t 021 Q Wilt u ook iets doen voor de Zonnebloem? www.pzc.nl/adverteren PZC vakanties Mode voor dames, heren kids n(o)vib Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145 Namens onze passagiers: hartelijk dank. GRATIS KAMERS IN THURINGEI woensdag 30 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-maiJ: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A. van der Maas oud-medewerker van de gemeente Goes bij het ingenieursbureau gemeente Goes De heer Van der Maas is ruim 34 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, laatstelijk als project leider. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 29 maart 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Arjon van der Maas Pas een jaar geleden ging Arjon met pensioen. Wij zullen hem altijd blijven herinneren als een zeer ge waardeerde collega. Wij wensen Lena en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Je collega's van het Ingenieursbureau Gemeente Goes 'k Zou willen bidden, maar ik kan het niet. Wat mij nog rest is hoop, maar ook toch wel vertrouwen, dat U mijn stil verdriet als 'bidden' wilt beschouwen. na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Neeltje Leendertse-van der Cingel -Corrie- 26-11-1937 t25-3-2005 Joos Leendertse Bert Leendertse Marion Leendertse-Verbraeken. in herinnering Jos, Annemarie Marianne Oele-Leendertse Wim Oele Zuidelijke Achterweg 21 4424 CR Wemeldinge De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 31 maart om 12.45 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We meldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemel dinge. Geheel onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en oma }i/Jw//n(/ta G'o/fie/ia de C/Paayn/- cfJe/vtieule echtgenote van G. C. de Waard 21 augustus 1932 28 maart 2005 Colijnsplaat: Gerard de Waard Kapelle: Rinus de Waard Marcella de Waard-op 't Hof Maurice Genie Mark Colijnsplaatseweg 19 4486 AV Colijnsplaat De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 april om 10.00 uur in het zaaltje naast de Hervormde kerk, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Hierna zullen we haar begraven op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd zaaltje. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te be schouwen. Aangepaste voor iedereen! Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reumafonds voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijsi in Europa en in Nederland, zoais het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Reumafonds Sterk in beweging info vakantieaanbod: www.reumafonds.nl Bestellen reisgids: T 020589643S info /Groot Stokkert: T 038 447 24 00 "De dood is het uitgaan van de nachtkaars, omdat de morgen begint" Gerardus Jacobus Landsbergen 20 september 1928 - 27 maart 2005 Miep Landsbergen-Reherman Carin Landsbergen Anne-Miep, Max, Charlotte Mayk Zweedijk-Landsbergen én René Zweedijk Stephanie, Sebastiaan, Olaff Rob Landsbergen en Yvonne Landsbergen-Rotgans Jhon, Nora Johan Landsbergen en Ineke van der Werf Kevin Floris Landsbergen en Sanja Landsbergen-Zijta Conferencestraat 32 4421 DS Kapelle Gerard is thuis, er is gelegenheid om afscheid te ne men op donderdag 31 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 april om 13.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condo leren in gemeenschapscentrum "De Vroone", C. D. Vereekestraat 74 te Kapelle waar we op wens van Gerard met elkaar iets zullen drinken. Met naaste familie brengen we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Enige en Algemene kennisgeving Alles schoon dat de aard kan geven, blijkt een pad dat tot U voert. En alleen is leven en nog eens leven, en als het tot den dood ontroert. Heden is overleden onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Jobina Jacoba van den Dries (Jo) in de leeftijd van 81 jaar. Goes: A. van den Dries Eede: C. van Maele-van den Dries B. van Maele Eede: J. Cuelenaere-van den Dries E. Cuelenaere Axel: C. Goense-van den Dries A. Goense 's-Heerenhoek: C. Bek-van den Dries P. Bek Neven en nichten Achterneven en achternichten Goes, 29 maart 2005 Correspondentieadres: Werrilaan 48, 4453 CC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 2 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begra fenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof te 's- Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk te Heinkens zand. Na afloop van de begrafenis is er in De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Een woord van dank aan alle medewerkers van St. Maarten in de Groe en Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 2) voor de liefdevolle verzorging aan onze zus. Na jarenlange vriendschap is van ons heengegaan Jan Fonteine Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Leo, Hanna en Ellie IJzelenberg Lida van Dijken Diep geschokt vernamen wij het plotseling over lijden van ons lid Jan Fonteine Jarenlang was hij betrokken als lid bij onze vereni ging. Zijn zo speciale inzet als zanger zullen wij nimmer uit ons geheugen kunnen wissen en immer op een speciale manier aan herinnerd blijven. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en familie de nodige sterkte toe, die zeker nodig zal zijn om dit verlies te dragen! Bestuur, leden en dirigent van het Bruinisser Visserskoor Luuk Ottens, voorzitter Jaap Knuist, secretaris a.i. Bruinisse, 27 maart 2005 Lieve Oops Opa, wij kunnen terugkijken op een fijne tijd en dat u zowel als familie en vriend in onze gedachten blijft. Sjoerd en Mirella Joëlle en Linsey 'Mijn genade is u genoeg' Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Cleijenborch' te Colijnsplaat is op 93-jarige leeftijd overleden onze oom Pieter Willem Beghtel Neven en nichten 28 maart 2005 Correspondentieadres: G. M. de Moor Weststraat 5 4491 EX Wissen kerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 1 april om 10.15 uur in het Stiltecentrum van zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wis- senkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Geen bloemen. Dankbetuiging Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. Overweldigend was de belangstelling bij het overlijden van onze lieve en on vergetelijke ma en oma Johanna Susanna Heerspink-van Tatenhove Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Uw warme be langstelling, in welke vorm dan ook, is ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvan gen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vader Hubrecht Willem Hollestelle betuig ik u mijn hartelijke dank. Evelien Yerseke, maart 2005. BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22 22 31 Iz, AMBIANCE ZONWERING AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.nl O.4. TOMMY HILFIGÈR GAASTRA McGREGOR RIVF.R WOODS PART TWO TIMBERLAND COTTONF1ÉLD DIS THAT Langstraat 11-13, Zouielandè Tel. (0118) 566003 Ook zondags NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.n WÊHÈËÈÊSBM Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen wet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bef 070 - 3421777 www.novib.nl 0 HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800 Manisha (9 jaar) uit Nepal kon door een verlamming niet goed lopen. Na een operatie loopt ze nu een stuk beter met een beugel. Later wil ze graag dokter worden maar nu vindt ze het vooral leuk om te zingen en te dansen. Het Liliane Fonds betaalt 128,49 voor haar revalidatie. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Manisha; kinderen die zonder steun geen kans maken op medische of sociale revalidatie. Helpt u mee? Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden INCLUSIEF: verblijf in hotel Steigenbergi Maxx**** in historisch Jena verblijf in 2-persoonskamer Supervoordelige 5-/6-/7-/8-daagse autoreis naar voormalig Oost-Puitslat Op veler verzoek opnieuw ingekochtl Afgelopen zomer hebben duizenden tevreden gasten gebruik gemaakt van onze gratis kamer-actie naar Thüringen. En de afgelopen weken stroomden talloze verzoeken om een herhaling van deze actie bij ons binnen. Uiteraard hebben we meteen con tact opgenomen met de directie van het 4-sterren Steigenberger Maxx Hotel in Jena. En trots kunnen wij u meedelen dat wij u ook dit jaar de overnachtingen voor een S-/6-/7- of 8-daags verblijf in dit fraaie hotel helemaal voor niets kunnen aanbieden! Het enige dat u betaalt zijn uw ontbijt en diner voor de spotprijs van slechts 29 per nacht. Voor zo'n bedrag hoeft u echt met thuis te blijven! Thüringen is ook nog eens een prachtige streek om vakan tie te vieren met en prachtige natuur en volop interessante steden die u gezien moet hebben1 Reserveer wel op tijd uw plekje, want u weet: VOL VOL1 STEIGENBERGER MAXX HOTEL»»" - JENA Dit fraaie 4-sterren hotel combineert een nostalgische stijl uit vroeger jaren met modem comfort en gezelligheid en ligt op ca. 5 km van het centrum, maar-voor het hotel stopt een gratis tram Dit hotel beschikt over om. restaurant. American Bar, groot zonneterras, fitness, sauna, solarium, stoombad, massage en beautysalon (gedeeltelijk tegen betaling) Uw kamer beschikt over douche, toilet, telefoon, radio, tv, minibar en föhn. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel kunt u prachtige uitstapjes maken naar indrukwekkende steden. We noemen cultuurstad Welir waar grote Duitse schrijvers als Goethe en Schiller we den en werkten. Wat dacht u van het 1200 jaar oude Erfv met een fraai, historisch stadscentrum met de Dom en Rathaus? Breng ook zeker een bezoek aan het indruk* kende Dresden met het bekende Zwinger en de Semf Opera of Leipzig, met haar historische binnenstad. Hief w u onder meer het lievelingscafé van Goethe. Vergeet tenS te de prachtige SaalfeJder-Feeèngrotten niet. U ziet W TfiÖrfngeSIult u zich geen moment vervefeglgÉ Aankomstdata HZ 14.552 5 dgn, vrijwel iedere di. van 12/4 t/m 25/10 GRATt 6 dgn, vrijwel iedere ma. van 11/4 t/m 31/10 GRAB 7 dgn, vrijwel iedere zo. van 17/4 t/m 30/10 GRAB: 8 dgn, vrijwel iedere za. van 16/4 t/m 30/10 GRATt Toeslagen per persoon: halfpension 116 (5 dagen 145 (6 dagen), 174 (7 dagen), 203 (8 dagen reserveringskosten 15 per boeking Prijzen zijn pe persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief vervoer, tese veringskosten, halfpension (verplichte toeslag) reis- e annuleringsverzekering Vraag uitgebreide reisbeschij ving reisnummer HZ 14 552 Ook op zondag telefonisch bereikbaa KRAS pi KRAS SlerVokonties- Z Apeldoorn, Arnhem, LsJ Hengelo, Nijmegen, n vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Ireda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, i, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34