TTCM kruipt richting koppositie PZC Moeizame omschakeling korfballers Goes zegeviert in Breskens: 2-1 2i Mytilus verstoort kampioensfeest Goirle Domburg maakt duri misstap in titelstrijd Vereecken weer terug van weggeweest Middelburgse tafeltennissers verslaan leider Kluis 2 Rapide haalt uit tegen DDHC maandag 4 april 2005 door Wim de Vos KRUININGEN - Hoe dikwijls gaat Eric Vereecken nog af scheid nemen? Die vraag is op nieuw aan de orde nu de Hul stenaar weer aan de start van een wielerwedstrijd verscheen. En niet zomaar, nee, Vereecken reed mee voor de hoofdprijzen in het kampioenschap van TMZ. Hij eindigde in Kruiningen als tweede achter Jacques Schuit. Vorig jaar nam Eric Vereecken voor de zoveelste maal afscheid van de actieve wielersport. Een afscheidskoers in Heikant zou het einde betekenen van de ac tieve wielerioopbaan van de Zeeuws-Vlaming. In de wedstrij den om de Zeeuwse ATB Cup hield Vereecken inderdaad zijn woord, maar een paar maanden geleden gaf hij al aan dat het toch weer kriebelde. ,,Ik heb een fraai aanbod gekregen van een sponsor en dat kan ik bijna niet afslaan. Er staat al een fiets voor me klaar", zei Vereecken begin januari toen hij deelnam aan een paar trimlopen. „En," voegde hij er aan toe, „ik ben ook nog steeds wereldkampioen bij de vrije renners. Die titel moet je toch verdedigen." Nu is het dus weer zover. Eric Vereecken wilde zaterdag al weer een titel op zijn palmares bijschrijven. In een wedstrijd om het TMZ-kampioenschap reed hij in de slotfase naar de kopgroep, die op driekwart van de koers was ontstaan. Voor dat moment was het een levendige wedstrijd geweest met vooral Jacques Schuit en Fonny Kint in de hoofdrol. Beide coureurs waren zowat bij iedere ontsnap pingspoging betrokken en wa ren er dus ook bij toen de beslis sende groep werd geformeerd. Nu sloten ook Hans Stoutjes- dijk, Tjitte van de Buijs en Mi chel Rommers aan. Alleen Ver eecken slaagde er daarna nog in naar deze groep toe te rijden. Uiteindelijk moest een spurt tus sen deze zes de beslissing bren gen. Schuit was de snelste voor Vereecken en Stoutjesdijk, Bij de amateurs B was Dylan de Kok uit Steenbergen de sterk ste. Jack van der Horst uit Oost-Souburg won bij de vetera nen, Geert Janssen uit Borssele in de S/P-categorie. van onze sportredactie GELEEN - De tafeltennissers van TTC Middelburg hebben een 6-4-overwinning geboekt op koploper Kluis 2 uit Geleen. De Middelburgers staan door deze zege op de derde plaats in de tweede divisie. In de derde divi sie wonnen de mannen van SAR/Rabobank in Rotterdam met 7-3 van FvT 3. Zij staan nu vier punten voor op nummer twee Amemuiden, dat Nieuwen- hagen met 10-0 versloeg. De winstpunten werden bij TTC Middelburg eerlijk verdeeld. Ma- rijn Veijgen, Jan-Henk Bomhof en Wim Wegman wonnen ieder tweemaal, aan de zijde van Kluis bleek Andy Snijders on verslaanbaar. Ook het dubbel spel ging voor TTCM verloren. Het blijft tot het einde toe span nend in deze poule. Met nog twee wedstrijden te gaan heb ben de Middelburgers drie pun ten minder dan Kluis 2. Terwijl het verschil met de 'onveilige' vijfde plaats maar twee punten bedraagt. De tafeltennissers van SAR/Rabobank toonden veer kracht. Zij bogen een 2-0-achter- stand om in een goede 7-3-over winning op het Rotterdamse FvT 3. Dennis Verdunnen, Pas cal Neve en Wim 't Hooft scoor den ieder tweemaal. Amemui den won in dezelfde poule met 10-0 van degradant Nieuwenha- gen. Jan Steijn, Mare Hacken- berg en Jan-Rien Meerman ble ken ongenaakbaar voor de spe lers van Nieuwenhagen. SAR heeft aan zes punten genoeg om HULST - De hockeyers van Ra pide hebben hekkensluiter DDHC met 7-0 verpulverd in de vierde klasse D. Olympia leed aan onderschatting tegen het laaggeklasseerde Teteringen en kwam niet verder dan 4-4. Rapide-Waahvijk 0-2: De hock- eysters van de thuisclub legden in het treffen in de derde klasse het accent op de verdediging. De compacte speelwijze had lan ge tijd succes. Pas in de 25e mi nuut moest Rapide capituleren: 0-1. Naarmate de wedstrijd vor derde, verliet Rapide de verdedi gende stellingen en kreeg het zelfs kansen om te scoren. Een minuut voor tijd werd het uit een strafbal 0-2. Tempo-Vlissingen 1-5: Al vroeg in de wedstrijd maakte Barbara Kernwijzer 0-1, maar Tempo kwam terug. Na rust had Vlissin- gen de zaken beter voor elkaar. Merel de Kam, Kouwijzer (2x) en Eva Zelders scoorden. Shot-Goes 6-0: Goes was niet opgewassen tegen de nummer twee van de ranglijst. Bij rust was de wedstrijd al beslist: 3-0. Na rust moest Goes met tien wouwen verder door een blessu re van Laurien Oudesluis en werd het nog 6-0. Spijkenisse-Vlissingen 2-1: Al na tien minuten nam de thuis ploeg de leiding. Na een halfuur liet Jurjen Schuurmans 1-1 note ren. Tien minuten voor tijd nam Spijkenisse de leiding. Nog geen drie minuten later kwam Vlissin gen gelijk, maar de treffer werd om volgens Vlissingen onduide lijke redenen afgekeurd. Zes mi nuten moest Schuurmans met geel vertrekken toen hij zijn emoties niet in bedwang had. Rapide-DDHC 7-0: DDHC was slechts met tien man gekomen, maér zelfs met een complete be zetting had die ploeg het tegen het soepel draaiende Rapide niet gered. Voor Rapide scoor den A-junior Joep Smits (2x), Koen Totté (2x), Michiel IJsebae- rt (2x) en Ferry Koen. Olympia-Teteringen 4-4: „We hebben met 4-4 verloren", luid de het commentaar na afloop van aanvoerder Gijs Schueler. Hij doelde op het feit dat Olym pia de tegenstander zwaar on derschatte en slechts even in de wedstrijd zat. Dat was in de tweede helft toen een achter stand bij rust (1-3) werd omge bogen in 4-3. Vijf minuten voor het einde werd het toch nog 4-4. Voor Olympia scoorden Gijs Schueler (2x). Arjen de Vries en Paul Schueler. het kampioenschap binnen te ha len. Die opdracht moet in de laatste wedstrijd tegen Nieuwen hagen geen probleem zijn. In de vierde divisie boekten de vrouwen van SAR/Rabobank 3 weer een dikke overwinning. Het bezoekende Koningslust werd met 8-2 kansloos gelaten. Marieke Munne en Nathalie van Wolffelaar wonnen drie wed strijden, Chantal Remorie twee partijen. De Zeeuws-Vlaamsen hebben nog maar twee punten nodig om het kampioenschap te mogen vieren. In de hoofdklasse ging SAR 2 met 8-2 onderuit tegen Red Star'58 uit Goirle. Johan 't Hooft en Octaaf Eggermont haalden ieder één punt binnen. In dezelfde poule verloor TTCM 2 in Breda van Wanzl/Belcrum 2 met 6-4. Thomas Groenewoud haalde twee punten binnen, Kim 't Hooft één, en samen won nen zij het dubbelspel. Voor zo wel SAR als TTCM heeft het ver lies weinig betekenis voor de stand. Beide teams zijn zo goed als veilig. De jongens van TTCM waren knap met 8-2 te sterk voor Wanzl/Belcrum 2. Sören de Wit te bleef ongeslagen, Emiel de Rijke en Wouter van der Mark wonnen tweemaal. Door deze overwinning staan ze nu stevig op de derde plaats in de lande lijk A-klasse. De jpngens van Ar- nemuiden moesten met 1-9 bui gen voor koploper JCV. Arjan Korstanje redde de eer. Arne- muiden staat vijfde en zal nog al les uit de kast moeten halen om niet te degraderen. In de landelijke C-klasse won nen de jongeps van Reynaert met 9-1 van DHC. Reynaert staat daardoor tweede, maar het gat met koploper Salamanders uit Wateringen is met negen punten erg groot. Reynaert 2 bleef op een 5-5-gelijkspel ste ken tegen TOGB. De Hulsten aren blijven op de vijfde plaats. De meisjes van Arnemuiden ver loren met 9-1 van kampioen Rijnsoever. Dominique van de Ketterij scoorde het enige punt. Een volleyballer van Goirle stuit op het hechte blok van van Mytilus. door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van Mytilus hebben in de derde divi sie uitstekende zaken gedaan. De Goese formatie won voor ei gen publiek met 3-1 van koplo per Goirle en verzekerde zich daardoor zo goed als zeker van lijfsbehoud. Spivo-Morres/Hulst 3-1 (25-15, 12-25, 25-21, 25-23): Morres/ Hulst haalde in de tweede set hard uit, trok door winst de stand in evenwicht en had kort voor het begin van de derde set het gevoel dat er winstmogelijk heden waren. Zover kwam het echter niet. De Zeeuws-Vlamin gen konden Spivo serverend niet in verlegenheid brengen en waren zelf passend erg wissel vallig. Dat had een verlammen de uitwerking op de aanval. Spi vo profiteerde daarvan. WIK/Univé-Savok 4-0 (25-19, 25-22, 25-23, 25-21): De thuis ploeg won afgetekend met 4-0. Dat was geflatteerd, omdat Savok in elke set lang aanklamp te en goed partij t bood. WIK/Univé, dat in de hele com petitie niet meer dan zes sets ver loor, kwam in de eerste set flit send uit de startblokken. Savok haalde hard werkend echter een 8-1-achterstand op tot 17-17, maar moest daarna toch het hoofd buigen. Daarna ontspon zich een duel tussen twee aan el kaar gewaagde teams. Savok schoot net iets tekort tegen de aanvalskracht van WIK/Univé. Kwiek-VOY 3-1 (24-26, 25-13, 25-19,26-24): Met de sleutelwed strijd in de strijd om de tweede plaats in de derde divisie in het verschiet won Kwiek weliswaar knap, maar incasseerde de Bru- se formatie ook een tegenvaller. Marjan van Donge viel met een enkelblessure uit. Het is onze ker of zij in de cruciale wed strijd tegen Fusion van de partij is. De blessure van Van Donge miste in de eerste set zijn uitwer king niet. Kwiek verloor, maar nam vanaf de eerste slagenwisse lingen in de tweede set het initia tief. Met twee setzeges op zak leek Kwiek in de vierde set het onderspit te delven. Annelieke Postema serveerde in een kritie ke fase (11-18) genadeloos hard en gaf daarmee de aanzet tot een succesvolle inhaalrace. Ibis-Morres/Hulst 2 1-3 (19-25, 25-18, 12-25, 14-25): De Zeeuws-Vlamingen waren in drie sets overtuigend de meerde re. Ze voegden opnieuw vier punten aan het totaal toe. De jonge Morres-ploeg speelde gril lig. Bij vlagen goed, maar in de tweede set werd in fouten ge grossierd. Vanaf de derde set stond er echter geen maat meer op het spel van Morres/Hulst 2. Mikro Electro/Roosendaal 2- Morres/Hulst 3-1 (25-18, 23-25, 25-18, 25-16): De mannen van Morres/Hulst maakten het de koploper niet makkelijk en won nen verdiend de tweede set. De Zeeuws-Vlamingen hebben zich neergelegd bij de aanstaande de gradatie, maar deden de punten niet cadeau. Voor veel publiek liet Morres/Hulst in de tweede set zien waartoe de ploeg in staat is. Vanuit een goede pass werd met een hecht collectief met veel inzet gespeeld. Boven dien had de thuisploeg in die fa se nauwelijks een antwoord op de opslag van Frank van Eg- mond, die een paar keer een goe de reeks neerzette. Na winst in de tweede set nam de tegen stand van Morres/Hulst af. Mytilus-Goirle 3-1 (25-20, 25-15, 23-25, 25-20): Goirle kon kampioen worden in Goes, maar leed tegen een uitstekend spe lend Mytilus een verrassende ne derlaag. De thuisploeg groeide boven zichzelf uit en speelde een wedstrijd, waarin alles luk te. Met een lastige opslag nam Mytilus het initiatief. Dat resul teerde in een ware aanvalsgolf, foto Willem Mieras waarbij zowel door het midden als aan de buitenkanten volop werd gescoord. Bovendien gaf Mytilus in verdedigend opzicht nauwelijks kansen weg. Kwiek-Hercules 4-0 (25-20, 25-20, 25-23, 25-15): Kwiek be gon in een vertrouwde opstel ling en draaide eindelijk weer eens als vanouds. De Schouwse ploeg nam in de eerste set met een een ruime voorsprong en wikkelde bekeken af naar winst. Daarna stond er geen maat op het spel van de thuis ploeg. WS'92-Rowi 3-2 (23-25, 26-24, 27-25,19-25,17-15): WS'92 ver zamelde minder setpunten maar trok uiteindelijk wel aan het langste eind. De Vlissingers speelden tegen de nummer drie van de rangslijst erg wisselval lig, maar slaagden er hard wer kend in om drie punten in eigen huis te houden. In een zinderen de slotfase van de vijfde set werd de winst veiliggesteld. door Jan Roovers GOES - Met de omschakeling van de zaal naar het veld had den de Zeeuwse korfbalploegen het erg moeilijk: Tjoba, Ondo, Stormvogels, Togo, Seolto, Blauw Wit en Volharding verlo ren zaterdag. HKC-Tjoba 13-11: De wedstrijd ging tot de twintigste minuut ge- lijkop (4-4), daarna kreeg eerste klasser Tjoba een flinke tik te verwerken. Bij rust keek de ploeg uit 's-Heer Hendrikskin deren tegen een 9-4-achterstand aan. Met windvoordeel begon Tjoba in de tweede helft aan een succesvolle achtervolging. Het werd 10-9. Na de 11-9, een vol gens Crucq dubieuze strafworp, moest Tjoba risico nemen en dat werd door de thuisploeg beke ken afgestraft. Scores Tjoba: Pieter Potter en Eric van Zon 3, Marcel de Dreu 2, Jolan- da Gelok, Gerben van Boven en Remco de Dreu 1. Ondo-Sagitta 8-17: De cijfers spreken voor zich, en waren voor coach Edwin Coppoolse aanleiding om te spreken van een collectieve off-day. Na twin tig minuten keek de thuisploeg tegen een 0-8-achterstand aan en die dreun kwam de ploeg nooit meer te boven. Scores Ondo: Martijn Walraven en Jan Allaart 3, Mirte Hoogwerf en Iwan de Pagter 1. TOP-Swift 10-10: Het Middel burgse Swift, koploper in de tweede klasse, had grote moeite met het Amemuidse TOP. Bij rust stond het nog gelijk (6-6), maar in de tweede helft liep TOP uit naar 10-7. Met hangen en wurgen kwam Swift in de laatste minuut nog langszij. Scores TOP: Hannuël Kramer 4, Leon Kloet en Ad Bezemer 2, Niels Wattel en Petra de Ridder 1. Scores Swift: Paul van den Berg, Roel Klootwijk en Richard Geldof 3, Ivo de Hond 1. Stormvogels-AU Ready 6-13: Na een gebrekkige voorberei ding op het veldseizoen vanwe ge een verlengd zaalseizoen om promotie naar de derde klasse bleek de thuisploeg weinig doel treffend. „Hadden we maar de helft van de kansen erin ge gooid, dan hadden we tenminste nog een punt gepakt", zei coach Richard Ollefers. Bij rust leidde het Zierikzeese All Ready met 4-1, na rust werd het verschil al leen maar groter. Scores Stormvogels: Anita Adriaanse, Suzan Ollefers, Arno Sanderse, Jan Theune, Arjan Schoe en Sander Koole 1 Togo-Good Luck 10-12: In de eerste helft waren de ploegen ge lijkwaardig aan elkaar: 5-5. Het Goese Togo kwam niet goed uit de kleedkamer, het gebrek aan concentratie werd door de tegen stander meteen afgestraft: 5-9. „Daarna kwamen we wel sterk terug, maar het gat was te groot om nog langszij te komen", zei coach Wim Voorneveld. Scores Togo: Marcel Joziasse 4, Roel Schipper 3, Annelies van Zon 2, Comé van Rooyen 7 Seolto-Oranje Zwart 5-8: Seolto begon zwak. De Vlissingse ploeg kwam vlug met 4-0 achter, om dat het achttal van coach Ellen Stroo verdedigend verzaakte. „We waren zowel in de aanval als in de verdediging niet scherp genoeg", wist Stroo. Na 2-5 bij rust kende de thuisploeg even een opleving, het werd daardoor nog 4-6. Maar de thuisploeg mis te de kracht naar de aansluiting toe te werken en is na negen wedstrijden puntloos hekken sluiter. Scores Seolto: Rob Harthoom 2, Jo han Ovaa, Remy Schuuring en Har ry Kerkhof 1. In de vierde klasse B kwam At las thuis tegen De Voltreffers uit Oosterhout niet verder dan 9-9. Na de goede start (4-0) en de positieve ruststand (6-3) viel bij Atlas het tempo stil en kwa men de Brabantse gasten met een punt weg uit Zeeland. Blauw Wit verloor op eigen veld met 10-8 van BKC Breskens. On nodig, luidde het oordeel van de coach, die het missen van legio kansen (vooral doorloopballen) als oorzaak van de nederlaag zag. Ook bij Volharding was sco ren het manco. Hoewel het team verdedigend best goed in elkaar stak, kon Luctor met een 9-5-overwinning vertrekken. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de derde klasse A lijkt het kampioen schap van RCS na de 5-2-zege op MOC'17 nog slechts een kwes tie van tijd. Van de ploegen die nog als concurrenten bestem peld konden worden, won Goes met 2-1 in Breskens en sloten Steen en Vlissingen hun onder ling treffen met 1-1 af. Onderaan de ranglijst is er, be halve de degradatie van Ria W, nog niets beslist. Patrijzen boek te een belangrijke 1-0-overwin- ning op HVV'24, waardoor de. Zuid-Bevelanders, nog niet ze ker van lijfsbehoud, nu een be langrijke kanshebber zijn voor de derde-periodetitel. Zeelandia Middelburg won met 3-1 van BSC, klom hierdoor naar de vijf de plek op de ranglijst maar kan in theorie nog degraderen. Ria W-SC Gastel 1-1: De eerste helft was duidelijk voor de thuis ploeg die na een halfuur ver diend op voorsprong kwam via Arno Verlinde: 1-0. Na rust gin gen de bezoekers fanatiek op zoek naar de gelijkmaker, waar bij zij steeds meer risico's gin gen nemen. Ria W kon hierdoor enkele malen gevaarlijk worden via uitvallen, maar het meeste gevaar speelde zich toch af voor het doel van de Zeeuwen. Tien minuten voor het einde bracht Sebastiaan Freek SC Gastel langszij: 1-1. In een spannende slotfase bleef deze stand gehand haafd. Breskens-Goes 1-2: Slecht ver dedigen bij de thuisploeg stelde Queng Tran al na vier minuten in staat om de score te openen namens Goes: 0-1. Waar namens Breskens Elmar Lauret verzuim de om oog in oog met doelman Sven Wolkenhauer te scoren, sloeg aan de andere kant Queng Tran in de 35e minuut opnieuw toe: 0-2 halverwege. Het eerste kwartier van de tweede helft hadden de bezoekers nog een licht overwicht, maar hierna nam de thuisploeg het initiatief volledig in handen. Tom Nieuwe- link bracht in de 68e minuut de aansluitingstreffer op het bord (1-2), maar hierbij bleef het, me de dankzij enkele goede reddii gen van de Goese doelman. Zeelandia Middelburg-BSC 3- In een wedstrijd tussen t\v ploegen die technisch redeli tot goed verzorgd voetbal op i mat legden, bracht Alberto Co: de Morgado de thuisploeg al de tiende minuut op voo sprong: 1-0. Ondanks kans voor beide teams duurde het 1 de zestigste minuut voordat h net opnieuw bolde. A-juni Mark Alfons rondde een snel uitval van Boubakar Kieta 2-0. Een minuut later profitee de Eddy Voeten van slordig ve dedigen bij de Middelburgers! bracht de spanning volledig t rug: 2-1. Kieta maakte kort va tijd echter aan alle twijfels ei einde door 3-1 aan te tekenen, RCS-MOC'17 5-2: Door de 5 winst en doordat concurre Goes ook won, moet het tea uit Oost-Souburg nog evi wachten op de titel. In de ki mende twee wedstrijden moeo minimaal drie punten wordi gepakt. Gistel-middag kwa RCS snel op een 2-0-voorsprpj door goals van Raymond Wo! en Martin Janse. De koplop zakte daarna te ver terug en li MOC'17 terugkomen tot 2- Maar door doelpunten van Jai se, Besra Xhoxhaj en MoradB bouh liep de ploeg alsnog u naar een ruime overwinning. Patrijzen-HVV'24 1-0: Degradi tie komt nu wel erg dicht.1 voor HVV'24. De ploeg van ka npr Eddy van der Hooft \vi zwaar aangeslagen door de m derlaag, Jordy Bakker was we licht de grootste pechvogel 1 de bezoekers. Hij kreeg de b; een kwartier voor tijd ongelu) kig tegen zijn been. Arjan Ve burg was attent en schoot Patri zen naar de 1-0-zege. Steen-Vlissingen 1-1: De twi ploegen die om de derde-perii detitel meedoen, deden geen be te zaken. Door doelpunten va Werner Bisschop (voor Stee en Giovanni Siereveld (voor VB singen) eindigde het duel onb slist. Beide teams verliezen daa door terrein in de jacht op dep riodetitel. Jaimy Bloppoel va Vlissingen werd met twee ge- kaarten van het veld gestuurd. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Het blijft onge meen spannend in de strijd om het kampioenschap in de vierde klas A. Twee van de drie kans hebbers wonnen, te weten Aar denburg (2-1 tegen Hontenisse) en Hulsterloo (3-1 tegen Jong Ambon), terwijl Domburg in Koewacht met 2-3 verloor dank zij een late treffer van Reinbert Broos. Onderaan de ranglijst lijkt al leen het lot van Zeeland Sport bezegeld na de 0-7-thuisneder- laag tegen Clinge. Axel zette de goede reeks van de laatste we ken voort en won met 2-1 bij Walcheren. Oostburg, dat zon der puntenverlies de eerste-pe- riodetitel pakte, verloor voor de dertiende keer op rij (2-4 van De Noormannen) en staat nu voorlaatste. In de vierde klasse B haalde Luctor'88 flink uit in het duel tegen hekkensluiter Dioz. Via onder meer vijf tref fers van Erik de Groene werd het 0-8. Walcheren-Axel 1-2: De thuis ploeg was in de eerste helft ster ker, maar stuitte telkens op de uitblinkende doelman Carlo de Deckere. Deze kon echter niet voorkomen dat Edward Laar man in de 25e minuut de 1-0 bin nenkopte. Tien minuten latei- schoot Patrick Vink via de paal en het hoofd van de Vlissingse doelman Lars Peeters de gelijk maker binnen: 1-1. Na rust kwam Axel fel uit de startblok ken, maar paal en lat voorkwa men een doelpunt. Dit kwam er pas een kwartier voor tijd, op nieuw via Patrick Vink: 1-2. Zeeland Sport-Clinge 0-7: Na de openingstreffer van Martin Leeghwater in de eerste minuut, stond het halverwege de eerste helft al 0-3 door Jurgen Ras en Edwin Martens. Vrijwel vanaf de aftrap van de tweede helft maakte Rody Luijcks ook aan de laatste eventuele illusies van de Vlissingers een einde: 0-4. Gi- no Vink, Davy van Puyvelde en Peter Drumont maakten de ze venklapper vol. Koewacht-Domburg 3-2: De gre tig gestarte thuisploeg speelde één van zijn beste wedstrijden van dit seizoen. Na een kwartier stond Jeroen Hiele op de goede plaats om de bal uit de rebound, na een schot van Jacky Lam bert, binnen te tikken: 1-0. Frank de Jonge zorgde met een rake kopbal uit een vrije to voor 1-1. Halverwege de tweed helft bracht Bram Cornelisse Koewacht opnieuw op voa sprong (2-1), waarna even lalt de paal de 3-1 van Jeroen Hit voorkwam. In de tachtigste m nuut bracht opnieuw Frank c Jonge de bezoekers langsr 2-2. Met een afstandsschot ine kruising werd Reinbert Bron matchwinnaar: 3-2. Oostburg-De Noormannen 2-1 De thuisploeg kende een lid overwicht in een duel dat qit kansen in evenwicht was. Di was ook de stand halverwei 1-1, via Joost Grootjans en Du minique Verlinde. Hoewel deb? ginfase van de tweede helft zie veelal op de helft van De Noo? mannen afspeelde, werd er nit gescoord. Het venijn zat hem: de staart: na de 1-2 van Man Minderhoud maakte Stephz Roche gelijk: 2-2. Een aandnt gend Oostburg kreeg het dekse op de neus via doelpunten \t Jacky Minderhoud en Mare Huijbregtse. Dioz-Luctor'88 0-8: In Ze§ hadden de Zeeuwen geen kio: aan de hekkensluiter in een web strijd waarin paal en lat efl overwinning met dubbele cijfefi voorkwamen. Via acht doelput- ten, keurig verdeeld over i twee helften, behaalde Lik tor'88 de grootste overwinniE van dit seizoen. Topschuttó was Erik de Groene met v? doelpunten, daarnaast troffe ook Sex-ge de Blaeij, Luciën Ma: tens en Bernard Provost iedfi éénmaal doel. Aardenburg-Hontenisse 2-1: S een half uur bracht Wilco Broöj hoven de bezoekende ploeg 1-0. Nadat Jelle de Vreeze slag van ï-ust Aardenburg opfj lijke hoogte bracht, zag het lang naar uit dat de twee pk gen gelijk zouden spelen. Juij I-Iooreweghe strooide roet ïnfe eten van Hontenisse. Hij maakj er in blessuretijd 2-1 van. Hulsterloo-Jong Ambon 3-1: k gasten leken goed te starten. Lj vi Waisapy verdiende een penaf ty, die echter door Alfaro PentK ry werd gemist. In de r eb om kreeg ook Rivelinho Penturyfe niet voor elkaar te scoren. Chn? tophe Praet slaagde er name, Hulsterloo wél in doel te tra fen: 1-0. Alfaro Pentury brac1' de Middelbui'gers weer op gei.' ke hoogte. Niels Comelis ens? dei*maal Praet maakten er rë volgens 3-1 van.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26