PZC K* iH vrijdag 1 april 2005 12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Madeion van Driel zusje van Maaike Dat dit is gebeurd, doet veel verdriet. Wij wensen alle betrokkenen veel sterkte toe. obs Zuidlandschool, Temeuzen, team, OR en MR zo 'n sterke wii heeft nog zelden iemand gezien maar je krach t was op moeaig en be trokken tot het einde Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is ge bleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama, dochter,zus, schoonzus en tante Sonja de Regt Terneuzen, 24 augustus 1966 Gent, 30 maart 2005 T erneuzen: J oey en Luca Ronald Terneuzen: Cor en Add F Pete Iiro Terneuzen: Nicole en Mare Tim en Niek day Rothenburg: Peter en Ulla-Mari Zaanstraat 6 4535 GK Terneuzen We nemen afscheid van Sonja op dinsdag 5 april om 14.00 uur in cre matorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na het afscheid in het crematorium. Zie die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Lieve Son, lieve Mama Je zult altijd bij ons zijn Ronald, Joery A Luca Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van ons lief nichtje Sonja Terneuzen: tante Anneke A ome Arnold Broekhoven Breskens: Annemieke A Paul Roland, Steffen, Wouter Terneuzen: Sandra A Bram Jeroen, Annebel Lieve Sonja, Nooit meer samen kletsen Nooit meer samen koffie drinken Nooit meer samen met de kinderen Nooit meer samen shoppen Nooit meer samen lacnen Nooit meer samen huilen Nooit meer Maar wel voor altijd in mijn hart Ik mis je.Leonie Verdrietig zijn we door het overlijden van de moeder van Luca en Joey Sonja de Regt Wij wensen de kinderen, Ronald en de familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote ver driet. Schoolteam, ouderraad, medezeggenschapsraad r.k. basisschool de Geule Terneuzen, 30 maart 2005 Wij zijn heel erg verdrietig door het overlijden van onze lieve coflega Sonja de Regt Wij zullen haar vrolijke babbel ontzettend mis sen. Wij wensen Joey, Luca, ouders en verdere familie veel sterkte toe. Neckermann Nederland unit 4a Wies, Nadine, Corrie, Ineke, Sanny, Linda, Jolanda, Miranda en Tanja VISKIOSK 'de ZEEDIJK" Midden in het le\>en Nog zoveel te geven Ideeën en plannen te over In een keer voorbij Voor ons was je uniek Enig in je soort We zetten ons leven met jou in gedachten voort Intens verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje Roeland Maria Jaspers Roel Hij mocht slechts 50 jaar worden. Hannie Jaspers-Faas 4382 AC Vlissingen, 31 maart 2005 Boulevard Bankert 348 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Roel zon dag 3 april van 14.00-15.00 uur in het Rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 4 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het Rouwcentrum. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ont vangen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Intens verdrietig zijn we dat je ons hebt moeten ver laten. Je zal echter altijd in herinnering bij ons blij ven. Onze zoon, broer, zwager en oom Lieve Roel Pa en Ma Ed, Marijke, Dimitri en Nathalie Coby, Danny, Albertina en Naomi Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Roel, Je was uniek We zullen je missen... Theo en Ineke Gertjan en Jolanda Martijn t, Pepijn, Marieke Ellen Jan-Willem en Marianne Sofie en Mathijs Toch nog onverwachts, bereikte ons het bericht van het overlijden van onze sportvriend Roel Jaspers Ons tennis/golfclubje zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij wensen Hannie veel sterkte toe. Piet en Janny, Peter en Loekie, Horst en Loes Emile en Marianne, Rob en José Lieve Koos, Je hebt veel geleden en moedig gestreden. Een engel nam je mee op reis. Heer, neem nu zijn beide handen en léidt hem naar uw paradijs. Rust nu maar zacht. Engelen houden de wacht. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jacobus Engelhardt Koos Scheveningen, 23 april 1934 t Goes, 30 maart 2005 Rita Engel ha rdt-Meyer Coby en René Viktor en kleinkinderen Roompot 21 4417 CK Hansweert Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 3 april a.s. van 16.00 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'Peter Butler' aan de Maalstede 1 a te Kapelle. Tevens is er gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 april van 1115 tot 11.45 uur in de Her vormde kerk aan de Dijkstraat 12 te Hansweert, waarna de afscheidsdienst om 12.00 uur zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Hansweert. Na afloop van de plechtigheid is er in dorpshuis 'Kaj Munk' aan de Schoolstraat 5 te Hans weert de mogelijkheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een langdurige ziekte heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze broer, zwager en oom Adam Leendert Baaijens echtgenoot van W. Meijer Nieuwdorp t Zoetermeer 01-09-1928 30-03-2005 Goes: M. J. Everse-Baaijens W.J. Everse t Eindhoven: J. de Kok-Baaijens A. J. de Kok 's-Heer Arendskerke: L. A. Baaijens t T. Baaijens-Vogel Zoetermeer: D. J. de Kok-Baaijens J. de Kok Goes: J. Baaijens L. M. Baaijens-Duvekot Neven en nichten Gneis 3,2719 TM Zoetermeer Op 30 maart 2005 is te Bergen op Zoom onze moeder, oma Annij Henriëtte Maria van de Poel-Vriens weduwe van H. C. van de Poel na een kort ziekbed toch nog onverwacht van ons heengegaan in de leeftijd van 78 jaar. Beek en Donk: Arjan en Ineke Chantal, Fatima, Doina-Maria Blerick: Marlies en Coen John-Martin, Youri Bergen op Zoom: Lia Annet en Jelle Lianne en Stefan Zaamslag: George en Kitty Joost, Merel Wijk bij Duurstede: Henk en Joke Christie, Roos Mieke en Ton Andijk: p/a Groeshof 134 4623 AR Bergen op Zoom De uitvaartplechtigheid vindt plaats op maandag 4 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Na afloop van de plechtigheid is in de condoleancekamer gele genheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschou- Na een liefdevolle verzorging in 't Gasthuis, afd. Watertoren, is moegestreden van ons weggegleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Maartje de Bukviel weduwe van Herman van Mossel In de leeftijd van 80 jaar. Zwolle: Miny en Jan Jan en Colette Daphne Jesse Mitchell Herman Jarrell Wij willen het personeel van 't Gasthuis, afd. Water toren en de Huiskamer bedanken voor alle goede zor gen. Middelburg, 't Gasthuis, 26 maart 2005 Correspondentieadres: Geul 20,8032 GJ Zwolle De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Elizabeth Kievit-Looise H. C. Poleij neven en nichten Kruiningen, 31 maart 2005 Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus? Romeinen 8 vers 35 In vrede heengegaan naar haar Heer en Heiland onze zorgzame moeder, oma en oude oma Jacoba Wisse-van de Vrie weduwe van Marinus Wisse in de leeftijd van 83 jaar. Oud-Beijerland: Kees Wisse Ineke Wisse-Walraven Reinieren Linda Martine en Arjan, Marijn, Arne Oosterhout: Quinten Wisse Elles Wisse-Fossen Alexander en Daphne, Nadine Lisette en Hinko Kapelle: Aad Wisse José Wisse-van der Moere Ronald Jessica en Martijn Son: Mieke den Dekker-Wisse Christiaan den Dekker Judith en Chris, Kaat Rogier Goes, 31 maart 2005 Correspondentieadres: Oostweg 14421 PK Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 5 april vanaf 10.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Kapelle, waarna om 11.00 uur de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle, jy, waarna er gelegenheid is tot condoleren in rouwcentrum 'De Bevelanden' op de be graafplaats. Voor ons toch nog vrij onverwacht is onze zus, schoonzus en tante Jacoba Wisse-van de Vrie ons voorgegaan. Het was haar wens bij haar Heer te zijn. D. van de Vrie B. van de Vrie J. Dekker A. W. Dekker-van de Vrie J. M. van de Vrie A. Th. van de Vrie-Graaskamp nichten Kapelle Enige en Algemene Kennisgeving Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame schoonmoeder, oma, omi en zuster Suzanna Wilhelmina van Hoeve weduwe van Petrus Pieter van Fraaijenhove 26-04-1917 r 31-03-2005 Betsy van der Maas-van Fraaijenhove in herinnering Kats: Huib van der Maas Axel: Jacco en Heidi van der Maas Suzan Lisa Prinsenbeek: Suzian van Fraaijenhove van der Maas Gerben van de Corput Axel:S. B. van Hoeve Correspondentieadres: Beoostenblijsestraat 4,4571 PA Axel We nemen afscheid van haar op maandag 4 april om 10.30 uur in de Pro testantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Na de afscheidsbijeenkomst gaan we haar begraven op de Algemene Be graafplaats aan de Burchtlaan. Hierna kunt u de familie condoleren in de kerk. Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij toch nog onverwacht afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Floor Wielemaker Koudekerke: L. Verhage-Wielemaker t D. Wielemaker t Middelburg: K. Wielemaker J. Wielemaker-Wattel Fr. Wielemaker J. F. Wielemaker-Boogaard Trenton (Canada): A. Wielemaker t H. Wielemaker-Overdijk Arnemuiden: P. Wielemaker t J. Wielemaker-Oosterling Oost-Souburg: C. Wielemaker W. Wielemaker-Kodde Sydney (Australië): W. de Wite-Wielemaker A. de Witte t Neven en nichten Vlissingen, 30 maart 2005. Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt, haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Zij heeft haar taak volbracht. Zij ruste in vrede. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze grote droefheid een dag na haar 85e verjaardag, van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en oude oma Celina van Opdorp weduwe van Jacobus Mercy IJzendijke: Marie-Louise en Johan van Landschoot-Mercy Oostburg: Patrick en Lisette Yvette Danielle Etten-Leur: Jacqueline en Mare Bart Eric Niek IJzendijke, 31 maart 2005 Correspondentieadres: Stevinstraat 32 4515 GA IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen, in de rouwkamer van het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg op maandag 4 april om 19.00 uur. De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 5 april a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, waarna de begra fenis volgt op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de familie dinsdagmorgen in de kerk. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in het woonzorgcentrum "Huize Emmaus" te IJzendij ke. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Pietemella (Nellie) Meijers-van Boven t Oost-Souburg 31 maart 2005 Oost- en West-Souburg 30 december 1911 Sinds 7 oktober 1975 weduwe van Poulus Meijers Aamoud Meijers Matty Meijers-van Klinken Poul en Hilde Kees en Ingrid Loïs Jan Meijers Rina Meijers-Vos Ellen en Hein Lisa, Puck, Joost Marina en Coen Fréderique "Een woord van dank aan de medewerkers/sters van zorgcentrum "De Zoute Viever" voor de zeer goede zorgen aan haar verleend Correspondentieadres: A. Meijers, Burchtstraat 10, 4388 JL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 april van 19.00 tot 20.00 uur in haar kamer (109) van Zorgcentrum "De Zoute Viever", Dongestraat 1 te Oost-Souburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 5 april om 13.00 uur in "de Ark" naast het kerkge bouw "de Open Haven" van de Protestantse Ge meente, Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oost-Sou burg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark". Algemene kennisgeving Van het concert des levens krijgt niemand het program. In de vrede van Christus, gesterkt door het Sacra ment der Zieken, is van ons heengegaan mijn innig geliefde zus, onze lieve schoonzus, tante, oudtante en nicht Yvonne Julie Marie Dhooge "Juffrouw Dhooge" dochter van wijlen de Heer Johannes Dhooge en wijlen Mevrouw Elvire de Decker 20 april 1912 f31 maart 2005 Philippine Sas van Gent Dit melden u met diepe droefheid: Yerseke: George Dhooge in herinnering Riet Dhooge-Stobbelaer Yerseke: Walther Dhooge in herinnering Jos Dhooge-Swagemakers Sas van Gent: Julien Dhooge in herinnering Philippine: Paula Dhooge in herinnering Sas van Gent: José Dhooge Yerseke: Armand Dhooge in herinnering Ria Dhooge-Weynen Neven en nichten Familie Dhooge Familie De Decker Sas van Gent, 31 maart 2005 Correspondentieadres: José Dhooge Rijsenburg 2, kamer 217 4551 HT Sas van Gent Met dank aan personeel en vrijwilligers van "de Redoutein het bijzonder aan haar oud-leerling Céciel van Renterghem-de Vriendt, voor de goede zorgen aan Yvonne besteed. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u vriendelijk uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 6 april om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent, alwaar u voorafgaand aan de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. Samenkomst aan de kerk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben in het crematorium van Terneuzen aan de Bella mystraat 28c. Een gebedsdienst zal worden gehouden in het ver zorgingshuis "de Redoute" aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent op maandag 4 april om 18.30 uur. We zijn verdrietig omdat we nu nooit meer naar onze oma kunnen. Lisa, Puck, Joost, Loïs en Fréderique Dag lieve oma goeiendag Dag lieve oma van de vissen We zullen je missen. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zwager en oom Jacobus Staal weduwnaar van Neeltje Zandee op de leeftijd van 94 jaar. Krabbendijke: J. Zandee J. C. Zandee-de Dreu Goes: A. Zandee L. P. Zandee-de Jonge Marknesse: P. Sinke-Zandee Krabbendijke: C. Butijn-Zandee Neven en nichten Krabbendijke, 50 maart 2005 Dankbetuiging Bedankt voor... uw komst ...uw kaart uw bloemen bij de begraf enis van onze lieve Adriana Cornelia Zegers Tevens dank aan uitvaartverzorging J. J. M. de Voogt voor de stijlvolle verzorging van ae uitvaart. Namens de familie. Peter van de Wege uïtvaartvèrzorgi de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies ng gratis informatiepakket tel. 0118-612868 VeerseWeg 36, 4332 BC Middelburg internet: ww w.degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40