Tennissters Zierikzee op avontuur Nonnekes klaar voor hoofdklasse Platjouw favoriet en titelverdediger :op ZK driebanden Vereecken vindt eigen rentree belachelijk Vrouwenploeg op onbekend terrein bij start van competitie uitslagen Lindsay Wyatt in selectie voor World Games agenda Van de Nieuwenhuijzen tekent bij De Stene Brug niet scherp genoeg Drie favorieten op ZK sneldammen Quick Boys-Capelle zonder publiek Herstart Groot Goes Toernooi donderdag 7 april 2005 wb 19 i'rïnnr Rpn van den Aarssen HERIKZEE Onbekende tegen- landers en een zeldzaam hoog jveau. Dat typeert het vrouwen- ennis in de regio. Komende zon- fao begint de competitie weer voor de teams van Zierikzee ioofdklasse) en het naar de eer ste klasse gepromoveerde Duive- and. De mannen spelen in meer iescheiden afdelingen. Met veel jieuwe gezichten gaat Zierikzee het opnieuw proberen in de vijf- Ie klasse. Duiveland komt in de derde klasse uit. (Ülemaal zijn we over de dertig in dan nog een keer de hoofd klasse meemaken. Dat hadden ïwe absoluut niet verwacht", al- lus captain Marleen de Vlieger >an het eerste vrouwenteam van LTC Zierikzee. Het team kent en opzichte van het vorige sei nen één mutatie. Bianca den )uden heeft besloten om een aartje rust te nemen en wordt emngen door Annemarie Ver- chuure uit Goes. Chantal van Jchelven en Martine Verschoore implementeren het team. ianpoten .De zelf in Westkapelle wonende e Vlieger vernacht een zwaar seizoen. „Ik denk dat het aanpo- «en wordt. We kijken er wel naar uit. Afgelopen zondag zijn vwe bij elkaar geweest voor een itentje, om elkaar beter te leren jennen en de zaken door te spre ken. We willen er echt voor gaan. Daarom hebben we ook iesloten om één keer in de week samen te trainen." I Ook de afgelopen winter zijn I reactief gebleven. We willen ze il'ker geen modderfiguur slaan. I Set zal zwaarder worden dan [bong jaar. Met name voor Marti- I jne en Chantal belooft het leuk I te worden. Ze wonnen hun en- Ijkelspelen vorig jaar bijna altijd I gemakkelijk en zullen nu meer Ijjegenstand krijgen. Dat is toch ;de essentie van sport. De verre fcitreizen zien we niet als een inrobleem. We plakken er ge woon iets gezelligs aan vast. Maar dat we er hard aan moeten ttrekken, staat vast." Ook Duiveland gaat het dit jaar een trapje hoger proberen. Het team uit Nieuwerkerk bestaat uit dezelfde vijf vrouwen als vo rig seizoen: Linda Verbraak, Mo nique Deurloo, Renate Slootma- ker, Irene Buijs en Angela Kou- wenberg. Na vijf maal op rij als tweede te zijn geëindigd in de tweede klasse werd de droom uiteindelijk verwezenlijkt: pro motie naar de eerste klasse. Linda Verbraak weet niet wat ze van het nieuwe seizoen moet verwachten. „Het is echt een avontuur, een sprong in het die pe. De tegenstanders zijn alle maal nieuw. Op zich is dat ver frissend en een stimulans om er een schepje bovenop te doen. Hoewel het plezier bij ons voor op staat, willen we wel altijd graag winnen. We gaan positief het seizoen in. Van de onderlin ge krachtsverhoudingen heb ik geen idee. Dat wordt pas na een of twee zondagen duidelijk." De 40-jarige captain Hans Han Goedegebure van de mannen van Duiveland weet wel wat voor vlees hij in de kuip heeft. Met de technisch vaardige René van Dijke, de sterk presterende Mark Passchier en solide krach ten als Peter Vrij en Martin Vreeke moet het team zich ook dit seizoen moeiteloos in de vier de klasse kunnen handhaven. „De ambitie om hogerop te gaan is er bij ons niet echt. Specifiek trainen voor de competitie doen we ook niet. Toch denk ik dat we dit jaar goed kunnen meeko men. We hebben ervaring ge noeg." „Wel merk je dat het steeds lasti ger wordt om op hetzelfde ni veau te blijven presteren. In de vierde klasse speel je vaak tegen jonge twintigers of talentvolle jeugdspelers. In die partijen moet je er wel wat voor doen." Metamorfose Het mannenteam van Zierikzee heeft een ware metamorfose on dergaan. Martijn van Grunsven, Daan Ruitenbeek en Robin Meesters kozen definitief voor de voetbalsport. De overgebleven jongeren Pim de Morree en Pieter Boot wor den nu aangevuld met de leef tijdgenoten Thomas le Clercq en Tom Roth. Het ligt in de bedoe ling dat Job-Jan Simmelink uit Bruinisse later aansluit. Hij door Sven Bakker GOES - Alexander Nonnekes speelt aanstaand weekeinde zijn eerste partijen in de landelijke competitie voor tennisclub Van Horne in Weert, dat in de hoofd klasse uitkomt. Afgelopen zondag was de twin tigjarige Nonnekes echter nog in zijn voormalige woonplaats Goes voor het geven van een cli nic. Die viel midden in de voor heeft eerst nog golfverplichtin- gen. Theo Gorsse blijft de vertrouw de coach van het team. Gorsse, die de hoogtijdagen van Zierik- bereiding op het aanstaande gra- velseizoen. Daarnaast studeert hij aan de Johan Cruijff University in Am sterdam. Daar gaat alles vol gens planning, zegt Nonnekes. „Ik heb de eerste drie kwartalen al gehaald en dus ook m'n prope deuse. Nu alleen het vierde kwartaal nog. Maar het bevalt me zeker. Elke week twee dagen naar school en de rest trainen. Ben je de ene dag met tennis be zig en de andere dag met mana- zee meemaakte in de tweede klasse, heeft met het verloop le ren leven. „Dat hoort nu een maal bij de tennissport. Wie goed is, gaat snel ergens anders gement of cijfertjes." Aangezien de meeste competitiewedstrij den op het gemalen baksteen worden gespeeld, is Nonnekes zich daar al drie weken lang op aan het voorbereiden.„Dat bete kent elke dag trainen, plus nog conditietrainen erbij. En dat kost best wel veel energie, maar ik voel dat ik er klaar voor ben." Aanstaande zondag zal pas blijken of hij er echt klaar voor is, want„ik heb dit jaar nog geen officiële enkelpartij op gra- op niveau spelen. Een tennis- team bij elkaar houden is moei lijk. We gaan een zwaar seizoen krijgen. Ook dat hoort erbij als je voor de jeugd'kiest." vel gespeeld. Als ik zondag op de baan sta weet ik hoe ik er voor sta. Maar dat is bij de ande re spelers ook zo." Nonnekes is bij Van Horne in Weert verzekerd van een enkel en dubbelpartij. Zo is vooraf met het team afgesproken. Af spraken over wie de eerste of tweede enkel speelt zijn niet ge maakt. Er is dus wel de moge lijkheid om af en toe te wisse len, om zo tegen een gunstigere tegenstander uit te komen." Dammen Groningen. WK mannen. Vierde ron de: De Voogd - Gérard Jansen 0-2, Scholma - Thijssen 0-2, Barkel - Heus- dens 1-1, Baljakin - Clerc 1-1, Stokkel - Dolfing 1-1, Hans Jansen - Winkel 2-0, Messemaker - Lemmen 1-1. Stand: 1. Thijssen 6, 2. Gérard Jansen 5, 3. Barkel, Heusdens, Baljakin, Clerc, Stokkel, Dolfing, Hans Jansen, Messe maker en Lemmen 4, 12. Scholma, De Voogd en Winkel 3. I I I1II1ÉÉIIHI Lucky Day 3673, d.d. 06.04.2005 6-7-14-16-19-27-31-32-33-42-47-49-55-6 4-66-70-71-73-76-78. Amelia Island (VSt). Vrouwen, twee de ronde: Davenport (VSt/1) - Brandi (Pue) 6-4 6-3, Zvonareva (Rus/6) - Peng (Chn) 4-6 6-4 7-6 (6), Schnyder (Zwi/8) - Chladkova (Tsj) 6-3 6-0, Sugiyama (Jap/13) -Strycova (Tsj) 6-7(3) 6-1 6-1. Volleybal Middelburgse Bedrijfsvolleybal Ver eniging. Eerste klasse: Eastman - Pul- se audio 0-8, Beko - Begijn makelaar 0-8, Auto de Voogd - Rabo Beveland 8-0. Stand: Pulse audio 16-103, East man 17-75; Auto de Voogd 16-72, Be gijn makelaar 17-70, Kamps 16-63, Ra bo Beveland 16-45, Beko 16-28. Twee de klasse: Bosma elektro WEA/Dauwendaele 1-7, Delta consult/Dauwendaele- LVV 5-3, Kuijper betonboringen - HZ sport 5-3, AKZ ver zekeringen - Piet Voskamp/'t Zand 2-6. Stand: Kuijper betonboringen 19-105, Piet Voskamp/'t Zand 19-97, Delta consult/Dauwendaele 19-92, WEA/Dauwendaele 19-85, LVV 19-66, AKZ verzekeringen 19-59, HZ sport 19-58, Bosma elektro 19-42. Derde klasse: Provincie Zeeland SVA/Kodde 0-8, Indoor karting - PZC 2-6, Bowling de Kruitmolen - Zieken huis Walcheren 6-2, AKZ verzekeringen 2 - Schoonen/Flipse/MZ 8-0. Stand: AKZ verzekeringen 2 19-99, SVA/Kodde GOES - Lindsay Wyatt (29) is of ficieel opgenomen in de selectie voor de World Games, die in juli in Duisburg gehouden worden. De Goese jiu-jitsuka was vorig jaar november ten tijde van het wereldkampioenschap in Ma drid in topvorm en pakte de we reldtitel in de klasse tot 70 kilo gram. Dat ze afgelopen week end niet meedeed aan het Neder lands kampioenschap in Nieu- wegein maakte niet uit voor de bond en NOCNSF. Het WK was immers hét kwalificatiemo ment. Tijdens de World Games wor den sporten gedaan die niet op het olympisch programma staan. Jiu-jitsu is daar één van, evenals bowling, squash, biljar ten en korfbal. Het evenement wordt gehouden van 14 tot 24 juli, het jiu-jitsu-progi'amma is op 21 en 22 juli. Daar doen naast Lindsay Wyatt nog zes Ne derlanders aan mee. 19-85, Bowling de Kruitmolen 19-82, Zie kenhuis Walcheren 19-79, Provincie Zee land 18-75, Indoor karting 18-64, Schoonen/Flipse/MZ 19-60, PZC 19-56. Vijfde klasse: HZ sport 2 - Rabo Walche ren 3-5. Vrouwen. Eerste klasse: Sinke schoenmode/SVS -Tence/Dauwendaele 0-8, Vlijtig Liesje - Smith kaas 2-6, LW - Piet Voskamp/Dauwendaele 6-2, Be gijn makelaar - The tube 2-6. Stand: Smith kaas 19-120, The tube 19-113, Be gijn makelaar 19-74, Tence/ Dauwendae- le 19-72, Vlijtig Liesje 19-71, LW 19-67, Piet Voskamp/Dauwendaele 19-67, Sin ke schoenmode/SVS 19-24. Tweede klasse: Schoonm.bedr. Simons/'t Zand - Davos '83 3-5. CZ actief - Middelburg Zuid 3-5, DVC plus - Jachtwerf Goes 0-8, Justitie Middelburg - De vier linden 4-4. Stand: Jachtwerf Goes 19-118, Mid delburg Zuid 19-108, CZ actief 19-80, Schoonm.bedr. Simons/'t Zand 19-80, Davos '83 19-60, DVC plus 19-60, Justi tie Middelburg 19-53, De vier linden 19-49. Derde klasse: de Reus en van Heemst - Wijk Klarenbeek 6-2, Bakker Schrieks/MZ - 't Ken net 6-2, Breedijk/SVS - Jong Ambon 4-4, Ardita - Ziekenhuis Walcheren 4-4. Stand: Ar dita 19-98, 't Ken net 19-94, de Reus en van Heemst 19-82, Jong Ambon 19-79, Bakker Schrieks/MZ 19-74, Ziekenhuis Walcheren 19-63, Breedijk/SVS 19-59, Wijk Klarenbeek 19-59. Wielrennen Wevelgem. Gent-Wevelgem, ProT- our. 1. Mattan (Bel) 208 km in 4.53.07 (42,577 km/u), 2. Flecha (Spa) 0.02, 3. Bennati (Ita) 0.09, 4. Cancellara (Zwi), 5. Hushovd (Noo), 6. Cooke (Aus) 0.16, 7. Steels (Bel) 0.18, 8. Cadamuro (Ita), 9. Zabel (Dui), 10. O'Grady (Aus), 14. De Jongh, 18. Van Dijk, 28. Posthuma, 33. Tankink 0.31, 37. Kroon 2.05, 66. Kna- ven 6.57, 74. Pronk. Stand ProTour in dividueel: 1. Petacchi (Ita) 93, 2. Freire (Spa) 78, 3. Hondo (Dui) 70, 4. Boonen (Bel) 62, 5. Julich (VSt) 50, 6. Hushovd 50, 29. Van Bon 10, 41. Knaven 1, 42. Posthuma 1. Stand ProTour ploegen: I. Fassa Bortolo 80, 2. Davitamon-Lotto 77,3. T-Mobile 70, 5. Rabobank 68. Vitorïa. ProTour, Ronde van het Bas kenland. Derde etappe, Ortuella - Vi- toria: 1. Valverde (Spa) 176 km in 4.10.09, 2. Lombardi (Ita), 3. Leukemans (Bel), 4. Perdiguero (Spa), 5. Di Luca (Ita), 6. Halgand (Fra), 34. Mentsjov (Rus), 37. Lotz, 43. Weening, 44. Boo- gerd, 48. Eltink, 55. Veneberg, 153. En gels 7.51, 171. Moerenhout 9.38. Alge meen klassement: 1. Aitor Osa (Spa) II.22.57, 2. Di Luca 0.02, 3. Halgand (Fra), 4. Rebellin (Ita), 5- Cunego (Ita) 0.05, 6. Rodriguez (Spa) 0.07, 7. Mentsjov, 8. Boogerd 0.12, 24. Weening 0.25, 75. Eltink 5.53, 76. Veneberg, 153. Lotz 25.10, 168. Engels 33.01, 172. Moe renhout 34.48. Angers. Circuit de la Sarthe. Twee de etappe, eerste deel, Varades - An gers: 1. Flickinger (Fra) 92 km in 2.06.31, 2. Borghesi (Ita), 3. Mertens (Bel). Tweede etappe, tweede deel, individuele tijdrit in Angers: 1. Brard (Fra) 8,8 km in 10.33, 2. Chavanel (Fra) 0.02, 3. Fothen (Dui) 0.07. Algemeen klassement: 1. Chavanel 6.55.33, 2. Fothen 0.05,3. Martinez 0.08. Donderdag Biljarten Driebanden toernooi Coiijnsplaat 407. Tweede ronde. Locatie: café Juliana, Coiijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. Voetbal Vrouwenvoetbal. Derde klasse: Sleeuwijk-Everstein. A-junioren. Beker: Steen-HW'24 (19.45). aorJoop van den Oudenhoven IES - Biljarter Theo Platjouw 'uit Axel heeft komend weekein- tde goede kans zijn Zeeuwse titel Iriebanden te prolongeren. Dat leeft hij mede te danken aan de jbsentie van Richard de Bruin lit Zierikzee. De titelstrijd ïordt in sporthal Van Duyven- roorde te Oost-Souburg gehou- fet prestigieuze Zeeuws kam- jioenschap krijgt door de afmel- van De Bruin een noviteit, foor invaller Meerten Dallinga jt Sluiskil is het zijn debuut. ,Ik was blij verrast met de uitno- 'iging, die natuurlijk ook kwam jradat mijn zoon Barry volgen- Ie week al naar het NK moet. iders was hij de aangewezen in. Nu neem ik de honneurs lar in de biljartzaal en volgen de week in de zaak. Ik doe met j [plezier mee." Gedaan Jkkom zonder ambities binnen j maai- dat betekent niet dat ik niet goed voor de dag wil ko- |men. Ik had eigenlijk mijn keu id opgeborgen. Had afgelopen 'eek mijn laatste competitie ,,'edstrijd erop zitten en dacht ',dat het gedaan was. Dit wordt een lekker toetje. Een mooie af- luiting van het seizoen." iallinga komt met een gemid- lelde 0.898 achter zijn naam uit de teamcompetitie. Ook Meertens broer Louis is in Souburg van de partij. Voor hem is deelname niets bijzon ders meer. Hij is een vaste waar de. Vorig jaar nog werd hij zes de. Nu wordt hij met zijn 0.966 gezien als een gevaarlijk outsi der. !Voorbereiding jZelf denkt hij daar anders over. jdk wil mijn prestatie van vorig laar verbeteren, dat wel. Het nooi wordt een mooie voor- eiding voor volgende week dan speel ik net als Berry het NK driebanden extra klas- sa. Mijn voorbereiding is niet be- 'jPaald florissant. Sinds het we- ddbeker toernooi in Sluiskil 'en ik druk geweest met het op- dmen van de boel en het weer 'richten van 't Meulegat. Voor ij is Platjouw de grote favo- Ni hoewel ik de laatste drie Alexander Nonnekes (rechts) en René Lindenbergh gaven zondag a de vooravond van de nieuwe competitie een clinic in Goes. foto Dirk-Jan Gjeltema keer dat we tegen elkaar speel den, heb gewonnen. Ik hoop dat het nu niet nu anders gaat." Platjouw ziet zichzelf liever in de rol van underdog. „Ik ben drie weken in Zuid-Afrika ge weest en heb geen keu meer aan geraakt. Bovendien ben ik ge kwetst aan mijn knie en is deel name nog niet zeker. Ik test me zelf deze week nog in de compe titie en beslis dan. Gretig ben ik wel. Honger moet je hebben an ders wordt het niks. Misschien is die reis wel goed geweest. Er eens helemaal uit. Dan ben je weer fris in het hoofd." Zijn rap portcijfers spreken voor zich: 1.105 in de teamcompetitie. Drukke tijd Van Schouwen-Duiveland komt Rinus Pankow, die onmiddellijk Platjouw als de grote kansheb ber bestempelt. „Mijn vorm is ver te zoeken", meldt de man uit Zierikzee. „Ik heb een drukke tijd achter de mg en heb totaal niet kunnen trainen. Nu ben ik weer een paar uur per dag be zig, maar mis het gevoel. Voor Piet Verschure uit Nieu werkerk, de andere Schouwse vertegenwoordiger, lijkt met 0.699 een bijrol weggelegd. Van Walcheren/de Bevelanden is Tonny van Iwaarden (vorig jaar vijfde) ongetwijfeld de sterkste gegadigde. Een podiumplaats moet binnen zijn bereik liggen. Zijn moyenne van 1.012 geeft uitzicht. Dat hij het meent blijkt wel uit het feit dat hij een extra topeind op zijn keu heeft gekocht onder het motto 'er mag niks misgaan'. Twee keer werd hij winnaar, maar dat was letterlijk in de vo rige eeuw. Jan Westdorp uit Goes moet de voi-m van het districtskampioen schap halen (0.988) om een rol van betekenis te kunnen spelen. Hij zal een lastig tegenstander voor iedereen zijn. Wim de Kok uit Lewedorp komt met 0.834 binnen, maar mist dit seizoen het goede gevoel van vo rig jaar. Hij hoopt dat tijdens dit toernooi terug te vinden. De partijen gaan over 40 punten en beginnen morgen om 17.00 uur. Zaterdag en zondag wordt ver volgd vanaf 12.00 uur. De finale wordt zondag ver wacht omstreeks 15.30 uur. Eric Veréecken kreeg vorig jaar op 26 september na zijn laatste wedstrijd onder meer een oorkonde van de gemeente Hulst en een zoen van zijn vrouw Angelika. foto Peter Nicolai van onze sportredactie HULST - Hoe belachelijk kun je jezelf ma ken? Eddy de Schrijver spreekt geen waar deoordeel uit over de beloftes van zijn vriend en wielrenner Eric Vereecken uit Hulst, maar hij laat zich niet meer gebrui ken om nog een afscheidsfeest voor een coureur te organiseren. „Ik heb geleerd dat je niet kunt kijken in de geest van een wielrenner", zegt hij. Vereecken (40) stapte enkele weken gele den in de wedstrijd Lokeren-Daknam weer op de fiets en afgelopen zaterdag werd hij tweede tijdens een TMZ-wed strijd in Kruiningen. En dat terwijl de Hul stenaar in september 2004 in Heikant met een groot feest was uitgezwaaid door zijn collega's. Hij zou nooit meer een wedstrijd rijden. De tastbare herinneringen aan het af scheid zijn een stofzuiger, foto's en een bord van de gemeente Hulst, dat hem werd aangeboden door wethouder Frank van Driessche. Mede-organisator van dat feest in Heikant was Eddy de Schrijver, een boezemvriend van de familie Ver eecken. „Toen hij me zo'n drie weken gele den vertelde dat hij weer wedstrijden ging rijden, kon ik mijn oren niet geloven", zegt De Schrijver nu. „Ik heb het hem wel drie keer gevraagd. Dit meen je toch niet, dit kun je toch niet maken... Maar een sponsor had flinke druk op hem uitgeoe fend. Er stond een fiets voor hem klaar." De Schrijver kan er wel een beetje om la chen. Hij noemt het 'een soap' en 'een ko medie'. Bovendien levert het hem flink wat geld en een fiets op. De Schrijver: „We hadden een contract opgesteld toen hij aankondigde te stoppen. Als hij op nieuw zou beginnen, zou hij mij een boete van ettelijke duizenden euro's betalen en de fietsvan hem, die in mijn stalletje staat, zou voor mij zijn." In datzelfde contract stond ook dat Ver- eeckens vrouw Angelika, die uit Polen af komstig is, terug zou keren naar haai" ge boorteland. Dat heeft ze nog niet gedaan, maar blij met de rentree van haar man is ze niet. „Het is belachelijk dat mijn man weer fietst. Nadat hij gestopt was, zouden we samen leuke dingen gaan doen. Of hij mij iets gevraagd heeft? Helemaal niet. An ders had hij het antwoord wel geweten. Dit is heel erg. Hij is verslaafd." Lucratief Eric Vereecken, die vorig jaar wereldkam pioen bij de vrije renners werd, snapt de commotie wel. „Ik beloof nu niets meer", zegt de hoofdrolspeler. „Vergelijk het maar met iemand die probeert te stoppen met roken en telkens weer begint. Kijk, ik rijd met die groepen trimmers mee, fiets dagelijks op en neer naar mijn werk in Ter- neuzen. Dan voel je dat het nog steeds zo lekker gaat. De druppel was echter een sponsor die opnieuw beginnen lucratief maakte. Daarom ben ik overstag gegaan. Belachelijk? Ja, natuuurlijk is het dat." ROTTERDAM - De Thoolse keeper Jörg van de Nieuwen huijzen heeft zijn contract met Excelsior verlengd. De ver bintenis van de 26-jarige doelman liep aan het eind van dit seizoen af en is met één jaar verlengd. Van de Nieu wenhuijzen veroverde in oktober een basisplaats bij de Rotterdamse ploeg uit de eerste divisie, maar raakte kort voor de winterstop geblesseerd bij een bosoopje. Hij is weer bijna fit. SINT WILLEBRORD - De driebanders van De Stene Brug verloren in Sint Willebrord van 't Pleintje dat zich door de overwinning verzekerde van nog een jaar derde divisie. Het lijkt erop dat voor De Stene Brug het seizoen al ten einde is. De ploeg was tegen de degradatiekandida ten niet vooruit te branden. De thuisspelers vonden het best en-profiteerden dankbaar. Piet Gabriëls speelde de partij van zijn leven en versloeg Piet Koek met het fraaie moyenne van 0.700 en Piet Verstijlen kon een ongeïnspi reerde Wim Kok gemakkelijk bedwingen. Alleen Arjo Hol- lestelle boekte een winstpartij. Ad Menheere tenslotte bleek niet opgewassen tegen Jan Aarts. 't Pleintje - De Stene Brug 6-2: Piet Gabriëls - Piet Koek 35-21, 50; Piet Verstijlen - Wim de Kok 35-24, 78; Toon Heeren - Arjo Hollestelle 29-30, 63; Jan Aarts - Ad Men heere 30-23, 59. GOES - Bennie Provoost, Leopold Sekongo en Johnny de Leeuw zijn de drie favorieten bij de Zeeuwse titelstrijd sneldammen, die zaterdag in Oost-Souburg gehouden wordt. De Leeuw is veelvoudig kampioen, maar krijgt zwaardere concurrentie dan ooit. De talentvolle Bennie Provoost wordt elk jaar sterker en kan bovendien goed sneldammen. De Ivoriaan Leopold Sekongo debuteert en is een gevaarlijke outsider. Het ZK wordt gespeeld in wijkcentrum De Regenboog en begint om 10.00 uur. KATWIJK - Quick Boys speelt komende dinsdag het res tant van de wedstrijd tegen Capelle zonder publiek. De wedstrijd werd afgelopen zaterdag na tien minuten in de tweede helft gestaakt bij een 0-1-stand voor Capelle om dat toeschouwers bananen gooiden naar de donkere arbi ter Doest. Dit onderdeel van de straf is gisteren uitgelekt. Vandaag wordt bekend of er nog meer maatregelen wor den getroffen door de KNVB. GPD GOES - Het Groot Goes Toernooi wordt nieuw leven inge blazen. Het voetbaltoernooi beleeft op zaterdag 11 juni een herstart op de velden van SSV'65. Ter gelegenheid van het 600-jarig bestaan van Goes heeft de gemeente het toernooi op de kalender gezet. Zaterdag-eersteklasser SSV'65 neemt de organisatie dit jaar op zich, waardoor het toernooi onderdeel wordt van de festiviteiten rond het veertigjarige bestaan van de club. Kloetinge, Goes, Wolf- aartsdijk, Robur en SSV'65 hebben deelname toegezegd: de zesde club in de gemeente - 's-Heer Arendskerke - niet omdat het op die dag zijn 75-jarig jubileum viert.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 19