GPC loopt finaleronde mis Welkome zege BC Vlissingen PZC Oemoemenoe wint, To vaal gooit er met de pet naar De snelste de beste Eline Francke (13) wint Gouden Ruif Janssen tweede bij jeugdkoers in Graauw Schoe tweede in Naaldwijk Vlis singers verliezen in beker van sambavoetballers Triborgh: 1-3 Turnteams VT1 presteren goed op eigen toernoi uitslagen Vier Zeeuwse LOS-turnsters naar finale agenda maandag 11 april 2005 wb' GRAAUW - De jeugdige wiel renner Davey Janssen behoort in zijn klasse tot de betere ren- nertjes. De snelle Middelkam per reed gisteren in Graauw naar een uitstekende tweede plaats, voor Brian van Goethem van Zeeuws-Vlaanderen. Voor de Zeeuwen was geen plaats op de hoogste tree van liet schavot weggelegd. Davey Janssen was er in zijn categorie opnieuw dichtbij, na zijn fraaie spurtoverwinning vorige week in Oosterhout. De tweede plaats in Graauw was niet verrassend. Barry Markus uit Halfweg is in zijn leeftijdsgroep een klasse opart. Dat bewees hij al eerder dit seizoen. Ook in Graauw stond er geen maat op Markus. Hij slaagde er in om de totale concurrentie op een ronde (1500 meter) achter stand te rijden. Dat hield voor rest van het veld in dat ze voor de tweede plaats mochten strij den. Daarin deden de Zeeuwen Davey Janssen (Theo Middel kamp) en Brian van Goethem (Zeeuws-Vlaanderen) het opval lend goed. Na enkele uitvallen moest een spurt de beslissing brengen. Dat Janssen zich daar in als een vis in het water voelt, liet hij vorige week al zien. In Graauw drong Van Goethem wel aan, maar de Middelkamper bleef zijn concurrent voor. Voor beiden was het hun laatste wed strijd in categorie. Komende zondag in Sluiskil maken de twee renners hun debuut in de oudste categorie. Verdere Zeeuwse ereplaatsen waren er voor de Middelkam- pèrs Tim Janssen en Milan Va der, die derde werden in catego rie één en twee. NAALDWIJK - De jeugdige mountainbikester Britta Schoe uit Vrouwenpolder is gisteren als tweede geëindigd bij een wedstrijd in Naaldwijk bij de 11- en 12-jarigen Johnny Min- naard uit Wemeldinge eindigde bij de jongens midden in het veld in dezelfde leeftijdscatego- door Koen de Vries VLISSINGEN - U kent ze wel. voetbaltrainers die hele wed strijden schreeuwend langs de zijlijn doorbrengen. Er zijn erbij die dat als een uitstekend mid del beschouwen om zichzelf in de schijnwerpers te zetten, maar gelukkig proberen de meesten hun spelers tactisch bij te stu ren. GPC-trainer Carlos de Jon ge stond zaterdag tijdens de be kerwedstrijd tegen SV Triborgh bijna de volle negentig minuten zwijgend voor zijn dug-out. En dat was terecht, want wat kan je doen als je ziet dat de tegen stander veel meer voetballend vermogen heeft? GPC verloor met 1-3 en kwam daarmee heel aardig weg. En toch, heel stiekempjes had de trainer uit Wolphaartsdijk tij dens de wedstrijd gehoopt op een stunt. Zaterdag-derdeklas ser GPC kwam als gelanceerd uit de startblokken en scoorde via een wonderschone vrije trap van Erik de Ruijter, die via de binnenkant van de paal doel trof, verdiend de 1-0. En ook na dat Triborgh na twintig minu ten het heft in handen nam, bleef de ploeg overeind. De num mer twee van de zondag-eerste- klasse en finalist van het beker toernooi van district Zuid 1 van vorig jaar, miste de mooiste kan sen en zag bovendien twee scho ten op de paal belanden. Tegen de verhouding in ging GPC met een 1-0-voorsprong rusten en toen besefte De Jonge al dat Koning Voetbal weieens heel onrechtvaardig kan zijn. „Als we ervoor hadden kunnen zorgen dat Triborgh de eerste twintig minuten van de tweede helft ook niet zou scoren dan hadden we kansen gehad. Je weet dat de tegenstander dan gaat forceren en dat er ruimte komt. Op één onderdeel waren we vandaag namelijk even goed als Triborgh: met de snelheid van de spitsen." Zo ver kwam het niet. Want na dat de Tilburgers vele kansen hadden laten liggen, kwamen ze in de negende minuut na rust met een frommelgoal op gelijke hoogte. De bal kwam via-via bij Randy Horsten terecht, die van dichtbij raak schoot: 1-1. In feite was die gelijkmaker de genadeklap. GPC, de kampioen van de derde klasse die dit sei zoen zeventien van de twintig competitiewedstrijden won en in de beker Terneuzense Boys, Breskens, RIA W, Arnemuiden, Colijnsplaatse Boys en Groote Lindt elimineerde, had ruim vijf tig minuten sambavoetbal over leefd, maar zal^te nu als een pud ding in elkaar. Tweede adem Dat kwam omdat Triborgh met nog meer lef en flair ging voet ballen, maar ook omdat vele Vlissingers naar hun tweede adem zochten. De hakjes en lob jes van de Triborgh-spelers vlo gen de GPC'ers om de oren en ze werden steeds vaker van het kastje naar de muur gestuurd. Vlissingers met enige zelfkennis moeten zich een tikje vernederd hebben gevoeld. En terecht, want in vergelijking met de Bra bantse sambavoetballers waren ze houten klazen. „Dit was een goed leermoment", vond De Jonge na afloop. „De ene week speel je tegen Spui en GPC'er Regilio Pinas in actie tegen Triborgh. denk je dat je heel wat kunt. Vandaag speel je tegen Triborgh en dat scheelt vier klassen. We kwamen veel voetballend vermo gen te kort. Zij verdedigden zo snel vooruit dat we de tijd en de rust niet hadden om op te bou wen. En als wij combineren en iemand inspelen is voor ons de actie afgelopen. Zij sluiten zo snel bij, dat hun acties veel lan ger doorlopen. Ons enige alter natief was om de bal meteen naar voren te spelen in de hoop dat Regilio Pinas of Björn Ron de alleen voor de keeper kwa men. Maar eigenlijk is er geen bal goed gevallen." Foutjes GPC had na de 1-1 nog geluk dat arbiter Uitterhoeve een tref fer van de absolute uitblinker Abder Assouiki afkeurde, maar kort daarna schoot Said Makra- ni de bal vanaf twintig meter fraai in de kruising (1-2). De 1-3 viel na een van de weinige fout jes van doelman Guingo. Hij dook over een slap schot van Sa- mi Kucuknar, maar dat hoefde hij zich niet aan te rekenen. De sluitpost van 2.05 meter lang en 106 kilo zwaar verrichtte vele knappe reddingen. Met de uitschakeling van GPC verdween de laatste Zeeuwse ploeg uit het bekertoernooi. In de finaleronde komen één Zuid-Hollandse (Kozakken Boys) en zeven Brabantse ploe gen in actie. De Jonge kon er niet om treuren: „Natuurlijk wisten we dat we dicht bij het fi- naletoernooi waren. Maar je denkt toch niet dat ons seizoen door deze ene nederlaag verpest is?" GPC-SV Triborgh 1-3 (1-0). 9. Erik de Ruijter 1-0, 54. Randy Hor sten 1-1, 73. Said Makrani 1-2, 80. Sami Kucuknar 1-3. Scheidsrech ter J.H. Uitterhoeve ('s-Gravenpol- der). Gele kaart: Sven Ronde (GPC), Said Makrami (Triborgh). Aantal toeschouwers350. GPC: Henry Guingo; Martin Wil- ken (88. Wessel Leijen), Maarten PeeneMarco Schroevers, Leo de Groot; Erik de Ruijter, Sven Ron de, Danny Bomer, Ralph Wiessner; Regilio Pinas (75. Jimmy Pinas), Björn Ronde (75. Jeroen van Om men). door Lucien Roelandt VLISSINGEN - Met Pompidou onder het zadel heeft Eline Fran cke de achttiende editie van de competitie om de All'onds Gou den Ruif op haar naam geschre ven. Met haar dertien jaar is de amazone uit Gapinge de jongste ruiter ooit die het gouden klei nood heeft gewonnen. Eline Francke toonde met haar overwinning aan dat de opmars van de jeugd nog niet tot stil stand is gekomen. Francke nam de titel over van Wilma Salm, die in de vorige editie als veer tienjarige de aanval op de oude garde inzette. De achttiende editie van de Gou den Ruif was één van de span nendste ooit. Als laatste in de klasse L2 stuurde Francke Pom pidou naar een score van 168. Goed, maar in de klasse niet vol doende voor één van de dagprij zen. Wel was het net genoeg om in het klassement Joyce de Koeyer van de koppositie te sto ten. Het verschil bedroeg nog geen half procent. Francke: „Het was enorm span nend voor mij. De Koeyer kreeg voor haar proef met Santana 173 punten. Omdat haar score bekend was, stond ik behoorlijk onder druk. Ik wist dat ik mij weinig fouten kon permitteren. Bovendien ben ik nog maar kort geleden gepromoveerd naar de ze klasse. Eerlijk gezegd had ik hier niet opgerekend. Ik ben erg blij met de overwinning. Zeker voor mijn opa en moeder. Want, zij hebben de basis voor deze winst gelegd. Pompidou is door mijn opa (Bram de Nooijer) ge fokt en mijn moeder heeft hem afgericht." Mogelijkheden Met Pompidou ziet de toekomst er goed uit voor Francke. „Pom pidou heeft drie goede basisgan gen, een goed karakter en veel aanleg voor de zwaardere oefe ningen. Het is een paard met veel mogelijkheden." Qua dagoverwinningen was ti telverdedigster Salm de grote winnares in de Vlissingse mane ge Scheldestad. De vijftienjarige amazone uit Yerseke stuurde in klasse Zi ving Legend naar de zege. i klasse M2 eiste Salm met O; het oranje erelint op. Bij ny's grote maat was ze hetb in de klasse M2. De drie overwinningen \tj niet voldoende om haar tik prolongeren. Toch was zeis den. „Ik had er niet op gei^ dat ik zou winnen. Dezeeej titie is sterk bezet. Als je dat als ik, met een achterstand! ruim drie procent op de kn per begint, moet je real® zijn. Dat poets je niet weg.] mijn best geklasseerde jj (Legend) was ik ook nogeës promoveerd naar de klasse Daarin scoor je niet zo gemg lijk boven de 65 procent; was wel nodig om een kas maken op de eindzege Dp Eline vandaag .zien rijden, t in mijn ogen de terechte wa res." VLISSINGEN - De atletem de Vlissingse turnverenip VTV hebben goed geprate tijdens het eigen VTV-toenid Twee teams van de Vlissin club veroverden op het L(| toernooi de clubteamtitel.z» bij de verplichte als de keuzo fenstof. Ook individueel presteerde VTV-tumsters uitstekend. hoogste puntentotaal van dag werd behaald Monique van Belzen in de<a gorie pupil 2 LOS 5 met punt. Lisette Kamyschevat op in de categorie pupil 1 LOS door op sprong een 10.00 tea ren. Het toernooi is een initiatief; VTV met als doel het orgs seren van een oefenwedstrijd! voorbereiding op het regioka pioenschap dat op 16 a plaatsvindt. Het toernooi tevens bedoeld als extra wd strijd voor de turnsters died hiervoor niet wisten te kwalim door Hans Markusse GOES - Het Middelburgse Oe moemenoe sloot de rugbycompe- titie af in stijl. In Den Bosch werd met 5-19 gewonnen van Dukes 2. Het Goese Tovaal was muider goed op dreef. In Boxtel verloor Tovaal met 27-12 van Ducks. Bij rust leidde Tovaal nog met 6-12. Dukes 2-Oemoemenoe 5-19: Voor de rugbyers van Oemoeme noe was het de laatste wedstrijd van de competitie en de Middel burgers wisten eindelijk af te re kenen met het uitwedstrijdsyn droom. In de hele competitie was geen duel op vreemde bo dem in winst omgezet en tegen het laaggeklasseerde Dukes 2, dat vorige week nog met 101-7 door kampioen REL was afgeser veerd, slaagden de Middelbur gers er in om die negatieve ten dens te doorbreken. Eindstand: 5-19. Ducks-Tovaal 27-12: In Boxtel kwam een inspiratieloos Tovaal op het veld. De Goesenaren had den sinds de winterstop niet meer verloren en dachten zon der al te veel inspanning ook Ducks nog wel aan de zegekar te kunnen binden. In de eerste helft had het er alle schijn van dat dat inderdaad ging lukken. Na een goede combinatie tussen Alex Vlieland, Koen Spaas en Maurice Boelhouwers zorgde Giel Edam na een kwartier voor een 0-5-voorsprong. Egon Gee- ratz vergrootte de voorsprong met een conversion tot 0-7 en een snel antwoord van de thuisclub, een benutte penal ty-kick, kon de Goesenaren niet verontrusten. Ducks kwam te rug tot 6-7, maar na een break van Michiel Sinke kon Koen Spaas Tovaal op 6-12 brengen. Niets aan de hand, zo leek het. Maar in de tweede helft bakte de Bevelandse formatie er ech ter niets meer van. Line-outs en scrums leverden veel te weinig balbezit op om kansen te creë ren en de thuisclub kreeg na rust plotseling wel de geest. De reeds gedegradeerde Braban ders wilden kennelijk met een goed gevoel afscheid nemen van de tweede klasse en wisten drie tries te drukken, die vervolgens allemaal werden geconverteerd: 27-12. door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen hebben zich aan de degradatiezone ont worsteld door een ruime over winning op een andere degrada tiekandidaat, Tracks. De Vlis singse vrouwen zijn bijna kam pioen na een mooie overwinning in Den Bosch. BC Vlissingen-Tracks 87-47: De Vlissingse mannen was nog niet eilig, net als Tracks. Een over winning kon BC Vlissingen dus goed gebruiken De thuisploeg had echter weinig last van de spanning en nam overtuigend een 25-9-voorsprong. Tracks kwam nog even terug tot 36-24, maar bij rust was het verschil al weer groter: 47-28; Ook na de rust bleef BC Vlissingen domine ren. terwijl de Limburgers steeds verder wegzakten. Scores BC Vlissingen: Erwin Hil- bert 23 punten. Danny Kasander 14. Stefan Schrier 12, Jeffrey van DrieI 11, Tommy Radkiewicz 9, Wilfred Klap 8, Michel Bosters 6, Rakhis Angnoe 3 en Marnix Israël 1. Vrouwen FBBC-BC Vlissingen 49-75: In Den Bosch hadden de Vlissingse vrouwen een stroeve start, waar door EBBC ongeveer op gelijke hoogte bleef tot 11-13. Net voor de pauze slaagde BC Vlissingen er toch in een gaatje te slaan: 19-27. In de tweede helft klmap- te de thuisploeg aan tot 27-34, maar daarna moest EBBC het antwoord schuldig blijven op een tussensprint van BC Vlissin gen. Binnen enkele minuten werd het verschil uitgebouwd naar 26 punten: 31-57. In de slot fase lieten beide teams de teu gels vieren en liep de stand op naar 49-75. Door deze overwin ning kan het team van coach Tom Joziasse op 23 april de titel veilig stellen in de thuiswed strijd tegen Almonte. Scores BC Vlissingen: Romana de Ridder 20, Elisa Kuipers 16, Marjo lein de Dreu 9, Quintana Pattina- ma 7, Nanon Doeland 7, Immie Pattikawa 6, Marjolijn van den Bosse 6 en Jessica Verhage 4. BV Souburg-Tantalus 48-57: BV Souburg begon scherp in de eigen sporthal, waar de ploeg Tantalus, de nummer twee in de competitie, trof. Door een strak ke verdediging en mooie aanval len liep Souburg uit naar 13-9. Hierna kwam Tantalus dankzij veel vrije worpen terug. De gas ten leidden bij rust met 21-23. Na rust kon Souburg geen vuist meer maken. Scores BV Souburg: Gitta Zijlma 10, Cindy de Nooyer 9, Astrid Fran ke 8, Suzanne Plas 8, Nathalie Franke 7, Aline Jobse 2, Judy Sla ger 2 en Esther Vendrik 2. Virtus-BC Vlissingen 102-103: De jongensjunioren van BC Vlis singen begonnen flitsend aan de wedstrijd. Halverwege het eer ste kwart stond het al 3-15. Maar de Zeeuwen konden deze voorsprong niet vasthouden. Dankzij een waterdichte verde diging kon Virtus terugkomen tot 19-20. Hierna ging de score tot aan de het laatste fluitsig naal volledig gelijk op. Vlissin gen stond 88-90 voor. maar de thuisploeg maakte gelijk in de slotseconden. In de verlenging had Vlissingen vervolgens net de langste adem: 102-103. Scores BC Vlissingen: Michel Bosters 29, Dorde Karadzic 20. Dennis de Paauw 16, Wytse de Jong 15, Sjors van der Poel 9, Ro bin de Jonge 5, Gilles Dingemanse 5 en Benjamin Steenbeek 4. OUDDORP - Concentratie bij een van de deelnemers van de derde etappe van de F2 speedchallenge 2005, die zaterdag was op de Grevelingen bij de Brouwersdam. Tijdens de wedstrijd werd door middel van een GPS-systeem de snelheid van de surfers gemeten. Elke surfer kreeg een GPS-horloge om de arm, dat in verbin ding stond met een computerinstallatie aan de waterkant. Alexander Verhage uit Heinkenzand bleek de snelste op de Grevelingen. Hij haalde een snelheid van 48,6 kilometer per uur. „Dat is behoorlijk snel voor de niet-profes- sionals", aldus Uwe Jendrusch van het or ganiserende zeil- en surfcentrum Brou wersdam. Verhage bleef Bert den Boer uit Zoetermeer (47,6 kilometer per uur) en Pie- ter Eliens uit Heerhugowaard (47,3 kilome ter per uur) nipt voor. In totaal hadden zeventig mensen de moei te genomen om hun snelheid te laten me ten. Jendrusch: „Dat waren er minder dan verwacht, maar dat had alles te maken met het weer. Het was erg koud en er stond een ijzige wind. Veel mensen had den geen zin om met zulke omstandighe den het water op te gaan." Maar over het geheel was Jendrusch toch tevreden. „Het was desondanks geslaagd. De sfeer was goed en de deelnemers die wel het water op gingen, waren erg enthousiast. Het was leuk om een dergelijke wedstrijd te organi seren." De speedchallenge bestaat uit elf etappes. Op 5 mei doet de tour het Veerse meer aan en tien dagen later is de Grevelingendam bij Bruinisse het decor. foto Dirk-Jan Gjeltema dCSMBHI Zierikzee. Voorjaarswedstrijden. Mannen. 1500m: 1. Edwin Stolk (Flak- kee) 4.29.1. 2 Albert Platteeuw (Schel- desport) 5 14.6. 3. Arjan Meijer (Delta Sport) 5.49. Ver: 1. Rob Sterrenburg 5.47, 2. Arjan Meijer (Delta Sport) 5.13. 3. Albert Platteeuw (Scheldesport) 4.33. Speer: 1. Jeroen van Belzen (Dynami ca) 43.11, 2. Rob Sterrenburg (Dynami ca) 31.35, 3. Arjan Meijer (Delta Sport) 30.89 200m: 1. Arjan Meijer (Delta Sport) 25.7, 2. Albert Platteeuw (Schel desport) 26.5, 3 Edwin Stolk (Flakkee) 26.6. Discus: 1. Henk van den Berg (AV'56) 38.76, *2. Jeroen Hage (Dynami ca) 33.35, 3. Jeroen van Belzen (Dynami ca) 28.14. Eindstand meerkamp: 1 Rob Sterrenburg 1541. 2. Edwin Stolk 1529,3. Arjan Meijer 1517. Jongens A. Ver: 1. Paul Sterrenburg (Dynamica) 4.95, 2. Wouter Jansen (Dy namica) 4.81, 3. Sander Zeyseink (Dyna mica) 4.73. Speer: 1. Wouter Jansen (Dynamica) 35.96, 2. Sander Zeyseink (Dynamica) 25.81, 3. Paul Sterrenburg (Dynamica) 23.30 200m: 1. Sander Zey seink (Dynamica) 24.8, 2. Wouter Jan sen (Dynamica) 25.9, 3. Paul Sterren burg (Dynamica) 26.8. Discus: 1. San- der Zeyseink (Dynamica) 30.39, 2. Wou ter Jansen (Dynamica) 19.21, 3 Erik Bout (Dynamica) 16.05.1500m: 1. Wou ter Jansen (Dynamica) 4.33.6, 2. Paul Sterrenburg (Dynamica) 4.44.3, 3. San- der Zeyseink (Dynamica) 4.50.8. Eind stand meerkamp: 1, Sander Zeyseink 2054, 2. Wouter Jansen 1985, 3. Paul Sterrenburg 1461 Jongens B. 100m: 1. Yordy Sandee (Dynamica) 12.9, 2. Jermaine Luitwieler (Dynamica) 13.2, 3. Raymon Elferink (Delta Sport)13.9. 200m: 1. Yordy San dee (Dynamica) 26.6, 2. Jermaine Luit wieler (Dynamica) 27.8. Ver: 1. Jermai ne Luitwieler (Dynamica) 4.66, 2. Ray mond Elferink (Delta Sport) 4.48, 3. Yor- di Sandee (Dynamica) 4.28. Kogel: 1. Raymond Elferink (Delta Sport) 10.60, 2. Yordi Sandee (Dynamica) 6.69, 3. Jer maine Luitwieler (Dynamica) 6.69. Eind stand meerkamp: 1. Jermaine Luitwie ler 1381. 2. Yordi Sandee 1313, 3. Ray mond Elferink 1290. Meisjes B. 100m: 1. Renate de Wilde (AV'56) 14.2, 2. Laurey Hey (Flakkee) VALKENSWAARD - Vier Zeeuwse turnsters hebben zich tijdens de districtsfinale LOS ge plaatst voor de landelijke finale. Slechts zeven turnsters konden doorstromen. Onder hen twee turnsters van zowel Atlas (Hein- kenszand) als Delta Sport (Zie rikzee). Marika Padmos van Delta Sport haalde zilver bij de pupillen 1 LOS 5. Denise Caljouw van At las werd vierde bij de instap LOS 6 met een puntenaantal van 36.000. Chayenne Bakker van Delta Sport bereikte de fina le met een zevende plaats in de zelfde categorie. Zij haalde een puntentotaal van 35.800. Hilda Bolkenbaas werd zevende bij de senioren LOS 1 met een punten aantal van 33.950. De landelijke finale wordt op 28 mei in Goes geturnd. 15.0. 200m: 1. Renate de Wilde (AVI 31.8, 2. Laurey Hey (Flakkee) 31.8.Vi 1. Laurey Hey (Flakkee) 3.99. Kogel Renate de Wilde (AV'56) 7.63,2.Lan Hey (Flakkee) 7.23. Eindstand: 1. li rey Hey 1808, 2. Renate de Wilde 134 Bowling Vereniging Middelbsi Maandagleague: Plakhempjes-üa lotita azul 0-4, Jamin/Pets place-Ms? fotografie 3-1, Allie angel - SeatVa 3-1, Makzo - Kapsalon Duck 4-0. 4a ning - Imtech 2-2, Ijsvogel - ConW service 3-1, Kwik kwek kwak-Pr^d 0-4, Hoven.bedr. Walcheren - FieW. reld 4-0. Dinsdagleague: Hooitd:- Steady state 1-3, Valkenisse - Zwan 0-4, S4 - Bam infra 1-3. Istira - Kleintjes 0-4, Mylene cosmeM' Kruitmolen 0-4, Spruijt pallet - Sil 1-3, Risa - The duke 2-2, Timmenren - Bulldozers 3-1. Woensdagleis* van Kampen - Coby's speelgoedW; Gootje - Schrobbelerke 0-4, Bakkersf - Montageonderh.bedr. 3.5-0.5, he l-i den - Amsteltjes 3-1, Stadscafe-Dtji kerïj Capello 2-2, Auto de Voogd wegh 1-3, Poseidon - Johns 2-2. Dot derdagleague: Slagerij Gillissen-ffi 1-3, Ram/de Tropen - EPZ 3 1-3,Slat? gineering - Snackbar Fonsies 0-4,Es ma n - E PZ 2 1 -3, Wondergem - Kmd len 2 3-1. Jeugdleague: KrotmuuT; Y-team 4-0, bc Knudde - PinkillersM Gewoon hopeloos - Strikemakers2-! Plonzsz- Bunnytoppers 1-3. Ftockanje. Dressuur menwedstrijd Enkelspan paard, klasse M. Eerö proef: 1 Leo Paauwe met Dex, 152p.' ten; 3. Ada Steketee met Monty, punten. Tweede proef: 1. LeoPaa met Dex, 159 punten; 2. Ada Stekes met Monty, 155 punten. Goes. Recreatieve competitie, Ps le-A (mannen): Wolphaartsdijk:!' 0-4, Recretantes-Mengelmoes 1-2, Pj Goes-WR 0-4, HHK2-WonderboiïH De Bongerd-WEA 2-1, Mengeln» Bison 0-4, HHK2-VVR 0-4, Recres* De Bongerd 0-3, Wolphaartsdi|k-'ri" derboys 0-4, ROC Goes-HHK1 0-4.P« le-B (vrouwen): BOK-HHK 2-1, WH tendijke-De Bongerd 2-1, Cafe S3 ends-De Vierlinden 3-1, W Katten#? Goedemorgen 3-0, Cafe Baarencw Bongerd 2-1, HHK-De Vierlinden2-1 Graauw. Jeugdtoernooi. Cat. 7 Jürgen van Trijp (Zuidwesthoek!! Nick Nieuwdorp (Th M), 13. Birgi*J vrijssen (Th M), 14. Denian Pie® (Zws-VI), 15. Youri van Noorden (Th* Cat. 6: 1. Barry Markus (Ahoy), 2 D; vey Janssen (Th M), 3. Brian Goethem (Zws-VI), 9. Nick van derLyJ (Th M), 13. Gianni Gijsel (Zws-VI),»;' |en Martens (Zws-VI), 20. Paul Hoof (Th M), 22. Peter de Winter (Th Ml.» 5: 1. Kelly Markus (Ahoy), 16- Eversdijk (Th M). Cat. 4:1 Bram Sr gers (Pedaalridders), 16. Peter Blokt M). Cat. 3: 1. Nicky Gieskens (Pe® ridders), 4. Davy Gunst (Th M),9 JC; nique Tolleman (Th M). Cat. 2:1"' chard Jansen (Zuidwesthoek), 3, M* Vader (Th M). Cat. 1: 1. Stefan ft» (Excelsior) 3. Tim Janssen (Th M),4^ nise Gunst (Th M)12. Bonita Lind» (Th M), 14. Arthur Oppeneer (Th M! maandag Biljarten Driebanden toernooi de Goede wachting. Eerste ronde. Locatie ;- pension de Goede Verwachting, dorp, Aanvang: 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20