PZC QGEBR.D0MMCUSB1 SAMEN VOOR DARFUJ Laat ze niet vallen maandag 4 april 2005 wb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden O lieve schat. Onze liefde voor elkaar is enorm en zo ook de pijn. De enige troost die ik voel is dat jij nu rust hebt. Jouw Milco Liefste mama in onze harten zal je altijd blijven leven. We houden van jou. Nobby en Ziggy Jolanda van Eenennaam echtgenote van Milco van de Port 3 3 maart 1972 tl april 2005 Vlissingen Rotterdam Grijpskerke: Milco van de Port Nobby Ziggy' De Wolfstraat 8 4364 BH Grijpskerke Een bijeenkomst zal worden gehouden donderdag 7 april om 13.15 uur in de aula van uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Grijpsker ke. Voor de bijeenkomst is er van 12.00 tot 15.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Heden overleed onze onvergetelijke, lieve dochter, zus, schoonzus en tante Jolanda van de Port-van Eenennaam Pa en Ma van Eenennaam Johnny, July en Paula Joke, Zoë en Naomi Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze allerliefste schoondochter, schoonzusje en tante Jolanda Pa en Ma van de Port Wendy en Léon Keesha Mike dag lieverd, tot later.... Diepbedroefd zijn we door het overlijden van ons lief nichtje Jolanda Tante Sjaan Tante Jo Nooit meer: "uit eten en proost op ons zessen! Je hebt geknokt en helaas verloren. Diep geraakt moeten wij afscheid nemen van Jolanda We hopen dat Milco, Nobby, Ziggy en verdere fami lieleden de kracht mogen vinden om dit verlies te kunnen dragen. John en Wendy (Stefan en Thijs) Eric en Claudia (Céline en Kevin) Plotseling is overleden mijn lieve partner, onze papa, zoon, kleinzoon, broer, zwager en oom Danny Schütz in de leeftijd van 38 jaar. Vlissingen: Marije Helena, Shannon, Macy en Rik Oost-Souburg: Hans en Joke Julianadorp: oma Schütz Vlissingen: Brenda en Jan David, Yannick en Jesper Oost-Souburg: Debbie en Danny Wesley en Ramon Kleine Kerkstraat 3 4382 EA Vlissingen Er is gelegenheid op woensdag 6 april van 12.30 tot 13.15 uur afscheid te nemen van Danny in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij zijn vergeten u een rouwkaart te zen den, gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Papa waarom?? Wij houden van jou. xxx-jes Helena, Shannon en Macy Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse- linge overlijden van onze collega en medewerker Danny Schütz Wij wensen zijn familie en vriendin veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en Medewerkers ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het volkomen onverwachte overlijden van Danny Schütz In de ruim 20 jaar die Danny bij ons werkte, hebben wij hem leren kennen als een gemotiveerd en zeer ge waardeerd collega. Wij verliezen een enthousiaste collega uit de reserve- ploeg die zich altijd inspande om een positieve bij drage te leveren aan de samenwerking op onze afde ling. Wij wensen zijn familie en vriendin veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's en afdelingsleiding AL ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlij den van onze gewaardeerde collega. Danny Schütz Voor ons was je een goede maat, die altijd voor ieder een klaarstond. Wij wensen zijn familie en vriendin veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Collega's Reserveploeg Electrolyse ALCAN Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Lieve Cor, Zo dapper, Maar deze ongelijke strijd kon je niet winnen. Je blijft voor altijd in mijn hart. Intens verdrietig, maar dankbaar dat langdurig lijden hem bespaard is gebleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn zoon, Cor de Poorter Mam Lieve Cor Geheel onverdiend ben je veel te vroeg van ons weg genomen. We zullen je heel erg missen, maar je blijft in onze ge dachten. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven moeten wij veel te vroeg af scheid nemen van onze broer, zwager en oom Cor de Poorter Vlissingen: Piet de Poorter Lies de Poorter-Shoesmith Oostburg: Emmy Philipse-de Poorter Peter Philipse Oost-Souburg: Lia Machgeels-de Poorter René Machgeels Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat, niet onverwacht maar voor ons veel te vroeg is overleden onze kleinzoon, zwager en oom Cor de Poorter Middelburg: J. de Kok M. de Kok-de Rijke Amemuiden: D. Janse-Barentsen J. Janse Peter en Cristien Janick en Mark Margriet en Jaap Dianne en Jordan Middelburg: M. de Kok E. de Kok-Rozemond Amanda Martijn Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Cor de Poorter (schoon)vader van Marco en Ellen Opa van Thimo en Steyn Wij wensen Marleen en familie sterkte met dit grote verlies. Aamoud en Nel van Keulen Hanco en Miranda, Geert Samen lachen, samen huilen Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Cor de Poorter We zullen je missen.... Dick en lanny, en de kinderen Donald Henneman Met onsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze maritieme vriend. World Ship Society - Zeeland Branch Tijd kan je onderuit halen en je op de knieën krijgen, Tijd kan je hart breken, en je laten smeken.... Alsjeblieft.... Achter de deur is er vrede, daar ben ik zeker van. En ik weet dat er geen tranen meer zijn in de hemel... Na een leven van liefde en een moedig gedragen ziekte is zacht en kalm omringd door ons allen heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader en lieve opa Cornelis Petrus de Poorter (Cor) 3 Breskens t Oost-Souburg 13 augustus 1949 2 april 2005 Oost-Souburg: Marleen de Poorter-de Kok Ludo en Angelique Demi Wesly West-Souburg: Marco en Ellen Thimo Steyn Zeelandiaplein 7 4388 BD Oost-Souburg De crematie zal plaatsvinden op woensdag 6 april om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Er is zoveel wat wij voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Dag lieve Dick Martie en de kinderen, heel veel sterkte. Jan en Diana Esther, Marcel en Ricky Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat na een moedige strijd van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Janneke Jozina Roelanda Louisa Maas-Minderhoud "Hannie" echtgenoot van Piet Maas In de leeftijd van 62 jaar. Middelburg: Piet Maas Peter John Vlissingen, 2 april 2005 Noord weg 432 4333 KL Middelburg Hannie is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1Aldaar is er woensdag 6 april a.s. van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 7 april om 13.00 uur in de Hervormde kerk aan de Van Citterstraat 69 te. Sint Laurens. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de plechtigheid is er in wijkcentrum Van Citters- hof aan de Van Citterstraat 64 gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie\>en deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van mijn lieve dochter, schoonzus en tante Hannie Maas-Minderhoud Alle steun en warmte voor Piet, Peter en John. Moe Minderhoud-de Toye Pa Minderhoud (in herinnering) Ineke de Keizer-Minderhoud (in herinnering) Gert de Keizer Arjo en Erik, Rinaldo en Margreet Heden overleed, tot onze grote droefheid, onze liefde schoonzus en tante Hannie Maas-Minderhoud Koudekerke: Andries en Herma Maas Middelburg: Corrie Lorier-Marinissen Middelburg: Gilles en Sjaan Poppe neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze lieve, dappere en moedige buurvrouw Hannie Maas Wij wensen Piet. Peter en John veel sterkte toe voor de komende tijd. Stefan en Christel Burggraaf Familie H. Dekker Ina Gideonse Mevrouw P. Hollebrandse Familie J. van der Maas Familie P. Sanderse Familie W. van Strien FamilieS. de Visser Familie W. Wisse Sint Laurens, 2 april 2005. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid ,c/{laa,s dx>< Sbot/e/ Wij wensen zijn-vrouw en verdere familie veel sterkte. Bestuur en leden vogelvereniging "Zanglust" Arnemuiden Na een moeizaam laatste levensjaar is te Harderwijk overleden onze dierbare zwager en oom Jan Foppen echtgenoot van Catrien Janse in de leeftijd van bijna 71 jaar. Namens de familie: J. Janse Kruiningen, 1 april 2005 Langeviele 19 Twee handen die altijd voor ons klaarstonden, liggen nu te rusten. Frans Jan van Kogelenberg is 81 jaar geworden. Wil van Kogelenberg-Pietersen Frans en Anja Jordi, Demi Martin en Kim Lucas 4584 NK Vlissingen, 2 april 2005. Gerbrandystraat 88 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 7 april om 14.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. "Komt de dag van tegenval en verloren dromen weet je dat er wezen zal, Eén die wel zal komen (naar M. Steehouder) Op 1 april is overleden ons koorlid en oud-voorzitter van onze stichting Dick Haasbroek I.v.m. ziekte hebben wij al eerder afscheid van hem moeten nemen als actief koorlid. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Koorleden Sheborim Bestuur Stichting.Vivente Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze gelief de broer en zwager Frans Jan van Kogelenberg 14 juli 1923 2 april 2005 L. C. Oreel-van Kogelenberg W. Oreel Vlissingen Onze fijne vriend en buurman Frans van Kogelenberg is van ons heengegaan. Marja, Marco en Ko Selen Sterk van geest tot in het laatste uur is, na een mooi en voltooid leven, overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Lein de Fouw Kats, 1 juli 1920 Goes, 1 april 2005 Colijnsplaat: S. K. de Fouw-Overbeeke Kortgene: Rie en Leen Wisse Marleen Evert-Jan en Mirjam Oost-Souburg: Leen en Jenny de Fouw Chantal en Danny, Jessy Rozenstraat 15,4486 CD Colijnsplaat De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 6 april om 13.00 uur in dorpshuis 'De Pompweie', Bemhardstraat 2A te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Dicht bij huis, dicht bij jezelf blijven. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste zus, schoonzus en onze tante Cornelia Ebrina Anna Scheele *21 maart 1921 - t 1 april 2005 Carmel Valley (USA): Ebrina Vandenbroucke-Scheele Jean Vandenbroucke Kapelle: Janny Scheele-Kruidenier Neven en nichten Correspondentieadres: Dian Scheele. WesthavendijkóO, 4475 AE Wilhelminadorp. Onze zus, schoonzus en tante is opgebaard in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen al daar dinsdag 5 april van 19.00-19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 7 april om 13.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. aangaande mij en mijn huis, wij zullen den Heere dienen(Jozua 2415 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat na een gelukkig leven van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, onze lieve oma Gerdina Johanna van der Vlugt-Vinkenborg echtgenote van P. A. van der Vlugt 114 juni 1999 in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Krimpen a/d IJssel: Iteke van der Vlugt Joop Harting Rotterdam: Marcel Utrecht: Judith V en Wim Wolphaartsdijk: Anton van der Vlugt Mieke van der Vlugt-Plet Utrecht: Pieter Maartje en Rogier Hylkje Kees Zevenbergen, 2 april 2005 Correspondentieadres: Sluierkruid 5 2925 DB Krimpen a/d IJssel De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 7 april om 11.00 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente Ginneken. Duivels bruglaan 21 te Breda. Parkeergelegenheid op het Schoolakkerplein. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op begraafplaats "De Bieberg" aan de Bieberglaan in Breda. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condole ren in "Mariëndal", Duivelsbruglaan 21Breda. Waar je nu bent heerst vrede Rust zacht. Lieve Opa van Belzen Monty Marina I Werken was je lust en je /evej Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden vgf mijn zorgzame moeder, schoonmoeder, onze liei }- oma en grote-oma 1 Maria Kosten-van der Weele sinds 19 januari 1987 weduwe van Marinus Koster^ op de leeftijd van 96 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van jj Zorgcentrum "Sint Willibrorddie haar liefdevol heeft verzorgd. Middelburg: W. Kosten A. J. Kosten-Vader Heemstede: Ria en Thijs Merel Middelburg: Arjan Middelburg: Rien en Annemarie Meivin Middelburg, 3 april 2005 Zorgcentrum "Sint Willibrord" Correspondentieadres: Oud Arnemuidsvoetpad 17 4332 AN Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer va: Zorgcentrum "Sint Willibrord", Bachtensteene 1 Middelburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemer ij woensdag 6 april van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderda; j 7 april om 15.00 uur in de aula op de Algemene Be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel 1 burg. waarna aansluitend de begrafenis zal plaat i hebben. Voor de dienst is er tevens gelegenheid tot afscheic j nemen in de aula op de begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Dankbetuiging In plaats van kaarten Voor al het medeleven, in welke vorm dan ook. dan mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overliji van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Maria van der Werf-de Waard willen we u hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Namens de familie P.M. van der Wen Colijnsplaat, april 2005 Voor een zorgzame begeleiding UiTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman GEIDELOOZÊPAD 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS. R.V S EN BK1 Westkapelle: Oude Zandweg 2. Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Help de vluchtelingen van Soedan 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Postbus 270 - 3990 GB Houten - Giro 2221 tl - www.epilepsi>-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 14