i PZC OGEBR.DOMINICUSBV Uw bijdrage redt mensenlevens Geet voorrang aan verkeersveiligheid en steun 3V0! Geven aan een goed doel? Let op dit keurmerk maandag 11 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Iris 7 april 2005 Arjo Wagenaar en Patricia Maas H.A. Hankenstraat 20 4475 AK Wilhelminadorp Overlijden Johannes 14:2 In het huis Mijns vaders zijn vele woningen; anderszins zou Ik het u gezegd hebben; Ik ga heen om uw plaats te bereiden. Na een kort maar zeer ernstig ziekbed is van ons heengegaan mijn geliefde schoondochter, onze schoonzusteren (oud) tante, Paula Milhous-van der Wulp We wensen Peter en Nelleke Gods nabijheid toe in dit grote verdriet. Goes:Milhous Goes: Jan Milhous (in herinnering) Ria Milhous-Willemse Julianadorp: Bram Milhous Wilma Milhous-Asscheman (achter) Neven en Nichten Gorichem, 9 april 2005 Nooit vragend, nooit klagend, je lasten in stilte dragend. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, hebben wij geheel onverwacht af scheid moeten nemen van Adriaan Pieter van Moolenbroek in de leeftijd van 69 jaar. Middelburg: Elisabeth Jannetje van Moolen broek-Polderdijk IJsselstein: Ed van Moolenbroek Mirjam van Moolenbroek-Baars Jom, Lars Oost-Souburg: Monique Comelisse-van Moolenbroek Ton Comelisse Debbie Middelburg: Yvonne Tange-van Moolenbroek TheoTange Mariëlle, Simone Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Watertoren voorde liefde\>olle verzorging. Middelburg, 7 april 2005 Correspondentieadres: Hof ter Veste 173 4333 HJ Middelburg Dinsdag 12 april is er gelegenheid om afscheid te ne men van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op woensdag 13 april om 12.15 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst kunt u nog afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. Na een gecompliceerde hartoperatie is vredig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en zorgzame oma. In dierbare herinnering Maatje Anna van den Berg-Breure op de gezegende leeftijd van 78 jaar. Wissenkerke: J.C. van den Berg Wissenkerke: Simon en Henriëtte Niels en Laurens Goes: Kees en Hetty Eline en Joost Oostkapelle: Addie en José Joyce, Mar ga, Ben Wissenkerke: lacques 8 april 2005 Julianastraat 33 4491 EZ Wissenkerke De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 13 april om 13.00 uur in de 'Opstandingskerk', Voorstraat 20 te Wis senkerke. waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wis senkerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen vanaf 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Zaal onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissenker ke. Geen bloemen. Plaats uw familie berichten in de PZC Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Maatje van den Berg-Breure Bram en Willy Breure-van den Hoek Heieen en Rinus Cees en Hilga en kleinkinderen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Ma van den Berg-Breure Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Colijnsplaat: Anita van Elp Heinkenszand: Jantinus en Nelly van Elp Colijnsplaat. 8 april 2005 Veilig in Jezus armen, Veilig aan Jezus hart, daar in zijn teer erbarmen daar rust mijn ziel van smart. Moeders Prien, vol van liefde en eenvoud is in het bijzijn van al haar kinderen zacht en vredig heen- Zij is nu veilig in Jezus armen. Jasperina van Schaik-Willeboordse Priena Geboren 1 januari 1927 Overleden 8 april 2005 te Sint Laurens te Vlissingen Wij zullen haar missen. Janneke en Hans van Maaren-Wijnands Willy ep Cees Roestenberg-Wijnands Jan en Lia Wijnands-van Maanen Patty en Rinus Stouthamer-Wijnands Wim Wijnands Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres; Troelstraweg 2814384 GP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 14 april van 13.00 tot 13.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De samenkomst zal aansluitend worden gehouden om 14.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden al daar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Verdrietig geven wij u kennis, dat zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannis Petrus Grim echtgenoot van Cornelia de Meij in de leeftijd van 81 jaar. Wij zijn het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo en Ter Weel dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Heinkenszand: C. Grim-de Meij Paula (in herinnering) 's-Heer Abtskerke: Hans en Jeannet Esther en Mischa Mark en Jacqueline Heinkenszand: Peter en Dineke 8 april 2005 Kamilleplein 18 4451 LA Heinkenszand De uitvaartdienst zal woensdag 13 april om 14.15 uur worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het cre matorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Voor aanvang van de dienst is er van 13.45-14.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortua rium naast de kerk. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. We hadden nog zoveel plannen, we wilden nog zoveel doen. Maar zonder jou zal ons leven nooit meer zijn als toen. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten ne men van mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Marinus Anton Hoogesteger in de leeftijd van 81 jaar. Oost-Souburg: Martie Hoogesteger-Wattel Vlissingen: Hans en Nel Véronique en Geerard Devin Mireille Heinkenszand: Anneke en Ton Michel, Palrique Breda: Marijke en Cor Vincent en Lindy Lisanne en Hilco Wou brugge: Lia en Roel Wietse en Francine Tineke en Patrick Mieke en Johan Tess Hellevoetsluis: Ruud en Corina Symen. Demy Jesse, Niels Oost-Souburg, 8 april 2005 Henri Dunantstraat 30 4388 NK Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 april van 12.45 tot 13.15 uur in zaal "De Ark" ge legen achter het kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal er aldaar om 13.30 uur een samen komst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ark" voornoemd. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te be- schouwen. Geen bloemen. Dag lieve Opa we zullen je missen Véronique, Geerard, Devin, Mireille, Michel, Patrique, Vincent, Lindy, Lisanne, Hilco, Wietse, Francine, Tineke, Patrick, Mieke, )ohan, Tess, Symen, Demy, Jesse, Niels. Na bijna 60 jaar lang samen in vee te hebben gehan deld is heden van ons weggenomen mijn oud compag non Eine Willemse A.C. de Pagter L. de Pagter-Van der Kam Na met volle teugen te hebben genoten van haar 85ste verjaardag, enkele weken geleden, is na een zeer zorgzaam en opgewekt leven met veel ziektes onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma overleden Sentina Gabriëlse weduwe van Janus Huiszoon Geboren 13-3-1920 Overleden 9-4-2005 Steenbergen: Jan Huiszoon Ineke Huiszoon-de Vlieger Rozenburg: Kees Huiszoon t Mattie Huiszoon-van der Leek Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Welbergswegje 10 4651 TH Steenbergen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 13 april om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van Dorpshuis Westkapelle Herrijst, Markt 79 om 12.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis Westkapelle Herrijst. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sentina Gabriëlse weduwe van Joost Huiszoon A. Toutenhoofd-Gabriëlse M. Gabriëlse-Brand A. Gabriëlse M. Gabriëlse-Cijsouw Westkapelle, 9 april 2005 "En toentoen werd het stil, En jijjij was niet meer Veertien dagen na het overlijden van onze lieve zus en schoonzus, moeten wij volkomen onverwachts af scheid nemen, van onze lieve broer, zwager en oom Marinus Anton Hoogesteger Middelburg: Ali t en Jan t Gabriëlse-Hoogesteger Sint Laurens: Anton en Joke Hoogesteger-Konraad Rilland: Kees en Corrie Hoogesteger-Meliefste Middelburg: Nel en Coen t Muilenburg-Hoogesteger neven en nichten 8 april 2005 Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. S. Dali Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat na een korststondig ziekbed is overleden mijn lieve zorgza me moeder Nicolina Constantia van der Veen Nini weduwe van John Roland eerder weduwe van Leo Holleman Den Helder, f Vlissingen, 4 mei 1923 9 april 2005 "Als een druppel kon zeggen hoeveel ik je mis, dan regende het elke dag Nicoline 9 Angel Correspondentieadres: Anna Blamanlaan 86 4385 KK Vlissingen Mijn moeder is overgebracht naar het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 14 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat na een werkzaam le ven en geduldig gedragen ziekte is heengegaan mijn man en vader Hendrik Willemse op de leeftijd van 82 jaar. Sint Laurens: M. Willemse-de Hamer Henk en Nel Middelburg: Jan en Tineke Sint Laurens, 9 april 2005 Correspondentieadres: Noordweg 505,4333 KG Middelburg De herdenkingsdienst zal gehouden worden op woensdag 13 april om 10.00 uur in de ontmoetings ruimte naast de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Sint Laurens. Voorafgaande aan de herdenkingsdienst is er om 9.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in voornoemde ontmoetingsruimte. Geen bloemen. Wij willen het medisch personeel van het Ziekenhuis Walcheren bedanken voor de goede verzorging. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plaats uw familie berichten in de PZC Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een heel stuk geluk en ontzettend veeI liefde gegeven. Vol bewondering voor haar gastvrijheid en persoon lijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat na een strijdbaar leven, toch nog onverwacht is over leden onze tante Maria Marina Krijger-van Felius - Marie sinds 14 februari 1968 weduwe van Marinus Krijger in de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam. Familie Evertse Westenschouwen, 10 april 2005 Lageweg 22 Correspondentieadres: Irenestraat 23 4328 BT Burgh-Haamstede Donderdag 14 april willen we afscheid nemen van tante Marie in een samenkomst die gehouden zal worden in de aula op begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom 1 te Burgh-Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in de aula. Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Toch nog onverwacht is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame en humorvolle vader, opa en Ome Kees Kees Jonker In de leeftijd van 88 jaar. Hij heeft van het leven genoten. Middelburg: Nelly Jonker-van Gemert Bobby 9 Breda: Betty en Klaas Jeroen en Carrie Kyrsten en René Costa Blanca (Spanje): Tonny en Beata Mark Babette Middelburg: Ineke Koudekerke: Ton en Kitty Peter en Antoinette Tom Evie Sjors Robert Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Thuiszorgen het verpleeghuis 't Gasthuis voor hun liefdevolle verzorging. Middelburg, 9 april 2005 Korte Burg 7 4331 B) Middelburg Kees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid tot af- scheidnemen op donderdag 14 april a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Verdrietig geef ik kennis dat mijn lieve, zorgzame vrouw Sara Verplanke echtgenote van Jannis Abraham van Meenen in de leeftijd van bijna 91 jaar onverwacht is over leden. J.A. van Meenen 9 april 2004 Verpleeghuis "De Vurssche" Rooseveltlaan 14571 HT Axel Correspondentieadres: Fam. Verduijn, Buitenweg 68,4571 ER Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op woensdag 13 april om 13.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bella- mystraat 28c. Alleen schriftelijke condoleance. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oq-J Abraham Boogaard weduwnaar van Johanna Maas in de ouderdom van 94 jaar. Biggekerke: J. Jobse-Boogaard Emmeloord: R. Boogaard L. Boogaard-Wisse neven en nichten Biggekerke, 9 april 2005 Enige en algemene kennisgeving Ondanks de schemer van haar gei wij bleven van haar houden. Op 102-jarige leeftijd, na een liefdevolle verzorg; in "De Vliedberg" mocht onze moeder, schooniift' der, oma en tante haar moede hoofd neerleggen Tona Auer-Adriaansen Middelburg f Koudekafe 22. maart 1903 9 maart 2$ Helsingborg: Jan en Lisbeth Auer Borculo: Nan Auer Den Haag: Kitty Auer-Steinhauser Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen: Ina Radstake Nieuw- en Sint Joosland: Francien van Sluijs-Calliber Correspondentieadres: J.U. Auer Strogatan 9 S 25374 Helsingborg Sweden J.G. Auer Morsmanshof 45 7271 KB Borculo Op vrijdag 15 april zal er om 11.15 uur een korte;:- scheidsdienst worden gehouden in het uitvaartce- trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 202 Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.(( uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren a voornoemd uitvaartcentrum. Dankbetuiging Voor alle gelukwensen, zowel persoonlijk als cafe kaarten en bloemen, bij ons 50-jarig huwelijk zeggen u namens de kinderen en kleinkinderen hartelijkdai Chr. Flipse E. Flipse-Minderhoud Westkapelle Dankbetuiging Voor de kaarten en telefoontjes na hel overlijden t onze geliefde vader M. van Belzen zeggen wij u hartelijk dank. Marie de Nooijer-van Belzen Tonnie Schmeits-van Belzen Maak uw bijdrage vandaag nog over op giro 103400 t.n.v. 3VO Huizen o.v.v. gift. Meer weten? Bel 3VO tel. (035) 524 88 00, www.3vo.nl. Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 09 0 0 202 5592 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl Plaats uw familie berichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26