t U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! 1 vakanties 7 Mode voor dames, heren kids Bekendmaking www. pzc. n l/adverteren B or sell Tuincentrum Wagenaar [i® GRATIS KAMERS IN THÜRINGEN woensdag 30 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de Krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A. van der Maas oud-medewerker van de gemeente Goes bij het ingenieursbureau gemeente Goes De heer Van der Maas is ruim 34 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, laatstelijk als project leider. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 29 maart 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Arjon van der Maas Pas een jaar geleden ging Arjon met pensioen. Wij zullen hem altijd blijven herinneren als een zeer ge waardeerde collega. Wij wensen Lena en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Ie collega's van het Ingenieursbureau Gemeente Goes 'k Zou willen bidden, maar ik kan het niet. Wat mij nog rest is hoop, maar ook toch wel vertrouwen, dat U mijn stil verdriet als 'biddenwilt beschouwen. na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Neeltje Leendertse-van der Cingel -Corrie- 26-11-1937 i-25-3-2005 loos Leendertse Bert Leendertse Marion Leendertse-Verbraeken, in herinnering Jos, Annemarie Marianne Oele-Leendertse Wim Oele Zuidelijke Achterweg 21 4424 CR Wemeldinge De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 31 maart om 12.45 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We meldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wemel'. Dorpsplein 1 te Wemel dinge. Geheel onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en oma c/(Wief/nina Gomelia t/e '//lm/- 'Uemieule echtgenote van G. C. de Waard 21 augustus 1932 1 28 maart 2005 Colijnsplaat: Gerard de Waard Kapelle: Rinus de Waard Marcella de Waard-op "t Hof Maurice Gerrie Mark Colijnsplaatseweg 19 4486 AV Colijnsplaat De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 april om 10.00 uur in het zaaltje naast de Hervormde kerk, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Hierna zullen we haar begraven op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd zaaltje. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te be schouwen. Aangepaste 0 t Reumafonds voor iedereen! sterk in beweging Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. info vakamieaanbod; rvww.reumafonds.nl Bestellen reisgids: 1020 589 64 SS info Groot Stokkert: T03S 4472400 "De dood is het uitgaan van de nachtkaars, omdat de morgen begint" Gerardus Jacobus Landsbergen 20 september 1928 - 27 maart 2005 Miep Landsbergen-Reherman Carin Landsbergen Anne-Miep, Max, Charlotte Mayk Zweedijk-Landsbergen en René Zweedijk Stephanie, Sebastiaan, Olaff Rob Landsbergen en Yvonne Landsbergen-Rotgans Jhon, Nora Johan Landsbergen en Ineke van der Werf Kevin Floris Landsbergen en Sanja Landsbergen-Zijta Conferencestraat 32 4421 DS Kapelle Gerard is thuis, er is gelegenheid om afscheid te ne men op donderdag 31 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 april om 13.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condo leren in gemeenschapscentrum "De Vroone", C. D. Vereekestraat 74 te Kapelle waar we op wens van Gerard met elkaar iets zullen drinken. Met naaste familie brengen we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Enige en Algemene kennisgeving Alles schoon dat de aard kan geven, blijkt een pad dat tot U voert. En alleen is leven en nog eens leven, en als het tot den dood ontroert. Heden is overleden onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Jobina Jacoba van den Dries (Jo) in de leeftijd van 81 jaar. Goes: A. van den Dries t Eede: C. van Maele-van den Dries B. van Maele Eede: J. Cuelenaere-van den Dries E. Cuelenaere Axel: C. Goense-van den Dries A. Goense 's-Heerenhoek: C. Bek-van den Dries P. Bek Neven en nichten Achterneven en achternichten Goes, 29 maart 2005 Correspondentieadres: Werrilaan 48, 4453 CC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 2 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bla- sius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begra fenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof te 's- Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk te Heinkens zand. Na afloop van de begrafenis is er in De Jeugdhoeve te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Een woord van dank aan alle medewerkers van St. Maarten in de Groe en Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 2) voor de liefdevolle verzorging aan onze zus. Lieve Oops Opa, wij kunnen terugkijken op een fijne tijd en dat u zowel als familie en vriend in onze gedachten blijft. Sjoerd en Mirella Joëlle en Linsey 'Mijn genade is u genoeg' Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Cleijenborch' te Colijnsplaat is op 93-jarige leeftijd overleden onze oom Pieter Willem Beghtel Neven en nichten 28 maart 2005 Correspondentieadres: G. M. de Moor Weststraat 5 4491 EX Wissenkerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 1 april om 10.15 uur in het Stiltecentrum van zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wis senkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Geen bloemen. Dankbetuiging Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. Overweldigend was de belangstelling bij het overlijden van onze lieve en on vergetelijke ma en oma Johanna Susanna Heerspink-van Tatenhove Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Uw warme be langstelling, in welke vorm dan ook, is ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvan gen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vader Hubrecht Willem Hollestelle betuig ik u mijn hartelijke dank. Yerseke, maart 2005. BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22 22 31 AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.nl O.A. TOMMY HILF1GER GAASTRA McGREGOR RIVER WOODS PART TWO Cc TIMBF.RI.AN'D «c COTT O.N FIELD DIS THAT Langstraat 11-13, Zuuielande Tel. (0118) 566003 Ook zondags open Gehandicapt of chronisch ziek? Of het nu gaat om jundische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer o( lotgenotencontact.Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersloort ueImërswaai. Ontwerpbestemmingsplan "Yerseke West" - RECTIFICATIE Het ontwerpbestemmingsplan Yerseke West ligt van 31 maart tot en met 27 april 2005 voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, kamer 3.10, aan het Oude Plein 1 in Kruimngen. Het gemeentehuis is op werk dagen geopend van 08 30 tot 12 00 uur en verder uitsluitend op afspraak Zo n afspraak kunt u maken via het sectorsecretanaat onder doorkiesnummer (0113) 395 395 Het ontwerp kan gedurende de periode van ter inzage legging tevens desgevraagd ten minste 3 aaneen gesloten uren per week buiten kantooruren worden ingezien. Ook kunt u het plan raadplegen op de internetsite van de gemeente Reimerswaal (www.reimerswaal nl info bestuur projecten en plannen Yerseke). Opzet en inhoud van het bestemmingsplan Het plangebied omvat het gebied gelegen ter weerszijden van de Hogeweg. Aan de westzijde van de Hogeweg begrensd door de Breeweg, de Zweedijkseweg en een watergang Ten oosten van de Hogeweg begrensd door de achtererfgrens van de percelen aan de Encalaan, de Violenlaan en de Irislaan Het bestemmingsplan wordt opgesteld om een omvangrijke ruimtelijke transformatie mogelijk te maken, die in hoofdzaak inhoudt - verplaatsing van de voetbalvelden naar de westzijde van Hogeweg. ter plaatse van de korfbalvelden en de agrarische percelen; - verplaatsing van het korfbalveld naar de oostzijde ten noorden van de woningen aan de Irislaan; - de accommodatie van de postduivenvereniging blijft gehandhaafd, - aan de oostzijde van de Hogeweg zal ten noorden van de nieuwe korfbalvelden een multifunctioneel complex worden gebouwd dat ruimte gaat bieden aan twee basisscholen, kinderopvang en peuter speelzaal, buitenschoolse opvang, binnensportaccommodatie en muziekvereniging Mozart; - ten noorden van dit complex zal een nieuw zorgcentrum Vredelust worden gebouwd; - de gymzaal aan de Ericalaan zal worden gesloopt. Door de ligging van het plangebied nabij de Yerseke Moer dient zorgvuldig te worden omgegaan met de inrichting. Hiertoe is een beeldkwaliteitplan en een inrichtingsplan opgesteld Ten opzichte van het voorontwerp hebben de wijzigingen voornamelijk betrekking op: - het nieuw te bouwen Vredelust, de hoogtebepalingen zijn nader gedetailleerd; - voor de nog te verwerven percelen is een onteigemngstitel ex artikel 13 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening opgenomen en - enkele tekstuele aanpassingen Zienswijze Gedurende de termijn van ter inzage legging (4 weken) kan eenieder zijn zienswijze over het ontwerp schriftelijk aan ons kenbaar maken (Postbus 70, 4416 ZH Kruimngen) De ingebrachte zienswijzen zullen worden betrokken bij de door ons te maken afweging of het ontwerp zoals dit nu wordt gepresenteerd vastgesteld kan worden Nadere informatie Nadere informatie over het bovenstaande is te verkrijgen bij de heer J G.J. Smeenk van de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling. Hij is telefonisch bereikbaar onder doorkiesnummer (0113) 395 235. Kruiningen, 30 maart 2005. namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal ir J. Gideonse, hoofd afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling, Oude Plein! Postbus 70 Tel.: Fax: Internet: E-mail: 4416 AK Kruiningen 4416 ZH Kruiningen 0113 - 39 50 00 0113 - 39 53 33 www.reimerswaal.nl gemeente@reimerswaal.nl Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3 .000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800 Manisha (9 jaar) uit Nepal kon door een verlamming niet goed lopen. Na een operatie loopt ze nu een stuk beter met een beugel. Later wil ze graag dokter worden maar nu vindt ze het vooral leuk om te zingen en te dansen. Het Liliane Fonds betaalt 128,49 voor haar revalidatie. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Manisha; kinderen die zonder steun geen kans maken op medische of sociale revalidatie. Helpt u mee? Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden gemeente GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN "RECREATIEPARK SCHELDEOORD 2003" Burgemeester en wethouders van Borsele maken ter voldo ning aan het bepaalde in artikel 28 lid 6 van de Wet op Ruimtelijke Ordening bekend dat gedeputeerde staten Zeeland op 15 maart 2005 onder nr. 0502544/32 het door gemeenteraad op 4 november 2004 vastgestelde bestemmuj plan "Recreatiepark Scheldeoord 2003" hebben goedgekeu Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan voorziet in een planologische regek voor de uitbreiding van het recreatieterrein Scheldeoord i westen van de Landingsweg te Baarland. Goedkeuring Gedeputeerde staten van Zeeland hebben het bestemmq plan goedgekeurd met enkele opmerkingen- - om via de kampeervergunning te voorkomen dat kampa middelen in de beplantingsstrook worden gezet t eerst volgende herziening het plan daarvoor zodanig aan passen; - bij de eerst volgende herziening artikel 15, "strafbepal« aan te passen overeenkomstig de Wet op de economist! delicten; Tervisielegging Het besluit omtrent goedkeuring en het bestemmingsplan I gen in de periode van donderdag 31 maart 2005 tot en m donderdag 12 mei 2005 op werkdagen voor een ieder terra ge in het gemeentehuis van Borsele. afdeling Interne Zaka Stenevate 10 te Heinkenszand. Daarnaast is het mogelijk stukken gedurende deze periode op bovengenoemd adres mj zien op donderdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur. Instellen beroep Tegen het besluit van gedeputeerde staten betreffende g« keuring van het bestemmingsplan kan gedurende de termijn» tervisielegging schriftelijk beroep worden ingesteld door: - degene die tijdig schriftelijk bedenkingen tegen" het vasq stelde bestemmingsplan heeft ingediend bij gedeput staten. - een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs n in staat is geweest zijn schriftelijke bedenkingen tegen ii vastgestelde bestemmingsplan bij gedeputeerde staten in brengen; - een ieder, voor zover het besluit strekt tot onthouding* goedkeuring. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdé bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 2001 2500 EA 's-Gravenhage. Verzoek om voorlopige voorziening Degene die beroep heeft ingesteld kan tevens een verzoeke voorlopige voorziening indierfen bij de Voorzitter van i Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postb 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Inwerkingtreding besluit Het besluit van gedeputeerde staten omtrent goedkeurt! treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indk binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorn nlng is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordstel dat verzoek is beslist. Heinkenszand, 29 maart 2005 's Heer Hendrikskinderendijk 117 Telefoon 0113-223359 2e Paasdag geopend INCLUSIEF: verblijf in hotel Steigenbei^ Maxx*"* in historisch Jena verblijf in 2-persoonskame: Supervoordelige 5-/6-/7-/8-daagse autoreis naar voormalig Oost-Duitslanl I Op veler verioek! I GRATIS overnachtingen I 1 in het 4-sterren I Steigenberger Maxx Hotel - u betaalt alléén ontbijt en diner 29 pc nacht! Op veler verzoek opnieuw ingekocht! Afgelopen zomer hebben duizenden tevreden gasten gebruik gemaakt van onze gratis kamer-actie naar Thüringen En de afgelopen weken stroomden talloze verzoeken om een herhaling van deze actie bij ons binnen Uiteraard hebben we meteen con tact opgenomen met de directie van het 4-sterren Steigenberger Maxx Hotel in Jena. En trots kunnen wij u meedelen dat wij u ook dit jaar de overnachtingen voor een 5-/6-/7- of 8-daags verblijf in dit fraaie hotel helemaal voor niets kunnen aanbieden! Het enige dat u betaalt zijn uw ontbijt en diner voor de spotprijs van slechts 29 per nacht Voor zo'n bedrag hoeft u echt met thuis te blijven' Thüringen is ook nog eens een prachtige streek om vakan tie te vieren met en prachtige natuur en volop interessante steden die u gezien moet hebben! Reserveer wel op tijd uw plekje, want u weet VOL VOL! STEIGENBERGER MAXX HOTEL**** - JENA Dit fraaie 4-sterren hotel combineert een nostalgische stijl uit vroeger jaren met modern comfo'rt en gezelligheid en ligt op ca 5 km van het centrum, maar voor het hotel stopt een gratis tram. Dit hotel beschikt over o.m. restaurant American Bar. groot zonneterras, fitness, sauna, solarium, stoombad, massage en beautysalon (gedeeltelijk tegen betaling) Uw kamer beschikt over douche, toilet, telefoon, radio, tv, minibar en föhn. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel kunt u prachtige uitstapjes maken naar indrukwekkende Steden. We noemen cultuurstad Wti0 waar grote Duitse schrijvers als Goethe en Schiller wW den en werkten. Wat dacht u van het 1200 jaar oude Erfurt met een fraai, historisch stadscentrum met de Dom enhf Rathaus? Breng ook zeker een bezoek aan het indruk"*1 kende Dresden met het bekende Zwinger en de Semcef Opera of Leipzig, met haar historische binnenstad.Hieivrf u onder meer het lievelingscafévan Goethe Vergeet ten& te de prachtige Saalfelder-Feeëngrotten met U ziet het' Thüringen zult u zich geen moment vervelen! Aankomstdata HZ 14.552 Sdgn, vrijwel iedere di. van 12/4 t/m 25/10 GRATIS 6 dgn, vrijwel iedere ma. van 11/4 t/m 31/10 GRABS 7 dgn, vrijwel iedere zo. van 17/4 t/m 30/t0 GRABS 8 dgn, vrijwel iedere za. van 16/4 t/m 30/10 GRABS Toeslagen per persoon; halfpension 116 (5 daoé" 145 (6 dagen), 174 (7 dagenl, 203 (8 dac«« reserveringskosten 15 per boeking Prijzen zijn P3 persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief vervoer, rts* veringskosten. halff>ension (verplichte toeslag) teft-f annuleringsverzekering Vraag uitgebreide reisbesdw ving reïsnummer HZ 14.552 Sfl KRAS KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alphen a/d Ri/n Almere. Amersfoort, Jsïj Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda. Delft. Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam. Tilburg Utrecht, Venlo, Zwolle Sf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10