t HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. PZC vakanties Mode voor dames, heren kids GRATIS KAMERS IN THÜRINGEN woensdag 30 maart 2005 1 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Achter elke traan van verdriet, zit een glimlach van herinneringen. Wij wensen onze collega Corrie, Kees en Maaike veel sterkte toe na het verlies van Madeion Hedwig, Tamar, Colinda, Elga, (anny, Teunie, Petra, Daniëlle, Wilma en Tanneke, van de Molenwiek Verzorgingshuis de Molenhof Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Madeion van Driel dochter van onze biljartvriend Wij wensen Kees. Corrie. Maaike en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Biljartclub 't Bierwinkeltje Temeuzen Lieve Madeion lij was "onze" stoere 'rolstoeldame' Dat kunnen wij met z'n allen beamen Madeion, een sterk karakter, een vechter, een nieuwsgierige aag, met in je ogen altijd de vraag: mag ik mee, ik wil wel, stuur mij maar op pad. Madeion, we zullen je missen, je was een bijzondere schat. Namens de medewerkers van KDC de Tjasker Stichting Tragel Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A. van der Maas oud-medewerker van de gemeente Goes bij het ingenieursbureau gemeente Goes De heer Van der Maas is ruim 34 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, laatstelijk als project leider. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 29 maart 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Arjon van der Maas Pas een jaar geleden ging Arjon met pensioen. Wij zullen hem altijd blijven herinneren als een zeer ge waardeerde collega. Wij wensen Lena en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Je collega's van het Ingenieursbureau Gemeente Goes 'k Zou willen bidden, maar ik kan het niet. Wat mij nog rest is hoop, maar ook toch wel vertrouwen, dat U mijn stil verdriet als 'biddenwilt beschouwen. na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Neeltje Leendertse-van der Cingel -Corrie- 26-11-1937 1-25-3-2005 Joos Leendertse Bert Leendertse Marion Leendertse-Verbraeken, in herinnering Jos, Annemarie Marianne Oele-Leendertse Wim Oele Zuidelijke Achterweg 21 4424 CR Wemeldinge De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 31 maart om 12.45 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We meldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wemel'. Dorpsplein 1 te Wemel dinge. Aangepaste voor iedereen! iiReumafonds Sterk In beweging Vanaf 2005 zijn de vakanties inrovakamieaanbod: van het Reumafonds voor rvww.reumïfoFrtfs.ni IEDEREEN die behoefte heeft Bestellen reisgids: aan een aangepaste vakantie T020 5896485 tegen een betaalbare prijs! info Groot Stokkert: "0384472400 1 In Europa en In Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Algemene Kennisgeving Zo onverwachts ben je heengegaan ik heb je niet eens gedag kunnen zeggen je was een hele bijzondere vrouw er zal voor altijd een speciaal plekje in mijn hart voor je zijn. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame vrouw, ons ma en oma Maria de Nijs echtgenote van Theo Dusarduyn Geboren op 1 juli 1935 té Boschkapelle, overleden op 29 maart 2005 in het AZ te Brugge (B). IJzendijke: Th. Dusaduyn Bassevelde (B): Anita en Rudy Van Malderen-Dusarduyn Miguel Stéphanie St. Kruis: Jacqueline en Rinus Goense-Dusarduyn Demi Biervliet: Theo en Gonny Dusarduyn-Maes Ivana Juan 29 maart 2005 4515 CW IJzendijke Handboogstraat 17 Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg op vrijdag 1 april om 18.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 2 april a.s. om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk, waarna in besloten kring de crematie zal plaatsvinden geheel overeenkomstig haar wens. Samenkomst voor de familie in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Izaak Risseeuw -Bram- in de leeftijd van 69 jaar. Ablasserdam: Izaak en Ger Risseeuw-Kok Washington DC: Nettie Graulich-Risseeuw Groede: Henk en Jo Risseeuw-Haak Zuidzande: Francien en Theo Gruson-Risseeuw Neven en nichten Groede, 29 maart 2005 Geheel onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en oma cffWielnit/ia Gome/ia c/e cfPa(u*e/- 'ft'rvneir/e echtgenote van G. C. de Waard 21 augustus 1932 128 maart 2005 Colijnsplaat: Gerard de Waard Kapelle: Rinus de Waard Marcella de Waard-op 't Hof Maurice Gerrie Mark Colijnsplaatseweg 19 4486 AV Colijnsplaat De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 april om 10.00 uur in het zaaltje naast de Hervormde kerk, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Hierna zullen we haar begraven op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd zaaltje. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te be schouwen. "De dood is het uitgaan van de nachtkaars, omdat de morgen begint" Gerardus Jacobus Landsbergen 20 september 1928 - 27 maart 2005 Miep Landsbergen-Reherman Carin Landsbergen Anne-Miep, Max, Charlotte Mayk Zweedijk-Landsbergen en René Zweedijk Stephanie, Sebastiaan, Olaff Rob Landsbergen en Yvonne Landsbergen-Rotgans flion, Nora Johan Landsbergen en Ineke van der Werf Kevin Floris Landsbergen en Sanja Landsbergen-Zijta Conferencestraat 32 4421 DS Kapelle Gerard is thuis, er is gelegenheid om afscheid te ne men op donderdag 31 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 april om 13.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condo leren in gemeenschapscentrum "De Vroone", C. D. Vereekestraat 74 te Kapelle iVaar we op wens van Gerard met elkaar iets zullen drinken. Met naaste familie brengen we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Enige en Algemene kennisgeving Alles schoon dat de aard kan geven, blijkt een pad dat tot U voert. En alleen is leven en nog eens leven, en als het tot den dood ontroert. Heden is overleden onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Jobina Jacoba van den Dries (Jo) in de leeftijd van 81 jaar. Goes: A. van den Dries t Eede: C. van Maele-van den Dries B. van Maele Eede: J. Cuelenaere-van den Dries E. Cuelenaere Axel: C. Goense-van den Dries A. Goense 's-Heerenhoek: C. Bek-van den Dries P. Bek Neven en nichten Achterneven en achternichten Goes, 29 maart 2005 Correspondentieadres: Werrilaan 48, 4453 CC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 2 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begra fenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof te 's- Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk te Heinkens zand. Na afloop van de begrafenis is er in De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Een woord van dank aan alle medewerkers van St. Maarten in de Groe en Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 2) voor de liefdevolle verzorging aan onze zus. Lieve Oops Opa, wij kunnen terugkijken op een fijne tijd en dat u zowel als familie en vriend in onze gedachten blijft. Sjoerd en Mirella Joëlle en Linsey Verdrietig zijn we omdat onze bure Bouwens is overleden. Dankbaar zijn we voor zoveel warme herinneringen. We wensen buurman en familie veel sterkte. Buurtjes Vergouwe Na een geduldig gedragen lijden is van ons heenge gaan, onze broer Oostburg: Oostburg: Sluis: Breskens: Breskens: Cadzand: Breskens: Breskens: Cadzand: Retranchement: Breskens: Hulst: Purmerend: H. P. Eversdijk (Henk) A. M. Robijn-Eversdijk P. Robijn t M. A. de Lijser-Eversdijk P. de Lijser t D. de Backere-Eversdijk t M. de Backere t S. Eversdijk t J. de Veij-Eversdijk t P. de Veij t M. A. Goossen-Eversdijk P. Goossen A. A. Bonnewel-Eversdijk H. Bonnewei t P. S. Fenijn-Eversdijk J. Fenijn t G. C. de Neef-Eversdijk A. de Neef P. L. Eversdijk S. M. Eversdijk-Hillewaert C. J. Reijnhout-Eversdijk J. I. Reinhout L. J. Eversdijk H. Eversdijk-Kieviet t R. de Nijs R. Dol-Zonnevijlle J. Dol t Neven en nichten Met verdriet om het afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar lange leven voor ons heeft be tekend. geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder en oma Magdalena Lekens-de Die Zuidzande, 24-12-1920 Kloetinge, 24-3-2005 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Emergiste Kloetinge voor de liefdevolle verzorging. Maldegem (B): Ko Lekens Ann Raeman Amsterdam: Frank Lekens Cadzand: Rob Lekens Debora Kramer Correspondentieadres: Restaurant Lekens Markt 25 4527 CN Aardenburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Algemene Kennisgeving Niet alles is voorbij, je blijft bij ons. Door wie je was en wat je zei, en wat je voor ons betekend hebt. Bedroefd, maar intens dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn en met vele fijne herinneringen voor 't vele goede dat wij van hem mochten ontvangen, de len wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Petrus Jacobus Maenhaut echtgenoot van Oranda Catharina Augusta Vermue geboren te Groede op 17 april 1912 en overleden te IJzendijke op 28 maart 2005 Oostburg: W. Maenhaut E. Maenhaut-de Jonge Luc en Lonneke - Eliza Niek Oudenbosch: L. de Kroon-Maenhaut R. de Kroon lef Monique - Frank Waterlandkerkje: H. Maenhaut R. Maenhaut-Termote Marian - Pierre Paul - Tom Mieke - Rogier Robbie - Christie Petra 4515 CW IJzendijke, 28 maart 2005 Handboogstraat 8 Correspondentieadres: W. Maenhaut, Schuttebochtlaan 37, 4501 AB Oostburg De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 2 april om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Er is gelegenheid de familie te condoleren, na de be grafenis in restaurant Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Samenkomst voor de familie in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'Mijn genade is u genoeg' Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Cleijenborch' te Colijnsplaat is op 93-jarige leeftijd overleden onze oom Pieter Willem Beghtel Neven en nichten 28 maart 2005 Correspondentieadres: G. M. de Moor Weststraat 5 4491 EX Wissenkerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 1 april om 10.15 uur in het Stiltecentrum van zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wis senkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Geen bloemen. Dankbetuiging WtfiiHcmi Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. Overweldigend was de belangstelling bij het overlijden van onze lieve en on vergetelijke ma en oma Johanna Susanna Heerspink-van Tatenhove Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Uw warme be langstelling, in welke vorm dan ook, is ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvan gen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vader Hubrecht Willem Hollestelle betuig ik u mijn hartelijke dank. Evelien Yerseke, maart 2005. Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie, zoals mijn dochter, u heel dankbaar zul len zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Postbus 270 - 3990 08 Houten - Giro 222111 www.epUsptie.irf Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 of www.amref.nl Camref FLYING DOCTORS I Selfsupporting Africa De overweldigende belangstelling co deelneming welke u ons heeft betoon E na het overlijden van onze lieve zorg ■^1 zame moeder, schoonmoeder en oma"< Levina Adriana Pielaet-Kotvis hebben ons diep getroffen. Wij zijn dankbaar voord steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Eenspe- ciaal woord van dank aan uitvaartzorg Mo'nuta Hat rens voor de keurige wijze van het verzorgen vandi uitvaart. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechti dank. Leo Pielaet en Trudv Dieleman Davy Pielaet en Pia Smet Jordi, Jamo Schoondijke. maart 2005 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, moei schoonmoeder en oma Rie van der Stel-Vasseur betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Dirk Rudi en Hi 1de Marieke Oostburg, maart 2005 BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 17.30 uur Zaterdag van 9.00 - 16.00 uur Tel.: (0113) 22 2231 AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8. Goes www.ambiance-zonwering.nl O.A. ck TOMMY HlLFTGF.R GAASTRA N M« G RIGOR üe Rl VER WOODS Sc PART TWO TIM BK UI. AND COT TO NU El. O DIS THAT feeling home Langstraat 11-13, Zoutelande Tel. (0118) 566003 Ook zondagen Of het nu gaat om juridische ondersleuning, belasting- teruggave, uilkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGOI Postbus as 3800 AW ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Tel Supervoordelige 5-/6-/7-/8-daagse autoreis naar voormalig Oost-Duitslanj Op veler verzoek opnieuw ingekocht! Afgelopen zomer hebben duizenden tevreden gasten gebruik gemaakt van onze gratis kamer-actie naar Thüringen. En de afgelopen weken stroomden talloze verzoeken om een herhaling van deze actie bij ons binnen. Uiteraard hebben we meteen con tact opgenomen met de directie van het 4-sterren Steigenberger Maxx Hotel in Jena. En trots kunnen wij u meedelen dat wij u ook dit jaar de overnachtingen voor een 5-/6-/7- of 8-daags verblijf in dit fraaie hotel helemaal voor niets kunnen aanbieden! Het enige dat u betaalt zijn uw ontbijt en diner voor de spotprijs van slechts 29 per nacht Voor zo'n bedrag hoeft u echt niet thuis te blijven1 Thüringen is ook nog eens een prachtige streek om vakan tie te vieren met en prachtige natuur en volop interessante steden die u gezien moet hebben' Reserveer wel op tijd uw plekje, want u weet: VOL VOL! Indrukwekkende steden. We noemen cultuurstad Weimf waar grote Duitse schrijvers als Goethe en Schiller weer den en werkten. Wat dacht u van het 1200 jaar oude Erfurt met een fraai, historisch stadscentrum met de Dom en M Rathaus? Breng ook zeker een bezoek aan het indruk»®- kende Dresden met het bekende Zwinger en de Sempe Opera of Leipzig, met haar historische binnenstadHiervirat u onder meer het lievelingscafé van Goethe Vergeet te de prachtige Saalfelder-Feeëngrotten niet. U ziethrt' Thüringen zult u zich geen moment vervelenl STEIGENBERGER MAXX HOTEL" -JENA Dit fraaie 4-sterren hotel combineert een nostalgische stijl uit vroeger jaren met modern comfort en gezelligheid en ligt op ca. 5 km van het centrum, maar voor het hotel stopt een gratis tram. Dit hotel beschikt over om restaurant, American Bar, groot zonneterras, fitness, sauna, solarium, stoombad, massage en beautysalon (gedeeltelijk tegen betaling). Uw kamer beschikt over douche, toilet, telefoon, radio, tv, minibar en föhn. TIPS VOOR UITSTAPJES Aankomstdata HZ 14.552 5 dgn, vrijwel iedere di. van 12/4 t/m 25/10 GRATIS 6 dgn, vrijwel iedere ma. van 11/4 t/m 31/10 GRATIS 7 dgn, vrijwel iedere zo. van 17/4 t/m 30/10 GRATIS 8 dgn, vrijwel iedere za. van 16/4 t/m 30/10 GRABS Toeslagen per persoon halfpension 116 (5 dag?1" 145 (6 dagen), 174 (7 dagen), 203 {8 dagtri reserveringskosten 15 per boeking Prijzen zijn P® persoon, tenzij andets vermeld. Exclusief vervoer, r«f venngskosten, halfpension (verplichte toeslag) reis- tr annuleringsverzekering Vraag uitgebreide reisbesdvr ving reisnummer HZ 14552 Vanuit het hotel kunt u prachtige uitstapjes maken naar KRAS 1 KRAS Stervakanties reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, gg Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle ïSt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40