n i 1 PZC Van der Hooft ARENSMAN G een Let op dit keurmerl vrijdag 8 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Een leven veel te kort op deze aarde, maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat ten ge volge van een noodlottig ongeval uit ons midden werd weggerukt mijn lieve zorgzame man en onze lieve papa Joos Johannes van Belzen echtgenoot van Els Adriana Kerkhove in de leeftijd van 38 jaar. Amemuiden: E. A. van Belzen-Kerkhove jos William Marina 4341 GL Amemuiden, 6 april 2005 Dr. van der Moerstraat 6 De rouwdienst waarvoor een ieder is uitgenodigd zal gehouden worden op maandag 11 april om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk. Markt te Ar- nemuiden; deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gelijk het gras is ons kortstondig leven, Gelijk een bloem die op het veld verhe\>en Wel sierlijk pronktmaar krachtloos is en teer. Wanneer de wind zich over 't land laat horen, dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren: Men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Psalm 1038 Met diepe verslagenheid delen wij u mede, dat de HEERE plotseling tengevolge van een ernstig visserij- ongeluk heeft weggenomen, mijn innig geliefde zoon, onze kleinzoon, neef en achterneef Jos van Belzen echtgenoot van E. v.d. Kerkhove in de leeftijd van 38 jaar. Vlissingen: f. van Belzen in herinnering G.C. van Belzen-Schouwenaar Vlissingen: J. J. Schouwenaar J. Schouwenaar-Blaasse Middelburg: J.M. de Visser-Schouwenaar I. de Visser Coralien, Willemijn, Maartje Heilige de HEERE deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Vlissingen/Middelburg, 6 april 2005 Heden overleed door een noodlottig ongeval onze schoonzoon Jos van Belzen W. Kerkhove A. Kerkhove-Oosterling Diepbedroefd zijn wij met het plotseling overlijden van Jos van Belzen Wij wensen Els. jos. William. Marina en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Amemuiden: Aapie en Ellen Jeffrey en Jennifer Met ontsteltenis ontvingen wij het droevige bericht van het plotseling overlijden, na een noodlottig onge val aan boord van de OD-1 van Hans Meijer Jos van Belzen Jaapv. d. Klooster Wij wensen de families, maar in 't bijzonder schipper Krijn en de overige bemanning veel sterkte en kracht van,God toe, om deze zware verliezen te kunnen dra gen. Bestuur en Personeel van Coöperatie Westvoom Stellendam, 6 maart 2005 Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Leo van der Stoep Wij wensen Nel en de kinderen veel kracht en sterk te toe. Piet en Dea Joziasse Ko en Annie Francke Wij hebben met verdriet kennisgenomen van het overlijden van Leendert van der Stoep Vader van onze collega's Addy en Leo Wij herinneren Leendert als een oprecht en fijn per soon. Hierbij wensen wij hen en hun familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Fam. Van Nieuwenhuijzen en medewerkers, Camping Olmenveld Fam. Hoogerheide, Olmenshop Fam. Van Belzen, Olmenruif Fam. Boonman, Olmenhap 'Zingen was zijn lust en zijn leven Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons actief koorlid, de heer Martin Temme Chr. Gem. Zangvereniging "De Ixjfstem - Sint Laurens" 5 april 2005 Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt Uw hand op mij. Psalm 1395 Dankbaar voor haar liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat in vast geloofsvertrouwen van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Wielemaker-de Buck Miep Koudekerke, Delft, 20 augustus 1927 6 april 2005 Pijnacker: F. Wielemaker Pijnacker: Hanneke Wielemaker Den Haag: Jan en Annet Wielemaker-Sweepe Pijnacker: Frans Wielemaker en Anita van der Veen Steven Vincent Dr. W. van der Horstlaan 38 2641 RW Pijnacker De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 11 april om 11.00 uur in de Ont- moetingskerk, Klapwijkseweg91 te Pijnacker. Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de dienst van 10.00 tot 10.45 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke (Walche ren). Liever geen bezoek aan huis. God nam, na een ernstige ziekte, tot Zich onze lieve zus, schoonzus en tante Wilhelmina Wielemaker-de Buck We bidden Frans, hun kinderen en kleinkinderen kracht toe in deze moeilijke tijd. Middelburg: J. de Lange-de Buck A. de Lange (in herinnering Vlissingen: C. Stroo-de Buck tin herinnering D. Stroo Vlissingen: J. de Buck Ens: C. Abbekerk-de Buck A. Abbekerk Neven en nichten 6 april 2005 Na een kortstondige ziekte nam God tot zich onze zo geliefde schoonzuster en tante Wilhelmina Wielemaker-de Buck Miep echtgenote van onze broer en zwager Frans Wielemaker op de leeftijd van 77 jaar. Wij zullen haar in de familiekring missen, maar in onze harten leeft zij voort. Dat het licht van Gods genade en vertroosting bij Frans en de kinderen mag zijn. Middelburg: J. Wielemaker-Verhage Burlington (Can): N. de Rijcke-Wielemaker A. de Rijcke Breda: C. Wielemaker P. Wielemaker-Westra Greenbay (Nw.Z.): J. Wielemaker G. Wielemaker-de Schipper Neven en nichten Pijnacker, 6 april 2005 Ik mag thuiskomen in het huis van mijn Vader. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen aan wat hij ons heeft meegegeven, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hendrik Kok - Henk - 27 juli 1925 16 april 2005 Krabbendijke: Sien Kok-Slabbekoom Goes: Peter Kok Connie Karelse Jervaes, Joris Krabbendijke: Daan Kok Heieen Kok-van der Brugge Roosmarijn en Oscar, Lucas Sophie Kruiningen: Janet Lavooij-Kok Kees Lavooij Hoedekenskerke: Sanjo Steijvers-Kok Eugène Steijvers Julian Lisa Jethro Krabbendijke: Erika Visscher-Kok Léon Visscher Siemen Daan Burg. Sandbergstraat 5 4413 CL Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed wordt maandag 11 april om 13.30 uur gehouden in dorpshuis "De Mei boom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij kennis dat is overleden onze dier bare zwager en oom Henk Kok echtgenoot van J. N. Slabbekoorn Krabbendijke: H. A. Guiran N. J. Guiran-Slabbekoom Wemeldinge: A. C. Zoeteweij J. Zoeteweij-Slabbekoom neven en nichten Met verslagenheid vernamen wij dat onze koorvriend Henk Kok is overleden. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en gezin. Ex Musica Choralis De regie over het aardse leven van mijn man, onze vader en opa Andreas Hendrikus van Schaik is nu in de liefdevolle handen van onze Hemelse Va der gelegd. Eindhoven t Goes 13 december 1925 6 april 2005 Kapelle: J. C. van Schaik-Straub Vlissingen: Ria van Schaik en Jan van Wallenburg Eldat Inger Kampen: Tineke en Wim Kloppers van Schaik Irene Jelte Maarten Papekop: Anneke en Ad de Regt- van Schaik Guido Iris Aron Parklaan 30 4421 GV Kapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 11 april om 13.00 uur in rouwcen- trum Peter Butler aan de Maalstede 1 Ate Kapelle. Er is gelegenheid om van André afscheid te nemen vanaf 12.30 uur in het rouwcentrum. De begrafenis zal om plm. 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en zwager André van Schaik Amemuiden: J. H. van Schaik E. van Schaik-Siereveld Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager A. H. van Schaik Wij wensen Coba, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Adrie Jan Corrie Adrie 6 april 2005 Wij namen met droefheid kennis van het overlijden van het overlijden van onze oud-voorzitter en erelid Nol Calon Dankzij zijn strategisch en tactisch inzicht en zijn charmante vasthoudendheid leverde hij een grote bijdrage aan de groei van de BZW. Wij zijn hem dankbaar en wensen zijn vrouw en kin deren sterkte in deze moeilijke periode. Het algemeen bestuur van de Brabants Zeeuwse Werkgeversvereniging BZW Henk Oderkerk, algemeen secretaris Joop Janssen, voorzitter Diepbedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en mijn onvergetelijke vader Dr. Arnold Schaper Oud-rector van "Het Goese Lyceum" Amsterdam, 14 mei 1924 Goes, 6 april 2005 Dankbaar herinneren wij ons zijn liefde en vriendschap, zijn humoren gevoel voor kunst en schoonheid. Kloetinge: Willemien G. J. Schaper-Noltes Den Haag: Eveline Correspondentieadres: Langeweide 16 4481 CP Kloetinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 11 april a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Heden bereikte ons het droevige nieuws dat op 6 april is overleden de heer dr. Arnold Schaper Bijna 18 jaar (1966 - 1984) was de heer Schaper rector van Het Goese Lyceum. Wij wensen zijn vrouw, zijn dochter en al zijn naas ten de kracht toe om dit verlies te dragen. Namens leerlingen, medewerkers, ouders en bestuur van Het Goese Lyceum, drs. A. P. M. Wevers, rector Het Goese Lyceum Na een kort ziekbed bereikte ons onverwacht het droevige bericht van het overlijden van Arnold Schaper Arnold was bijna 40 jaar een actief, toegewijd en aimabel lid van onze club, waarbij hij heel recent nog een voordracht hield over zijn geliefde Italië. Wij wensen zijn vrouw Willemien en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Lionsclub Goes W.J.Kole W. G. J. Bors Aan het leven van onze opgewekte moeder en oma, zo actief en geïnteresseerd in veel verschillende dingen, is plotseling een einde gekomen Sara Johanna Levina van Daalen-Jongman weduwe van Francois Johannes van Daalen Oost- en West-Souburg, Vlissingen, 22 oktober 1919 6 april 2005 Vlissingen: Helen Faber-van Daalen Bob Faber Uden: Ab van Daalen Reyna van Daalen-Thierens Eline Niels Friso St. Maartenlaan 5, Vlissingen Correspondentieadres: Vrijdomweg 64, 4382 BD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 11 april van 11.45-12.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Toch nog onverwachts is overleden onze buurvrouw Mevrouw van Daalen Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe om dit verlies te dragen. Familie Gruwez Familie Heijdra Familie Elderkamp Familie Naerebout Familie de Looff Tel uw zegeningen een vooreen tel ze alle en vergeet er geen. Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn. delen wij u mee dat na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en een voud, zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, oma en opoe Ida de Vos-Paauwe sinds 11 juni 1992 weduwe van Pieter de Vos in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Cederhof voor de liefdevolle verzorging. Goes: Anneke en Jan van de Plasse-de Vos Coby en Vas, Kevin, Denise Ida en Ron, Sander Middelburg: Catrien de Vos Wemeldinge: Toon en Matty de Vos-Korstanje Petra en Gerdjan, Mechiel Rudy en Claudia Wemeldinge: Simon en Koos de Vos-Weststrate Lianne en Theo Peter en Penney, Puk, Pol, Pier Wemeldinge: Corrie en Daan Verduijn-de Vos Lydia en Peter, Leon, Robin Astrid en Erik, Nicky, Bonnie Wemeldinge: Kees en Willy de Vos-de Leeuw Miranda Aleida in liefdevolle herinnering Kapelle, 7 april 2005 Cederhof Correspondentieadres; Oranjeboomstraat 20A, 4424 AG Wemeldinge Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um aan de Kromomme te Wemeldinge, alwaar maan dag 11 april van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. P. van der Maas, wordt D.V. dinsdag 12 april om 13.30 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te We meldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in de Maartenskerk gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uw Vertrouwen Waard Beg rafenisondernem ing C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Plaats uw familie berichten in de PZC ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Omdat er liefde is bestaat er geen vooéi in alle eeuwigheid, mama, aal ben i/. Als je moeder sterft en /e vader lang geleden Hoop dan, dat je hun liefde erft, want het kind zijn is nu verleden Bedroefd, moor dankbaar voor haar zorgzaam Ie# nemen wi| afscheid van onze moeder, oma en a grootmoeder Harmina Folkertdina Groen-Kroeze weduwe van Frans Groen m de leefti jd van 91 jaar. Zij is rustig van ons weggegleden Alphen aan de Riin: J. Groen Carlo RobenSacha St. Salvadour (Frankrijk): A Moussault-Groen R F A.Moussault Jolanda en Alex Marjan en Jean Anet en Martin Marco en Ellen Bergen op Zoom: F. Groen en R. Kluit Emiel en Marjolein Lizzie en Herman En achterkleinkinderen Middelburg, 7 april 2005 Correspondentieadres: Mevrouw F. Groen Herenweg 27 4624JS Bergen op Zoom Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 1 op om 1 1.00 uur in de aula van de Begraafplaats, We teljke Oude Havendijk te Middelburg, waarna wijacr sluitend een samenkomst zullen houden waarin wi| hoo gedenken De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaoiso daar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren iitj ontvangstruimte van het begraafplaats. ml Mijne tijden zijn in Uw lm Psalm 31.18 Na een liefdevolle verzorging in zorgcentna '"t Gasthuis" te Middelburg is zacht en kalm oir leden Margrieta Kamermans in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Annie Polfliet-Pannekai bewindvoerster We bedanken het personeel en vrijwilligers m 't Gasthuis" voor de eerdergenoemde liefdex'olle verzorging". Middelburg. 7 april 2005 Correspondentieadres: Brandenburglaan 57, 4333 BX Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nenienq maandag 11 april van 12.00 tot 12.10 uur in deaua van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Hav» dijk 3 te Middelburg. Om 12.15 uur zal aldaar een afscheidsdienst worda gehouden, waarna aansluitend de begrafenis al plaatsvinden op voornoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolerenit de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan word u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Dankbetuiging Voor uw vriendschap en aandacht tijdens haar lever en voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma M. J. van Leeuwen-Hamelink willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen April 2005 uitvaartve rzorging] de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: w ww.degrootdekam.nl Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving Tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) www.cbf.nl VOOR GOEDE DOEli*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36