ipzc Banen w 9 JobTrack.nl Accountmanager W" Coördinator planmatig onderhoud (m/v) rburg-Holland m rYi Stevig, pro-actief en kostenbewust Projectleider Elektrotechniek (m/v) Diabetes: sluipmoordenaar V Giro 5766 Activiteitenbegeleider (m/v) Activiteitenbegeleider (m/v) Bejaardenhelpende avonddiens Bejaardenhelpende nachtdiens Kijk ook op 26 MAART 2005 Van Gompel Van Ooijen Gerechtsdeurwaarders en Incasso Groep Gerechtsdeurwaarders Nederland (GGN) is een landelijk opererende creditmanagement organisatie met een innovatieve visie, resulterend in een marktleiderspositie in Nederland. GGN is een franchise- organisatie bestaande uit 18 deurwaarderskantoren (32 vestigingen) en ruim 1 000 medewerkers. Van Gompel Van Ooijen te Eindhoven maakt deel uit van GGN en telt circa 60 medewerkers. Zij adviseert en ondersteunt haar klanten in alle aspecten van het debiteurenbeheer, variërend van de buitengerechtelijke (minnelijke) incassoprocedure t/m de ambtelijke, gerechtelijke procedure en het executeren van vonnissen. Wegens de sterke groei van de laatste jaren is er bij van Gompel van Ooijen een nieuwe vacature ontstaan voor de functie van een resultaatgedreven die op enthousiaste wijze bestaande én nieuwe klanten voor zich weet te winnen De functie Je wordt verantwoordelijk voor het uitbreiden en beheren van het klantenbestand van Van Gompel Van Ooijen in Brabant Op basis van een gestructureerd verkoopplan leg je contacten op het juiste niveau, veelal directeuren of financieel eindverantwoordelijken. Door de juiste vragen te stellen weet je snel door te dringen tot de kern van het debiteurenprobleem van de klant. Vervolgens maak je in een offerte de vertaalslag naar een maat werkoplossing. Nadat het contract is getekend zie je er op toe dat de gemaakte afspraken (vastgelegd in SLA's) op de juiste wijze worden geïmplementeerd. Je rapporteert aan de Salesmanager en bent zijn directe sparringpartner Jouw profiel Je beschikt over een Hbo werk- en denk niveau en bent minimaal 3 jaar succesvol geweest in een commerciële buitendienst functie, bij voorkeur in de financiële dienstverlening. Ervaring in de incasso- of deur waardersbranche is een pre, evenals de beschikking over een eigen netwerk in de regio Brabant. Je bent resultaat gedreven, neemt initiatieven en bent in staat om zelfstan dig klanten voor je te winnen. Je bent leergierig en bereid om je te verdiepen in de benodigde vakkennis. Je hebt gevoel voor cijfers en een goede kennis van automatisering Het aanbod Een functie met veel vrijheid in een markt met goede scoringskansen waarin je jouw commerciële onder nemersgeest volledig kunt ontplooien en waarbij je in contact komt met gerenommeerde bedrijven van diverse omvang. Een snel groeiende en vooruitstrevende organisatie met een moderne uitstraling. Een informele werksfeer met enthousiaste en ambitieuze mensen. Een marktconform arbeidsvoorwaar denpakket, waaronder een lease-auto. Zoek je een commerciële functie in een succesvolle organisatie? Stuur dan je cv met een korte brief en vermelding van ref.nr. 330.57553-B aan Mercurl Urval B.V., Boschdijk 60,5612 AN Eindhoven of e-mail: sol-ein.nl@mercuriurval.com. Voor meer Informatie kun je contact opnemen met Gus Kuijken, tel. 040 - 266 98 00. Zie ook www.gompelvanooijen.ggn.nl en www.mercuriurval.com. Woongoed Middelburg Woongoed Middelburg is eer, actieve onderneming voor woondiensten. De duidelijke sociale doelstelling -een goede woning, in een fijne skaat, voor iedereen- vraagt om een resultaatgerichte instelling. Circa 82 medewerkers geven hier enthousiast samen gestalte aan. Op het gebied van nieuwbouw maken wij gevarieerde projecten met woningen voorouderen in woonservicezones en realiseren wij QOO kamers voor studenten. Op het gebied van beheer maken wij ons sterk voor sociaal veilige buurten en betaalbare woonruimtes met een ge-degen kwaliteit Communicatie met onze kianlen en retakes doen wij op een open en betrokken manier. In verband met een vacature bij het Vastgoedbedrijf zoeken wij een Je bent in je opgave geslaagd als Woongoed op een doordachte wijze planmatig onderhoud verricht waarover de klant tevreden is en als deze projecten volgens planning zijn afgerond. Je bent geschikt als je een bouwkundige opleiding hebt op minimaal HBO niveau. Je bent toe aan een vervolgstap in je carrière en je hebt een drive om ons planmatig onderhoud naar een nog hoger niveau te trekken. Je bent geïnteresseerd in oncerhoudscenario's en je bent kostenbewust. Nieuwe ontwikkelingen in onderhoud volg je op de voet. In het team van vijf personen heb je een natuurlijk overwicht, je denkt vooruit en implementeert samen met het team nieuwe ontwikkelingen en werkwijzen. Je hebt een scherp oog voor kwaliteit-, budget- en tijdafepraken. Je hebt ervaring met aanbesteding van werken en je bent een goed onderhandelaar met aannemers. Je ambieert een trekkersrol en werkt graag binnen een team. Je bent gedreven, analytisch, kostenbewust en klantgericht. Je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden en kunt overtuigend optreden. Wij bieden je een dynamische fulltime baan van 36 uur per week. Het team waarin je terecht komt is enthousiast en steeds op zoek naar verdere Woongoed Middelburg kent uitstekende arbeidsvoorwaarden Ben je geïnteresseerd? Je kunt je sollicitatiebrief voor 6 april 2005 richten aan Woongoed Middelburg, ta.v. C. Minderhoud Postbus 7120,4330 GC Middelburg, mail@woongoed.nl. Kijk voor meer informatie ook op www.woongoed.nl. Het contract is in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Na dit jaar behoort een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. TECHNISCH BUREAU - MACHINEFABRIEK 4486 PP COLIJNSPLAAT-MOLENWEG 1 Verburg-Holland b.v. is een al driekwart eeuw bestaande onderneming, die zich in opdracht van overheid en bedrijfsleven toelegt op de ontwikkeling en fabricage van werktuigen en apparaten gericht op visserij en aquatisch milieu, terwijl daarnaast het vervaardigen van elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties een belangrijke plaats inneemt. De onderneming heeft binnen de onderscheiden branches een goede reputatie opgebouwd, zowel in Nederland als op de Europese markt. Wegens vervroegde pensionering van de huidige functionaris ontstaat per 1 juni 2005 binnen de productgroep Elektrotechniek een vacature voor een: De functie: Doel van de functie is het voorbereiden en aansturen van activiteiten waarbij planning, organisatie, controle, kwaliteit en veiligheid de boventoon voeren. Belangrijke onderdelen van het takenpakket zijn: - coördinatie van bedrijfswerkzaamheden in breder verband; - beoordeling van offerteaanvragen; - tweedelijns acquisitie; - vertalen van klanteisen naar technische documentatie; - verrichten van calculaties. Uw profiel: HBO-niveau op het gebied van de elektrotechniek met ruime praktijkervaring; bewezen managementskwaliteiten; bekendheid met industriële en scheepsinstallaties, evenals met besturingstechnieken; affiniteit met werktuigbouw; leidinggevende en commerciële instelling; goede contactuele eigenschappen; kwaliteitsbewustheid en goede taalbeheersing; bereidheid om op onregelmatige tijden, waaronder het weekeinde, te werken; Gegadigden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: bb Directie Verburg-Holland b.v. Molenweg 1 - .1 4486 PP COLIJNSPLAAT Check uw kans op diabetes via www.langzaljeleven.nl. ledereen kan diabetes krijgen. Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ont dekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op compli caties als nieraandoeningen, slecht ziendheid en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes treft nu al 1 op de 20 Nederlanders. Dat zijn minstens 850.000 mensen. De verwachting is dat het aantal diabe tespatiënten in 2020 is toe- genomen met 35,7%. Geef aan diabetes en geef om jezelf Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds bestaat 2 5 jaar. Er is geen reden voor een feestje. De groei van het aantal diabetes patiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? Diabetes Fonds Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Holding Zeeland B.V. Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Op korte termijn zoeken wij een: ASSISTENT SALARISADMINISTRATIE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Functie-inhoud: Dit is een combinatie functie waarbij u een deel van uw tijd assisteert op de afdeling salarisadministratie/ personeelszaken en daarnaast zelfstandig de verkoopadministratie van de Sagro-groep verzorgd. Werkzaamheden: Salarisadministratie: het registreren van ziekteverzuim en verlofdagen, contact onderhou den met Arbo-diensten en bedrijfsverenigingen en verder alle voorkomende werkzaam heden op het gebied van personeelszaken. Verkoopadministratie: het opmaken en gereedmaken voor verzending van facturen, het verzorgen van aanmaningen en diverse voorbereidingen treffen voor de rapportering/ jaarrekening. Uw profiel: U beschikt over goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van de computerprogramma's Word en Excel. Opleidingseisen: MEAO of soortgelijke opleiding Kennis van het salarispakket Perman (ADP) en Exact is een pré. Wij bieden u een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Uw sollicitatie Denkt u de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: Sagro Holding Zeeland B.V., t.a.v. de heer J.A. Sinke, Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek of per e-mail aan hsinke@sagro.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. te werkgever v Zorg met waar u ook. woont Beste v Nederland 2004, in het kader van Het Schouderklopje, RVU educatieve omroep Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis ofinzórg-of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2400 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groeimogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, aJfeenstaand of gezin. Deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant:'Zorg met respect, waar u ook woont'. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging en wilt u werken bij de beste werkgever voi NederlandLees dan verder! Zorgstroom heeft op dit moment de volgende vaca Vacaturenummer 05.041. Zowel werkzaam in het verpleegcentmm en in Philada Voor de duur van 1 jaar. Voor 21 uur per week. Vacaturenummer 05.035. In ons Moluks woonzorgcentrum Tabadila. Tot 01/01/07. Voor 8 uur per week. De activiteitenbegeleider draagt zorg voor bezigheids- en ontwikkelingsactivit zowel groepsgericht als individueel aan de cliënten. De activiteitenbegeleider, vacaturenummer 05.041, is werkzaam op 2 locaties het verpleegcentrum en een woonunit voor verstandelijk gehandicapten. De activiteitenbegeleider, vacaturenummer 05.035, gaat tevens de dagverzorj opzetten voor extern wonende cliënten. Voor deze functies bent u in het bezit van het diploma S P W 4, activiteitenbegel* Daarnaast beschikt u over relevante werkervaring, bij voorkeur in de ouderenz Belangrijk is dat u flexibel bent, zelfstandig kunt werken en dat u het een uitdi vindt om met verschillende doelgroepen te werken. Salariëring volgens CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen, schaal 35 (minimaal 1.472,56 en maximaal 2.137,59 bruto per maand bij een fulltime dienstverl Zie ook www.zorgstroom.nl Vacaturenummer 05.024. Contractomvang in overleg. Werktijden 19.30-22.301 Vacaturenummer 05.025. Voor 7 nachten per 4 weken. Werktijden 22.30-07.30 De bejaardenhelpenden assisteren waar nodig de bewoners bij de persoonsgen lichamelijke verzorging en verrichten licht huishoudelijke werkzaamheden. Daan heeft de bejaardenhelpende in de nachtdienst een waak- en eerste hulp functie Voor deze functie bent u in het bezit van een diploma helpende of verzorgingsl OVDB. Tevens beschikt u over relevante werkervaring. Salariëring volgens CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen, schaal 25 (minimaal 1.324,78 en maximaal 1.977,14 bruto per maand bij een fulltime dienstverbi Informatie voorde functie activiteitenbegeieider in het verpleegcentrum is te verkrijgen bij Helmie Goedhart, zorgmanager, tel. (0118) 6142 51. In Tabadila bij Nora Hoomick, operationeel manager, tel. (0118) 62 88 32. En voor de functies bejaardenhelpenden bij Annie van den Hummel, zorgmanager, tel. (0118) 65 761 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot5 april a.s. richten aan de heerL.Q. Phernam voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een inil kandidaat de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs g PERSONEE, Aannemingsbedrijf Fraanje b.v. Nieuwe Kraayertsedijk 37 ÉID FRAANJE tel. 0113-615500/fax 0113-612764 wvvw.ffaanje.com info@fraanje.com aannemingsbedrijf Fraanje b.v. is een zelfstandig aannemingsbedrijf mei 130 werknemers in vaste dienst, welke bouwkundige werken realiseert in geheel Zeeland, West-Brabant en de Zuid-llollartdse eilanden Ons bedrijf is actief m de utiliteitsbouw, op de womngbmtwmarkt en in onderhoud en renovatie ISO 9001 VCA** gecertificeerd Voor onze serviceafdeling zijn wij op zoek naar een: CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER KLANTENWERK Wat wij van u verwachten: MBO niveau Praktijkervaring in de bouw (liefst in servicedienst) Affiniteit in het werken met de computer Flexibele instelling en stressbestendig Goede contactuele en commerciële eigenschappen Oplossingsgericht denken en zelfstandig werken De werkzaamheden bestaand uit: Maken van afspraken met onze klanten - Opnemen van de werkzaamheden Calculeren Het voorbereiden van de werkzaamheden Het inkopen van onderaannemers/leveranciers Controle houden op voortgang van de werkzaamheden, zowel uitvoeringstechnisch als financieel Wat wij bieden: Een sociaal en prettig werkklimaat waarin persoonlijke inbreng en initiatief worden gewaardeerd Salariëring conform de UTA-CAO Goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden Denkt u degeue te zijn die ons team kan versterken? Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de directie van Aannemingsbedrijf Fraanje Bouwend Ned'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 54