokC.: kumpo 18-48, Garage Bode 18-41,k 18-34, Robs Jobs 18-30, C Line 15: ABAB 19-21, Doeland/Westdorpe 193 't Kliekske 19-3. EMEXSaMHMj Graauw. Jeugdtoernooi. Categ:' 7: 1. Jürgen van Trijp (Zuidwest)'» 6. Nick Nieuwdorp (Th M), 13. Birgiti: vrijssen (Th M), 14. Denian P»3 (Zws-VI), 15. Youri van Noorden(Tfi* Categorie 6: 1. Barry Markus (Aio 2. Davey Janssen (Th M), 3. Brian Goethem (Zws-VI), 9. Nick van derl^ (Th M), 13. Gianni Gijsel (Zws-VI), U' jen Martens (Zws-VI), 20. Paul Hoorö (Th M), 22. Peter de Winter (Th MI.O tegorie 5: 1. Kelly Markus (Ahoyl Joan Eversdijk (Th M). Categorie1 Bram Sprangers (Pedaalridders!, Peter Blok (Th M). Categorie 3:1 V ky Gieskens (Pedaalridders), 4,0? Gunst (Th M), 9. Veronique Toller- (Th M). Categorie 2:1. Richard Jek (Zuidwesthoek), 3, Milan Vader (Th' Categorie 1:1. Stefan Kreder (E«- sior) 3. Tim Janssen (Th M), 4. Das Gunst (Th M)12. Bonita LindhoutC M), 14. Arthur Oppeneer (Th M). door Lucien Roelandt ZAAMSLAG - In de dressuur- wedstrijd van Luctor et Emergo heerste Emmy Bouthoorn in ei gen huis. De Zaamslagse amazo ne eiste in de klasse Z1 met Fes ter in beide proeven de overwin ning voor zich op. Met Parlando toonde Emmy Bouthoorn zich in de piste van de Beatrixhoeve in de klasse M2 eveneens in beide omlopen de beste. Emmy Bouthoorn had zich met Fester geen beter debuut in de klasse zwaar kunnen bedenken. In de eerste proef kwam ze met 195 punten uit de arena. Daar mee liet ze Petra Verschueren met Remboley elf punten achter zie h. In de tweede proef stond de tel ler voor de Zaamslagse combirj tie stil op 191 punten. M'rö Cappendijk hield met Power!* verschil op één punt. De twe overwinningen waren voor hoorn goed voor drie winstp- ten op dit niveau. Met de hengst Parlando het Bouthoorn nog een belofte--1 paard, dat imponeerde met a,< uitstraling en zijn sterke g$ en draf. Voor Linda Bezemer verliep* indoor seizoen volgens ning. De dertigjarige am^ uit Biervliet had er haar zu$ op gezet om met ingang van buitenseizoen met Osiris ma klasse M van start te gaar Bj overwinning en een WW* plaats in Zaamslag waren gC® voor de nog benodigde puG'£ om dat te verwezenlijken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46