Klassiekers houden traditie hoog Specialist in lange afstanden PZC Uitstapje Brian Orij naar het bandstoten 21 Vielercomités Philippine en Koewacht blijven bescheiden Verdonk trainer rugbyclub Tovaal Weer volle buit Partyservice.nl Ockenburgh ook zaterdag aan tafel Futsallers TCV pakken dubbel 'loegen Omloop an Braakman Houteschema uitslagen agenda donderdag 31 maart 2005 wb ior Frits Bakker ULIPPINE - Kasseien, wind, jaiers en regen. De renners zich in de komende weken «naken voor een lang wieler- ir, kunnen zich op de Zeeuw- vregen testen hoe het met de irm staat. Het is een lange tra lie dat in de Omloop van de aakman (zaterdag) het sei- en van de stad-tot-stad wed- rijden wordt geopend in Zee- ad. Drie weken daarna wordt Koewacht de Wim Hendrik- rofee gereden. Twee organisa- rs, één doel: de Zeeuwse wie rtraditie hoog houden. imny Spuesens (de Braak- an) heeft met zijn organisatie jaar een poging gedaan om in profkoers te organiseren. iVe wilden voor ons jubileum iet iets groots uitpakken. Daar we snel van teruggekomen, adat we het budgettair niet ind kregen. De Omloop kun- en we wel aan, die moet blij- bestaan, omdat we hechten in de traditie. We laten niet ka lt gaan wat al veertig jaar be aat." udwig Kouijzer (Hendrikstro- „Ook wij hebben wel eens ar iets groters uitgekeken dan it we nu doen. We dachten ineen vrije wedstrijd, met be- re renners en meer uitstraling, at hebben we snel uit ons »fd gezet. Het eerste wat de nte ploegen wilden weten as: wat schuift het? En dan is ■tal niet meer haalbaar." et moet een klassieker blijven, aar met niet te veel pretenties, denken de twee organisaties ?er de koers waarmee ze al ja- m op de kalender staan. De ubcompetitie voor eliteren- ers is zo'n podium. De twee eeuws-Vlaamse wedstrijden laan vast op de kaart, maar loeten wel elk jaar woekeren iet de centen. „Maar we krij- sn het elk jaar weer rond", !gt Kouijzer niet zonder trots, eter een mooie koers dan een echte kas. Het is schrapen, bij winkelier- es, bij kleine bedrijven, maar zijn al blij met een tientje", zegt Jo de Theije van de Hen drikstrofee. Willy Spuesens (Braakman): „Voor het budget, dat rond de 7500 euro ligt, moe ten we heel diep gaan. We heb ben geluk dat de ploegen in deze competitie zelf moeten betalen om mee te doen, anders konden we wel stoppen." „We kennen onze plaats met de wedstrijd die we organiseren", stelt Ludwig Kouijzer vast. „Het is net als in het voetbal: daar heb je de eredivisie en wat er net onder komt. We kunnen wel hoger willen springen, maar dan zet je de traditie van de koers op het spel. Als je één keer overslaat, kom je niet meer te rug op de kalender." Johnny Spuesens: „Zo zijn er al veel or ganisaties verdwenen: omdat ze meer willen dan wij doen. We hebben nu eenmaal het geld niet om een wedstrijd voor de top- competitie of met beloften te la ten rijden. Het kost een kluit meer. En laten we maar eerlijk t zijn: we zitten met zijn allen te vissen in een heel klein gebied. Kijk naar de Juniorendriedaag- se in Axel: die heeft al vijf keer op springen gestaan." Bewuste keuze Daarom is het een bewuste keu ze: het zijn niet de beste ama teurs (tegenwoordig eliteren ners) die in de Omloop van de Braakman en in de Wim Hen drikstrofee aan de start staan, maar wel jongens die strijd wil len leveren. Het mooiste voor beeld is Frangois Franse: veertig inmiddels, maar toch al tien jaar in de toptien van de Braak man. „Het zijn renners die het in de top net niet halen. En die meestal, net als Franse, nog hele dagen moeten werken." Of het nou Tom Cordes, Wilco Zuyderwijk en Fulco van Gullik zijn die aan de start staan, of Tom de Meyer, Frangois Franse en Dennis Raadtgever: de wed strijd is er niet minder om en het zal ook geen honderden toe schouwers meer trekken. „Wij zorgen voor startgelegenheid voor jongens van het kaliber net onder de top", beseft Kouijzer. „De organisatie van de koers De leden van de wielercomités van Philippine en Koewacht. Van links naar rechts Willy Spuessens, Jo de Theye, Johnny Spuessens en Ludwig Kouwijzer. foto Camile Schelstraete moet net zo goed zijn", verze kert Spuesens. „Soms zelfs nog beter dan in veel grotere wed strijden." „Ik kijk anders naar een koers op tv dan de gewone suppor ter", verzekert Ludwig Kouij zer. „Dan zie ik, bijvoorbeeld in Parijs-Nice, wedstrijdtechnisch dingen gebeuren waar wij zelfs nog beter in zijn." Johnny Spuesens heeft dat ge voel ook: „Ik heb in de Omloop Het Volk drempels, rotondes en paaltjes gezien die een groot ge vaar waren voor de renners. Dat zou bij ons niet kunnen. Dan stond de KNWTJ op zijn achter ste poten." De ambities zijn na al die jaren bijgesteld. Voor niet te veel geld, maar met een vlekkeloze organisatie is het altijd nog goed toeven in de clubcompeti tie, die in het zuiden bestaat uit vier wedstrijden. De Braakman en de Hendrikstrofee voelen zich er thuis. De KNWU geeft de organisaties tenminste één ga rantie: veel renners, die elk jaar voor een mooie koers zorgen. Nieuw seizoen „We zetten niet voor niets in op het voorjaar om te organiseren", maakt Ludwig Kouijzer duide lijk. „Wat is er nou een mooiere tijd: de profs rijden de voorjaars klassiekers, het publiek loopt er warm voor en de renners heb ben allemaal zin in een nieuw seizoen. Ze komen bij ons de vorm testen, om te kijken hoe ze de winter hebben verteerd." „En het blijft toch altijd een prachtig gezicht om zo'n koers te zien vertrekken uit het dorp", vindt Spuesens. „Heel anders dan een gewoon criterium. De politiemotoren voorop, de au to's met zwaailichten, het pelo ton en die hele karavaan van ploegleiders erachter. Dan heb je het gevoel dat er een echte klassieker voorbij komt." „Het spektakel spreekt de men sen aan, ze komen met hele hor den naar een stukje kasseien kij ken", zegt Kouijzer. „Ik geef toe dat de kermiskoersen ook hun charme hadden, maar ze zijn langzaam verdwenen. De dood steek voor het wielrennen in Zeeuws-Vlaanderen is geweest dat er geen aansprekende na men meer zijn. Vroeger had je op ieder dorp een koers met de kermis. Wat is er nog van overge bleven hier? Biervliet en Philip pine. Wij hebben het criterium in Koewacht nog lang in stand gehouden, maar op het laatst kwamen er geen renners meer." Voorbij „Kom je op een koers in Zuid-Holland of Brabant, dan staan er honderd tot honderd vijftig man aan de start", vertelt Jo de Theye. Johnny Spuesens: „Die vette jaren zijn hier al lang voorbij. Het is goed dat er nog veel Belgen op de criteriums af komen, anders hadden we maar 25 man over. Daar kun je geen koers meer voor organiseren. Dan is een klassieker tien keer GOES - Alfred Verdonk wordt met ingang van volgend seizoen weer trainer bij de Goese rugbyclub Tovaal. Vori ge week bereikte de 40-jarige oud-speler van Tovaal ook al overeenstemming met de Nederlandse rugbybond over het trainerschap van het Nederlandse militaire team. Ver donk was al twee seizoenen eerder trainer van de Goese formatie en keert in juli terug van een driejarig verblijf in Curagao. DORDRECHT - Voor de derde keer op rij boekten de drie- banders van Partyservice.nl een overwinning in poule vier van de vierde divisie. Dit keer werd RCD Kloens Be stratingen in eigen huis met 0-8 klop gegeven. Na het moeizame begin van de tweede competitiehelft heeft de ploeg het juiste ritme weer te pakken. Het begin werd gemaakt door Ron Speijer die Cor Hulse bosch overwon zonder tot grote daden te (hoeven) komen. Ton van Beveren deed in een prima partij Jan Buytenhek de das om. Na de thee was het aan Sjaak de Visser en Piet Kox om het karwei af te maken. Dat gebeurde vakkun dig. De Visser slachtofferde een zwakke Mario Okkerse en Piet Kox schudde de zich fel verzettende Wout Berg van zich af. Bij een stand van 20-25 vond Kox het welle tjes en finishte in een ruk middels een serie van vijf. RCD Kloens bestratingen - Partyservice.nl 0-8: Wout Berg - Piet Kox 20-30, 58 beurtenMario Okkerse - Sjaak de Visser 12-25, 55; Jan Buytenhek - Ton van Beveren 19-25, 51; Cor Hulsebosch - Ron Speijer 13-20, 57. GOES - De sectie driebanden van de KNBB heeft de uit gestelde wedstrijd van Delta/Ockenburgh tegen Safety Holland in Haarlem is vastgesteld op zaterdag aanstaan de om 13.00 uur. Doordat de teams het niet eens werden over een tijdstip heeft de sectie driebanden het duel voor zaterdag dwingend opgelegd. Of de thuisploeg aan de voorwaarde voldoet is nog niet bekend. Teamleider Ger Windt was niet bereikbaar voor een reactie. Voor Delta/Ockenburgh is het tijdstip geen probleem. Het was één van de voorstellen die teamleider Raymond Nicodem eerder al had gedaan aan zijn collega van Safety Holland. Toen kwam men er niet uit. De KNBB wil, om de kans op competitievervalsing te voorkomen, dat de partijen zijn gespeeld voordat Delta/Ockenburgh zondag het cruciale duel met Van Donge de Roo afwerkt. VLISSINGEN - De futsalploeg van Taxi Centrale Vlissin- gen (TCV) heeft gisteravond in de bekerfinale van de re gio Walcheren met 16-4 gewonnen van Hebu Sport. Bij rust leidde de Vlissingse formatie al met 7-3. TCV greep enkele weken geleden ook al de titel in de competitie, waarin het alle 22 duels won. Voor TCV scoorden Martin Janse (5x), John Janse (3x), Erik Moens (3x), Edward Laarman (2x), Youssef Af kir (2x) en Daniel Pattinama. Voor Hebu Sport waren Joffrey Geldof, Ashraf Elhrouz en Benjamin Binicewicz (2x) succesvol. Het Zeeuws kam pioenschap wordt op maandag 25 april in sporthal Bas- kensburg in Vlissingen gespeeld. TCV vertegenwoordigt Walcheren bij de competitiewinnaars, Hebu Sport doet dat bij de bekerwinnaars. (DLIPPINE - De ploeg van beo Middelkamp gaat aan kop de clubcompetitie voor de re- zuid. Dat heeft de Zeeuwse loeg te danken aan de derde bats van Jacco Ringelberg en elfde van Wilco Jonker in de onde van de Haarlemmerliede. larc van Grinsven (Dommel- treek) won die wedstrijd, voor jors Clevers ('t Stadion) en Jac- Ringelberg. Ie deelnemende ploegen voor Omloop: DRC De Mol, GRTC xelsior, HCS de Bataaf, HSK rias/Het Witte Kruis, PRC Del- (met Dennis Raadtgever, dward Farenhout en Louis de oning), Rabobank/Jan van Ar iel, Rabobank De Hoekse Ren- irs, RBC Buitenlust, RWC hoy, TWC De Kempen, TWC tt Snelle Wiel, TWC Maasland- er, TWC Tempo-BMV, Van He- ert Groe/De Jonge Renner, C Midden Limburg, Westland Vooruit, Willebrord Wil ooruit, WV 't Stadion, ZRTC beo Middelkamp (Dirk van am, Edzard van Ewijk, Wilco raker, Rico Kruijt, Jacco Rin- dberg, John van de Vreede), V De Dommelstreek/WV Trap iet Lust, WV de Maaskant/WV ben, PRC De Pedaalridders, CS De Zuidweshoek/Zeeuws laanderen (Jimmy de Bruyn, larc Blok, Dave Dubbeldam, brwin de Regt, Michael Bartel, ichem Jochems). IHILIPPINE - De 36e Omloop 8n de Braakman, die zaterdag tordt gereden, telt voor de club- "mpetitie en gaat over een af bad van 145 kilometer. De 138 'Miers worden om één uur weg schoten in de Kasteelstraat in filippine. lat parkoers telt twee omlopen 34,7 kilometer, één van 44,9 üometer en drie ronden van [|2 kilometer. In de eerste lus- Bi zitten de kasseistroken van •Timmermansweg en de Boek- mteweg. De renners rijden on- ra meer langs de Kapitalen- im. de Barabarapolder, de aagd van Gent, de Braakman- sg en langs de rand van Sluis- terug naar Philippine. De nde van tien kilometer begint de Havenstraat en loopt via rakhoute, de Tingelhoek, de jckmeesterweg terug naar Phi- >pine. De aankomst in de Kas- ptraat wordt verwacht om- feeks 16.15 uur. Wielrenner Jacco Ringelberg boekt nog elk jaar vooruitgang door Bas Abresch GOES - Hij noemt zichzelf een doorsnee renner. Geen echte sprinter en ook geen echte berg koning. Als Jacco Ringelberg (23) dan toch een specialiteit van zichzelf moet noemen, dan is het zijn kwaliteit in de lange koers. Zo'n twee weken geleden ein digde hij als derde in de eerste wedstrijd voor de clubcompeti tie, de ronde van de Haarlem mermeer, over 170 kilometer. Aanstaande zaterdag is hij met zijn ploeg ZRTC Theo Middel kamp te bewonderen in de Om loop van de Braakman in Phi lippine. De Omloop van de Braakman is de tweede wedstrijd in de clubcompetitie. Na één wed strijd staat de Zeeuwse Ren- en Tourclub Theo Middelkamp bo venaan. En dat is vooral te dan ken aan Jacco Ringelberg. De uit Goes (oorspronkelijk Zierik- zee) afkomstige renner finishte namelijk als derde, gevolgd door ploeggenoten Wilco Jon ker (elfde plaats) en John van de Vreede (veertiende). Die der de plek noemt Ringelberg een van de hoogtepunten van zijn carrière tot nu toe. Heel nuch ter vertelt hij over de totstand koming van die derde plek. „Ik was mee in een ontsnapping met twintig man. Van twintig werden het er twaalf, toen acht en uiteindelijk bleven er vijf over. Er vielen telkens mensen af, maar ik kon gewoon bijblij ven." In de finale moest hij genoegen nemen met de derde plek, en daar had hij dan ook vrede mee. „Ik ben geen echte sprin ter. Ik ben helemaal niet lang zaam, maar ook niet echt heel snel. Ik wist niet hoe ik het aan moest pakken. Eigenlijk zat er niet meer in dan die derde plek." Verbaasd Dat juist hij in een wedstrijd over 170 kilometer tot aan het einde 'meezat', verbaast zijn ploegleider Heddie Nieuwdorp niets. „Ik vind Jacco een echte Belgische renner. In Belgische koersen presteert hij altijd goed. Wedstrijden in België zijn over het algemeen langer Jacco Ringelberg: „Wedstrijden over 120 kilometer in België liggen mij beter dan wedstrijden van 80 kilometer in eigen land." foto Willem Mieras dan in Nederland. En dan komt hij tot zijn recht. Hij heeft veel kracht en kan echt doorgaan tot het gaatje." Als Ringelberg geconfronteerd wordt met deze uitspraak van zijn ploegleider moet hij even nadenken. Na een korte stilte: „Ja, daar zit wel wat in. Ik vind het een leuke manier van koersen. Wedstrijden over 120 kilometer in België liggen mij beter dan wedstrijden van 80 kilometer in eigen land. Dat zijn koersen met veel bochten, dat is meer iets voor de snelle, lichte mannetjes, maar niks voor mij." Zo'n vijf jaar geleden begon de Zeeuwse renner met fietsen bij de amateurs van Middelkamp. Sindsdien gaat het elk jaar een stapje beter. Dit jaar lijkt Rin gelberg echt door te breken. Dat heeft zeker ook met zijn trainingen te maken. „Vroeger trainde ik drie of vier keer in de week. Nu zit ik weke lijks meestal zes keer per week op de fiets. Voor mijn gevoel is het ook beter om het langzaam op te bouwen, elk jaar iets meer. Dan worden de resulta ten vanzelf beter." Dat merkt ook Nieuwdorp. „Toen hij begon was Jacco niet bepaald een trainingsdier", blikt hij terug. „Maar dat wordt hij steeds meer en dat zie je terug in zijn prestaties. Ik sta nog elk jaar te kijken van zijn vooruitgang. Er zit meer in dan hij zelf denkt." „Zelf hoop ik ook dat er meer inzit dan dat er tot nu toe uit komt", zegt Ringelberg terug houdend. „Ik zie het vooral als hobby, maar als het beter gaat, wordt het toch allemaal wat leuker en krijg je ook meer am bitie. Het ligt ook aan de tijd die je ervoor wil en kan vrijma ken." Tijd Tijd heeft hij nu nog genoeg. Hij zit in het laatste jaar van zijn HBO-opleiding werktuig bouwkunde in Vlissingen en be seft dat, wanneer hij een vaste baan heeft, wat minder tijd om te trainen zal hebben. „Maar ik ben nog jong. Ik ken ook ren ners die pas op hun 28e of 29e pas echt doorbraken. Er is nog genoeg tijd." Voorlopig is het winnen van de clubcompetitie zijn voornaam ste doel. Zaterdag kan in Phi lippine de tweede slag worden geslagen. Volgens Nieuwdorp zit een prestatie zoals in de Haarlemmermeer er zeker in voor zijn ploeg. Ringelberg ge looft daar ook in. Over zijn ei gen rol in het behalen van die doelstelling is hij bescheiden. „Twee weken geleden haalde ik toevallig de meeste punten. Zaterdag is het weer iemand anders en de koers daarna weer iemand anders. Het gaat er vooral om dat we met z'n allen keihard werken om die eerste plaats vast te houden. En omdat de koers nu in Zee land is, zullen we zeker een flin ke trap extra doen." M I ÜJU Lucky Day 3667, d.d. 30.03.2005: 2-5-9-15-27-28-29-32-35-36-39-40-44-48- 60-61-65-68-70-79. Aarhus. EK. Mannen, landenteams, finals: Denemarken - Oostenrijk 3-2. Maze - Chen Weixing 2-3 (16-14 12-10 5-11 9-11 7-11), Bentsen - Schlager 0-3 (12-14 7-11 4-11), Tugwell - Gardos 3-2 (6-11 11-5 11-13 11-8 11-8), Maze - Schla ger 3-2 (4-11 12-105-11 11-8 11-7), Bent sen - Chen Weixing 3-1 (11-2 5-11 11-9 11-5). Kwalificaties: De Boer (Ned) - Bazenov (Slw) 4-0 (11-7 11-7 11-9 11-9), Sliepen (Ned) - Sehic (Bos) 4-0 (11-3 11-6 11-9 11-6), Grigoriev (Rus) - Wijers (Ned) 4-1 (6-11 15-1311-911-8 11-9). Miami. Masters Series. Mannen, vierde ronde: Agassi (VSt/9) - Gaudio (Arg/7) 7-6 (7) 6-2, Nadal (Spa) - Ljubicic (Kro/13) 6-4 6-7 (5) 6-3, Thomas Johans son (Zwe/25) - Novak (Tsj/24) 7-6 (2) 6-2, Henman (GBr/6) - Stepanek (Tsj/23) 7-5 6-3, Dent (VSt) - Mayer (Dui) 6-3 6-4. Vrouwen, kwartfinales: Venus Willi ams (VSt/8) - Serena Williams (VSt/3) 6-1 7-6 (8). Middelburgse Bedrijfsvolleybal Ver eniging. Derde klasse: Indoor karting - Ziekenhuis Walcheren 3-5, AKZ verze keringen 2 - Provincie Zeeland 3-5, Bow ling de Kruitmolen - Schoonen/ Flipse/MZ 7-1, PZC - SVA/Kodde 4-4. Stand: AKZ verzekeringen 2 18-89, SVA/Kodde 18-77, Bowl de Kruitmolen 18-77, Ziekenhuis Walcheren 18-76, Pro vincie Zeeland 17-75, Indoor karting 17-62, Schoonen/Flipse/MZ 18-60, PZC 18-42. Vierde klasse: AKZ verzekerin gen 4 - Bayards alum.constr./ Dauwen- daele 6-2, Aann.bedr. Louws - Eastman 2 3-5, ROC Zeeland - AKZ verzekerin gen 3 7-1, Nehalennia - SV Duo 4-4. Stand: ROC Zeeland 18-97, AKZ verze keringen 3 18-94, SV Duo 18-87. Aann.bedr. Louws 18-76, Eastman 2 18-70, AKZ verzekeringen 4 18-65. Ba- yard alu/Dauwendaele 18-54, Nehalen nia 18-33. Vijfde klasse: CZ actief - HZ sport 2 6-2, Bandoeng - Provincie Zee land 2 2-6, Delta cars - de Voogd 8-0. Stand: CZ actief 16-92, Delta cars 15-90, HZ sport 2 15-65, Rabo Walche ren 14-64, Provincie Zeeland 2 16-56, de Voogd 15-25, Bandoeng 15-20. Vrouwen. Eerste klasse: Vlijtig Liesje - Piet Voskamp/Dauwendaele 3-5, Be gijn makelaar - Sinke schoenmode/SVS 6-2, LW - The tube 3-5, Smith kaas - Tence/Dauwendaele 7-1. Stand: Smith kaas 18-114, The tube 18-107, Begijn makelaar 18-72, Vlijtig Liesje 18-69, Piet Voskamp/Dauwendaele 18-65, Tence/ Dauwendaele 18-64, LW 18-61, Sinke schoenmode/SVS 18-24. Tweede klas se: CZ actief - Jachtwerf Goes 3-5, Justi tie Middelburg - Schoonm.bedr. Simons/'t Zand 1-7, DVC Plus - De vier linden 7-1, Middelburg Zuid - Davos '83 7-1. Stand: Jachtwerf Goes 18-110, Mid delburg Zuid 18-103, CZ actief 18-77, Schoonm.bedr. Simons/'t Zand 18-77, DVC plus 18-60, Davos'83 18-55, Justi tie Middelburg 18-49, De vier linden 18-45. Derde klasse: Bakker Schrieks/MZ - Jong Ambon 3-5, Ardita - de Reus en van Heemst 6-2, Breedijk/SVS - Ziekenhuis Walcheren 4-4, 't Ken net - Wijk Klarenbeek 4-4. Stand: Ardita 18-94, 't Ken net 18-92, de Reus en van Heemst 18-76, Jong Am- bon 18-75, Bakker Schrieks/MZ 18-66, Ziekenhuis Walcheren 18-59, Wijk Kla renbeek 18-57, Breedijk/SVS 18-55. Driedaagse van de Panne. Koksijde. Tweede etappe: 1 Eeckhout (Bel) 5.34.34, 2. Davis (Aus), 3. Pagliarini (Bra), 16. Van Dijk. Algemeen klasse ment: 1 Ballan (Ita) 10.27.05, 2. Devol- der (Bel) 0.04, 3. Leon Sanchez (Spa) 0.25, 4. Sentjes (Bel), 5. Knaven (Ned), 6. Hayman (Aus), 21. De Kort 5.05. door Joop van den Oudenhoven GOES - Brian Orij van BV Del ta uit Colijnsplaat verdedigt van morgen tot en met zondag zijn kansen in het regionaal kampioenschap bandstoten der de klasse dat in het Huis van Nassau in Zierikzee wordt ge houden. Orij is een van de vijf deelne mers die eerder al promotie naar de tweede klasse behaalde. Voor Orij een bijzondere presta tie omdat hij zich geheel toelegt op het librespel en daarvoor re gelmatig les neemt bij Frans van Hoeij in Etten-Leur. Toch besloot hij toen de voor wedstrijden zich aankondigden maar eens in te schrijven voor het bandstoten. Niet alleen plaatste hij zich voor de dis trictskampioenschappen, hij won ze ook. Nu krijgt die opmer kelijke stap een vervolg en wie weet wat er nog meer inzit. Wel zal hij dan de gedoodverfde favoriet Maikel Zwakenberg uit Hoogerheide voor moeten blij ven. De Noord-Bevelander schrikt echter niet zo gauw van een naam. Hij is de nuchterheid zelve en dat is meteen zijn grote kracht. De partijen gaan over 55 caram boles en beginnen morgen om 19.00 uur. Zaterdag wordt ver volgd vanaf 12.00 uur. Zondag begint men om 11.00 uur en is de finale omstreeks 15.30 uur. donderdag Biljarten Driebandentoernooï Colijnsplaat 407. Verliezersronde. Locatie: café Juliana, Colijnsplaat. Aanvang: 19.00 Volleybal Mannen, promotieklasse B: Smash'75-Zuvo, WS'92-Rowi (Baskens- burg, 20.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21