PZC SAR neemt een optie op de titel AZVV in de wachtkamer Morres/Hulst speelt te angstig Goede dag voor turnsters Voorwaarts Mare Papanikitas heeft niet genoeg aan 25 kilometer Winst op koploper Ferket dient zich aan als opvolger Van de Ven Kampioenschap voor De Blaeij uitslagen Cappon maakt woorden waar in Paaskustloo Sluiskil verzuin in te lopen dinsdag 29 maart 2005 door Peter van Kouteren KLOOSTERZANDE - Dennis Verdunnen, de beste man, ver beet de pijn van een blessure aan de triceps van zijn speel- arm. Pascal Neve had lange tijd een superdag en Leon van Bo ven trok met twee overwinnin gen uit drie partijtjes de goede lijn door. De tafeltennissers van SAR maakten in Kloosterzande ge hakt van koploper Wanzl/Bel- crum en namen door een 8-2-ze- ge de leiding in de derde divisie over. SAR werkte in een rechtstreek se confrontatie een achterstand van twee punten ruimschoots weg en nam met nog twee wed strijden in het verschiet een op tie op het kampioenschap. De Kloosterzandse formatie neemt het in de resterende duels op te gen het op de voorlaatste plaats geklasseerde FVT en hekkenslui ter Nieuwenhage en staat met één been in de tweede divisie. In Kloosterzande was iedereen er. zaterdagavond van overtuigd dat de voorsprong van vier pun ten op Wanzl/Belcrum niet meer wordt weggegeven. „We spelen volgend seizoen weer in de twee de divisie", verzekerde Wim 't Hooft. Risico 't Hooft bleef ondanks een bles sure van Dennis Verdurmen in de topper aan de kant. Verdur- men liep donderdag tijdens de training een spierblessure op en liet voorafgaand aan het duel weten daarvan hinder te onder vinden. „We hebben hem over de streep getrokken, omdat hij in de war- ming-up hartstikke goed stond te spelen", zei Wim 't Hooft. „We hebben bewust risico geno men, omdat je bij tafeltennis tij dens een wedstrijd niemand meer mag vervangen." De gok van SAR pakte goed uit. Dennis Verdurmen speelde als absolute nummer één van het team met een bandage, maar had vooral in zijn derde partij zichtbaar last van zijn blessure. Niettemin stond er ook toen geen maat op het spel van Ver durmen, die drie keer in drie ga mes won en niet meer dan 49 punten afstond. Bliksemstart SAR kende in de topper een blik semstart en stond binnen de kortste keren met 6-0 voor. Dat gebeurde, nadat vijf keer met 3-0 was gewonnen. Nadat de voorsprong tot 8-0 was uitgebouwd, liet de thuis ploeg de teugels ongewild iets vieren. Wanzl/Belcrum profiteerde daarvan en wist door twee winstpartijen de schade nog enigszins te beperken. SAR-Wanzl/Belcrum 8-2. Pas cal Neve-Peter Kooremans 11-5, 11-6, 11-9; Dennis Ver- durmen-Tonny de Wit 11-6, 11-311-6; Leon van Bo- ven-Tim Gimbrere 11-3, 8-11, 7-11, 11-16, 11-9; Verdurmen/Van Boven— Kooremans/Gimbrere 11-9, 11-4, 11-9; Dennis Verdur men-Peter Kooremans 11-7, 11-4, 11-0; Pascal Neve-Tim Gimbrere 11-5, 11-3, 11-2; Leon van Boven-Tommy de Wit 11-8, 16-14, 9-11, 11-8; Dennis Verdurmen-Tim Gim brere 11-8, 11-7, 11-8; Leon van Boven-Peter Kooremans 8-11, 12-10, 8-11, 11-8, 6-11; Pascal Neve-Tommy de Wit 8-11, 6-11, 12-14. door Rinus Verberkmoes SLUISKIL - Martijn Ferket heeft zaterdag de openingscross van het Zeeuws kampioenschap autocross in de klasse sprinters gewonnen. Regerend kampioen Leonard van de Ven, al jaren oppermach tig in deze groep, was zaterdag de grote afwezige. Hij zal twee seizoenen niet rijden vanwege een ernstige armblessure. De Vlissinger viel onlangs in glas en liep daarbij doorgesneden pe zen, zenuwen en spieren op in zijn rechterarm. Het herstel vergt waarschijnlijk twee jaar. Door de afwezigheid van Van de Ven is de klasse sprinters volle dig open. De 25-jarige Martijn Ferket diende zich zaterdag als opvolger van Van de Ven aan. De fotolasser uit Graauw wil zich dit seizoen manifesteren. Daarom zette hij zijn motor HOEK - Leo de Blaeij heeft via een overtuigende winst het libre- kampioenschap van Hoek op handicapbasis veilig gesteld. De biljarter van de organiserende vereniging DOS versloeg in de fi nale Frans van Vliet. Het scheelde maar een haartje of De Blaeij had de finalepartij niet gespeeld in café De Instuif. In de kruisfinale speelde hij in twintig beurten met pijn en moeite gelijk tegen Huib Murre. Penalty's moesten uitwijzen wie naar de eindstrijd doorstroom de. Daarbij hield De Blaeij zijn zenuwen beter in bedwang. In de andere halve eindstrijd reken de Frans van Vliet vrij gemakke lijk af met Wessel van Denzei: 20-11. De finale verliep, de handicap in ogenschouw genomen, aan vankelijk in het voordeel van Frans van Vliet. Bij de stand 18-13 was hij nog zeven caram boles van zijn aantal verwijderd terwijl Leo de Blaeij nog zestien treffers moest scoren. Een reeks van twaalf maakte in één klap een einde aan de titelaspiraties van Frans van Vliet. In slechts elf beurten sloot De Blaeij de partij winnend af met de cijfers 34-13. Het was niet de kortste partij. Noud Zegers had eerder slechts negen beurten nodig. Vijfentwintig biljarters namen deel aan dit kampioenschap. TERNEUZEN - Nathalie Kik concentreert zich voor haar oefening op de brug met on gelijke leggers. Kik probeerde zich net als 370 andere turnsters te kwalificeren voor het kampioenschap van de regio Zuid-West-Nederland op LOS-niveau. Scar- lett-Jane Curran stond tijdens de wedstrijd in haar categorie op eenzame hoogte. Met ruim twee punten verschil heerste de turn ster van Voorwaarts bij de vrouwen senio ren. Curran was de beste op de vloeroefe ning, de balk en de sprong. Op de brug moest ze genoegen nemen met de derde plaats. Het was een goede dag voor Voor waarts uit Axel. Het veroveijde drie eerste plaatsen tijdens de kwalificatiewedstrijden. Ook EMM uit Terneuzen dwong een eerste plaats af. De meeste turnsters die zich kwalificeerden ko men in aanmerking voor de meerkamp, die zaterdag 16 april in Goes wordt gehouden. Verschillende meisjes en vrouwen plaatsten zich ook voor de toestelfinales op zaterdag 21 mei in Prinsenbeek. Voorwaarts verover de ook de eerste plaats in de categorie pupil 1 LOS 1 bij de categorie junior LOS 5. As hley Bijland en Stephanie Meertens waren daarvoor verantwoordelijk. Meertens moest de eerste plaats wel delen met Imke Veltman van BredaGym. Thuisclub EMM zag Nienke Bouterse als eerste eindigden in de categorie jeugd LOS 6. foto Wim Kooyman (220 pk) in een nieuw frame. Hij won drie van de vier manches en viel één keer uit door een ge broken stuurkogel. Ondanks de kapotte stuurkogel hield hij een goed gevoel over aan de openingscross op de acht honderd meter lange baan in de polders onder Sluiskil. „Dit jaar wil ik regelmatig een cross win nen en de boel heel houden. Vooral met het oog op het NK. Ook wil ik dit jaar meedoen aan rallyracing. Dat zijn wedstrij den waarop we op banen rijden die voor zestig procent uit asfalt en veertig procent uit gravel be staan." Ferket won niet alleen zijn ei- geii klasse. Met zijn blauwe boli de, met een Ford RS 2000 motor aan boord, schreef hij ook de su perfinale op zijn naam. Een ex traatje met de sterksten uit elke categorie. Na acht van de tien ronden had Ferket zijn achter stand van een halve baan, die hem was toebedeeld op basis van zijn motorvermogen, wegge poetst om superieur te finishen. In de zwaarste klasse, toerwa- gens met een cilinderinhoud tot 5 liter, won Ron Baans uit Vlis- singen verrassend voor zijn maatje Dennis Poppe. Die kreeg, net als vorig jaar, met pro blemen aan de versnellingsbak te maken. In de serie toerwa- gens tot 1950cc manifesteerde Paul van der Poel (Putte) zich opnieuw als titelkandidaat. In de klasse tot 1650cc deed Jan Groot-Bleuming (Roosendaal) hetzelfde. Bij de regiorenners, voorheen balkenklasse, won Paz Boekhout (IJzendijke) in de groep tot 1600cc. Jan Lokerse (Eindewege) kreeg de bloemen in de categorie tot twee liter. AZW-middenvelder Hasan Kesikbas legt aan voor een schot in het duel met Kapelle. foto Camile Schelstraete Axelse formatie laat belangrijke punten liggen in duel met Kapelle door Aector Dooms AXEL - AZW heeft zijn kansen op de derde-periodetitel in de tweede klasse nagenoeg ver speeld. Kapelle heeft zaterdag in Axel die droom verstoord: 0-1. Kapelle kreeg met de drie pun ten te veel. De Bevelanders kwa men wel erg goedkoop aan de overwinning. AZW-doelman Niels Meesen ging knullig in de fout. Meesen liet een (houdbare) vrije trap van Kapelle-midden- velder Rob Oostrom door zijn handen glippen. „Ik wilde de bal tegen mijn lichaam druk ken, maar ik verloor de grip op de bal. Via mijn knie ketste de bal over de doellijn", verbeet Meesen na afloop de teleurstel- ling. Met de nederlaag kwam er ook een eind aan de ongeslagen sta tus van voorzitter Ton Koomen, die sinds zijn aantreden begin fe bruari geen wedstrijd met AZW had verloren. In de aan loop naar het treffen met Kapel le had Koomen nog geprobeerd de spelers te stimuleren door een paar kratten bier toe te zeg gen als ze zouden winnen. „Dat moet je natuurlijk nooit doen, want dan gaat het onherroepe lijk fout", zei oud-voorzitter Le- vien de Groote in de bestuurska mer. De Zeeuws-Vlamingen moeten vooral bij zichzelf ten rade gaan. De ploeg liet een aantal goede mogelijkheden onbenut. „Als wij op voorsprong waren gekomen winnen we deze wed strijd met een nulletje of drie, vier. Ik kan verder mijn spelers niets verwijten, want ze hebben tot de laatste minuut gestreden. Het zat ook niet mee", meende trainer Ad Roovers, die zijn ploeg voor de rust niet goed vond spelen. „Het positiespel liet te wensen over. We hanteer den te veel de lange bal. Het speelveld was ook te groot. De verdediging van Kapelle bleef rond het eigen strafschopgebied hangen." In een gezapige eerste helft met pover voetbal van beide kanten werden er nauwelijks kansen ge creëerd. De beste kans was voor Jacco Koekkoek, na goed voor bereidend werk van Veli Eryürük. De spits kopte in vrije positie de bal naast. Meesen moest één keer in actie komen bij een afstandsschot van René van Boven. Na rust werd er fel ler gespeeld en was er meer doel- gevaar. Zo had Edwin van Dam me na slordig balverlies bij AZW een vrij veld voor zich, maar gelegenheidslibero Jo- chem Marcus (laatste man Ro mano van Overmeire was ge schorst) wist de Kapelle-spits nog net de bal af te pakken. Aan de andere kant kregen de Axel aars met name via kopballen kansen. Gerben Steijaert, Joep Fruseh en Jacco Koekkoek de den echter te weinig met de vrije kopkansen. Koekkoek knikte in de slotfase de bal wel goed naar de benedenhoek, maar de achttienjarige Kapel- le-doelman Youri Houtekamer wist met een fabelachtige reac tie de bal uit het doel te tikken. Roovers probeerde met de in breng van Jelmer de Pooter en Willem-Jan van Doorn voor de flegmatiek spelende Danny Aar- noutse en Gert-Jan Kolijn meer druk te zetten, maar het echte Axelse offensief bleef uit. Vlak voor tijd kreeg Kapelle via Van Damme nog de beste kans, maar hij faalde van dichtbij. Het doelpunt van Rob Oostrom bleek achteraf voldoende voor de Kapelse winst en een mooi ge schenk voor de zieke trainer Huib Meerman, die zaterdag ver vangen werd door Edwin Zuid- weg. Kapelle kon de drie punten goed gebruiken, want na het winnen van de eerste-periodeti- tel hadden de Bevelanders sinds oktober slechts vijf punten ge pakt. Roovers stelde zijn doel stelling iets bij. „De topdrie is nog haalbaar. Voor mezelf wil ik een goede basis achterlaten voor mijn opvolger", zei de trai ner die volgend seizoen aan de slag gaat bij Amemuiden. Voorzitter Koomen was tenslot te niet te beroerd om de spelers alsnog de kratten bier te gun nen. „We hebben dan wel verlo ren, maar AZW heeft heel lang goed gepresteerd. Daarvoor mo gen ze best beloond worden." AZW-Kapelle 0-1 (0-0). 63. Rob Oostrom 0-1. Scheidsrechter: G. Bel (Heukelum). Gele kaart: Kevin Joose (Kapelle). Aantal toeschou wers: 200. AZVV: Niels Meesen; Ferry van der Veeke (78. Erwin van de Broe- ke), Jochem Marcus, Gerben Steij aert, Jurgen de Reu; Iiasan Kesik bas, Gert-Jan Kolijn (68. Wil lem-Jan van Doorn), Danny Aar- noutse (56. Jelmer de Pooter), Veli Eryürük; Joep Fruseh, Jacco Koek koek. door Peter van Kouteren HULST - Voor de volleybalsters van Morres/Hulst is het eind van een lange lij densweg in zicht. De Zeeuws-Vlaamse tweededivisionist verloor met 1-3 (25-18, 10-25,17-25, 22-25) van Utrecht 2 en in casseerde daarmee het achtste verlies in een reeks van negen duels. Met nog drie wedstrijden in het verschiet lijkt Morres/Hulst niet langer aan degradatie te kunnen ontkomen. Dat besef drong ook door tot de spelers groep, die de consequenties van de neder laag tegen de Utrecht-reserves gelaten op zich liet inwerken. Utrecht 2, dat voor af vijf punten meer had dan Morres/Hulst, vergrootte de marge tot acht punten. Aanvankelijk zag het er nog goed uit voor de thuisploeg. Morres/Hulst-Utrecht 2 was een echt de gradatieduel, waarin de ploeg die de min ste fouten maakte won. De thuisploeg be gon goed, won de eerste set, maar verviel daarna in een welhaast fobische angst om het spel te maken. „We durfden niet meer te scoren", vond interim-coach Kim de Booy, die op de bank werd geas sisteerd door Elly de Theije. ,,We gingen een beetje mieterig slaan. Ik had van tevoren echt een goed gevoel. Er was zoiets als: we zullen ze eens iets la ten zien, wat ze nog nooit gezien heb ben." Cynisch: „Maar dit hebben we al eens eerder gezien." Elly de Theije: „Je zag ze wegglijden. In een ploeg die goed draait, kunnen ze alle maal hun plan trekken. Dan hebben ze veel karakter. Maar op het moment dat ze het spel moeten maken, zie je ze niet. Dat kun je niet op een gebrek aan instel ling steken, denk ik. Dat is een gebrek aan vertrouwen. Ik mis positieve agres sie. Een killersmentaliteit. Je moet ze eens op een training zien serveren. Tsjon- gejonge, wat een verschil met een wed strijd." Kim de Booy, die de ploeg na het ontslag van Harry van Putte overnam, bekende moeite te hebben met de tegenvallende resultaten. „Elke nieuwe trainer hoopt op een ommekeer. Je probeert verande ringen door te voeren. Het is niet leuk als dat niet lukt. Ik ben vooral verbaasd over het feit dat het met iedereen tegelijk fout gaat. Waar dat erin is geslopen, weet ik niet. Maar het is wel frappant." Met de nakende degradatie vertrekken ook vier speelsters. Anne Seghers, Loeki Tak, Mirjam Rubbens en Suzan de Gucht haken aan het eind van dit seizoen om di verse redenen af. De aanvulling komt uit het tweede team. door Wim de Vos HULST - Voor de Belgische at leet Mare Papanikitas is een loop over vijfentwintig kilome ter blijkbaar niet voldoende. Na de 25 kilometer van Hulst van zaterdag vertrok hij zondag nog een keer richting Nederland om op tweede paasdag deel te ne men aan het Rondje Texel over 60 kilometer. In Hulst was Papa nikitas een klasse apart. Na een voorbeeldig opgebouwde race won de 36-jarige kleuterleider uit Stekene met overmacht. Mare Papanikitas is in België een nationale topper als ultralo per. Wedstrijden als de 25 van Hulst zijn voor hem niet meer dan een training. Papanikitas: „Voor mij is de wedstrijd op Texel belangrijker. Dat is een loop over zestig kilo meter en dat past beter bij mij. Het was voor mij dan ook niet meer dan een training, maar wel één waar ik een goed gevoel aan heb overgehouden", aldus de sympathieke Belg die zich vorig jaar nog stuk liep tijdens de Zeeuwse Kustmarathon. De Belg herstelde opvallend snel van die inspanning. Later dat jaar won hij nog de mara thons van Etten-Leur, Genk en Kottum-Sten. Bovendien schreef hij ook nog de vijftig ki lometer van Soerendonk op zijn naam. „Ik loop soms een paar weekeinden achter elkaar een marathon. Mijn lichaam is dat inmiddels gewend. Vandaar ook dat ik nu in één weekeinde twee wedstrijden kan lopen." In Hulst ging Papanikitas rustig van start. Bijna tweederde deel van de wedstrijd liep hij in twee de positie achter zijn landge noot Ives van Hoeck. Kort na het startschot ging Van Hoeck er hard van door en nam meteen een behoorlijke voorsprong. Die snelle start moest Van Hoeck uit eindelijk bekopen want toen Pa panikitas na zestien kilometer erbij kwam, kon hij niet meer overnemen. „Toen ik aansloot, zag ik snel dat hij zich had opge blazen. Om bij hem te blijven, Hulst. 25 kilometer van Hulst, man nen: 1. Mare Papanikitas (B) 1.33.41, 2. Ives van Hoeck (B) 1.36.02, 3. Patrick Hembrecht (B) 1.38.13, 4. Robin Hof land (Vlissingen) 1.39.14, 5. Jo Verfaille (B) 1.39.27, 6. Bertrand Verlinden (B) 1.40.07, 7. Erik Poppe (Biggekerke) 1.40.37, 8. Willem Vyncke (B) 1.41.04, 9. Theo de Bot (Koewacht) 1.41.56, 10. Danny de Baere (B) 1.44.34. Vrouwen: 1. Ingrid IJsebaert (Hulst) 1.53.36, 2. Andrea Vermote (B) 2.01.13, 3. Charlot te de Winter (B) 2.04.58, 4. Martine Goossens (B) 2.17.16, 5. Marianne van Guijse (B) 2.17.39, 12,8 kilometer, mannen: 1. Philip van Goethem (B) 46.02, 2. Davy van Bogaert (B) 46.27, 3. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 46.57, 4. Bennu Cornu (B) 47.23, 5. Dirk van de Veire (B) 48.00. Vrouwen: 1. Monique Verstrepen (B) 1.02.33, 2. Marij Verstra ten (B) 1.06.00, 3. Rita Slowack (B) 1.06.53. 7,1 kilometer, mannen: 1. Kris Derveaux (B) 24.34, 2. Marcel Man- gnus (Hulst) 25.16, 3. Mare Bosman (B) 25.51, 4- Jan van Laarhoven (Hulst) 27.22, 5. Filip Rooms (B) 28.06. Vrou wen: 1. Aniek Aper (Hulst) 33.45, 2. So- fie Vervaet (Walsoorden) 34.23, 3. Ilse van Goethem (B) 37.45. 3 kilometer, mannen: 1. Freddy Verstichel (B) 12.18, 2. Arne Lippens (B) 12.35, 3. Jasper Knibbeler (Hulst) 13.18. Vrouwen: 1 Madeion Bakker (Hulst) 13.19, 2. Eva IJ sebaert (Hulst) 14.09, 3. Lieve Geldof (B) 14.29. Jeugd, 800 meter. Jon gens: 1. Nigel v Waterschoot (Hulst) 3.00. Meisjes: 1. Sara IJsebaert (Hulst) 3.02. Breskens. Paaskustloop, 9300 me ter. Mannen: 1. Eric Cappon (Zuidzan- de) 37.38, 2. Rudy van Guyse (B) 37.58, 3. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 39,15, 4. Bert de Ruysscher (Oostburg) 39.58, 5. Yves van Kerkhove (B) 40.22, 6. Frank Verschorre (Breskens) 40.42, 7. Michel de Ruysscher (Breskens) 41.19, 8. Eric van Nevel (B) 43.39, 9. Eric Blaakman (Breskens) 43.50, 10. Brecht Quintens (B) 44.00. Vrouwen: 1. Astrid Steijaert (Oostburg) 51.54, 2. Maycke Muller (Oostburg) 53.55, 3. Carla Zegers (Koe wacht) 55.46. 6500 meter, mannen: 1. Rutger Veerman (Aardenburg) 26.06, 2. Jarno van Guyse (B) 27.42, 3. Jan van Hoeve (Oostburg) 30.01, 4. Wilmar Krij- nen (Oostburg) 31.09, 5. Lennart Nicolai (Breda) 31.12. Vrouwen: 1. Frederique Verslujis (Zuidzande) 29.08, 2. Christian- ne Vermorken (Nieuwvliet) 34.03, 3. Ver- onique Vasseur (Oostburg) 35.44. 3700 meter, mannen: 1. Roland Volleman (Terneuzen) 15.58, 2. Quinten Volleman (Terneuzen) 17.35, 3. Michiel Roest (Breskens) 17.58, 4. Arne Lippens (B) 18.14, 5. Jordy Engelaar (Oostburg) 18.35. Vrouwen: 1. Liselot Kaijser (Ter neuzen) 18.10, 2. Claire Volleman (Ter neuzen) 18.15, 3. Marloes Nicolai (Bre da) 20.44. Jeugd, 1500 meter. Jon gens: 1. Ewout de Koeijer (Oostburg) 6.33. Meisjes: 1. Dasha van de Hout (Biervliet) 6.10. 750 meter, jongens: 1. Joshua de Vries (Terneuzen) 4.10. Meisjes: 1. Valerie Volleman (Terneu zen) 4.15. Hoek. Kampioenschap libre op han dicapbasis van Hoek in café De In stuif. Eindstand: 1. Leo de Blaeij, 2. Frans van Vliet, 3. Huib Murre, 4. Wes sel van Denzei, 5. Daan Koster, 6. Noud Zegers, 7. Cor de Jonge, 8. Louis den Hamer, 9. Jan Klaassen, 10. Joost Klaas- sen. EZ33S3HHMMMHB1 Sas van Gent. Huisleague, 't Stre- mijn-De Rijnvaart 2-2, Roadcar-The Kil lers 1-3. Stand: 1. De Watergeus 68'/j-41.034, 2. De Rijnvaart 67-40.971, 3. The Killers 64V2-40.466, 4. 't Stremijn 58-40.374, 5. Roadcar 29-36.231Hoog ste gamegemiddelde mannen: Franz Roeb 172,51. Vrouwen: Ann Koster 159,14. Hoogste game mannen: Franz Roeb 253. Vrouwen: Caroline Cleemput 218. Teams: De Watergeus voelde ik dat ik minder moest gaan lopen. Ik heb maar besloten om er in mijn tje vandoor te gaan." Hoeck was geklopt en moe de laatste kilometers uité lijk nog bijna tweeënhalve nuut toegeven. Robin Ho! uit Vlissingen eindigde als de in Hulst. En die tweedei strijd van Papanikitas, het R je Texel over 60 kilometer' won hij ook, in 3 uur 59 n ten en 17 seconden. Bij de vrouwen ging de over ning naar Ingrid IJsebaert Hulsterse atlete nam metee leiding. Niemand slaagde in haar spoor te blijven. Na entwintig kilometer had IJse rt een voorsprong van ach! nuten op haar naaste concur te Andrea Vermote uit het gischeEernegem. BRESKENS - „Vandaag i het maar eens gebeuren", zuchtte Eric Cappon gist voor de start van de Paasl loop in Breskens. De atleet Zuidzande maakte zijn wok waar en schreef de loop op naam. Eric Cappon had vooraf gee kening gehouden met de gische atleet Rudy van G; die het eerste deel van dei strijd bepaalde. „Ik kendel alleen van naam, had he vaak in de krant voorin de slagen zien staan. Maar ah per was hij totaal onbel voor me", zei Cappon n« 9300 meter lange wedstrijd. Guyse hield er een strak ter op na op het parkoers. Eric( pon had moeite om te vol maar toen de Zuidzandenaai stoom raakte, slaagde hij a om Van Guyse op afstand t( pen. Astrid Steijaert uit 0 burg was gisteren de snelst? de vrouwen. 661. Hoogste serie mannen: Driessen 643. Vrouwen: Ann k 553. Teams: De Watergeus 1776s Hulst. Rayoncompetitie. Klas» OJB-Casteels/De Meerpaal 6-5, l»j d'Waes-De Smet 1-5, Den D.I rt-Tènce/Zaman Sport 2 4-5, ij nox-Cafe Popeye 7-2. Stand: In d'Waes 20-48, De Smet 20-47. 19-41, Cafe Popeye 20-40, Casten Meerpaal 20-32, Tènce/Zaman 21-30, Den Dullaert 19-25, 't Jagej 19-21, Equinox 17-16, Donckers'5 Max Korting 19-11, Morres/Contraj 19-5. Klasse B: Morres/Conti 3-ING Bank 6-6, Cafe Santé-IZVU 9-4, De Gouden Kroon-IZV/IBS 23-i Reizende Man-IZV/IBS 1-3, RoskEi Velde-Neckermann/Stuntmarkt 2-2! fe Popeye 2-ADM/Lazarus 4-4. Sti Cafe Santé t; Neckermann/Stuntmarkt 20-48, Dei den Kroon 20-45, ADM/Lazarus 1) ING Bank 18-31, IZV/IBS 21-29, Dii zende Man 21-26, Roskam/vd Vt 21-25, Morres/Controlec 3 2) IZV/IBS 2 20-18, IZV/IBS 3 19-14, Popeye 2 21-7. Jeugdtoernooi VV Philippine. C nioren: 1. Breskens, 2. Wippelgefj Philippine, 4. Trawden Celtic, 5J vliet. D-pupillen: 1. Oostburg, 2. Vogeta de, 3. Walcheren, 4. Steen, 5. HWÏ Philippine. Sas van Gent. Recreatieve bedri competitie. Vrouwen: SavokJ Block-Esplanada 3-0 (25-20, i-1 25-9), Esplanada 2-Swagemaker! (24-26, 25-23, 25-14), Haers-SK? Cleaning 1-2 (18-25, 25-19, 1* Stand: Savok/J de Block 17-40 5. fels Cleaning 17-35, Swaged 18-31.5, Esplanada 17-23, Haers» Esplanada 2 18-6. Gemengd: Acü- rage Bode 2-1 (12-25,25-20, 25-181,5 ne-Doeland/Westdorpe 1-2 !S 22-25, 20-25), Savok/Outokumpo* Jobs 3-0 (25-0, 25-0, 25-0), AW Kliekske 1-2 (17-25, 25-16, 2Ü Stand: Savok/Outokumpo 17-45,G ge Bode 17-38, Acke 17-31, Robs! 17-30, C Line 18-23, ABAB It Doeland/Westdorpe 18-20, 't Klit' 18-3. TERNEUZEN - Sluiskil i zuimde in de vijfde klasse A' het zondagvoetbal om de acht stand op koplopers Corn en Hoofdplaat te reduceren, ploeg kwam in het inhaalduel gen Biervliet niet verder i 0-0. Sluiskil-Biervliet 0-0: Bien! liet Sluiskil komen. Die p'; probeerde wel het spel te r ken, maar was aanvallend' onmachtig. Hensley Victor schoot in de 85e minuut op lat. Philippine-Graauw 3-2: 0; Dieleman liet 1-0 notfl Graauw boog de achterst! om in 1-2 door goals Edward Kips en Jordi L' knecht. Stijn Guilliet maakt? gelijkmaker en Frederic V hulst scoorde de 3-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 60