THÜRINGEN - Al! IsÉÉsiw PZC rTrp OORZAflK.DIABEJES OORZAAH'-DIABEIES jsr™ GIRO 309 ALZHEIMER MAC GEEN NATIONAL! RAMP WORDEM e GIRO 2502 KRAS donderdag 31 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum Onze lieve ouders, opa en oma Jan Zandee en Lucie Zandee-Visser waren 29 maart 50 jaar getrouwd! Van harte gefeliciteerd. Kinderen en (achter)kleinkinderen Gerbrandylaan 25 4333 BG Middelburg Overlijden Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Madeion van Driel dochter van onze medebiljarter Wij wensen Kees, Corrie, Maaike en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. B.F.T.S.-Temeuzen Geheel onverwachts ontvingen wij het bericht dat onze buurvrouw ^ï/r/ia c/e cÏPaa/'(/ Wij wensen Gerard, Rinus, Marcella en de klein kinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Fam. De Smit Fam. Jansen Fam. Van den Hurk Fam. Verdoorn Fam. De Looff Fam. R. Jasperse Fam. Snoep Fam. Versluis Fam. Kramer Fam. Albregtse Fam. Dourleijn Fam. A. Jasperse Hanna Berens Steeds werd het minder, naar lichaam maar ook naar geest. Nu moeten wij U mededelen dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en mijn overgrootmoeder Elizabeth Looise sinds 18 november 1986 weduwe van Willem Jan Kievit Oost- en West-Souburg. 29-1-1922 Vlissingen, 30-3-2005 Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reededie haar met veel geduld en toewijding hebben verzorgd en verpleegd. Wateringen: Jan en Corrie Kievit-van Herrikhuijzen Koudekerke: los Kievit en Marie-Thérèse Bockstael Den Haag: Martin en Annemiek Honselersdijk: Judith en Alexander, Duuk Rijswijk: Tom Rotterdam: Lydia Correspondentieadres: De Meibloem 27, 2291 GR Wateringen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 4 april van 10.45-11.15 uur in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het over lijden van mijn lieve vrouw Elizabeth Barbara van de Wege Lies echtgenote van Willem Jeroon Krocké in de leeftijd van 84 jaar. Breskens: W. J. Krocké Familie Van de Wege Familie Krocké 4511 HH Breskens, 29 maart 2005 Ringlaan 4 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Liever geen bezoek aan huis. iiunri is n tuinif «imam |U|||u» Bezige handen Nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onzevader, schoonvader, opa en opa-opa Florus Wielemaker 14 mei 1920 130 maart 2005 Koudekerke Vlissingen Koudekerke: C. A. Wielemaker-Verhage Maracaju, Brazilië: Krijn en Annemieke Wielemaker-van Lonkhuyzen Adriana en Emerson Gabriël, Igor Corini en Magno Isabela Florino Grijpskerke: Corry en Freek Dekker-Wielemaker Ronald en Corrinne Harm, Mees René en Anne Carina en Danny Koudekerke: Piet en Matty Wielemaker-Maljaars Jolanda en Mathijs Mariska en Jean-Pierre Stefan en Eefke Correspondentieadres: P. Wielemaker Zwaanweg 9 4371 PH Koudekerke Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 2 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den maandag 4 april om 11.00 uur in de "Immanuelkerk", Tramstraat 31 te Koudekerke, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor de dienst is tevens gelegenheid tot afscheid ne men in voornoemde kerk van 10.15 tot 10.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Matth. 1128: Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en ik zal u rust geven. Met verdriet geven wij u kennis dat, bijna 85 jaar oud, als eerste uit onze familiekring, is overleden Floor Wielemaker Wij dragen onze zuster Keetje, haar kinderen en kleinkinderen op aan onze Hemelse Vader, dat zij kracht mogen ontvangen dit verlies te dragen. Kraggenburg: M. de Hamer-Verhage G. de Hamer Goes: P. Verhage A. Verhage-Aarnoutse Marknesse: J. Verhage G. C. M. Verhage-Menkveld Kapelle: M. Verhage M. Verhage-de Wolf Hoogeveen: C. L. Houwing-Verhage K. U. Houwing Emmeloord; A.Verhage-Arendse Neven en nichten 30 maart 2005 Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden is bespaard gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, mijn zwager, onze oom en oud-oom Abraham Marinus Verhulst *2 juli 1919 f29 maart 2005 Kamperland: M. C. van der Moere-Verhulst t P. J. van der Moere Sassenheim: M. L. J. Blok-van der Moere M. A. Blok André Heinkenszand: L. J. M. Ravia-van der Moere W. Ravia Pim Edgar Mark Kamperland: L. E. van der Moere A. van der Moere-Sinnema Bart Dieuwke Kamperland: W. van der Moere H. W. van der Moere-Markusse Jasper Martij n Nieuwstraat 115, Kamperland Correspondentieadres Rembrandtlaan 54,2172 DE Sassenheim Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 1 april van 19.00 uur tot 20.00 uur in het "Monuta Stiltecentrum voor Noord-Beveland", Dok ter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Zaterdag 2 april zal er om 11.00 uur een afscheids- dienst worden gehouden in het kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in het "Jhr. Mr. De Casembroothuis", Nieuwstraat 46 te Kamperland. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na jaren van vriendschap is overleden A. M. Verhulst in de leeftijd van 85 jaar. L. P. de Kam D. de Kam-Filius Joh. Israël f P. Israël-Anthonisse I. W. van der Moere E. K. van der Moere-de Regt Kamperland, maart 2005 Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact.. Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGOI ANGO maakfc) beter leven mogelijk! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen ge durende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan Cornelia Bastiana Geertruida Vermeulen weduwe van Marinus Jacobus van den Berge Kruiningen, 30-10-1912 Krabbendijke, 29-3-2005 Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Ter Weel' te Krabbendijke voorde lief de}'olie verzorging. Sluis: Bram van den Berge Gabrielle Scheunis Siska en kinderen Stiens: Yvonne en Mariëlle Amsterdam: Erwin en Hennie Venlo: Dave en Loes Krabbendijke: Gerda Vermeulen neven en nichten Correspondentieadres: Sint Janstraat 19. 4524 AJ Sluis Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 april van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van zorgcen trum "Ter Weel" te Krabbendijke. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden zaterdag 2 april om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het cre matorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 29 maart is overleden onze lieve tante Cornelia Bastiana Geertruida van den Berge-Vermeulen Namens neven en nichten: Addie de Leeuw Ie handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u met droefheid mede dat op 93-jarige leeftijd plotseling van ons is heengegaan onze lieve pa, schoonvader, opa en opa-opa Jacobus Jacob Schilleman sinds 12 oktober 2000 weduwnaar van Catharina Maria Lucieër Waterlandkerkje, t Oostburg, 13 juni 1911 29 maart 2005 Putten: Nelly Schilleman Aardenburg: Cobi en Johnny de Muijnk-Schilleman Ingeborg en Arie Madeion, Maureen Martin en Miranda Isis Zeist: Carla Schilleman Correspondentieadres: Peurssensstraat 38 4527 BL Aardenburg Gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 31 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst, die geleid zal worden door ds. Ph. A. Beukenhorst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 1 april om 14.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Kerkcentrum. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging, die hij in 'De Stelle', afdeling Boterbloem, mocht ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere, op het aller onverwachtst, uit ons midden heeft wegge nomen onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Staal sinds 30 december 1997 weduwnaar van Neeltje Staal-Zandee in de ouderdom van 94 jaar. Breda: W. Staal M. Staal-Luteijn Wilhelminadorp: Els en Klaas van der Meulen Marit, Nadie, Willemijn, Ewout Breda: Clarinda en Frank Bakker Ninna, Isa, Tijn, Xante IJsselstein: Bart Staal en Cynthia Wilmans Gorinchem: Odyl en Andries Moret Aron Noorwegen: P. Staal W. Evensgard Bergen op Zoom: Sjaak en Angelique Staal Tessa, Sophie Bergen op Zoom: Marja en Freek Winter Kim, Sacha Yerseke: D. L. Poleij-Staal W. J. Poleij Yerseke: Arianne Poleij Jacco Poleij Correspondentieadres: Boeimeerhof 35 4818 RL Breda Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar zaterdag 2 april van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. In gang via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. maandag 4 april om 15.50 uur gehouden in één der zalen van de Gerefor meerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendij ke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat na een werk zaam leven, rustig is overleden onze zorgzame moeder, oma en grootoma Catharina Wilhelmina de Wilde sinds 2 januari 1983 weduwe van Leendert Jan Boot St. Maartensdijk Goes 15 februari 1907 30 maart 2005 Onze dank gaat uit naar Ter Valcke afd. Mozartstraat voor de goede verzorging. Kruiningen: Th. J. Boot J. L. Boot-Glerum Kruiningen: Leenjan en Janine Tonis, Paulien Amersfoort: Hein en Clothilde Twan, Camiel, Ellen Kapelle: J. J. Boot A. P. Boot-Verhulst Kapelle: Mariska en Anton Kruiningen: Carola en Wim Correspondentieadres: Noordweg 8 4421 PW Kapelle De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Condoleances gaarne schriftelijk. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannes Blok betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. M. E. Blok-Barbier Kinderen en kleinkinderen Waarde, maart 2005. Wo gehen wir hin? Immer nach Hause. Novalis Langs deze weg willen wij heel veel dank zeggen voor de prachtige kaarten met troostende woorden en mooie ge dichten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon en broer Joris Nijssen Els en Willem, Klaartje, Janneke, Sander Middelburg, maart 2005 Hartverwarmend en ontroerend waren de vele brieven en kaartjes na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Pieter Krijn Marius Verwijs De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J. J. J. Verwijs-van der Endt Kinderen en kleinkinderen Goes, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van onze lieve zorgzame vader Adrianus Marinus van der Weel betuigen wij u onze oprechte dank. J. K. van der Weel A. van der Weel-Kwist Kapelle, maart 2005 Overweldigend en hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze zeer geliefde vader, opa en oud-opa Johannes Jacobus de Waal Uw persoonlijke condoleance, uw aanwezigheid bij de be grafenis, alsmede de schriftelijke reacties hebben ons ge sterkt en bemoedigd. Wij, kinderen, klein- en achterkleinkinderen zeggen u daarvoor hartelijk dank. Bruinisse, maart 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Drie weken kind zijn geeft energie voor de rest van het jaar. Meld u aan als gastgezin om drie weken in de zomer vakantie een kind op te vangen. Een kind dat zonder uw hulp genoodzaakt is thuis te blijven in een vaak troosteloze omgeving. Bel on8- 627974 of ga naar www.europakinderhulp.nl Proef Mo* Hoveloor koffie met jeogen dicht en geniet. Open |t: vóur de wereld en je riet een koffie die de kleine koffieboer merwwaordig bestaan biedt. Pas dan kun je er maximaal van gen Over tien jaar telt Nederland ruim 300.000 Alzheirra patiënten. En wie gaat er voor hen zorgen? Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen r dementie en hun familie. Wilt u hier meer over wete| Ga dan naar onze website. Wilt u iets doen? Maak dj een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. ^u. www.alzheimer-nederland.nl INCLUSIEF: verblijf in 4-sterren hotel dagelijks uitgebreid ontbijt- e dinerbuffet dagelijks lunchpakket (zelf samenstellen) 6-/7-/8-daagse autoreizen naar grandioos 4-sterren Fair Resort Hotel 4-sterren all inclusive voordeelaanbieding! KRAS Ster- Vakanties heeft een supervoordelige autospecial samenge steld naar één van de mooiste gebieden van Duitsland, Thüringen, met verblijf in het comfortabele 4-sterren Fair Resort Hotel in Jena. Want voor de nog nooit vertoonde prijs vanaf slechts 195 p.p. verblijft u al 6 dagen in dit tophotdl: (7 dgn 229,8 dgn 269!). Dit is absoluut geen geld, want hierbij is ook nog eens inbegrepen: dagelijks uitgebreid ont bijt- en dinerbuffet, dagelijks lunchpakket (zelf samenstellen), tijdens de maaltijden gratis bier. wijn, koffie, thee, water en fris dranken. Bovendien kunt u gratis gebruiken maken van de sauna en zwembad.We hebben slechts 50 kamers per week beschikbaar, dus reageer snel, want vol vol!! FAIR RESORT HOTEL ALL INCLUSIVE**** - JENA Het comfortabele 4-sterren Fair Resort Hotel ligt aan de rand van Jena. U kunt gebruik maken van het gratis trammetje naar het centrum, dat niet ver van het hotel stopt. Het moder ne hotel beschikt over een ruime lobby/bar met receptie, lif ten, restaurant en café/Biergarten. Uw kamer is voorzien van badkamer met bad, douche, toilet en föhn, telefoon, tv en airco. Tevens is er en groot modern sportcentrum met zwembad, sauna, stoombad, solarium, tennis-, badminton- en bowlingbanen. Tijdens uw verblijf mag u gratis gebruik maken van het zwembad, sauna en stoombad. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel kunt u heerlijke uitstapjes maken naar ver schillende indrijkwökkèride steden in de omgeving. We ra men de cultuurstad Weimar, waar grote Duitse sch'ijt* als Goethe, Schiller en Herder woonden en werkten.tj 1200 jaar oude Erfurt is de grootste stad van Thüringeil het heeft een fraai, historisch stadscentrum met de Doml Peterskirche, de Fischmarkt en het Rathaus. Brengt ufl eens een bezoek aan het indrukwekkende Dresden m«> bekende Zwinger, de Furstenzug en de schitter® Semper-Opera. Ook zeer; interessant is Leipzig met H historische binnenstad. In de beroemde stad Naumtf vindt u o.a. een schitterend, pittoresk marktplein mefi Wenzelskerk en mooie middeleeuwse huizen. Aankomstdata HZ 15.559 6 dgn vrijwel iedere ma. van 6/4 t/m 31/10 v.a.€ 193 7 dgn vrijwel iedere zo. van 3/4 t/m 30/10 v.a.€22i 8 dgn vrijwel iedere za. van 2/4 t/m 29/10 v-a.€20 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 69 (6 dgn), 82 (7 dgn), 94'! dgn), reserveringskosten 15 (verplicht per boekirgj Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermei: Exclusief vervoer, toèfïstenbelasting, reservering» kosten, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uiige breide reisbeschrijving reisnummer HZ 15539 Ook op zondag telefonisch bereikbaa I •.Stë-ylTzfc&rlblko KRAS SterVakantles-rolsbureaus vindt u In: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12