O Waarom is Kevin vaak verdrietig? PZC HotelZuiderduin SSIEKE ORGEL Stalk orgels GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AE donderdag 7 april 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18,00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Jezus is voor ons gestorven en weer opgestaan, Jaco is nu met Hem meegegaan. Bedroefd en geschokt delen wij u mede dat onver wacht is overleden onze zoon, broer, zwager en vriend Jacobus Cornelis van de Kreeke Jaco Wolphaartsdijk Terneuzen 10 augustus 1976 25 maart 2005 Scharendijke: Joke Geleedst Den Haag: Pieter van de Kreeke Alexandre Mota Kanji Goes: John van de Kreeke Terneuzen: Ingrid de Looff Correspondentieadres: Kapel leweg 7 4322 NE Scharendijke De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 9 april om 11.00 uur in Dorpshuis "De Griffioen". Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Griffioen". Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te zen den gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn geliefde zoon en onze broer op 28-jarige leeftijd. facobus Cornelis van de Kreeke Jaco Lieve Jaco, we zullen je erg missen. Wolphaartsdijk Terneuzen 10 augustus 1976 t 25 maart 2005 Goes: Lou van de Kreeke Den Haag: Pieter van de Kreeke en Alexandre Moda Kanji Goes: John van de Kreeke Yerseke: Laura van de Kreeke Correspondentieadres: Voorstad 89a, 4461 KM Goes Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde oudste kleinzoon en neef faco van de Kreeke Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Wolphaartsdijk: Opa en Oma van de Kreeke Zoutelande: Hans en Mieke Oostkapelle: Maarten en Ellen Amstelveen: Laurinus en Margot Goes: Ko en Rolanda Goes: Pieter en Petra Goes: fzak en Margreeth Neven en nichten Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlij den van mijn dierbare kleinzoon, onze neef en ach terneef Jaco van de Kreeke Opa Geleedst t Oma Geleedst-van Hoorn Aart en Klazien Hans en Ineke Henk en Rian Rinus en Petra neven en nichten Hij rust in vrede 2l'9'' Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Hij was de beste en dat blijft ie! Waarom, waarom mijn broer? Jaco Voor altijd in mij. Voor altijd! Je zusje Laura Ik kijk om mij heen, Zoveel mensen. Toch alleen Jaco In mijn hart altijd bij mij Sandra Zoals Christus uit de doden is opgewekt door de verheven macht van de Vader, zo gaan ook wij een nieuw leven leiden. Romeinen 64b Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame man en (schoon)vader Leendert van der Stoep In de leeftijd van 57 jaar. Middelburg: Nel van der Stoep-Vuyk Middelburg: Addy Diana van der Stoep Serooskerke: Leo Marianne van der Stoep Middelburg: Christien Rob Minet Middelburg, 6 april 2005 Noordweg167 4333 GD Middelburg Leo is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 april a.s. van 19.00 tot 21.00 uur. U wordt uitgenodigd voor een samenkomst op za terdag 9 april om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Klein Vlaanderen 75 te Middel burg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal Leo in besloten kring begraven worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig beschouwen. Toch nog onverwacht vernamen wij vandaag, 6 april 2005, het bericht dat Leendert van der Stoep op de leeftijd van 57 jaar is overleden. Zijn directe collega's en wij zullen hem herinneren als een fijne collega die zijn werkzaamheden met volledige inzet, groot verantwoordelijkheidsgevoel en enthousiasme uitoefende. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, De secretaris, De burgemeester, mr. A. L. Pronk A. van Dok-van Weele Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van onze collega Leendert van der Stoep Wij missen nu al zijn aanwezigheid en gevoel voor humor. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie de kracht toe om dit zware verlies te dragen. De collega's van het cluster Sport en het management van de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling Toch nog onverwachts is overleden onze buurman Koos Meerdink Wij wensen Aad, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Mevrouw Stouten-v. Burg De heerW. Rotte Familie P. Bij de Vaate Familie A. Passchier Familie B. Bevelander Familie K. Manni Familie C. Berrevoets Familie F. Verloo Familie H. Lukus Familie I. Tichem Kinderen en kleinkinderen Kerkwerve, 5 april 2005. Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde-is gekomen aan het leven van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Martin T emme 13 februari 1928 Middelburg f 5 april 2005 Middelburg: Nel Temme-de Visser Zoetermeer: André Temme Middelburg: Henny en Eric Reekers-Temme Peter en Esther Karin en Dominique Rick en Sya Middelburg: Yvonne en Hans van de Guchte-Temme Debbie Chantal 4335 HC Middelburg Koudekerkseweg 121 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 9 april van 12.00 tol 12.30 uur in het kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middel- burg. Aansluitend zal er een rouwdienst gehouden wor den. Deze dienst zal geleid worden door ds. Chr. Bakker. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte is uit ons midden weggeno men onze geliefde zwager en oom Martin Temme echtgenoot van P. de Visser Leiden: C. de Visser-Joosse Middelburg: F. de Visser M. M. de Visser-Koppejan Neven en nichten Middelburg. 5 april 2005 Jouw voetstap in hel zand voor altijd weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Verdrietig om zijn heengaan maar met dierbare her inneringen aan hem nemen wij afscheid van onze oom Martin Temme Leiden: Willy de Visser Bram de Feijter Bas Grootjans Op woensdag 6 april is Bert Oostdijk onze geliefde broer, zwager en oom overleden in de leeftijd van 78 jaar. We wensen en hopen dat hij nu in de 'boomgaard' van zijn Heer mag zijn. Kruiningen: J. Oostdijk Burgh-Haamstede: Lenie Oostdijk-Kooman Middelburg: Rien Oostdijk Andrea Oostdijk Kapelle: Lou Slabbekoorn Hanny Slabbekoorn-Korstanje Anja Bliek Middelburg, 6 april 2005 "Liefste Gui, kinderen en kleinkinderen. Wat hebben wij het samen fijn gehad! Wees daarom niet al te bedroefd. Heel moedig, tevreden en berustend heeft hij zijn laatste weken beleefd, waarin wij afscheid moesten nemen van onze liefdevolle echtgenoot, vader en opa ir. Arnold Edmond Marie Calon Officier in de Orde van Oranje-Nassau IJzendijke, Eindhoven, 26 maart 1925 5 april 2005 Eindhoven: Guillemette Calon-Bouts Oberhausbergen (Fr.): Barth en Yvette Vlissingen: Louis en Yvonne Overland Park (USA): Marjan en Jaap Eindhoven: Georges en Jolanda Eindhoven: Janet Kleinkinderen: Alexandre, Laurence, Harm en Kelly, Wieteke, Linda, Eline, Ivo, Ruben Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg. Van Dormaalstraat 8 5624 KH Eindhoven Het afscheid zal plaatsvinden op maandag 11 april om 13.30 uur in de aula van crematorium Rijtac- kers, Anthony Fokkerweg 150 te Eindhoven. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condole ren in restaurant de Karpendonkse Hoeve, Suma- tralaan 3 te Eindhoven. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-vennoot J. Ch. Dieleman De heer Dieleman was één van de grondleggers van Mazars Paardekooper Hoffman Zeeuws-Vlaanderen. Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn inzet, betrokkenheid en vriendschap. Wij wensen zijn familie de kracht toe dit verlies te dragen. Namens vennoten en personeel Mazars Paardekooper Hoffman Oostburg, 6 april 2005 Groot is de leegte die hij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het heengaan van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Cornelis Jobse in de leeftijd van 82 jaar. Goes: L, Jobse-de Jager Goes: Lenie van den Dries-Jobse, in herinnering Jan van den Dries Goes: Jannie Jobse Kortgene: Rudi van den Dries Hoogerheide: Erik van den Dries Kortgene: Janine Hengsdijk Onze bijzondere dank gaat uit naardr. Schrueren de Thuiszorg Allêvo voor de goede zorgen. 5 april 2005 Abelenstraat 8 4462 BR Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden zaterdag 9 april om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelan- den", Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcen trum. Wij ontvingen het verdrietige bericht dat is over leden onze medebewoner de heer R. Wolterbeek Wij wensen zijn vrouw en familie sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Bewoners en bestuur WE Poort van Al ten a Nieuwendijk 32-70 Vlissingen Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons be tekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma Catharina Cornelia Saman weduwe van Jacobus van Liere in de leeftijd van 87 jaar. Dirksland: Cora Franzen-van Liere Gert Franzen Frank en Jacolien Erik en Miranda Sanne Marco en Mariska 5 april 2005 Serviceflat ".Vroonlande" Staakweg 15, 3247 BV Dirksland Gelegenheid tot condoleren vrijdag 8 april van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafenis in de zaal van "Vroonlande". U wordt uitgenodigd op zaterdag 9 april om 10.30 uur aanwezig te zijn in de zaal van "Vroonlande" waar de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Heden is overleden onze schoonzus en tante Catharina Cornelia van Liere-Saman gehuwd geweest met Jacobus van Liere weduwnaar van Wilhelmina Harinck in de leeftijd van 87 jaar. Familie Harinck Neven en nichten Goes, 5 april 2005 Op 5 april overleed onze geliefde schoonzus en tante C. C, van Liere-Saman Heinkenszand: C. E. vanLiere-van Damme Nisse: A. A. van Liere-Zeevaart Axel: J. van Liere Neven en nichten Dirksland, 5 april 2005 De laatste jaren werd je ouder, Alles ging niet meer vanzelf, Je was nog steeds mijn vader. Maar al lang niet meer je zelf. Jacob 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Wij voelden mee zijn stil verdriet nu rouwen wij, maar treuren niet. Koos van der Linden weduwnaar van Ida Spreeuw 06-04-1917 05-04-2005 Vlissingen: Jacob Ine Toine Rotterdam: Jiivan Lisanne Woord van dank: Wij willen het Zorgcentrum "Ter Reedebedanken voor de goede zorg in de laatste le vensfase van Koos van der Linden, vader, schoonva derenopa Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 april van 15.45 tot 16.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg'20 te Vlissin gen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 17.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Meijlandstraat 5, 4381 JV Vlissingen Tel. 0118-415 982 (Geen bezoek aan huis) G. A. C. Aarnoutse, huisarts te Nieuwdorp tel. 0113-612327 nood 0113-613600 E. F. M. de Quay, huisarts Vakantie van 11 t/m 16 april 2005 Wie er dienst doet hoort u via de telefoon 0113-612327. Apotheek normaal geopend. Het inloopspreekuur komt te vervallen in die week. -r i. A L M r—w FLETCHER Ijj^HOTELGROUP p.p. De heerlijkste en meest complete familiebrunch wordt al 23 jaar met liefde voor het vak verzorgd door het Zuiderduin Beachhotei te Westkapelle. Een mooie gelegenheid om weer eens de hele familie bij elkaar te laten komen om te genieten van eikaars gezelschap. De familiebrunch is helemaal inclusief koffie, thee, melk en vruchtensappen en bij aanvang een feestelijk glas van onze brunch champagne! De keukenbrigade zal voor u op 4 sterren niveau de heerlijkste lekkernijen bereiden waar u onbeperkt van kunt blijven eten (en ons familiebrunch buffet wordt continu aangevuld!) zoals: soepen, diverse vissoorten, uitgebreid salade buffet en div. vleessoortenmmmm. Uiteraard een zeer ruime keuze uit dessertmogelijkheden zoals warme wafels, huisgemaakt gebak vers fruit en div. ijs-soorten. Voorde kinderen is de familiebrunch helemaal een feest want onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed komt eigenlijk alleen voor in de stoutste dromen...lekker eten en snoepen zoveel als je wilt. Kleurplaten en kinderfilms zorgen er ook voor dat kinderen samen kunnen spelen en....niet vervelen! Elke zondag ontvangen wij u en uw familie graag tussen 12.00 en 14.00 uur (m.u.v. juli en augustus). Een mooi moment om feestelijke gelegenheden zoals verjaardagen en jubilea extra aan te grijpen zonder rompslomp en met de kwaliteit zoals u deze van ons 4 sterren hotel mag verwachten, enkel op reservering. Wij verwelkomen u graag, reserveer nu voor zondag! ELKE ZONDAG ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR) Overnachtingen A ia carce restaurant Zaken- en familiediners Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften RESERVEREN?: 073 - 511 9131 Zuiderduin Beachhotei De Bucksweg 2 Westkapelle STOLK ORGELS KRABBENDIJKE DE SPECIALIST VOOR HET lealer van Johannus, Eminent, Domus, Ahlborn. vrijdagavond en zaterdag geopend Krabbendijke, Öostpolderweg 1, tel.: 0113 - 50 35 23 Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wfr dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverler? Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uit een boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelatingsés zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AED of shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactie rec< treert, gesproken opdrachten geeft en op een veiligeen betrouwbare manier een stroomstoot kan geven. I in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan leren defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk, ma vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweer,» tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen var:: openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekker, telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnet.nl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kruis, afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op mette Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 2243 e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl Nederlandse [/Hartstichting vrienden van de hartstichting Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bi|Kw thuis geen geld meer voor. in de drukke volksbuurt waar hij woont vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak allee! en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want sanienSj» len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om same' te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetste kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van sps: voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vaksn tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan lp* wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is hetitë fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. lkmachtiguom€af te schrijven J, per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal €25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een 3 WlTJE Handtekening: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar:Jantje Beton, Antwoordnummer8489,3500 W Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26