Beter lem is mogelijk oppe Giro 999 679! Ontdek THAI LAN! t IrtHwm DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan mg I Ste-t'lZikarïfcié.s PZC Gehandicapt? Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? kunst en antiekbeurs woensdag 6 april 2005 wb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via-e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Hij zal de lammeren in Zijn armen vergaderen en in Zijn schoot dragen. Jesaja 40:11 Vol verdriet laten wij u weten dat de Heere van ons heeft weggenomen ons lief kleinkind, nichtje en achterkleinkind Julia Ruth Stoffelina Keita Geboren 24 februari 2005 Overleden 4 april 2005 Piet en Martien Beekman-Remijn René en Evelien Corinda Stefanie C. Beekman-Verhage S. Remijn Langevielesingel 76 4335 AC Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega-vrijwilliger SjaakCornelisse We zullen Sjaak enorm missen. Wij bidden zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Team Vakantie Bijbel Week Yerseke Tot onze ontsteltenis ontvingen wij toch nog onve wachts het bericht dat is overleden de heer SjaakCornelisse Hij was jaren secretaris van de Oranjevereniging Yerseke. Wij als bestuur zullen hem erg missen. We wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Intens verdrietig zijn wij dat aan het gezin, waar wij van jongs af aan liefde en vriendschap als kinderen hebben mogen delen, is ontvallen onze lieve Ome Arjaan Bedankt voor al die fijne herinneringen, je warme markante persoonlijkheid en positieve le vensinstelling zien wij als voorbeeld en troost voor de toekomst. Joke en Willem Fred Gerda en Peter Joey Timo Quinty Maxime Bedroefd hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze vriendin Cootje den Boer Ondanks haar visuele handicap zullen we haar herin neren als een opgewekte vrolijke vriendin. Wij zullen haar missen. Jaap en Willy Slager Burgh-Haamstede, 6 april 2005 We hebben zo veel om hem gegeven We hebben zo veel van hem gehouden Wat zullen wij hem missen Met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij op 4 april 2005 op 81-jarige leeftijd afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze on vergetelijke vader en opa Josephus Johannes van Helsland Johanna Maria van Helsland-Maas Marjan de Wit-van Helsland Alex de Wit Ruben en Jolanda Michiel Yvonne Jansen-van Helsland Hans Jansen Bas Joyce en Medy Aziza Marwan Lieke en J.P. Mick Harry van Helsland Netty van Helsland-den Hollander Lotte Tessa Edwin van Helsland Anne-Mieke van Waveren Koen Wilt u afscheid van hem nemen, dan kan dat op don derdag 7 april van 19.00 tot 21.00 uur. Jo is thuis. De crematie vindt plaats op zaterdag 9 april oin 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de ontvang- ruimte van het crematorium. Wij willen iedereen van het team Residence Molenwa ter bedanken voor alle zorg en liefde, mede door hen zijn de laatste jaren zo mooi verlopen. Correspondentieadres: H. van Helsland Noordweg 126, 4333 GL Middelburg Omdat wij dankbaar zijn voor zijn zorgen gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat onverwachts van ons is heengegaan, onze huisgenoot en vriend Pieter de Visser in de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: Familie A. W. de Visser 4 april 2005 Correspondentieadres: Domburgseweg 68a 4356 NB Oostkapelle - Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 7 april van 19.00 uur tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg, (Dauwendaele). Vrijdag 8 april zal er om 13.15 uur een afscheids- dienst worden gehouden in het Hervormd Gemeen tecentrum aan de Joh. De Pourckstraat 2 te Oostka pelle. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Oostkapel le. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Gemeentecentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwachts overleed onze lieve oom Peet de Visser Rina en Leen Geldof Piet en Nely Wondergem Adri en Gilles Geertse Oostkapelle Aan zijn laatste reis begonnen. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die hij ons heeft gegeven, geven'wij U kennis van het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Ruurd Wolterbeek echtgenoot van Ph. M. Wolterbeek-Schout in de leeftijd van 83 jaar. Ph. M. Wolterbeek-Schout Ruurd en Liesbeth Froukje Ineke en Frans Silvia en Paul Marijn, Guus 4381 BX Vlissingen, 4 april 2005 Nieuwendijk48 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 8 april om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Een dagje opa en oma zal nooit meer hetzelfde zijn. Bedankt voor alles. Je was een super opa Liefs, Guus, Marijn en Froukje "Alles van waarde is weerloos Lucebert Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacobus Adrianus van der Weel op de leeftijd van 86 jaar. Burgh-Haamstede: J. J. van der Weel-Schoonaard Adrie van der Weel Leny van der Weel-Kristalijn Willy de Braai-van der Wee) Chris de Braai fan-Willem en Katlielijne Chris, Victor Hans en Esther Marijke Tangeman- van der Weel Peter Tangeman Joost Ron en Leon ie 4328 PK Burgh-Haamstede, 5 april 2005 Hogeweg 94 Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 8 april om 15.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid lot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. [scheid vraagt zorg... daarom Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons achterlaat, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Willemijntje Rademaker-Hardeveld sinds 24-12-1977 weduwe van Cornelis Marinus Rademaker 9 januari 1915 de Bilt t 5 april 2005 Middelburg André en Riet Fons en Iris Klein- en achterkleinkinderen "Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum "Sint Willibrord" voorde liefdevolle verzorging". Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 143, 4535 PD Middelburg De Eucharistieviering zal worden gehouden op za terdag 9 april om 11.30 uur in de kapel van zorgcen trum "Sint Willibrord", Bachtensteene 1 te Middel burg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 13.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Oma Rademaker Zij heeft haar leven geleefd. Op haar manier gedaan. Een unieke oma is van ons heengegaan. Jolanda en Jim Jesse, Kjeld Sonja en Jack Serge, Dominique, Angelo Nicolien en Jan Willem Joshua Ronald Mariska Matthijs Moeder zijn is alles geven, zorgen en leiden, liefde en leven. Moeder zijn is alles der\>en, allesen tevreden sterven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Catharina Rouw-Edelman weduwe van Martinus Franciscus Lodevicus Rouw *14 mei 1913 15 april 2005 Middelburg: P. J. Dunnes-Rouw J. M. Dunnes Middelburg: M. F. L. Rouw E. van Beusichem Den Helder: A. M. E. Mieras-Rouw M. K. Mieras Kleinkinderen en Achterkleinkinderen We danken het personeel van het "Jacob Roggeveen huis" en dr. O. M. van de Peppel voor de goede zor gen voor moeder. Correspondentieadres: Gerbrandylaan 52 4333 BK Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 8 april van 15.00 tot 15.15 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. In ons hart een plaatsje apart. Verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve tante Jo Tante Jo, bedankt voor al de fijne jaren van liefde, warmte, gezelligheid en de vele kopjes koffie. We zullen u ontzettend missen. Ton en Janny it libben is allyk in alvestêdetocht soms foar de wyn faakyn 'e wyn in protte klune en oan 'e ein in krüske Folkert Verbeek Na een lang leven van inzet, zorg en aandacht voor hen die haar omringden, is van ons heengegaan, mijn geliefde zus, schoonzus en onze bijzondere tante Metsy Tjalina Tamminga Goes, 9 februari 1912 Goes, 4 april 2005 Goes: K. H. Tamminga Goes: A. Tamminga-Buthfer Familie: Verhulst Van Rooyen Tamminga Berks Melse achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Stichting Thuiszorg Nederland en ABT Zeeland voor de liefdevolle verzorging. J. A. v. d. Goeskade 16-01 4461 BH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 8 april van 11.30 tot 12.00 uur in het rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Dankbetuiging Voor alle gelukwensen die wij mochten ontvangen, per soonlijk. per kaartje of cadeau, ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk, zeggen wij U heel hartelijk dank. Jo en Rinus de Smit Aagtekerke De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn innig geliefde man, onze vader, groot vader en overgrootvader Dingenis Izaak Sinke - Dies hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hier voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: P. J. Sinke-Bink Goes, april 2005 Voor het meeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Jannetje Snoep-Hamelink zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Familie Snoep Wemeldinge, april 2005. Met het CDA-VEERE op locactie in "Nieuw Sandenburgh", Sandenburghlaan 2, Veere. VANAVOND vanaf 20.00 uur Thema: "TOEKOMST OUDERENZORG VEERE VANUIT DE SPOW." Komt allen ANGO maakt een beter leven mogeliji Of het nu gaat om juridische onder steuning, belastingteruggave, uitkerin gen, zorg en hulp, woningaanpassin gen, vervoer of lotgenotencontact,.. Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoo' Tel. (033) 465 434- www.ango.nl info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorgat satie van ANGO, kijk op www.handicap.il voor meer informatie) - Ja, dolfijnen komen voor in onze Noordzee. Stichting De Noordzee staat voor een gezonde en schone zee. Steun ons werk en help mee om vaker dolfijnen in de Noordzee te zien. Word donateur via www.noordzee.iil of stort een gift op giro 3666563.' www.helpdarfur.nl Iden bosch 17-24 april 2005 Brabanthallen 's-Hertogenbosch dagelijks 11-19 uur donderdag 11-22 uur zondag24-4 11-18 uur www.antiekbeurs-denbosch.nl Meer dan een miljoen mensen hebben moeite met I lezen en schrijven. Doe er iets aan! s dichtbij huis: 0800-0234444 Nergens anders in I Nederland zoveel reis vooruwfeld!! 500«rtra I plaatsen ingekocht .v.m. 1 ennrme belangstelling INCLUSIEF: =KOENs VOORDELIGE 15-/22-daagse rondreizen naar het Land van de Eeuwige Glimlaj Nergens anders in Nederland zóveel reis voor uw geld... KRAS Stervakanties, reeds 10 jaar dé Thailand-specialist van Nederland (met meer dan 75.000 tevreden klanten in die 10 jaar zijn we tevens Neerlands grootste reisorganisatie), heeft recentelijk een mega-contract afgesloten met Phuket Air Deze samenwerking resulteert nu in nog lagere prijzen... Neem nou bijvoorbeeld onze Glimlach van Thailand: deze spotgoedkope 15-daagse rondreis boekt u al vanaf slechts 679! I.v.m.de enorme belangstelling voor onze rondreizen hebben we besloten om nog eens 500 extra plaatsen in te kopen. Maar wees er snel bij, want, vol vol! TUflïïlilMUlT TtTTTOT Vertrekdata: vrijwel iedere zo. van 8/5 t/m 27/11 Tijden deze populaire en voordelige rondreis metvèTe' extra's bezoekt u de hoogtepunten van Thailand, zoals Bangkok, de 'Bridge on the River Kwai', de drijvende markt en oude steden als Ayutthaya en Saraburi. De laat ste 6 nachten verblijft u aan het strand van Pattaya Inclusief ontbijt THAZ 15.877 Vertrekdata: vrijwel iedere Na een uitgebreid bezoek Kanchanaburi, Bang Pa Inn en Chiang Mai staan op het programma Verder naar Lampang, Ayutthaya. Dam- noen Saduak om uiteindelijk uit te komen op het exoti sche eiland Phuket Inclusief ontbijten 11 x lunch en vlieg reis Phuket-8angkok. Reisnr. THAZ 14,025 Meer voordelige rondreizen: 15 dgn De Glimlach van de Zon v.a. 799THAZ 133W 15 dgn The Benjarong Cruise v.a. 898 THAZ 13305 22 dgn De Gouden Collectie v.a. 879THAZ 135W Vertrekdata: vrijwel iedere vr. van 6/5 t/m 25/11 Naast een bezoek aan de Thaise hoofdstad Bangkok t beruchte 'Bridge on the River Kwai' bezoeken we o.a.oude stad Ayuttaya, Sukothai en Chiang Rai. Onze volgende hoogtepunten zijn Laos en Chiang Mai. Deze reis eindigt in de levendige badplaats Pattaya Inclusief 12 x ontbijt. 3 x lunch en 1 diner. Reisnr. THAZ 15.878 Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. ExcluJtf entrees,fac.excursiesivërtrekbelasting, fooien,luchthaverh' toeristenbelasting en reserveringskosten 39, brandstel- toeslag 38. reis- en annuleringsverzekering. Vraag ons speciale Thailand-brochure met bodemprijzen aa KRAS H KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft. Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Li Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10