PZC Sekongo onnavolgbare sneldammer GPC loopt de finaleronde mis Winst en verlies voot tennisclub Duiveland Tennissters Zierikzei debuteren met winst Ivoriaan is twintigvoudig Zeeuws kampioen De Leeuw te slim af Niels Roelofsen beste in B-klasse Snelschaken is wel besteed aan Joey Grochal Herstel van tennissers in hoofdklasse Snelheidsduivels op de Grevelingen uitslagen '/vcuwu maandag 11 april 2005 door Euqène de Kok OOST-SOUBURG - Het had er zaterdag in Oost-Souburg alle schijn van dat Johnny de Leeuw zonder problemen zijn 21e titel ging halen als Zeeuws sneldam- kampioen. Lang stond hij aan kop, maar in zijn allerlaatste partij bleek hij niet opgewassen tegen de onnavolgbare en onbe rekenbare Leopold Sekongo. De Ivoriaan loste De Leeuw, na twintig titels in 23 jaar, daar mee af als titelhouder. „Hier baal ik dus echt van." Een vloek slikte hij nog net in. maar de onttroonde De Leeuw kon zijn teleurstelling niet verber gen. De Goesenaar was sinds 1982 bijna alleenheerser in het Zeeuwse sneldammen. Alleen in 1996, 1998 en 1999 had hij zijn meerdere moeten erkennen in Toby Hage. Tijdens de andere twintig kampioenschappen had niemand de hegemonie van De Leeuw kunnen doorbreken. OOST-SOUBURG - Niels Roe lofsen heeft zaterdag in Oost-Souburg de Zeeuwse snel- damkampioenschappen in de ca tegorie B gewonnen. De dammer uit Kapelle, vorig jaar nog kampioen in categorie C, had in de eindstand twee pun ten voorsprong op de Middelbur ger Ruud van Eenennaam. Arie den Hollander uit Waarde ein digde op de derde plaats. In categorie C ging de titel naar Ron Jongejan. De speler uit Ber gen op Zoom liet Jo Houmes uit Westkapelle en de Souburger Erik Frederiks achter zich. Rianka Rentmeester uit 's-Gra- venpolder eindigde in categorie A hoger dan Daniëlla de Vos en verzekerde zich daarmee van de Zeeuwse titel bij de wouwen. De verenigingsprijs ging naar BDV uit Bergen op Zoom, de club van de winnaar in de hoog ste categorie Leopold Sekongo. OOST-SOUBURG - Joey Gro chal van de Goese schaakvereni ging is de nieuwe kampioen van Zeeland snelschaken bij de jeugd. Die titel was meer dan verdiend. Grochal wist in een eenzijdig toernooi alle wedstrijden te winnen. Het kampioenschap was matig bezet, omdat onder meer Temeu- zen schitterde door afwezig heid. Dat maakte de Goesenaar Grochal tot de grote favoriet. Erik van Nassau van Souburg was zowat de enige die hem kon stoppen, maar hij speelde onder zijn niveau. Toen Van Nassau van James Gehrmann had verlo ren, werd het al heel moeilijk om Grochal nog te bedreigen. De laatste ronde bracht de be slissing. Grochal bleef buiten be reik van Van Nassau, die nog wel tweede werd voor Ingvar Nordin uit Koudekerke. Bij de B-groep was Ingeborg Jansen duidelijk de sterkste. De C-groep werd een prooi voor Maarten Rademakers. Met slechts één verliespartij tegen de Goesenaar Rien de Böck haal de hij de titel. De D-groep werd afgetekend gewonnen door Max-Bastiaan Verwoerd uit Oostburg. ZIERIKZEE - De tennissers van Zierikzee en Westerschouwen hebben zaterdag hun eerste over winning in de hoofdklasse be haald. Beide clubs verloren vori ge week hun eerste duel. Zierikzee was in eigen huis met 4-2 te sterk voor Sluiskil. Johan van Urk jr, Jan van den Berge en René Fondse zorgden na de enkelspelen al voor een 3-1-voorsprong. Het dubbel Van Urk/Van den Berg zorgde uiteindelijk voor het beslissende punt. Westerschouwen was tegen Sou burg op de eigen banen even eens met 4-2 te sterk. In de en kelspelen bleef de balans in evenwicht door zeges van Wim Dettingmeijer en Rob Kort. De dubbels brachten de beslissin gen, want namens Westerschou wen wonnen Dettingmeijer/De Vlieger en Geleijnse/Meuldijk. Ook zaterdag leek er in buurt huis De Regenboog in Oost-Sou burg geen vuiltje aan de lucht. Na zes rondes ging De Leeuw met elf punten fier aan de lei ding. Hij won zijn eerste vijf par tijen en speelde remise tegen Bennie Provoost. Jan van de We- teringh, die in de voorrondes te gen Martijn Rentmeester vier barrages nodig had om in de fi- nalegroep te geraken, was tot dan De Leeuws grootste concur rent. Sekongo stond daar weer kort achter. De Ivoriaan verloor zijn eerste duel verrassend van Provoost en speelde in de vijfde ronde remise tegen Peter Schun- selaar. Sneltreinvaart Toch was De Leeuw er aller minst gerust op. „Sekongo speelt erg goed. Ik zal remise te gen hem moeten spelen. Dat is duidelijk", blikte hij tijdens de korte pauze vooruit naar het laatste duel. Na de onderbre king begon Sekongo de druk langzaam op te voeren. De Afri kaan won zijn resterende par tijen in sneltreinvaart, terwijl De Leeuw al zijn tijd nodig had en had moeten toezien hoe Aart Walraven (kampioen van 1966 en 1967) hem nog een puntje af snoepte. De twaalfde en laatste ronde bracht de beslissing. Sekongo moest, met zijn zeventien pun ten, winnen van De Leeuw (die er achttien had) om kampioen te worden. De Afrikaan ritste zijn zwartleren jas nog eens open en zette zijn baseballpet recht op het hoofd. Omringd door een groot gedeelte van de zestig deel nemers begon hij, met wit, ogen schijnlijk rustig aan de partij. De Leeuw beperkte zich tot ver dedigen en probeerde zo min mo gelijk risico te nemen. Er leek weinig aan de hand, maar hal verwege had de Afrikaan uit het niets een stelling op het bord ge toverd waarmee hij De Leeuw in één keer vier stenen afhandig maakte. Terwijl het publiek probeerde te begrijpen wat er was gebeurd, schudde De Leeuw het hoofd en gaf zich gewonnen. Sekongo nam alle felicitaties en loftuitin gen verlegen in ontvangst. „Ik was er niet zeker van dat ik zou winnen. Johnny speelde erg goed vandaag", glimlachte hij. De Ivoriaan wist niet dat hij pas de tweede speler was in ruim twintig jaar die De Leeuw had verslagen. „Oh, okay. Well, that can happen in this sport", rea geerde hij nuchter. „Ik wist natuurlijk dat Sekongo levensgevaarlijk was, maar toch trapte ik een combinatie. Ik zag het niet", zei De Leeuw. „Ik speelde erg voorzichtig, maar moest iets meer in de aanval dan de bedoeling was. Ik wilde het centrum bereiken. Dat lukte niet, was steeds een zet te laat. Ik keek naar de posities en hoe ik mijn problemen kon oplossen en zag het zetje niet. Jammer, je wilt natuurlijk kampioen wor den. Ik heb de hele dag aan kop gestaan en erg goed gespeeld." Bennie Provoost, de nationale jeugdkampioen sneldammen van 2004, legde in Oost-Sou burg beslag op de derde plek. Hij bleef Jan van de Weteringh en Daaf Kasse net voor. De Aag- tekerkenaar was niet tevreden met zijn resultaat. „Ik heb twee successen geboekt vandaag. Ik ben ongeslagen gebleven en heb van Sekongo gewonnen. Dat is alles, verder was het niet veel. Het kwam er niet uit. Je moet ook een beetje geluk hebben. Sneldammen heeft veel te ma ken met de vorm van de dag. Ei genlijk kun je er geen peil op trekken." Eindstand: 1. Leopold Sekongo 19 punten, 2. Johnny de Leeuw 18, 3. Bennie Provoost 16, 4. Daaf Kasse en Jan van de Weteringh 14, 6 Henk Gunter 11, 7. Aart Walraven 10, 8. Arjo Kousemaker 9, 9. Peter Schttnselaar 8, 10. Jaap Veerhoek 6, 11. Jan Boone 4, 12. Rianka Rentmeester 3. De deelnemers in de finalegroep van het Zeeuws kampioenschap sneldammen, met op de voorgrond Jan Boone (links) en Peter Schunse- laar. foto Lex de Meester Vlissingers verliezen in beker van sambavoetballers Triborgh: 1-3 door Koen de Vries VLISSINGEN - U kent ze wel, voetbaltrainers die hele wed strijden schreeuwend langs de zijlijn doorbrengen. Er zijn erbij die dat als een uitstekend mid del beschouwen om zichzelf in de schijnwerpers te zetten, maar gelukkig proberen de meesten hun spelers tactisch bij te stu ren. GPC-trainer Carlos de Jon ge stond zaterdag tijdens de be kerwedstrijd tegen SV Triborgh bijna de volle negentig minuten zwijgend voor zijn dug-out. En dat was terecht, want wat kan je doen als je ziet dat de tegen stander veel meer voetballend vermogen heeft? GPC verloor met 1-3 en kwam daarmee heel aardig weg. En toch, heel stiekempjes had de trainer uit Wolphaartsdijk tij dens de wedstrijd gehoopt op een stunt. Zaterdag-derdeklas ser GPC kwam als gelanceerd uit de startblokken en scoorde via een wonderschone vrije trap van Erik de Ruijter, die via de binnenkant van de paal doel trof, verdiend de 1-0. En ook na dat Triborgh na twintig minu ten het heft in handen nam, bleef de ploeg overeind. De num mer twee van de zondag-eerste- klasse en finalist van het beker toernooi van district Zuid 1 van vorig jaar, miste de mooiste kan sen en zag bovendien twee scho ten op de paal belanden. Tegen de verhouding in ging GPC met een 1-0-voorsprong rusten en toen besefte De Jonge al dat Koning Voetbal weieens heel onrechtvaardig kan zijn. „Als we ervoor hadden kunnen zorgen dat Triborgh de eerste twintig minuten van de tweede helft ook niet zou scoren dan hadden we kansen gehad. Je weet dat de tegenstander dan gaat forceren en dat er ruimte komt. Op één onderdeel waren we vandaag namelijk even goed als Triborgh: met de snelheid van de spitsen." Zo ver kwam het niet. Want na dat de Tilburgers vele kansen hadden laten liggen, kwamen ze in de negende minuut na rust met een frommelgoal op gelijke hoogte. De bal kwam via-via bij Randy Horsten terecht, die van dichtbij raak schoot: 1-1. In feite was die gelijkmaker de genadeklap. GPC, de kampioen van de derde klasse die dit sei zoen zeventien van de twintig competitiewedstrijden won en in de beker Temeuzense Boys, Breskens, RIA W, Arnemuiden, Colijnsplaatse Boys en Groote Lindt elimineerde, had ruim vijf tig minuten sambavoetbal over leefd, maar zakte nu als een pud ding in elkaar. Tweede adem Dat kwam omdat Triborgh met nog meer lef en flair ging voet- ballen, maar ook omdat vele Vlissingers naar hun tweede adem zochten. De hakjes en lob jes van de Triborgh-spelers vlo gen de GPC'ers om de oren en ze werden steeds vaker van het kastje naar de muur gestuurd. Vlissingers met enige zelfkennis moeten zich een tikje vernederd hebben gevoeld. En terecht, want in vergelijking met de Bra bantse sambavoetballers waren ze houten klazen. „Dit was een goed leermoment", vond De Jonge na afloop. „De ene week speel je tegen Spui en denk je dat je heel w^t kunt. Vandaag speel je tegen Triborgh en dat scheelt vier klassen. We kwamen veel voetballend vermo gen te kort. Zij verdedigden zo snel vooruit dat we de tijd en de rust niet hadden om op te bou wen. En als wij combineren en iemand inspelen is voor ons de actie afgelopen. Zij sluiten zo snel bij, dat hun acties veel lan ger doorlopen. Ons enige alter natief was om de bal meteen naar voren te spelen in de hoop dat Regilio Pinas of Björn Ron de alleen voor de keeper kwa men. Maar eigenlijk is er geen bal goed gevallen." Foutjes GPC had na de 1-1 nog geluk dat arbiter Uitterhoeve een tref fer van de absolute uitblinker Abder Assouiki afkeurde, maar kort daarna schoot Said Makra- ni de bal vanaf twintig meter fraai in de kruising (1-2). De 1-3 viel na een van de weinige fout jes van doelman Guingo. Hij dook over een slap schot van Sa- mi Kucuknar, maar dat hoefde hij zich niet aan te rekenen. De sluitpost van 2.05 meter lang en 106 kilo zwaar verrichtte vele knappe reddingen. Met de uitschakeling van GPC verdween de laatste Zeeuwse ploeg uit het bekertoernooi. In de finaleronde komen één Zuid-Hollandse (Kozakken Boys) en zeven Brabantse ploe gen in actie. De Jonge kon er niet om treuren: „Natuurlijk wisten we dat we dicht bij het fi- naletoernooi waren. Maar je denkt toch niet dat ons seizoen door deze ene nederlaag verpest is?" GPC'-SV Triborgh 1-3 (1-0). 9. Erik de Ruijter 1-0, 54. Randy Horsten 1-1, 73. Said Makrani 1-2, 80. Sami Kucuknar 1-3. Scheidsrechter: J.H. Uitterhoeve ('s-Gravenpolder). Gele kaart: Sven Ronde (GPC), Said Makrami (Triborgh). Aantal toeschouwers: 350. BROUWERSDAM - Concentratie bij een van de deelnemers aan de derde etappe van de F2 speedchallenge 2005, die zaterdag plaats vond op de Grevelingen bij de Brouwersdam. Tijdens de wedstrijd werd door middel van een GPS-systeem de snelheid van de surfers gemeten. Elke surfer kreeg een GPS-horlo- ge om de arm, dat in verbinding stond met een computerinstallatie aan de waterkant. Alexander Verhage uit Heinkenzand bleek de snelste op de Grevelingen. Hij haalde een snelheid van 48,6 kilome ter per uur. „Dat is behoorlijk snel voor de niet-professionals", al dus Uwe Jendrusch van het organiserende zeil- en surfcentrum Brouwersdam. Verhage bleef Bert den Boer uit Zoetermeer (47,6 kilometer per uur) en Pieter Eliens uit Heerhugowaard (47,3 kilometer per uur) nipt voor. In totaal hadden zeventig mensen de moeite genomen om hun snelheid te laten meten. Jendrusch: „Dat was minder dan ver wacht, maar dat had alles te maken met het weer. Het was erg koud en er stond een ijzige wind. Veel mensen hadden geen zin om met zulke omstandigheden het water op te gaan." Maar over het geheel was Jendrusch toch tevreden. „Het was deson danks wel geslaagd. De sfeer was goed en de deelnemers die wel het water op gingen, waren erg enthousiast. Het was leuk om een derge lijke wedstrijd te organiseren." foto Dirk-Jan Gjeltema door Sven Bakker GOES - De mannen van het eer ste team van Duiveland hebben de eerste wedstrijd in de vierde klasse van de landelijke mannen- competitie gewonnen. Op be zoek bij tennislcub Kooistee in Hellevoetsluis zegevierden de Zeeuwen met 4-2. Na de vier enkelspelen was de stand nog gelijk (2-2), maar daar kwam na de twee dubbel spelen verandering in. In de en kel pakten Hans-Jan Goedege- bure en Mark Passchier de over winning door in twee sets te win nen. Martin Vreeke en Peter Vrij verloren echter hun enkel. De twee dubbelkoppels Vreeke/Passchier en Vrij/René van Dijke brachten de stand- 4-2. De wedstrijd werd nog q. tijd onderbroken omdat helt gende in Hellevoetsluis. Aat? zien er op hardcourtbanen a speeld werd, werden de sj bij een paar druppels al de'j nen afgehaald. De vrouwen van Duiveland b, men gisteren niet tot winst. I" tegen het eerste team van 1 bergen kregen de Duiveland» met 4-2 klop. Het verlies inj eerste klasse kwam niet gèj onverwacht, want vorig speelden de tennissters ni' de tweede klasse. De tweepj ten werden binnengesleept Angela Kouwenberg en held; belduo Linda Verbraak/ft,- que Deurloo. door Sven Bakker GOES - Het debuut in de hoofd klasse van de landelijke vrou wencompetitie is het eerste team van Zierikzee goed beval len. Thuis tegen het eerste team van tennisclub Wouw uit Ber gen op Zoom werd het 4-2, een goede start van de competitie die moet eindigen met lijfsbe houd in de hoogste klasse. Martine Verschoore, op papier de sterkste speler van Zierikzee, gaf het goede voorbeeld door haar partij met 7-6 en 6-2 naar zich toe te trekken. Chantal van Schelven en Annemarie Ver- schuure volgden haar voor beeld; enkel Marleen de Vlieger moest nipt in een driesetter de wedstrijd aan haar tegenstand ster laten. Van de dubbelt® tijen werd er vervolgens éém; loren en één gewonnen. „Vorig jaar zijn we k worden in de eerste 1 weet dus niet zo goed m moet verwachten in de h klasse", zegt De Vlieger.,, hebt sowieso meer 1 Je moet meer voor je pari;; werken dan in de eerste klas Deze 4-2 geeft veel moed w de volgende wedstrijden." j De mannen van Zierikzee rè den in de vijfde klasse vana landelijke mannen competities gedroogd uit in Hellevoetsfe gen het tweede team van Uri Service. Het werd 0-6. Enkel de dubbel van Pim de Morree Thomas le Clercq was eenpr je dichtbij, maar in dries-: ging die wedstrijd verloren. Zierikzee. Voorjaarswedstrijden. Mannen. 1500m: 1. Edwin Stolk (Flak- kee) 4.29.1, 2. Albert Platteeuw (Schel- desport) 5.14.6. 3. Arjan Meijer (Delta Sport) 5.49. Ver: 1. Rob Sterrenburg 5.47, 2. Arjan Meijer (Delta Sport) 5.13, 3. Albert Platteeuw (Scheldesport) 4.33. Speer: 1. Jeroen van Belzen (Dynami ca) 43.11, 2. Rob Sterrenburg (Dynami ca) 31.35, '3. Arjan Meijer (Delta Sport) 30.89. 200m: 1. Arjan Meijer (Delta Sport) 25.7, 2. Albert Platteeuw (Schel desport) 26.5, 3. Edwin Stolk (Flakkee) 26.6. Discus: 1. Henk van den Berg (AV'56) 38.76, 2. Jeroen Hage (Dynami ca) 33.35, 3. Jeroen van Belzen (Dynami ca) 28.14. Eindstand meerkamp: 1. Rob Sterrenburg 1541, 2. Edwin Stolk 1529,3. Arjan Meijer 1517. Jongens A. Ver: 1. Paul Sterrenburg (Dynamica) 4.95, 2. Wouter Jansen (Dy namica) 4.81,3. Sander Zeyseink (Dyna mica) 4.73 Speer: 1. Wouter Jansen (Dynamica) 35.96, 2. Sander Zeyseink (Dynamica) 25.81, 3. Paul Sterrenburg (Dynamica) 23.30. 200m: 1Sander Zey seink (Dynamica) 24.8, 2. Wouter Jan sen (Dynamica) 25.9, 3. Paul Sterren burg (Dynamica) 26.8. Discus: 1 San- der Zeyseink (Dynamica) 30.39, 2. Wou ter Jansen (Dynamica) 19.21, 3. Erik Bout (Dynamica) 16.05.1500m: 1. Wou ter Jansen (Dynamica) 4.33.6, 2. Paul Sterrenburg (Dynamica) 4.44.3, 3. San- der Zeyseink (Dynamica) 4.50.8. Eind stand meerkamp: 1. Sander Zeyseink 2054, 2. Wouter Jansen 1985, 3. Paul Sterrenburg 1461. Jongens B. 100m: 1. Yordy Sandee (Dynamica) 12.9, 2. Jermaine Luitwieler (Dynamica) 13.2, 3. Raymon Elferink (Delta Sport)13.9. 200m: 1. Yordy San dee (Dynamica) 26.6, 2. Jermaine Luit wieler (Dynamica) 27.8. Ver: 1. Jermai ne Luitwieler (Dynamica) 4.66, 2. Ray mond Elferink (Delta Sport) 4.48, 3. Yor- di Sandee (Dynamica) 4.28. Kogel: 1. Raymond Elferink (Delta Sport) 10.60, 2. Yordi Sandee (Dynamica) 6.69, 3. Jer maine Luitwieler (Dynamica) 6.69. Eind stand meerkamp: 1. Jermaine Luitwie ler 1381, 2. Yordi Sandee 1313, 3. Ray mond Elferïnk 1290. Jongens C. 100m: 1. Brian Boidin (RK- HAV) 12.8, 2. Mark Mol (Delta Sport) 13.1, 3. Noes Seitte (Dynamica) 13.7. 150m: 1. 1. Brian Boidin (RKHAV) 18.9, 2. Mark Mol (Delta Sport) 19.7, 3. Noes Seitte (Dynamica) 20.7. Kogel: 1. Mark Mol (Delta Sport) 8.95, 2. Marits Mal- jaars (Dynamica) 7.83, 3. Jasper Wou ters (AV'56) 7.80. Ver: 1. Noes Seitte (Dynamica) 4.66, 2. Glenn Luitwieler (Dynamica) 4.52, 3. Brian Boidin (RK HAV) 4.51. Discus: 1. Jasper Wouters (AV'56) 23.43, 2. Mark Mol (Delta Sport) 19.71, 3. Noes Seitte (Dynamica) 19.07. Eindstand meerkamp: 1. Mark Mol 2506, 2. Noes Seitte 2282, 3. Maurits Maljaars 2190. Jongens D. 80m: 1. Jan Willem Roel- se (Dynamica) 10.9, 2. Joeri van der Hooft (Wielingen) 10.9, 3. Frits Bakker (AV'56) 11.4. 80m (2e reeks): 1. Jan Willem Roelse (Dynamica) 10.8, 2. Joeri van der Hooft (Wielingen) 11.00, 3. Frits Bakker (AV'56) 11.3. Kogel: 1. Jan Wil lem Roelse (Dynamica) 8.21, 2. Joeri van der Hooft (Wielingen) 7.46, 3. Jur- gen Thomaes (Wielingen) 7.39. Ver: 1. Joeri van der Hooft (Wielingen) 4.52, 2. Jan Willem Roelse (Dynamica) 4.40, 3. Frits Bakker (AV'56) 4.04. Discus: 1. Jan Willem Roelse (Dynamica) 17.39, 2. Frits Bakker (AV'56) 17.12, 3. Joeri van der Hooft (Wielingen) 15.88. Eindstand meerkamp: 1 Jan Willem Roelse 2617, 2. Joeri van de Hooft 2542, 3. Django Sandee 1991. Jongens pupillen A1. Meerkamp (60m, hoog, kogel): 1. Tom van den Berg (Dynamica) 1516, 2. Tijmen Kort (Delta Sport) 1349, 3. Wouter Thomaes (Wielingen) 1346. Jongens pupillen A2. Meerkamp (60m ver, kogel): 1. Tommy Staal (Delta Sport) 1520, 2. Jas per Knibbeler (RKHAV) 1440, 3. Alaf Stoutjesdijk (Delta Sport) 1431 Jongens pupillen B. Meerkamp (40m, ver, baiwerpen): 1. Hidde Bo- lijn (Delta Sport) 1250, 2. Sven de Vos (Delta Sport) 1082, 3. Remco de Bruyn (RKHAV) 1026 Jongens pupillen C. Meerkamp (40m, ver, baiwerpen): 1. Luc van Leeuwen (Delta Sport) 892, 2. Sander van de Wekken (Delta Sport) 769, 3. Pas cal van Pinxteren (Delta Sport) 740. Jongens mini meerkamp (40m, ver, baiwerpen): 1. Jimi Jansen (Delta Sport) 444, 2. Adam Jumelet (Delta Sport) 191. Meisjes B. 100m: li te de Wilde (AV'56) 14.2, 2. Laurev'-i (Flakkee) 15.0. 200m: 1. Renatedsii de (AV'56) 31.8, 2. Laurey Hey (Flail- 31.8. Ver: 1. Laurey Hey (Flakkeeli! Kogel: 1. Renate de Wilde (AV'56) ï.i 2. Laurey Hey (Flakkee) 7.23. Ein stand meerkamp: 1. 1. Laurey K 1808,2. Renate de Wilde 1344. Meisjes C. 80m: 1, Lot Anthem: (Dynamica) 10.8, 2. Brett Manders(lï lingen) 10.9, 3. Nicky de Looze iCe Sport) 11.1 150m: 1. Brett Mató (Wielingen) 20.8, 2. Lot Anti» (Dynamica) 20.8. 3. Nickey de L« (Delta Sport) 21.3. Kogel: 1. BretteV; ders (Wielingen) 9.48, 2. Femke I! (Delta Sport) 8.86, 3. Arlette Hl (Scheldesport) 5.51. Discus: l. Schuilwerve (AV'56) 21.67, 2. Daw Elferink (Delta Sport) 21.29, 3.Nicb Looze (Delta Sport) 17.41. Ver: 1 Efi ne van de Zande (AV'56) 4.16,2. Ha Maassen (Wielingen) 4.04, Brett te ders (Wielingen) 4.01. Eindstand ma kamp: 1. 1. Danielle Elferink 2101 Nicky de Looze 2075, 3. Lot Anther se 2052. Meisjes D. 60m: 1 Esther Plate (Scheldesport) en Kelly van Han-e (Delta Sport) 8.7. 60m (2e reeks)i ther Platteeuw 8.8, 2. 3. Annejet V (Delta Sport) 9.3. Discus: 1.1* Blommaert (Delta Sport) 20.84,2.*= van Harmeien (Delta Sport) 18.18.1 gel: 1Esther Platteeuw (Scheldsa 8.97, 2. Kelly van Harmeien ICfc Sport) 8.97, 3. Kristy Blommaert (Ce Sport) 8.51. Ver: 1. Esther Platte (Scheldesport) 4.09, 2. Kelly van Har len (Delta Sport) 4.09,3. Ilse SmidsiD ta Sport) 4.00. Eindstand meerkan 1. Esther Platteeuw 2489, 2. Kelly Harmeien 2448, 3. Khaula Ba® 2257. Meisjes pupillen A1. Meerka: (60m, ver, kogel): 1. Aileen Blo»: rt (Delta Sport) 1373, 2. Dionne Pi« (AV'56) 1046, 3. Grutter MarloesIAV: 1030. Meisjes pupillen A2. Mh kamp (60m, ver, kogel): 1. KyD Beule (RKHAV) 1258, 2. HildeDoeto (Delta Sport) 1131, 3. Sanne van» (Delta Sport) 1112. Meisjes pup® B. Meerkamp (40m, ver, bal»: pen): 1 Emma van Mourik Ifê Sport) 1120, 2. Maud van Liere ifc' Sport) 844, 3. Wendel van Moort'v-- Sport) 756. Meisjes pupillen C.M# kamp! 40m, ver, baiwerpen):1.5 de Mendonca (Delta Sport) 733,2 Fa de Brouwer (RKHAV) 722,3,_MirtM Gastel (Delta Sport) 708. Meisjeso-' Meerkamp (40m, ver, bal): Glerum (Delta Sport) 482. 2. Tes; Mendoca (Delta Sport) 423. Zierikzee. Recreatieve compete Poule A: vc Lob - Dur,;/ Vastgoed/Kwiek H3 3-0, Big Boss landia 1 0-3. Stand: 1. vc Lob1/- Zeelandia 1 17-35, 3. Wea/MevOi 16-29, 4. Schouwse bouwmate# handel 16-27, 5. Big Boss 18-14, t>a veland Vastgoed/Kwiek H318-7. Poule B: HCR De Kroon/Wiska 1-L vaate Hypotheken 3-0, Brogum Tyrecenter Rinus Roon Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf nexxion 1-2, Praktijk Jan/CluzonaT?' vo-de Verf bron 3-0. Stand: 1 Pm™ recenter Rinus Roon 18-49,2. Hw; KroonA/Viska 1 19-44, 3 Jan/Cluzona 18-40, 4. BijdevaateHA theken 18-23, 5. Ravia/Tolhoek S* bedrijf 18-22, 6. Brogum 18-19,7.S?- vo-de Verf bron 17-10, 8. conne^ 18-7. A Poule C: FIXET Schuddebeurs De Kroon/Wiska 2 2-1, W0Z-» vO-DEK verkeersopleidingen landia 2 - De Brug 0-3. Stand. Marleco/C 1000/Cluzona 18-43, j. Brug 18-41, 3. FIXET Schudde*;, 17-39, 4. HCR De Kroon/Wiska 2 5. Schilder de Oude/Kwiek H4 Sgravo-DEK verkeersopleidingen F' 7. Zeelandia 2 19-8, 8, VVOZ187 Poule DA: Mazda Legem# Wea/Mevo'80 Dames 1-2- accountants/Wik 2 - Wea/Mevo 8t4-- jes 3-0, Kwiek/Sporthuis Zierikzee- Profile Tyrecenter Rinus Roon fc- 1-2. Stand: 1. DRV accountants;; 18-52, 2. Wea/Mevo'80 Dames' 3. C 1000/Cluzona 18-33. - Dier&Tuin/Wik 1 17-30, 5. Mai»"* maate 18-27, 6. Kwiek Sportlui^ zee D1 19-16, 7. Profile Tyrece® nus Roon dames l8"'5 Wea/Mevo'80 Meisjes 19-3. 0-3,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36