t 0 GEBR.DO.MIMCIY dinsdag 29 maart 2005 wb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag tfm vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestanri aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Zo plotseling afscheid te moeten nemen, van Madeion valt ons zwaar, le blijft voor altijd ons Zonnetje. Liefs Opa en Oma de Smit Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dier baar was, hebben wij plotseling afscheid moeten ne men van onze geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Joke Capelle-van Gilst gehuwd geweest met Cor Capelle 11997 11 mei 1960 126 maart 2005 A. C. van Gilst M. P. K. van Gilst-de Koning lannie en Jaap Heieen en Huib Connie en Jannis Ina en Joost Tiny en Piet neven eh nichten Rijen, 26 maart 2005 Correspondentieadres: Beatrixstraat 4 4311 BVBruinisse Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij plotseling afscheid moe ten nemen van mijn geliefde kleindochter en onze nicht Joke Capelle-van Gilst gehuwd geweest met Cor Capelle Bruinisse: C.F. de Koning-Lieverst Temeuzen: C. van Weele-de Koning L. van Weele IJsselstein: Esther, Frank, Teske Den Haag: Stefan Rijen, 26 maart 2005 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Cathy de Pagter Bewoners en verpleging afdeling 30,31,32 Emergis Hetgeen gijlieden dan van den beginne gehoord hebt, dat blijve in u. Indien in u blijft, wat gij van den be ginne gehoord hebt, zo zult gij ook in de Zoon en in den Vader blijven. En dit is de belofte, die Hij ons be loofd heeft, namelijk het eeuwige leven. 1 Joh.2:24 en 25 Zeer bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, dappere man, onze lieve zorgzame Pa en Opa Adriaan van der Maas echtgenoot van Lena van der Maas-Boot op de leeftijd van 62 jaar. Wilhelminadorp: L. van der Maas-Boot Vlissingen: Leendert van der Maas Gerrie van der Maas-Vos Arjan Kapelle: Pieter van der Maas Linda van der Maas-de Visser Arion Willemieke Heline Rotterdam: Frank van der Maas 25 maart 2005 Lindenberghstraat 12 4475 AS Wilhelminadorp De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleances. Geen bloemen. Zeer veel dank zijn we verschuldigd aan onze huis arts dr. Schruer voor de uitstekende medische en liefdevolle verzorging. Tot onze diepe droefheid is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan van der Maas op de leeftijd van 62 jaar. Sterke de Heere, Lena, haar kinderen en kleinkinderen in dit zo zware verlies. Goes: Fr. v. d. Maas M. v. d. Maas-Clement Goes: L. de Jager-v. d. Maas A. de Jager Kamperland: Iz. v. d. Maas L. v. d. Maas-de Jager Kortgene: L. v. d. Maas M. v. d. Maas-Rommers Kortgene: W. Kramer-v. d. Maas P. Kramer 's-Gravenpolder: P. v. d. Maas S. v. d. Maas-van Koeveringe Vlissingen: J. v. d. Maas-v. d. Maas A. v. d. Maas Neven en nichten Wilhelminadorp, 25 maart 2005 "Ik ben de Opstanding en het Leven; die in Mij gelooft zal le\>en, al ware hij ook geston>en Joh. 11:25 Heden behaagde het de Heere na een ernstige, moe dig gedragen ziekte van ons weg te nemen onze zeer geliefde zwager en oom Adriaan van der Maas echtgenoot van Lena Boot De Heere ondersteune Lena en de kinderen. Hardinxveld- Giessendam: W. Boot-Maasse Middelburg: M. A. Boot-van Oossanen Sint-Laurens: A. Boot W. Boot-van Oossanen Kapelle: P. de Lange-Boot P. M. de Lange Middelburg: G. Boot H. Boot-van Oossanen Middelhamis: J. Boot J. J. Boot-Voortman Neven en nichten 25 maart 2005 'k Zou willen bidden, maar ik kan het niet. Wat mij nog rest is hoop, maar ook toch wel vertrouwen, dat U mijn stil verdriet als 'bidden'wilt beschouwen. na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Neeltje-van der Cingel -Corrie- Joos Leendertse Bert Leendertse Marion Leendertse-Verbraeken, in herinnering Jos, Annemarie Marianne Oele-Leendertse Wim Oele Zuidelijke Achterweg 21 4424 CR Wemeldinge De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 31 maart om 12.45 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We meldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemel dinge. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Corrie Leendertse-van der Cingel A. v. d. Cingel M. A. C. v. d. Cingel-v. Dongen Annabel Carron en de kinderen Op 25 maart 2005 is overleden onze buurvrouw Corrie Leendertse Familie Mieras Familie Jeremiasse Familie Vleugel Mevrouw Dekker-Mieras Mevrouw Wisse-Matthijsse Bedroefd zijn wij door het overlijden van ons trouw koorlid Corrie Leendertse Leden, bestuur en dirigente Kerkkoor Wemeldinge Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons medelid Corrie Leendertse-van de Cingel Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies. Bestuuren leden van het Seniorenorkest Zeeland Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis. God het begin en einde is. Verdrietig om zijn heengaan, maar met dankbare herinneringen aan de liefde en zorg die hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Abraham Izaak Risseeuw - Bram - Groede, t Woerden, 11 september 1935 26 maart 2005 Woerden: M. S. Risseeuw-Kraaijmes Hans Risseeuw Ede: Liesbeth en Arjan Vrieze-Risseeuw Suzan, Marieke Johannes Bosboomstraat 9 3443 HC Woerden De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op donderdag 31 maart om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum De Laatste Eer, Oudelandseweg 52 te Woerden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats Rijnhof, aan Geestdorp te Woer den. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om sa men te zijn vanaf 13.00 uur in bovengenoemd uit vaartcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. rStil ging je heen, lang heb je verwacht op het laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht je bent nu daar, waar je rusten mag. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, onze vader en opa Arnold Petrus Kouijzer echtgenoot van Jozina Smits 16 april 1928 te Biervliet 126 maart 2005 te Brugge Oostburg: J. Kouijzer-Smits Biervliet: Ricardo Kouijzer Biervliet: Arno en Willy Kouijzer-Buijze Arnoud en Simon Bredestraat 63, 4501 EB Oostburg De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op 31 maart 2005 in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg om 10.00 uur, waarna de crematie volgt in besloten kring. Alleen schriftelijk condoleren in de kerk. Samenkomst bij de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. "De dood is het uitgaan van de nachtkaars, omdat de morgen begint" Gerardus Jacobus Landsbergen 20 september 1928 - 27 maart 2005 Miep Landsbergen-Reherman Carin Landsbergen Atine-Miep, Max, Charlotte Mayk Zweedijk-Landsbergen en René Zweedijk Stephanie, Sebastiaan, Olaff Rob Landsbergen en Yvonne Landsbergen-Rotgans Jhon, Nora Johan Landsbergen en Ineke van der Werf Kevin Floris Landsbergen en San ja Landsbergen-Zij ta Gerard is thuis, er is gelegenheid om afscheid te ne men op donderdag 31 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 april om 13.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condo leren in gemeenschapscentrum "De Vroone", C. D. Vereekestraat 74 te Kapelle waar we op wens van Gerard met elkaar iets zullen drinken. Met naaste familie brengen we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na jarenlange vriendschap is van ons heengegaan Ali Gabriëlse-Hoogesteger Wij wensen de kinderen en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Middelburg: C.N.J. Oreel-deTroije Biggekerke: J.P. van Keulen-Oreel L. van Keulen Koudekerke: N.J. Oreel Middelburg, 24 maart 2005 Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd deel ik u mee dat geheel onverwacht is overleden, mijn broer Marinus Comelis de Jonge in de leeftijd van 79 jaar. Rotterdam: G. P. de Jonge 26 maart 2005 Ooststraat 32 Kortgene Correspondentieadres Sint-Jobsweg 24 k 3024 EJ Rotterdam De crematieplechtigheid zal plaatshebben donder dag 31 maart om 12.00 uur in het crematorium Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Plonie Schrieks weduwe van Jan Fokke in de leeftjd van 82 jaar. Oostburg: Leo en Tiny Fokke-Martens Jim en Carinha Nicole en Han Temeuzen, 26 maart 2005 Correspondentieadres: Nieuwstraat 30 4501 ED Oostburg De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 31 maart om 9.30 uur in crematorium Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van Plonie Fokke-Schrieks is donderdag 31 maart kapsalon Happy Hair gesloten. Leo en Tiny Fokke Enige Kennisgeving "Blijf bij mij Heer als straks de avond daalt Verdrietig maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Adriaan Meijer weduwnaar van Jacomina Vader in de leeftijd van 83 jaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van De Vliedberg afd. Golfbreker voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen: Jos Meijer Anja Meijer-Boogaard (in herinnering) Jacqueline en Maurice Mirella en Sjoerd, Joëlle, Linsey Vlissingen: Jan Meijer Janny Meijer-Lacor Marcel en Linda Simone en Marco, Gijs Koudekerke, 25 maart 2005 Correspondentieadres: Westerzicht 139 4395 AD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 31 maart van 10.15-10.45 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal daar de herdenkingsdienst worden gehouden om 11.00 uur, gevolgd door de begrafenis om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlis singen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Zacht en kalm is ingeslapen onze broer, zwager en oom Adrie Meijer 8 februari 1922 Meliskerke 25 maart 2005 Koudekerke Yerseke: N.Meijer Grijpskerke: W. Maljers-Meijer Middelburg: C. Meijer Meliskerke: L. Houterman-Meijer F. Houterman Biggekerke: W. Meijer M. Meijer-Jobse Neven en nichten Biggekerke, 25 maart 2005 Heden overleed mijn zwager, onze oom en oudoom Adrie Meijer Oost-Souburg: Piet Cevaal Koudekerke: Joke en Kees de Nooijer-Cevaal Oost-Souburg: Peter Cevaal en kinderen Zijn leven stopte voor hem al in oktober. Hiermee geven wij u kennis dat wij toch nog onver wachts afscheid moesten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Hendrik Pieter Eversdijk weduwnaar van Elisabeth Eversdijk-Faro in de leeftijd van 84 jaar. C. Ouwens-Woort Fred en Geertje Sander Carlijn en Rick Tim Den Helder, 26 maart 2005 Correspondentieadres: F. J. Ouwens Middelzand 4416 - 1788 JD Den Helder Mijn man is opgebaard in Uitvaartcentrum Den Hel der, IJsselmeerstraat 63a. U kunt daar dagelijks tussen 9.00 en 20.00 uur per soonlijk afscheid van hem nemen. De crematieplechtigheid vindt plaats vrijdag 1 april om 13.00 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum 'Poelwijck' plotseling is overleden onze beste vriend en zachtmoedige buur man Adriaan Gerard Padmos 23 maart 1919 28 maart 2005 's-Heer Arendskerke: Corrie Verhulst Maatje Verhulst 's-Heer Abstkerke: Wilma en Ko Krijger-Markusse 's-Heer Arendskerke, 28 maart 2005 Correspondentieadres; Kloetingseweg 13, 4444 AC, 's-Heer Abtskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 31 maart om 13.15 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2, te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Si- noutskerke. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 13.00 uur ge legenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn, als God het komt bevrijden. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Christiaan Vermare echtgenoot van Maria de Wilde in de leeftijd van 87 jaar. M. Vermare-de Wilde 27 maart 2005 Kamilleplein 41 4451 LB Heinkenszand De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 31 maart om 13.00 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse- weg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.55 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Heden overleed toch nog onverwacht onze zwager en oom Christiaan Vermare in de leeftijd van 87 jaar. Mantgum: E. Bos-de Wilde A. Bos (in herinnering) Heinkenszand: P. de Wilde C.M. de Wilde-Bosman (in herinnen Heinkenszand: B.C. Kwekkeboom-de Wili I. Kwekkeboom (in herinneii Gouda: J. de Wilde L.C. de Wilde-de Pagter Yerseke: C.A. Murre-de Wilde H.E. Murre (in herinnering) Neven en nichten Heinkenszand, 27 maart 2005 Heden ontvingen wij het droevige bericht uit Can dat is overleden mijn broer, zwager en oom Leendert Pieter Kole In de leeftijd van 90 jaar. Kruiningen: P.C. Kole C. Kole-Lokerse 27 maart 2005 Loof de Here, mijn ziel, en wat in miji zijn heilige naam. Na een lang leven is op "Goede Vrijdag" in de leef van bijna 91 jaar heel rustig van ons heengeg onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Soejatin Wirjosoekarto Tulungagung, Indonesië Vlissing 20 juni 1914 25 maart 2 We zijn het personeel van verzorgingshuis Ter Reedeen van de stichting Thuiszorg te Vlissingen dankbaar voorde liefdevolle verzorg in de afgelopen jaren. Correspondentiead res Offenbachlaan33 4384 MH Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden woem 30 maart om 18.00 uur in het rouwcentrum 0 toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissing Na de plechtigheid is er gelegenheid tot een ie meel samenzijn in het rouwcentrum. Het stoffelijk overschot van Jatin wordt ove bracht naar Malang, Indonesië, alwaar zij bij haa milie ter aarde wordt besteld. Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang in midden mochten behouden, geven wij u kennis dl overleden onze lieve vader, groot- en overgrootva Comelis Willem van Dalen weduwnaar van Lijntje Catharina van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 93 jaar. Scherpenisse: Jan en Corina van Dalen- Doeli Tholen: Kees en Lysian, Karen, Jan Tholen: Helen en Henk, Adriaan, AnriS Steenbergen: Dien en jaap Zandee-van f Rotterdam: Lijntje Rotterdam \Arine Delft -.Arjaan Steenbergen: Marja en Kees Hage-van Dai Steenbergen: Stan en Phily, Xam Capelle a/d IJssel: Lizet Hoogerheide: Els en Kees Elenbaas-van Di Zandvoort: Marinus en Erica, Lisa. Main Roosendaal: Marcel en Angélique "Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Ten Anker" voor de liefdevolle verzorg Tholen, 25 maart 2005 Correspondentieadres: Familie J. P. van Dalen Krokkeweg 14694 RC Scherpenisse De afscheidsdienst zal gehouden worden woem 30 maart om 13.15 uur in de aula van het uitvi centrum Monuta Tholen, Prins Bemhardstraat Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de gemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid de fa lie te condoleren. Dankbetuiging Dankbetuiging Hartverwarmend waren de vele kaarten, brieves bloemen die wij mochten ontvangen na het ov« den van Gustaf de Boevere Ook uw aanwezigheid bij de uitvaart heeft ons a Wij zijn dankbaar dat hij bij velen een mooie! innering achterlaat. A. de Boevere-van Dierendonck kinderen en kleinkinderen IJzendijke, maart 2005. Begrafenis- en CremaUeverzorgini OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissing Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat6 ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10