Wim Schot houdt kopgroep zuiver Feyenoord moet één duel in Uefa Cup zonder publiek spelen Rentree Vereecken volgens vrouw en huisvriend belachelijk Hulsterloo-speler legt eis bij club Afscheidscadeau Sranang-doelman Gelijkspel driebanders Korenbeurs Scheidsrechter uit Zierikzee begint aan zijn vijftiende marathon van Rotterdam uitslagen Dallinga vervangt De Bruin op ZK driebanden agenda woensdag 6 april 2005 z 19; NIEUW NAMEN - Winand van Haelst, voetballer van Hulsterloo, wil zo snel mogelijk weer in actie komen voor de zondag-vierdeklasser. Hij eist via zijn advocaat dat binnen nu en twee weken de schorsing van een jaar, die hem door de club werd opgelegd, ongedaan wordt ge maakt. Wil de club niet aan dat verzoek voldoen, dan wordt arbitrage bij de voetbalbond aangevraagd. Verder wil de Stichting Rechtshulp via een civielrechtelijke pro cedure een dwangsom afdwingen voor elke week dat Van Haelst niet kan voetballen. De eis van de advocaat is de volgende stap in een conflict dat inmiddels al maanden sleept. Begin december kwam het tijdens de training van de vierdeklasser tot een hand gemeen tussen trainer Michel Leonhart en Van Haelst. De oefenmeester beweerde dat hij geslagen was, Van Haelst hield het op wat duw- en trekwerk waarbij Leonhart struikelde en ten val kwam. De oefenmeester deed in maart aangifte van het voorval bij de politie. Het OM seponeerde echter de zaak bij ge brek aan bewijsmateriaal. Van Haelst voelt zich daardoor zodanig gesterkt in zijn positie dat hij van de club eist dat deze de schorsing van een jaar ongedaan maakt. De brief van de advocaat van Van Haelst is zaterdag bij Hulster loo op de mat gevallen. De club krijgt van Rechtsbijstand twee weken om positief op het verzoek van Van Haelst te reageren. Als de schorsing dan niet ongedaan is, worden verdere stappen ondernomen. GOES - In zijn allerlaatste wedstrijd voor FM Sranang, mocht hij het laatste doelpunt maken. Doelman Ron de Bakker kreeg met de door hem benutte strafschop een mooi afscheidscadeautje. Tegelijkertijd stelde hij de winst veilig voor de Goese futsalhoofdklasser tegen BE'79 uit Berkel-Enschot: 7-5. In het duel waar niet veel meer op het spel stond, begon Sranang voortvarend. Twee goals van Gaffin de Meza zorgden voor een snelle voorsprong. BE'79 kwam terug tot 2-1. Barry van der Hooft maakte kort daarna de 3-1, maar bij rust stond het 3-3. Na rust maakte Stefan Schol ten de 4-4 en de 6-5 en zorgde Jiroe Filemon voor de 5-4. Ondanks hevige protesten van de futsallers uit Berkel-En schot kreeg de Goese hoofdklasser in de laatste minuut een strafschop. De Goese veldspelers riepen De Bakker naar voren, die simpel de 7-5 binnenschoot. RILLAND - De confrontatie met koploper BH Keukens 1 liep voor de driebanders van Korenbeurs/'t Kaaitje uit op een verdiend 4-4-gelijkspel De uitslag betekent voor de Rillanders dat de kansen op de titel nog niet zijn verke ken, maar ze hebben hun lot niet meer in eigen hand. Had het Jean Louis Smulder iets meer mee gezeten, dan had er meer ingezeten dan een gelijkspel. Maar de punten waren voor Rien van Oorschot na een ongelukkig verlo pen partij voor de Middelburger. Over mazzel had Kim- mo Pankow niet te klagen. Wel over het gegeven dat hij de moeilijkste patronen maakte en makkelijke miste. Dat kostte hem de kans op minimaal een remise. Jan West dorp nam al vroeg afstand van Jaap Hoekman en consoli deerde de voorsprong. Piet Schrier had zelf een moeizame start en trof tegenstander Leo Oostvogel in een super- vorm. Totdat ineens het licht uitging bij de bezoeker. Hij raakte geen bal meer, waarna Schrier de partij won. fjnnr Rudy Boogert ZIERIKZEE - Twee marathons heeft Wim Schot in de benen, ;maar die liep hij niet in Rotter dam. Toch heeft de 59-jarige Zierikzeeënaar aan die mara thon zijn hart vergeven. Zondag beleeft hij de prestigieuze duur- loop voor de vijftiende keer van 'nabij. Hij begon in 1991 als rayonhoofd van de Willems brug, nu is hij scheidsrechter over het hele traject. „Ik laat liever lopen dan dat ik zelf loop." jwim Schot kan zondag ogen in ajn achterhoofd gebruiken. Al les moet hij eigenlijk al zien voordat het gebeurt. Want stel dat plots een Schotse priester de koploper om zijn hals vliegt, zo als bij de olympische marathon in Athene... Öf stel dat de koplo per in de wedstrijd een verkeer de afslag neemt en de finish via de verkeerde kant passeert, zo als onlangs bij de marathon in Brussel... Het zijn doemscena rio's voor Wim Schot. „Ik heb een keer zoiets meege maakt", herinnert Schot zich. „Kamiel Maase startte de mara thon enkele jaren geleden als haas, maar liep hem toch uit. Hij was zelfs op weg naar de Ne derlandse titel. Toen kwam er opeens iemand uit het publiek naast hem lopen. Die hebben we liatuurlijk van het parkoers ver wijderd. Maar weet je wie dat achteraf bleek te zijn? Die caba retier, Dolf Jansen. Een jaar la ter liep hij zelf mee." Het is Schots taak om de kop groep clean te houden, zoals hij dat zelf noemt. Enthousiaste meelopers, zoals Dolf Jansen, met zachte hand naar de achter grond verdringen, meefietsende volgers op veilige afstand van de lopers houden en - ook heel belangrijk - onderweg de hazen, de tempomakers, oppikken. Schot is zondag immers de man van de hazenbus. „Het is geluk kig nog nooit gebeurd, maar het is een angstbeeld dat we een haas langs de kant van de weg laten staan." Schot had vijftien jaar geleden wordt-ie opgejut en aangemoe digd om verder te gaan. Het is hün marathon. Dat is een groot verschil met de marathon van Amsterdam. De Amsterdam mers gedogen de marathon, ze vinden het maar een lastig iets. De Rotterdammers niet; die zet ten er alles voor opzij. Zo'n Schotse priester zou bijvoor beeld door heel Rotterdam be sprongen worden." „Weet je wat een mooi moment is? Als de nummer laatst om vijf uur binnenkomt. Die wordt be geleid door politiemotoren en ambulances. En als die laatste loper over de finish komt, krijgt-ie de medaille omgehan gen door de winnaar. Daarom wordt er altijd flink gestreden voor die laatste plek. Sommige lopers gaan expres iets zachter lopen. Maar je moet wel binnen vijf uur binnenkomen. Er is niets moeilijkers om iemand te vertellen dat-ie niet binnen de tijdslimiet zit." Jubileum Omdat de Rotterdamse mara thon een jubileum viert (de 25e keer), is de tijdslimiet dit jaar verhoogd tot vijfenhalf uur. „Wat me opvalt, is dat de groep die vijf uur over de marathon doet, steeds groter wordt. Steeds meer mensen willen ook wel eens een marathon proberen te lopen, maar dat blijkt uitein delijk niet mee te vallen. Ik denk daarom dat die groep groeit." „Een marathon vergt veel voor bereiding. Ik heb zelf twee mara thons gelopen, in 1978 en 1979 de midwintermarathon in Apeldoorn. Eén keer liep ik zelfs van start tot finish in de sneeuw. Ik heb toen gezegd, dat ik ooit nog een derde wilde lo pen als ik er écht goed voor ge traind had. Ik loop nu twee keer in de week vijftien kilometer, maar dat is te weinig voor een marathon. Het is ook geen heilig doel meer. Ik weet wat een mara thonloper ondergaat. Het bestu ren vind ik eerlijk gezegd veel leuker en belangrijker. Ik laat liever mensen lopen dan dat ik zelf loop." Wim Schot, chauffeur van de hazenbus: „Het is gelukkig nog nooit gebeurd, maar het is een angstbeeld dat we een haas langs de kant van de weg laten staan." foto Marijke Folkertsma niet kunnen bevroeden, dat hij de taxibaas van de hazen zou worden. Het was al een ondenk bare stap dat hij in 1991 rayon hoofd van de Willemsbrug werd. „Met de atletiekvereni ging Delta Sport, waar ik voor zitter was, hielden we in die ja ren trimlopen in Haamstede. In 1990 vond een van de organisa toren van Rotterdam, Dick van Marum, blijkbaar dat we dat wel aardig deden en hij vroeg of wij bij de marathon wilden hel pen." „Het was in die tijd vaak een chaos op de Willemsbrug. Aan twee kanten liepen lopers in te gengestelde richting en dan ston den er ook nog rijen publiek. Met vijftien leden van Delta Sport moesten we dat probleem tackelen en dat lukte voorbeel dig. Na verloop van tijd werd de Willemsbrug uit het parkoers ge haald en ging de wedstrijd over de Erasmusburg. Maar nog steeds is er een groep Delta Sporters, onder leiding van rayonhoofd Johan van den Hoek, die daar helpt." Schot is inmiddels al jaren gele den gepromoveerd van brug wachter tot scheidsrechter. Hij pendelt met de hazenbus tussen de voorste groepen en als de wedstrijdlopers uiteindelijk gefi nisht zijn, gaat het werk aan de finish verder. Daar ontmoet Schot dan een andere scheids rechter, Paul Pieters uit Goes. „We vangen de lopers op met fo liedekens. Soms komen er wel honderd lopers per minuut bin nen. Met name tussen de drieën half en vier uur is het spitsuur." Kleppen „Aan de ogen van de lopers kun je zien hoe zwaar ze het onder weg hebben gehad. De een oogt kiplekker, de ander komt strui kelend de finish over. Ik zag eens een vrouwelijke kennis uit Rotterdam na vier uur over de streep komen; ze was alleen maar aan het kleppen met een vriendin. Achteraf zei ze: 'we waren er al voordat we er erg in hadden. De marathon was zelfs te kort, want we waren nog niet uitgepraat'. Andere mensen wor den op een brancard afge voerd." „De Rotterdamse marathon heeft iets speciaals. Iedere Rot terdammer staat langs de lijn en als er een loper gaat wandelen, o Sas vanGent. Huisleague Bowling vereniging Sas van Gent. De Water geus-De Rijnvaart 3-1, Roadcar-'t Stre- mijn 1-3. Stand: 1. De Watergeus 7T/2-42.666, 2. De Rijnvaart 68-42.528, 3. The Killers 67V2-42.003, 4. 't Stremijn 61 -41.962, 5. Roadcar 30-37.770. Hoogste gamegemiddelde mannen: Franz Roeb 172,67. Vrouwen: Ann Kos ter 158,73 Hoogste game mannen: Franz Roeb 253. Vrouwen: Caroline Cleemput 218. Teams: De Watergeus 661 Hoogste serie mannen Gerard Driessen 643. Vrouwen: Ann Koster 553. Teams: De Watergeus 1776 pins. Groningen. NK mannen. Derde ronde: Scholma-Messemaker 1-1. Thijssen-De Voogd 1-1. Gérard Jan- sen-Hans Jansen 1-1, Winkel-Stokkel 1-1. Dolfing-Baljakin 1-1, Clerc-Barkel 1-1, Heusdens-Lemmen 1-1. Stand: 1. Thijssen 4, 2. Scholma, Mes- semaker. De Voogd, Gérard Jansen, Winkel, Stokkel, Dolfing, Baljakin, Clerc. Barkel, Heusdens en Lemmen 3, 14. Hans Jansen 2. Midden Zeeuws-Vlaanderen. Com petitie. Tweede klasse: HKC-Atoom Boys/Kraaghof 2-3, Bakkerland Terneu- zen-Dow 1 4-10, Sportkantine 't Zwaan tje-Café De Pieper 0-11, Kroes Monta ge-Marine Service 5-4, Smit Sportprij- zen-Benny Sport 2-6. Stand: 1. Kroes Montage 21-61; 2. Café de Pieper 20-56; 3. Dow 1 22-40; 4 Mari ne Service 21-38; 5. Bakkerland Terneu- zen 22-36; 6. D.I.T. Techniek 22-31; 7. Sportcafé Axel 22-30; 8. Atoom Boys/Kraaghof 22-28; 9. Smit Sportprïj- zen 21-21, 10. HKC 21-20; 11. Benny Sport 21-8; 12. Sportkantine 't Zwaantje 21-6. Derde klasse: FC llex-Deurwaarder M&T 5-7, Amstel- hoekje/Vdeco-Flux Electro 10-2. Eindstand: 1. Reham Vast goed 22-63; 2 Cerestar 22-45; 3. FC Vati- tec 22-44; 4. Amstelhoekje-Vdeco 22-37; 5. Dow 2 22-30; 6. Curamus 22-29; 7. Flux Electro 22-27; 8. Unïtron 22-26; 9. FC Ilex 22-26; 10. Cafe De Griete 22-25; 11. Schipper/ Adhanco 22-17; 12. Deur waarder M&T 22-16. Zierikzee. Interne schaakcompeti tie schaakvereniging Zierikzee. Greefhorst-Bremer 1-0. Maaskant-Does- wijk 1-0, Blok-Meerkerk 0-1, Yuen-v El- dik 1-0, H. de Jonge-Brouwer 0-1, Ver- duyn den Boer-Stoel rem, Heiligers-Juk- kenekke 0-1, Brakel-A. de Jonge 1-0; Spiegels-vd Made 1-0; Krijger-v Dalsen 1-0, vd Graaf-Bandsma rem, De Nie-vd TERNF.UZEN - Meerten Dallin- ga uit Sluiskil vervangt Richard de Bruin tijdens het Zeeuws kampioenschap driebanden, dat komend weekeinde in Oost-Sou burg wordt gehouden. De Bruin, afkomstig uit Zierik zee, had verplichtingen voor zijn team Organisatiebureau Dijksman, dat in de eerste divi sie een degradatieduel speelt. Dallinga, onder meer organisa tor van het wereldbekertoernooi in Sluiskil, kan in Oost-Sou burg wel in actie komen. Veken 1-0. Stand: 1. vd Graaf 946, 2 Aangeenbrug 916, 3. Krijger 873, 4. Bandsma 798, 5 Spiegels 715, 6. Brakel 586, 7. vd Made 523, 8. De Nie 514, 9. De Vrieze 501,10. A de Jonge 498. M.mi'.uiimm——a Lucky Day. 1 -2-4-5-17-19-28-32-34-35-36-38-39-44- 47-71-72-74-76-77. (onder voorbehoud) Valencia. Mannen. Eerste ronde: Martin (Spa) - Montanes (Spa) 6-7 (5) 6-4 6-2, Navarro (Spa) - Carlsen (Den/8) 6-4 6-3, Dupuis (Fra) - Djokovic (SMo) 6-4 7-5, Mantilla (Spa) - Hernandez (Spa) 6-0 6-2, Luzzi (Ita) - Corretja (Spa) 7-6 (5) 7-6 (8), Costa (Spa) - Davidenko (Rus/1) 7-6 (2) 1-6 6-3, Ferrer (Spa/5) - Benneteau (Fra) 6-4 6-1, Verdasco (Spa/6) - Berrer (Dui) 6-1 6-1, Garcia-Lo- pez (Spa) - Kohlschreiber (Dui) 6-4 6-2, Starace (Ita) - Calatrava (Spa) 7-5 7-5. Casablanca. Mannen. Eerste ronde: Mayer (Dui/5) - Ulihrach (Tsj) 6-2 6-1, Puerta (Arg/6) - Behrend (Dui) 6-4 6-1, Vanek (Tsj) - Santoro (Fra/4) 6-4 3-6 6-3, Tipsarevic (SMo) - Mutis (Fra) 7-5 6-3. Amelia Island. Vrouwen. Eerste ronde: Lichovtseva (Rus/9)- Smashnova (Isr) 5-7 6-1 6-2, Ruano Pas- cual (Spa) - Sprem (Kro/10) 4-6 6-3 6-4, Farina Elia (lta/12) - Garbin (Ita) 6-4 6-2, Domachowska (Pol) - Morigami (Jap) 6-3 6-4, Peng (Chn) - Shaughnessy (VSt) 6-3 2-0 opgave, Maleeva (Bul)- Grönefeld (Dui) 6-3 6-3, Peschke (Tsj) - Castano (Col) 6-4 7-6 (5), Raymond (VSt) - Obziler (Isr) 6-2 6-0. Tweede ron de: Venus Williams (VSt/5)-Sucha (Slw) 6-0 6-1. Ie klasse: Groote Lindt-Schelluinen 1-2. 4e klasse A: Colijnsplaatse Boys-Krab- bendijke 2-1. Stand: Heinkenszand 23-58, VCK 23-54, Bevelanders 23-45, Kruiningen 24-44, Wolfaartsdijk 24-38, Colijnsplaatse Boys 21-35, Krabbendij- ke 23-36, Wemeldinge 23-34, Apollo 24-32, Borssele 23-29, SVD 23-21, Cad- zand 23-18, Nieuwland 24-14, Hoede- kenskerke 23-1. Wielrennen Varades. Circuit de la Sarthe. Eer ste etappe, Saint-Hilaire-de-Riez - Varades: 1. Ravard (Fra) 197,2 km in 4.38 27, 2. Nauduzs (Let), 3 Damien Na- zon (Fra), 4 Nilsson (Zwe), 5. Borghesi (Ita), 6. Bonnet (Fra). 26. Ullrich (Dui). Trapagaran (Spa). Ronde van Bas kenland, ProTour. Tweede etappe, Zarautz - Trapagaran: 1 Moncoutié (Fra) 166 km in 3.52.56, 2. Aitor Osa (Spa) 0.01, 3. Rebellin (Ita) 0.03, 4. Hal- gand (Fra), 5. Di Luca (Ita), 6. Cunego (Ita) 0 06, 7 Mentsjov (Rus) 0.08, 9. Boo- gerd 0.13, 26. Weening 0.26, 83. Eltink 5.33, 86. Veneberg, 169. Lotz 20.08,170. Engels, 171. Moerenhout. Klassement: 1. Aitor Osa 7.03.48, 2. Di Luca 0.02, 3. Halgand, 4. Rebellin, 5. Cu nego 0 05, 6. Rodriguez (Spa) 0.07, 7. Mentsjov, 8. Boogerd 0.12, 24. Weening 0.25, 80. Eltink 5.53, 85. Veneberg, 171. Lotz 25.10, 172. Moerenhout, 173, En gels. Woensdag l Biljarten Driebandentoernooi Colijnsplaat 407. Tweede ronde. Locatie, cafe Juliana, Colijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. Driebandentoernooi de Goede Ver wachting. Locatie café. pension de Goede Verwachting, Lewedorp Aan vang: 19.00 uur. Sporting-doelman Ricardo ligt op de grond nadat bij hem in de buurt een bommetje is ontploft. foto Ed Oudenaarden/ANP van onze sportredactie ROTTERDAM - Feyenoord moet de eerst volgende thuiswedstrijd in Europees ver band zonder publiek afwerken. Dat heeft de tuchtcommissie van de Uefa bepaald naar aanleiding van de supportersinciden ten tijdens de Uefa Cupwedstrijd op 24 fe bruari tegen Sporting Lissabon (1-2). De Uefa legde Feyenoord tevens een boete op van 25.000 Zwitserse francs, ongeveer 17.000 euro. Feyenoord ontving de uitspraak van de strafzaak gisterochtend. De tuchtcommis sie van de Uefa behandelde de kwestie al op 24 maart. Het is onduidelijk waarom het vonnis relatief lang op zich heeft laten wachten. Het bestuur van Feyenoord wil de uitspraak eerst nader bestuderen voor dat een beslissing wordt genomen over een eventueel beroep. Jorien van den Herik, de voorzitter van de raad van commissarissen van Feyenoord, zei dat hij voldoende grond ziet om het vonnis aan te vechten. „Per slot van reke ning hebben wij meteen alle mogelijke maatregelen genomen en waren nog vóór de uitspraak alle daders opgepakt." Van den Herik sprak van een zware straf, die hij had zien aankomen. „De uitspraak bleef te lang onderweg om nog te hopen dat die enigszins mild zou uitvallen. De schadepost is op deze manier enorm. Er zijn nu geen inkomsten, maar uitsluitend kosten." Volgens Van den Herik gaat het in de eer ste berekeningen om een totale verliespost van ongeveer een half miljoen euro. „Om dat de eerstkomende Uefa Cupwedstrijd in het nieuwe seizoen in de begroting is op genomen, is dat heel veel geld, Bovendien mist het elftal in die wedstrijd de onont beerlijke steun van de fans. De goeden moeten weer onder de kwaden lijden. Ook voor al die goedwillende fans is dit heel erg vervelend." Feyenoord zal de kosten van de straf op de daders verhalen. Inmiddels zijn de vier hoofdverdachten bekend bij de club en de politie. Zij hebben allen een stadionver bod gekregen. Drie aanhangers zijn opge pakt voor het gooien van vuurwerk op het veld. De vierde fan is aangehouden voor het werpen van een aansteker, waardoor een Portugese speler werd getroffen. Al voor het begin van de explosieve wed strijd liet de Duitse arbiter Meyer een waarschuwing via de stadionspeaker uit gaan nadat er vuurwerk op het veld was gegooid. Tijdens het duel ontplofte een bommetje in de buurt van doelman Ricar do. Na medische behandeling kon de Por tugese international de wedstrijd hervat ten. Na de openingstreffer van Sporting Lissa bon in de 62e minuut ontstond opnieuw groot tumult op het veld en op de tribu nes. Portugese spelers vierden het doel punt op uitdagende wijze aan de rand van het veld. Zij werden daarop bekogeld met tal van voorwerpen uit vak W. Nadat een speler door een aansteker was getroffen en tegen de grond was gegaan, besloot scheidsrechter Meyer het duel tijdelijk te staken. Na een afkoelingsperiode van tien minuten kon de wedstrijd daarna toch nog worden uitgespeeld.ANP van onze sportredactie HULST - Hoe belachelijk kun je jezelf maken? Eddy de Schrij ver spreekt geen waardeoordeel uit over de beloftes van zijn vriend en wielrenner Eric Ver eecken uit Hulst, maar hij laat zich niet meer gebruiken om nog een afscheidsfeest voor een coureur te organiseren. „Ik heb geleerd dat je niet kunt kijken in de geest van een wielrenner", zegt hij. Vereecken (40) stapte enkele we ken geleden in Lokeren-Dak- nam weer op de fiets en afgelo pen zaterdag werd hij tweede tij dens een TMZ-wedstrijd in Krui ningen. En dat terwijl de Hul stenaar in september 2004 in Heikant met een groot feest was uitgezwaaid door zijn collega's. Hij zou nooit meer een wed strijd rijden. Mede-organisator van dat feest in Heikant was Eddy de Schrij ver, een boezemvriend van de fa milie Vereecken. „Toen hij me zo n drie weken geleden vertel de dat hij weer wedstrijden ging tijden, kon ik mijn oren niet ge loven", zegt De Schrijver nu. rik heb het hem wel drie keer ge vraagd Dit meen je toch niet, dit kun je toch niet maken... Maar een sponsor had flinke dtuk op hem uitgeoefend. Er stond een fiets voor hem klaar." De Schrijver kan er wel een beet je om lachen. Hij noemt het 'een soap en 'een komedie'. Boven dien levert het hem flink wat geld en een fiets op. De Schrij ver; We hadden een contract opgesteld toen hij aankondigde te stoppen. Als hij opnieuw zou beginnen, zou hij mij een boete van ettelijke duizenden euro's betalen en de fiets van hem, die in mijn stalletje staat, zou voor mij zijn." In datzelfde contract stond ook dat Vereeckens vrouw Angelika, die uit Polen afkomstig is, terug zou keren naar haar geboorte land. Dat heeft ze nog niet ge daan, maar blij met de rentree van haar man is ze niet. „Het is belachelijk dat mijn man weer fietst. Nadat hij gestopt was, zouden we samen leuke dingen gaan doen. Of hij mij iets ge vraagd heeft? Helemaal niet. An ders had hij het antwoord wel geweten. Dit is heel erg. Hij is verslaafd." Lucratief Eric Vereecken, die vorig jaar wereldkampioen bij de vrije ren ners werd, snapt de commotie wel. „Ik beloof nu niets meer", zegt de hoofdrolspeler. „Verge lijk het maar met iemand die probeert te stoppen met roken en telkens weer begint. Kijk ik rijd met die groepen trimmers mee. fiets dagelijks op en neer naar mijn werk in Temeuzen. Dan voel je dat het nog steeds zo lekker gaat. De druppel was echter een sponsor die opnieuw beginnen lucratief maakte. Daarom ben ik overstag gegaan. Belachelijk? Ja, natuuurlijk is het dat." Drie Vereecken en zijn vrouw Angelika na zijn afscheidswedstrijd 10 september 2004. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 45